شمال ایران ؛ به زودی!

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
دریای به این بزرگی رو کویر کردن دیگه جنگلهای شمال که از 50 سال پیش زیر تیغ تبر هستند جای خود دارند

C#.net

اخراجی موقت
سلام دوستان
واقعا تاسف بار هست
من پیشنهاد میدم که یک نامه الکترونیکی درست کنید تا بچه هایباشگاه هم امضا کنن برای سازمانهایی مثل محیط زیست و شهرداری و... بفرستیم
بالاخره از تماشاچی بودن بهتر هست
درست کن ما امضا میکنیم.

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیاین ویلای ما:biggrin: تو امضام:)

خیلی متاسف شدم از آگهی امضات ....

فروش زمین در قلعه رودخان فومن !!!!!!!!

حالا زمین های اون منطقه رو همه رو فروختی، همه شدند ویلااااااا .
بعدا طبیعت کجا بود برای گردش ؟!!!!!!!!!!!!!!

متاسفانم از اینکه کشورمون دست چنین آدم های سودجویی افتاده .

Haarp

عضو جدید
ما چه هستیم؟
عجب بی پا و دستیم !
چه شد مخمور و مستیم؟!
همه عاجز كش و دشمن پرستیم.
ز نادانی و غفلت زیر دستیم.
به رغم دوست با دشمن نشستیم. . .
ما خرابیم
چو صفر اندر حسابیم
چو صید اندر طنابیم
جهان را برده آّب و ما به خوابیم
شد عالم غرق خون مست شرابیم
مست شرابیم . . .

kartalin

عضو جدید
متاسفانه پول همه آدمارو عوض میکنه، به جای حرف زدن و شعار دادن بهتره به اندازه توانمون از طبیعت و محیط زیست مراقبت کنیم

yasamann

عضو جدید
من شمالی ام.همه ی اینا رو میدونم وحتی باچشم های خودم دیدم ولی کاری ازم برنمیاد متاسفانه!:cry:. مرسییییی که به بقیه اطلاع میدی

mahtabbb

عضو جدید
:w20: vaghean chi kar bayad bokonim :que:
man mohandese nazer hastam, ye jurayi karam be mohite zist ham marbut mishe, be khoda ye harfayie ke nemitunam inja begam
vali vaghean nemidunam che bayad kard
midunin ye nafare nemishe
ye etehade vagheyi mikhad
ama
key va koja nemidunam!!!!!!!
kash belakhare ye jayi ye ruzi das be daste ham bedim va shoroo konim...

ENG-Matin

عضو جدید
خیلی متاسف شدم از آگهی امضات ....

فروش زمین در قلعه رودخان فومن !!!!!!!!

حالا زمین های اون منطقه رو همه رو فروختی، همه شدند ویلااااااا .
بعدا طبیعت کجا بود برای گردش ؟!!!!!!!!!!!!!!

متاسفانم از اینکه کشورمون دست چنین آدم های سودجویی افتاده .

بخدا منم از بعضی نظرات متاسفم!
شما خودتو بزار جای یه مشاور املاک تو قلعه رودخان یا یه مکان سرسبز شمال.
بعدش صاحب یه زمین از اون محل که زمین کاملا به خودش تعلق داره میاد و میگه این زمینمو برام بفروش.
بعد شما میگی نه نمیفروشم براتون.چون بعدا ممکنه توش خونه و ویلا بسازن و این خوب نیست! یا اینکه میگید چشم براتون میفروشم.(چون اگه من نفروشم یکی دیگه میفروشه و اصلا منع قانونی برای فروشش وجود نداره)
سودجو هم که خودتونم میدونید من نیستم.کشورم که دست ماها نیس!

ببینید نظر من اینه که باید تو دولت سیاست گذاری درست انجام بشه.مثلا اینکه تو زمین شالیزاری ساختمون نسازن!که اتفاقا تو یه جاهایی اجرا شد و کلی ساختمونای خوشکلو تخریب کردند.
یچیزم هس که شاید شما بچه های تاپیک ندونین!
ببینید شغل اکثر مردم مثلا قلعه رودخان فومن ، چایکاری و برنج کاریه.من که خودم اینجا هستم به عینه میبینم که کلییییییییییییی زحمت میکشن تا چای رو بچینن و با چه بدبختی ببرنش کارخونه تازه اونجا هم کلی صف بمونن و ....
بعدش پولش رو دولت میزاره ماه ها بعد میده.پولشم ناچیزه.خوب حالا حساب کنید یه ویلا معمولی تو بهار و تابستون رو میتونن حداقل 70 هزار تومان شبی اجاره بدن.به نظرتون کدوم رو انتخاب کنن بهتره؟

منم مث همه شماها از تخریب جنگل ها ناراحتم.

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز
بخدا منم از بعضی نظرات متاسفم!
شما خودتو بزار جای یه مشاور املاک تو قلعه رودخان یا یه مکان سرسبز شمال.
بعدش صاحب یه زمین از اون محل که زمین کاملا به خودش تعلق داره میاد و میگه این زمینمو برام بفروش.
بعد شما میگی نه نمیفروشم براتون.چون بعدا ممکنه توش خونه و ویلا بسازن و این خوب نیست! یا اینکه میگید چشم براتون میفروشم.(چون اگه من نفروشم یکی دیگه میفروشه و اصلا منع قانونی برای فروشش وجود نداره)
سودجو هم که خودتونم میدونید من نیستم.کشورم که دست ماها نیس!

ببینید نظر من اینه که باید تو دولت سیاست گذاری درست انجام بشه.مثلا اینکه تو زمین شالیزاری ساختمون نسازن!که اتفاقا تو یه جاهایی اجرا شد و کلی ساختمونای خوشکلو تخریب کردند.
یچیزم هس که شاید شما بچه های تاپیک ندونین!
ببینید شغل اکثر مردم مثلا قلعه رودخان فومن ، چایکاری و برنج کاریه.من که خودم اینجا هستم به عینه میبینم که کلییییییییییییی زحمت میکشن تا چای رو بچینن و با چه بدبختی ببرنش کارخونه تازه اونجا هم کلی صف بمونن و ....
بعدش پولش رو دولت میزاره ماه ها بعد میده.پولشم ناچیزه.خوب حالا حساب کنید یه ویلا معمولی تو بهار و تابستون رو میتونن حداقل 70 هزار تومان شبی اجاره بدن.به نظرتون کدوم رو انتخاب کنن بهتره؟

منم مث همه شماها از تخریب جنگل ها ناراحتم.
بله دیگه هرکسی میتونه دلایلی واسه توجیه کاراش داشته باشه
ولی اون چیزی که از دست میره جنگلهاست

yalda00091

عضو جدید
سلام.........
من دانشجوی منابع طبیعی ام.این فاجعه داره با سرعت کنترل نشدنی جلو میره.به اسم پیشرفت دلمونو خوش کردیم ولی آخه تو کدو م کشور پیشرفته و صنعتی این اتفاق می افته.حتی به شکل مصنوعی ایجاد می کنن.مثلا جنگلکاری .
یه روز به استادم که دکترای جنگل داره گفتم:استاد صدای من دانشجو که به جایی نمیرسه :w19:شما ودیگرانی که میتونید یه راهکاری،پیشنهادی ،چیزی بدید!برگشت گفت به من ربطی نداره!!!!!!!!!!
دیگه خودتون بفهمید چه خبره:cry: