شکار لحظه ها در باشگاه مهندسان

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
یه زمانی یکی از استرس های زندگیم این بود که بدون اینکه مطلع بشم اینجا ازم سوتی بزارن :d

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درست برداشت نشده. منظور خروجی اون نظریه و نظریه ایشونه. خروجی بمعنی نتیجه و تحلیل نظر ایشون.

آخرین ویرایش:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این پیام (به گفته باشگاه) 1 ژانویه 1970 برای من ارسال شده، یعنی 3 سال پس از فوت دکتر مصدق!
دارم میگردم شاید از درباره غزنوی هم پیامی بود...

پیوست ها

• 2020-12-12_21-52-17.jpg
    2020-12-12_21-52-17.jpg
    34.8 کیلوبایت · بازدیدها: 14

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دماغ چیده شده دیگه کسی سوژه نمیشه ! یا شکار ...

آخرین ویرایش:

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مدت های زیادی بود که مدیران و کاربران شکایت هایی داشتند که چرا این همه پست ها و همه چیز رو چک می کنم و مد شده بود که می گفتند چرا دوربین مدار بسته توی سایت کار گذاشتی، خب خودم هم گفتم بالاخره باید این دوربین ها یک جایی به کار بیاد:D

بر آن شدم تا بعضی از صحنه ها و لحظه های ناب رو شکارشون کنم و براتون بذارم اگر کاربران هم تمایل داشتند ادامه بدهنهد ولی چند نکته رو باید ذکر کنم
1- اگر فکر می کنید که شکار کاربری رو که می خواهید انجام بدهید ناراحت شود خب اواتر اون رو بپوشونید؛ ولی سعی کنید جنبه شوخی داشته باشه و شما هم داشته باشید این جنبه و که حتما دارید، محفل دوستانه هستش. پس فکر نکنم که بخواهد چیزی رو یاد آوری کنم.:gol:

نام های کاربری زیبا... یکیشون حرف "ر" رو یادش رفته درج کنه:D

وقتی مدیر تالار آزاد پسر بشه:D

وقتی که تیکه کلام یک مدیر رو به خودش تحویل بدین این میشه

وقتی یک مدیر فضایی حرف بزنه

پسرهاش جومونگ نگاه نمی کنن دختراش میرن براش... واویلا بابا واویلا خدا به داد اون طرف برسه...

چه جالب
فكر نمي كردم پيرجو شيطنت هم داشته باشه!! توي ذهنم يه جور ديگه بود! تا حالا اين پستارو نديده بودم !

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرد تنهای شب های باشگاه که بعد از اخراج هم با عزمی راسخ در باشگاه فعالیت میکند :surprised:

میگید نه خودتون امتحان کنید :|

گاهی وقتا خیالات برم میداره فک میکنم این رباته :|

یاد این قالب خاطره انگیز بخیر
یکی از سرگرمی هام این بود که ببینم کیا پروفایلم رو می بینن.