شوخی با فامیلی افراد

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باباقلی، گرگ اقا، بره، چاه و یتیم اسامی افراد در ثبت احوال

آرشیو، آسیب، اجباری، اخی، اردوخان، اشتر، اهریمن، باباقلی، بیابانی، ملخ، فضا، فراری، شفتالو، شربت، قطار، قطاری، قسمت، قربانی، کابوس، گشنه، گرگ آقا، بره، بشم، بهداشت، بوشفر، چاه، چراغ، چیتر، زنگی، سرباز، شوجر، علاقه، غم، غارت، فرار، فراری، فراموش، کوپال، گمان، لذت، لشکر، للو، ورندل، یتیم تنها برخی از اسامی پسران قابل تغییر در این فهرست‌هاست.

این اسامی غالباً به قبل از سال 1370 بر می‌گردد. از زمانی که مهندسی فرهنگ نام و نام‌نویسی وارد شدیم دیگر اجازه نمی‌دهیم والدین اسامی نامناسب، نامتعارف و مغایر با جنس برای فرزندانشان انتخاب کنند؛ دلیل این کار هم همان فهرست‌هایی است که با توجه به اصرار والدین مأمور ثبت احوال را وادار به ثبت اسم می‌کرده‌اند.

باجی،بیزار، نوشابه، ییلاق و خرما اسم زنان در ایران

آشفته، آفت، اجبار، افسرده، باجی، بیزار، پنبه، تعارف،‌حلوا، خرما، خیار، شربتی، شقیقه، کفتر، نیمکت، قیمتی، همیشه، نوشابه، ییلاق، لوله، لیاقت، لبو، لباء، مشکی، مشکی‌جان، مغلوبه، مفتول، حاضر، حالتاج، حسرت، حضرت، حبصه، خارا، خابس، پارچه، پاکت، پنیر، پوپول، پولی، انقلاب، اوجق، آمریکا، آلمان، انگلیس، انه، آقا بگم، ادامه و ارزان بخش از اسامی قابل تغییر برای دختران است.

واااا :-|
مفتول؟ لوله؟پاکت ..فراری.. غارت :surprised: قربانی:biggrin: چاااه وای خدا ..فضا رو کجای دلم‌بذارم آخه (گویا با ماوراء ارتباط داشتن اونا خخخخخ). ملخ بیچاره:biggrin:
پوپول :-|||||
خدایا توبَه:w22::surprised::biggrin:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin:خیلی ضایع هستن این اسمها
من اینارو هر جور با عشوه و ناز و جان و عزیزم و اینا میگم خنده دار تر میشه خخخخ
آفت جان
گرگ اقا عزیزم خخخخ
واااا :-|
مفتول؟ لوله؟پاکت ..فراری.. غارت :surprised: قربانی:biggrin: چاااه وای خدا ..فضا رو کجای دلم‌بذارم آخه (گویا با ماوراء ارتباط داشتن اونا خخخخخ). ملخ بیچاره:biggrin:
پوپول :-|||||
خدایا توبَه:w22::surprised::biggrin:

نازنین فاطیما

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پویان بیچاره
خخخخخخخخخخخخخخخخخ آخ بیچاره گفتی وکردی کبابم .این صغری کوماندو کچلم کرده خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

نازنین فاطیما

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پویان شب زنده دار

عاره عاره اصلا نمیدونم چمه از غم دوری صغری کوماندو خوابم نمیبره که خخخخخخخخخخخخخخخخ

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نازنین سمرقندی
نه اومدم بخارا خخخخ
نازنین پاکدست
نه داداش دستام همیشه تو دماغمه خخخ

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نازنین نیستی
زیر پاتم داداش پایین نگا نمیکنی که خخخخ

نازنین فاطیما

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه داداش فک کردی همه مثل شوهر تو زن ذلیل هستن؟
خخخخ
سخت در اشتباهی

حالا خواهیم دید .... وقتی هرروز اومدی باشگاه ویه بار نوشتی دستم از جاش دراومده و یه بار نوشتی پای چشم بادمجون با عشق کاشته شده و.................. من میام میگم دالی دالی خخخخخخخخخخخخخ

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin:
فک کردی همه مثل تو هستن شوهر ازاری داشته باشن خخخخ
اولا که خانم من با کمالات منو نمیزنه خخخخ دوما من کتک بخور نیستم
سوما اگه کتک بخور بودم حرصشو در نمیارم حداقل خخخخ
حالا خواهیم دید .... وقتی هرروز اومدی باشگاه ویه بار نوشتی دستم از جاش دراومده و یه بار نوشتی پای چشم بادمجون با عشق کاشته شده و.................. من میام میگم دالی دالی خخخخخخخخخخخخخ

نازنین فاطیما

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin:
فک کردی همه مثل تو هستن شوهر ازاری داشته باشن خخخخ
اولا که خانم من با کمالات منو نمیزنه خخخخ دوما من کتک بخور نیستم
سوما اگه کتک بخور بودم حرصشو در نمیارم حداقل خخخخ

ای زن ذلیل خخخخخخخخخخخخخ دیگه خودت خودتو لو دادی خخخخخخخخخ

مثل این گفتی که از عاقاهه می پرسن کی تو خونه شما حرف آخررو میزنه .سریع میگه من خخخخخخخخخخخخ
میگن خوب مثلا تو این موقعیت فرضی چی میگی ..میگه وامیستم هرچی خانمم بگه من حرف آخرو میگم وفقط میگم چشششششششششششششششششم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

نازنین فاطیما

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پویان روزنگار
نه بابا روز کوجا بود من شب که تا صبح بیدارم خخخخخخخخخخ روزاهم میگم چه غلطی کردم که شب بیدار موندم حالا چه گلی بگیرم به سرم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نازنین میرزاخانی؟
نه داداش اون مریم میرزاخانی بود ریاضیدان بود من فقط جدول ضرب بلدم خخخ

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نخیر ما بهش میگیم تفاهم خخخخ
ای زن ذلیل خخخخخخخخخخخخخ دیگه خودت خودتو لو دادی خخخخخخخخخ

مثل این گفتی که از عاقاهه می پرسن کی تو خونه شما حرف آخررو میزنه .سریع میگه من خخخخخخخخخخخخ
میگن خوب مثلا تو این موقعیت فرضی چی میگی ..میگه وامیستم هرچی خانمم بگه من حرف آخرو میگم وفقط میگم چشششششششششششششششششم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ