شما از زندگیتون چی میخواین؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تعریف زندگی و انتظار شما از زندگیتون چیه؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو عالمی که کسی نمیدونه از زندگیش چی میخواد ، زنده بودن بار گرانی است.

EECi

مدیر بازنشسته
آموختن در هر لحظه و پیشرفت نسبت به گذشته و نهایتا عاقبت بخیری ، هدف من از زندگی است
زندگی یک جبر از سمت خدا برای مخلوقاتش بوده ، پس بهتر است از این هدیه جبرگونه به نفع احسنت بهره مند شد !
تعریف زندگی و انتظار شما از زندگیتون چیه؟

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی ندونی که از زندگیت چی میخوای ، اونوقت زندگی خواسته هاشو بهت تحمیل میکنه و نمیتونی بهش نه بگی.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فعلا که در کنه و مفهوم خود زندگی موندیم...چیزی ازش نمیخوایم!

• Like

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فعلا که در کنه و مفهوم خود زندگی موندیم...چیزی ازش نمیخوایم!
مرسی از حضور شما
شاید من نتونستم سئوال رو بدرستی مطرح کنم،منظورم این بود که حالا که زنده هستیم و به دنیا اومدیم ، انتظارمان از خودمون چیه ؟ یعنی در اصل بجای زنده بودن از کلمه زندگی استفاده کردم.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی از حضور شما
شاید من نتونستم سئوال رو بدرستی مطرح کنم،منظورم این بود که حالا که زنده هستیم و به دنیا اومدیم ، انتظارمان از خودمون چیه ؟ یعنی در اصل بجای زنده بودن از کلمه زندگی استفاده کردم.

برای من اول از همه مهمه و دنبال اینم که اصلا برای چی زنده هستم...چیستی زنده بودنم بسیار روی راه و روش و خواسته های زندگیم تاثیر داره
وگرنه جوابای معمولی برای همه یکیه: پیشرفت کاری...پول دراوردن....کمک به دیگران...تشکیل زندگی...پسشرفت علمی...پیشرفت و ارتقای اخلاق بین بشریت...فک نکنم بیش از اینا هدفی باشه

• Like

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای من اول از همه مهمه و دنبال اینم که اصلا برای چی زنده هستم...چیستی زنده بودنم بسیار روی راه و روش و خواسته های زندگیم تاثیر داره
وگرنه جوابای معمولی برای همه یکیه: پیشرفت کاری...پول دراوردن....کمک به دیگران...تشکیل زندگی...پسشرفت علمی...پیشرفت و ارتقای اخلاق بین بشریت...فک نکنم بیش از اینا هدفی باشه
من هم قبلا به این نکته یا سوال که برای چی زنده هستم ، فکر کردم.جوابی که به خودم دادم این بود که : من زنده هستم چون خواسته شده که من باشم و بودنم هم به قیمت زنده بودنم تمام شده.
ابتدا به ساکن هم برای اولین بار اینجا متولد نشده ام و جای دیگری بودم .