شریف و مهربان و درستکار نباش!

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردم اغلب بی انصاف،بی منطق و خود محورند ولی آنان را ببخش...
اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهانی متهم میکنند ولی مهربان باش...
اگر شریف و درستکار باشی فریبت میدهند ولی شریف ودرستکار باش....
نیکیهای امروت را فراموش میکنند ولی نیکو کار باش...
بهترینهای خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچ گاه کافی نباشد....
و در نهایت میبینی هرآنچه که هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو و مردم!

خط آخرش خیلی قشنگه ولی آیا واقعا شدنیه؟!
چرا مردم اینجوری شدن؟!!

چرا نمیتونی مهربون باشی چون فک میکنن حتما انگیزهایی پشت محبتت هست؟!!!
چرا نمیتونی شریف باشی چون سرت کلاه میذارن و ازت سوء استفاده میکنن؟!!!
چرا نمیتونی صادق باشی چون یا از صداقتت سوء استفاده میکنن یا براشون عجیب میاد که چرا انقد صادقی و حتی ازت میترسن!

چرا مجبوریم دائم یه ماسک به صورت داشته باشیم برای خوش آیند دیگران؟...واسه هرکیم یه مدلشو بزنیم!

یکی من و روشن کنه

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
جفتتونو میکشما....
قشنگ بود دیگه چیه سوال کردم ازتون جواب بدید!

قشنگ بود!

ای بابا چرا عصبانی میشی ؟خوب ببین این جمله که میگی چرا مردم نمیتونند مهربان باشن به این خاطره که دیگه نسبت به همه چی بی اعتماد شدن واینکه چرا باید همیشه ماسک به صورت داشته باشیم اینه که دیگه عادت همه ی ماها شده کاریش نمیشه کرد

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانمای باشگاه
خواهشا بیایید کمک کنید تا ایشون رو به یه جایی برسونیم تا به حالش رسدگی بشه
من که نمیتونم بهش دس بزنم
بدجوری قاط زده
:D تورو که میکشم...پس جولو نیا!:D

:confused:
تو خود زنی نکن من قول میدم دیگه کسی ماسک نرنه...
خب علت این همه بی اعتمادی چیه خب!:razz:یعنی آدم باید برای محبت کردن به دیگرانم دلیل داشته باشه؟!!!!با یکی دوستانه رفتار میکنی فرداش میبینی یه جوری شده....حس میکنی ترسیده...با خودش فک میکنه چرا انقدر این مهربونه!:surprised:به یکی دیگه محبت میکنی میگه لابد یه منظوری داره!اگه پسر باشه که واویلا!:confused:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D تورو که میکشم...پس جولو نیا!:D

خب علت این همه بی اعتمادی چیه خب!:razz:یعنی آدم باید برای محبت کردن به دیگرانم دلیل داشته باشه؟!!!!با یکی دوستانه رفتار میکنی فرداش میبینی یه جوری شده....حس میکنی ترسیده...با خودش فک میکنه چرا انقدر این مهربونه!:surprised:به یکی دیگه محبت میکنی میگه لابد یه منظوری داره!اگه پسر باشه که واویلا!:confused:

:surprised::surprised::whistle::whistle::whistle:

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردم اغلب بی انصاف،بی منطق و خود محورند ولی آنان را ببخش...
اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهانی متهم میکنند ولی مهربان باش...
اگر شریف و درستکار باشی فریبت میدهند ولی شریف ودرستکار باش....
نیکیهای امروت را فراموش میکنند ولی نیکو کار باش...
بهترینهای خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچ گاه کافی نباشد....
و در نهایت میبینی هرآنچه که هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو و مردم!

خط آخرش خیلی قشنگه ولی آیا واقعا شدنیه؟!
چرا مردم اینجوری شدن؟!!

چرا نمیتونی مهربون باشی چون فک میکنن حتما انگیزهایی پشت محبتت هست؟!!!
چرا نمیتونی شریف باشی چون سرت کلاه میذارن و ازت سوء استفاده میکنن؟!!!
چرا نمیتونی صادق باشی چون یا از صداقتت سوء استفاده میکنن یا براشون عجیب میاد که چرا انقد صادقی و حتی ازت میترسن!

چرا مجبوریم دائم یه ماسک به صورت داشته باشیم برای خوش آیند دیگران؟...واسه هرکیم یه مدلشو بزنیم!

یکی من و روشن کنه

جامعه ضد ارزش یعنی همین دیگه. در جایی که ارزش ها ارزشی ندارند و ضد ارزش ها ارزشمند به حساب میان شما نمیتونی ارزش مدار باشی.

بذار یه خاطره برات تعریف کنم.

پارسال من و یکی از دوستام رفته بودیم الموت (منطقه کوهستانی نزدیک قزوین). برای تفریح رفته بودیم. از دریاچه ماهی گرفتیم داشتیم کباب میکردیم که پلیس سر رسید. اول مجوز ماهیگیری خواست که بهش دادیم. بعد شروع کرد وسایلمونو گشت. البته خیلی مودب بودن و چند مرتبه عذرخواهی کرد. علت این بازرسی رو هم بگم که عموما آدم سر سالم اون موقع سال اونجا نمیره که فقط ماهی بخوره و بیاد. خلاصه وقتی هیچ مشکلی پیدا نکردن موقع رفتن یکیشون به اون یکی یواش گفت عجب .... هایی هستندها. تو این سرما اومدن ماهی گیری.

توجه کنید که اگر ما در حال خوردن مشروبات الکلی بودیم قطعا بازداشت میشدیم ولی مطمئنا دیگه ... نبودیم و آدمهای فهمیده و کار درستی بودیم.

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
جفتتونو میکشما....

قشنگ بود!

ای بابا..
مگه خودت نگفتی مهربون باشید...
مگه نمیگی صادق باشید؟؟؟
خوب بچه ها هم چون باهات صادقن جوابی ندارن دیگه
حالا چرا عصبی میشی؟؟؟آروم باش عزیز من...
بله بله این درسته...

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
جامعه ضد ارزش یعنی همین دیگه. در جایی که ارزش ها ارزشی ندارند و ضد ارزش ها ارزشمند به حساب میان شما نمیتونی ارزش مدار باشی.

بذار یه خاطره برات تعریف کنم.

پارسال من و یکی از دوستام رفته بودیم الموت (منطقه کوهستانی نزدیک قزوین). برای تفریح رفته بودیم. از دریاچه ماهی گرفتیم داشتیم کباب میکردیم که پلیس سر رسید. اول مجوز ماهیگیری خواست که بهش دادیم. بعد شروع کرد وسایلمونو گشت. البته خیلی مودب بودن و چند مرتبه عذرخواهی کرد. علت این بازرسی رو هم بگم که عموما آدم سر سالم اون موقع سال اونجا نمیره که فقط ماهی بخوره و بیاد. خلاصه وقتی هیچ مشکلی پیدا نکردن موقع رفتن یکیشون به اون یکی یواش گفت عجب .... هایی هستندها. تو این سرما اومدن ماهی گیری.

توجه کنید که اگر ما در حال خوردن مشروبات الکلی بودیم قطعا بازداشت میشدیم ولی مطمئنا دیگه ... نبودیم و آدمهای فهمیده و کار درستی بودیم.
ابوالفضل جان حقیقت محض و گفتی...متاسفانه تو جامعه ما و البته خیلی جاهای دیگه...ارزش ها ضد ارزش شدن....اگه ارزش ها رو رعایت کنی به قول شما....محسوب میشی!

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی من و روشن کنه

تیلیک ( دکمتو زدم الان روشن میشی):D

قشنگ بود مرسی:gol:

مگه اوری پرسید قشنگه یا نه که تو این جوابو میدی؟؟؟:razz:

جفتتونو میکشما....

قشنگ بود!
خوب کاری میکنی اوری جون بزن بکششون;):)

جواب چی رو میخوای همینه که هست:razz::razz:

آهای با اوری درست صحبت کن ها:razz::mad:

بابا این قاطیه
بزارین به حال خودش باشه تا یه کم خوب شه
خودت قاطی ای:mad:

چرا خب؟.....چرا؟....چرا؟...چرا؟....:wallbash::wallbash::wallbash:عجب بساطیه ها!
نزن اوری جونم نزن قربون اون کله ی گنده و گوگولیت بشم:heart:

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
تیلیک ( دکمتو زدم الان روشن میشی):D

مگه اوری پرسید قشنگه یا نه که تو این جوابو میدی؟؟؟:razz:

خوب کاری میکنی اوری جون بزن بکششون;):)

آهای با اوری درست صحبت کن ها:razz::mad:

خودت قاطی ای:mad:

نزن اوری جونم نزن قربون اون کله ی گنده و گوگولیت بشم:heart:
قربونت برم سحل جونم....:w36:حالا به نظر تو چرا؟!!:cry::razz:

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربونت برم سحل جونم....:w36:حالا به نظر تو چرا؟!!:cry::razz:

یه نگاه به دوروبرت بنداز همه چی مثل یه حلقه شده نمیدونی اولش کجاس آخرش کجاست
مردم شریف توی این جامعه دریده میشن. یک بار که از روی شرافت رفتار کردن و مثل یه گوسفند تیکه پاره شدن کم کم گرگ بودن رو یاد میگیرن و یه بدبخت دیگه ای رو تیکه پاره میکنن و این سیر تا ابد ادامه داره. نمیدونم شاید روز اول همه ی مردم خوب بودن و یه گرگ اومد وسطشون و مردم به این نتیجه رسیدن که برای آسیب ندیدن باید خودشون هم گرگ باشن.

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نگاه به دوروبرت بنداز همه چی مثل یه حلقه شده نمیدونی اولش کجاس آخرش کجاست
مردم شریف توی این جامعه دریده میشن. یک بار که از روی شرافت رفتار کردن و مثل یه گوسفند تیکه پاره شدن کم کم گرگ بودن رو یاد میگیرن و یه بدبخت دیگه ای رو تیکه پاره میکنن و این سیر تا ابد ادامه داره. نمیدونم شاید روز اول همه ی مردم خوب بودن و یه گرگ اومد وسطشون و مردم به این نتیجه رسیدن که برای آسیب ندیدن باید خودشون هم گرگ باشن.
:w05::w05::w05:

بالا