شوخ ترین کاربر وجذاب کننده تاپیک ها کدام کاربرها هستن؟

شوخ ترین کاربر وجذاب کننده تاپیک ها کدام کاربرها هستن؟

• yamahaR6

رای: 8 4.7%
  • eti68

رای: 33 19.3%
  • sara23

• محدثه یوسفی

رای: 35 20.5%
  • 3ctor

رای: 4 2.3%
  • مانی24

• جیگر طلا

رای: 26 15.2%
  • نفس شیمی

رای: 7 4.1%
  • juventus_torin

رای: 7 4.1%
  • میتونه کاربری دیگه باشه

رای: 35 20.5%

• مجموع رای دهندگان
    171
  • نظرسنجی بسته .

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاااقاااااااااا
من روز اول اومدم ی پست زدم اینجا....... خب طبیعتا جزو تاپیکهای مشترک شدم شد...... هر روز این تاپیک میاد بالا....... منم تا الان همه ی پستتاتون رو خوندم... اصلا باورم نمیشه بخدا.....این همه بحث سر چی آخه؟؟؟ من زودتر عضو شدم تو دیر تر ... من اول تو آخر خخخخخخخ:biggrin:
بیخیال دوستای گلم.... ما همون ی وجه مشترک داریم اونم عضویت تو این باشگاس... خب پس... همه از ی خونواده ایم دیگه..... کل کل نکنید با هم ... آدم دلش میگیره بخدا:w05:
اینم ی تاپیک نظرسنجیه خب... هر کی ی نظر داره... همین بخدا:w20:
پس دوستی ... صفا .... صمیمت:w36:
( عاااقاا اینم بگم ... منو دعوا نکنید واسه پستم.... من دلم میشکنه زود..:w05:.......)

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عاخه سارا خانم تو بحث نبودن:d

بلی بلی بر منکرش لعنت :)

اره پسرخاله مستفووو من اصلا بحث دوس ندارم. میایم یه تاپیک دور هم سرگرم بشیم. اولش خوبه وسطاش دعوا میشه

ما بسیار شما را دوست میداریم و این حرفا رو نداریم

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عاااقاااااااااا
من روز اول اومدم ی پست زدم اینجا....... خب طبیعتا جزو تاپیکهای مشترک شدم شد...... هر روز این تاپیک میاد بالا....... منم تا الان همه ی پستتاتون رو خوندم... اصلا باورم نمیشه بخدا.....این همه بحث سر چی آخه؟؟؟ من زودتر عضو شدم تو دیر تر ... من اول تو آخر خخخخخخخ
بیخیال دوستای گلم.... ما همون ی وجه مشترک داریم اونم عضویت تو این باشگاس... خب پس... همه از ی خونواده ایم دیگه..... کل کل نکنید با هم ... آدم دلش میگیره بخدا:w05:
اینم ی تاپیک نظرسنجیه خب... هر کی ی نظر داره... همین بخدا:w20:
پس دوستی ... صفا .... صمیمت:w36:
( عاااقاا اینم بگم ... منو دعوا نکنید واسه پستم.... من دلم میشکنه زود..:w05:.......)

ما تو یه انجمن دیگه بودم اونجا هی واسه هم شاخ و شونه میکشیدن تاریخ عضویت رو به رخ میکشیدن البته نا گفته نماند برا منم خعلی خوب بود چون جزو اولی ها بودم :دی بعد اومدن کلا اینو از تو پست بیت برداشتن -
بعد از اون
بعد یکی میگفت من تشکرام بیشتره و اونیکی میگفت پستام بیشتره و......... :|

خلاصه همچنان این داستان ادامه دارد:biggrin:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره پسرخاله مستفووو من اصلا بحث دوس ندارم. میایم یه تاپیک دور هم سرگرم بشیم. اولش خوبه وسطاش دعوا میشهما بسیار شما را دوست میداریم و این حرفا رو نداریم
سلام دختر خاله! منم دوس ندارم:دی,فدای دختر خاله ما بیشترتر : )شما ی رده از همه بالاتری اصاب خودتو خورد نکن با دعواها! تاج سری دختر خاله مستفو اینا :gol:

آخرین ویرایش:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها بسه دیگه اصلا من میگم دسته جمعهی بریزیم سر استارتر خوب بزنیمش با این تاپیک فرقه انگیزش نظرتون چیه؟