شرکت نفت و گاز پارس استخدام شده های آزمون 1390

peyman13

عضو جدید
چون دوره اموزشي در مجتمع فني و مهندسي اصفهان ميباشد به دليل كمبود جا نفرات رو به دو گروه تقسيم كرده اند

peyman13

عضو جدید
دوست عزيز هنوز هيچ چيز مشخص نيست ممكنه در طول همين دو هفته شما رو به شركت هاي ديگه منتقل كنند و ادامه اموزش با نظر شركت جديد برگذار بشه كه ممكنه از دو ماه تا يك سال طول بكشه

POGC1390

عضو جدید
:thumbsup:
دوست عزيز هنوز هيچ چيز مشخص نيست ممكنه در طول همين دو هفته شما رو به شركت هاي ديگه منتقل كنند و ادامه اموزش با نظر شركت جديد برگذار بشه كه ممكنه از دو ماه تا يك سال طول بكشه
سلام مهندس و ممنون که خبر دادی
تا الان غیر از پایانه ها شرکت دیگه ای هم هست که بخوان ما رو اونجا انتقال بدن؟

peyman13

عضو جدید
:thumbsup:

سلام مهندس و ممنون که خبر دادی
تا الان غیر از پایانه ها شرکت دیگه ای هم هست که بخوان ما رو اونجا انتقال بدن؟
دوست عزيز هنوز هيچ چيزي قطعي نيست همين كه تاريخ اموزش مشخص. شد كلي جاي شكر داره و در مدت اموزش هم بقيه مسائل مشخص خواهدشد

mahmudreza

عضو جدید
دوست عزيز هنوز هيچ چيزي قطعي نيست همين كه تاريخ اموزش مشخص. شد كلي جاي شكر داره و در مدت اموزش هم بقيه مسائل مشخص خواهدشد

پیمان جان آخر ما نفهمیدیم منبه این خبر چیه ؟ کی این رو به شما گفته که تاریخ آموزش مشخص شده؟

peyman13

عضو جدید
پیمان جان آخر ما نفهمیدیم منبه این خبر چیه ؟ کی این رو به شما گفته که تاریخ آموزش مشخص شده؟
برادر عزيز از نفت و گاز تماس گرفتن باهامون با شما هم تماس ميگيرن به اعتمادي زنگ بزن تاريخ اعزامت رو بپرس شماره اعتمادي:02183762121

mahpok

عضو جدید
سلام امروز عصر از پارس به من زنگ زدن گفتن 27 اردیبهشت باید برم اصفهان برا دوره اموزشی به مدت دو هفته
خدایا شکرت
انشالله به همه زنگ بزنن

smsm58

عضو جدید
من امروز مصاحبه پایانه ها بودم. وسط مصاحبه از pogc تماس گرفتن برای اعلام دوره آموزشی! که 10 خرداد هست(گروه دوم).البته به اکثر بچه هایی که اومده بودن زنگ زدن.

mahmudreza

عضو جدید
سلام . از دوستان کسی میدونه که بعد از دوهفته آموزش تکلیف ما چیه؟ بلافاصله تکلیفمان مشخص میشه وشروع کار میکنیم یا چبزه دیگه؟

peyman13

عضو جدید
سلام . از دوستان کسی میدونه که بعد از دوهفته آموزش تکلیف ما چیه؟ بلافاصله تکلیفمان مشخص میشه وشروع کار میکنیم یا چبزه دیگه؟
طبق قوانين استخدامي از روزي كه به شما حكم استخدامي مي دهند موظف به پرداخت حقوق و بيمه براي شما مي باشند و نميتوانند شما را به زور به مرخصي بدون حقوق بفرستند پس اينگونه برداشت ميشود كه بعد از اموزش بلافاصله مشغول بكار خواهيم شد

Arbitrage

عضو جدید
سلام
اول از همه تبریک به تمامی دوستان.
دوستان اینبار شماره حساب نخواسته اند؟
دفعه های پیش که تماس میگرفتند تاکید میکردند که هنگام مراجعه به دوره آموزشی شماره حساب بانک ملت هم داشته باشیم.
و نکته مهم تر هم اینکه پایان دو هفته دسته اول ، برابر است با آغاز دوره آموزشی دسته دوم(10 خرداد).
یعنی اینکه به احتمال زیاد مدت دوره 2 هفته خواهد بود چون وقتی که گروه اول بعد از یک هفته استراحت به ادامه آموزشی برگردند تازه گروه دوم در حال شروع هفته دوم آموزشی خود هستند(18 خرداد) و یعنی دو گروه همزمان در اصفهان همدیگر را ملاقات خواهند نمود! یعنی اگر مرکز اصفهان برای دو گروه ظرفیت خالی داشت چرا همه را باهم اعزام نکردند؟

peyman13

عضو جدید
سلام
اول از همه تبریک به تمامی دوستان.
دوستان اینبار شماره حساب نخواسته اند؟
دفعه های پیش که تماس میگرفتند تاکید میکردند که هنگام مراجعه به دوره آموزشی شماره حساب بانک ملت هم داشته باشیم.
و نکته مهم تر هم اینکه پایان دو هفته دسته اول ، برابر است با آغاز دوره آموزشی دسته دوم(10 خرداد).
یعنی اینکه به احتمال زیاد مدت دوره 2 هفته خواهد بود چون وقتی که گروه اول بعد از یک هفته استراحت به ادامه آموزشی برگردند تازه گروه دوم در حال شروع هفته دوم آموزشی خود هستند(18 خرداد) و یعنی دو گروه همزمان در اصفهان همدیگر را ملاقات خواهند نمود! یعنی اگر مرکز اصفهان برای دو گروه ظرفیت خالی داشت چرا همه را باهم اعزام نکردند؟
دوست عزيز اموزش بصورت دو هفته اموزش و دو هفته استراحت خواهد بود ظرفيت مجتمع فني مهندسي اصفهان كلا ٤٠٠نفر ميباشد كه اگر به سايتش مراجعه كنيد برنامه اموزش رو خواهيد ديد كه دوره هاي ديگر نيز دارد

mahmudreza

عضو جدید
دوست عزيز اموزش بصورت دو هفته اموزش و دو هفته استراحت خواهد بود ظرفيت مجتمع فني مهندسي اصفهان كلا ٤٠٠نفر ميباشد كه اگر به سايتش مراجعه كنيد برنامه اموزش رو خواهيد ديد كه دوره هاي ديگر نيز دارد

س سایت مجتمع فنی مهندسی اصفهان چیه؟سلام.آدر

mahpok

عضو جدید
سلام
به نظر شما قضیه یه کم مشکوک نمیزنه؟:question:
چطور تا الان میگفتن دیگه پارس استخدام نداره بعد یه دفعه زنگ میزنن میگن بیایین آموزشی
نکته دوم اینکه چرا مدت اموزشی دو هفته است؟ چون به من که زنگ زدن گفتن لوازم شخصیتون رو برای اقامت دو هفته با خودتون بیارید مگه گروه های قبلی که رفتن آموزشی فقط دو هفته رفتن؟
چرا از ما شماره حساب نخواستن؟ من فکر میکنم اینها میخوان یه دوره فرمالیته برگذار کنن بعد هم بگن برین تا خبرتون کنیم تا اینجوری صدای اعتراض بچه ها بخوابه
نظر شما چیه؟

abdol1987

عضو جدید
سلام
چطور تا الان میگفتن دیگه پارس استخدام نداره بعد یه دفعه زنگ میزنن میگن بیایین آموزشی
نکته دوم اینکه چرا مدت اموزشی دو هفته است؟ چون به من که زنگ زدن گفتن لوازم شخصیتون رو برای اقامت دو هفته با خودتون بیارید مگه گروه های قبلی که رفتن آموزشی فقط دو هفته رفتن؟
چرا از ما شماره حساب نخواستن؟ من فکر میکنم اینها میخوان یه دوره فرمالیته برگذار کنن بعد هم بگن برین تا خبرتون کنیم تا اینجوری صدای اعتراض بچه ها بخوابه
نظر شما چیه؟
نه اینجوری نیست. اول آموزش. بعدم تقسیم میشین. بعضی ها میرن بندرعباس، بعضی ها خرمشهر بعضی ها عسلویه. تو طول آموزش هم ازتون شماره حساب میگیرن. پارس کلا حساب کتاب نداره. فقط یهو دیدین اتاقتون 5 نفره است تو ذوقتون نخوره. یا مثلا خیلی از امکانات اولیه زندگی رو هم نداره خوابگاهاش باز تو ذوقتون نخوره. بهرحال مجبورین و مجبوریم که بسازیم. بازم خدا را شکر که اومدین داخل. تبریک به بر و بچه های بوشهر .

POGC1390

عضو جدید
نه اینجوری نیست. اول آموزش. بعدم تقسیم میشین. بعضی ها میرن بندرعباس، بعضی ها خرمشهر بعضی ها عسلویه. تو طول آموزش هم ازتون شماره حساب میگیرن. پارس کلا حساب کتاب نداره. فقط یهو دیدین اتاقتون 5 نفره است تو ذوقتون نخوره. یا مثلا خیلی از امکانات اولیه زندگی رو هم نداره خوابگاهاش باز تو ذوقتون نخوره. بهرحال مجبورین و مجبوریم که بسازیم. بازم خدا را شکر که اومدین داخل. تبریک به بر و بچه های بوشهر .
سلام
مگه در بندر عباس، خرمشهر و عسلویه چه شرکتهایی منتظر ما هستن؟
(البته عسلویه که احتمالا همون پایانه ها باشه)

abdol1987

عضو جدید
سلام
مگه در بندر عباس، خرمشهر و عسلویه چه شرکتهایی منتظر ما هستن؟
(البته عسلویه که احتمالا همون پایانه ها باشه)
همه پارس هستن. خرمشهر که جاکت می سازند و بندرعباس هم فعالیت های مشابه شرکت صدرا جریان داره. همه POGC هستند. جای دیگه نمی رین. من دوست خودم پروسسی بود. فرستادنش سایت بندرعباس. بازرسی و مواد هم میفرستند خرمشهر (خیلی جای توپیه. واقعا دلم میخواد بیفتم اونجا). بدترین جاش هم عسلویه است. همه چیش نابود و آلوده. از لحاظ حقوقی هم همه یه جورند. اگر نفتی (حفاری) باشین شاید بیفتین یه جا بهتر. خیلی خیلی خیلی بهتر. اینجا نمی گم چون رموز شرکت حساب میشه.

arsalan.sh

عضو جدید
سلام
نظر شما چیه؟
به نظر من هم کاملا فرمالیته هستش.چون زمانیکه من از آقای اعتمادی پرسیدم بعد از 2هفته تکلیفمون چی میشه ایشون گفتن که بعدش دیگه هر شرکتی که اعلام نیاز کنه شما رو به اونجا میفرستیم. حالا سوالی که پیش میاد اینه که بازم باید تا چند وقت دیگه منتظر بمونیم؟؟؟؟؟؟؟

mahpok

عضو جدید
به نظر من هم کاملا فرمالیته هستش.چون زمانیکه من از آقای اعتمادی پرسیدم بعد از 2هفته تکلیفمون چی میشه ایشون گفتن که بعدش دیگه هر شرکتی که اعلام نیاز کنه شما رو به اونجا میفرستیم. حالا سوالی که پیش میاد اینه که بازم باید تا چند وقت دیگه منتظر بمونیم؟؟؟؟؟؟؟

اگه اینکار رو بکنن آخر نامردیه
این نشون میده که اونا با احساسات ما بازی میکنن و روحیات و معنویات انسان ها هیچ ارزشی براشون نداره
اگه قرار باشه توسط یه شرکت دیگه جذب بشیم حالا حالا ها باید منتظر اعلام آمادگی اونا باشیم.
دوستان اگه کسی آشنا داره لطفا پرس و جو کنه ببینه این قضیه واقعیت داره یا نه

arsalan.sh

عضو جدید
به اعتمادی زنگ بزنید ببینید به شما چی میگه. ب هرکی یه چیزی میگن. جوابی که به من دادن رو گذاشتم.بقیه هم تماس بگیرید لطفا و جوابی ک به شما میدن رو توی تاپیک بذارید
شماره دفتر اعتمادی 02183762121

mahmudreza

عضو جدید
سلام خدمت تمام دوستان. دوستان نفت وگاز پارس کسی میدونه وسایل شخصی دقیقا چی باید اصفهان ببریم؟

mahpok

عضو جدید
امروز زنگ زدم به اعتمادی میخواستم ازش در مورد سرنوشتمون بعد از دو هفته رو سوال کنم اصلا نذاشت حرفم به اخر برسه گفت اونجا همه چیز رو بهتون توضیح میدن
گفتم شما اطلاعی ندارین گفت اطلاع دارم ولی باید توضیح بدم وقت ندارم اونجا بهتون میگن نگران نباشید.

mahpok

عضو جدید

سلام میشه ادرس سایتش رو بگین

abdol1987

عضو جدید
امروز زنگ زدم به اعتمادی میخواستم ازش در مورد سرنوشتمون بعد از دو هفته رو سوال کنم اصلا نذاشت حرفم به اخر برسه گفت اونجا همه چیز رو بهتون توضیح میدن
گفتم شما اطلاعی ندارین گفت اطلاع دارم ولی باید توضیح بدم وقت ندارم اونجا بهتون میگن نگران نباشید.
اعتمادی خیلی بهت حال داده که گوشی رو جواب داده. اصلا من نمی دونم نگران چی هستین شما؟ دیگه اومدین داخل. همین مهمه.

Doctor Doctor

عضو جدید
موضوع انتقال به شرکتهای دیگه به کجا رسید؟ بچه هایی که اطلاعاتی دارن لطفا درمیون بذارن

mahmudreza

عضو جدید
اعتمادی خیلی بهت حال داده که گوشی رو جواب داده. اصلا من نمی دونم نگران چی هستین شما؟ دیگه اومدین داخل. همین مهمه.

دوست عزیز یه چیز برای من جای سوال داره. این که هر دوره شماره حساب میگرفتن ولی الان نگرفتن. اینه که ذهن بچه ها رو مشغول کرده

mese

عضو جدید
بابا ایول ...
محض اطلاع دوستان عرض میکنم روز دوشنبه و بعد از مصاحبه پایانه ها به اتفاق دوستان خدمت آقای اعتمادی رفتیم و ایشون بی پرده گفتن که شما اصلاً قرار نیست که وارد نفت و گاز پارس بشید و این دوره آموزش فقط رفع تکلیف نفت و گاز پارس است که اگه انجام نشه تخلف محسوب میشه و تا پایان دوره باید شما و 300 نفر دیگه که الان یک ساله مشغول بکار شدن منتقل بشن سایر شرکت ها بعد گفت سیاست شرکت تغییر کرده و ما نیروی مازاد داریم .
حالا شما باز بگو شماره حساب باباجون شماره حساب رو باید برای جایی ببری که قرار مشغول بکار بشی دوست من نه اینجا که قراره شوتمون کنن
در ضمن بچه هایی که پایانه ها مصاحبه دادن باید دعا کنن قبولمون کنن اینطوری حداقل در مجموعه شرکت ملی نفت میمونیم و مثل سایرین به شرکت گاز و پخش و پالاش انتقالمون نمیدن

بالا