شرکت نفت فلات قاره

vahid_ce

عضو جدید
سلام دوستان

من فوق لیسانس برق هستم. در حال حاضر خداروشکر امکان استخدام (رسمی)در یکی از شرکتهای نفتی در تهران رو دارم. از طرفی برای کار اقماری فلات هم پیشنهاد دارم. می خواستم بدونم مزایا و معایب کار ستادی تو شرکت نفت در تهران در مقایسه با کار اقماری شرکت فلات قاره چیه؟ با حق نخبگی در آمد کاری این سمتها چقدره؟ در کل کدومش بهتره؟ لطفا راهنمایی کنین می ترسم تصمیم اشتباه بگیرم.

hamidrezachemeng

کاربر فعال
در یک جمله نظرم رو میگم.کار اقماری به خصوص در این شرکت خیلی خیلی خیلی سخته.

آخرین ویرایش:

hamidrezachemeng

کاربر فعال
کار اقماری آدم رو داغون میکنه.14روز کار 7روز روزکاری و 7شب شب کاری. دوری از خانواده.دو هفته تعطیلی الکی.من دیدگاهم تغییر کرده حسابی نسبت به کار اقماری. با مدرک فوق لیسانس گذاشتنم به اصطلاح outside نه از تخصصم استفاده میشه نه جای پیشرفت داره. از همه بدتر برخوردهاب زشت و زننده ی نیروهای قدیمی که دشمن خونی نیروهای تازه استخدامی هستن

hamidrezachemeng

کاربر فعال
سلام ميخواستم بپرسم واسه كارآموزي تو اين شركت چجوري بايد اقدام كنم؟
بعید میدونم که بشه. تو مناطق عملیاتی که اصلا" زن نداریم مگه بتونید برید دفتر تهران که اگه اونجا باشین هم فکر نکنم ارزش داشته باشه. تو مناطق عملیاتی میشه کار یاد گرفت

mohsen shakeri

عضو جدید
سلام دوست عزیز من استخدامی شرکت نفت فلات قاره قبول شدم تو مصاحبه رد شدم.الانم فقط رتبه ها رو زدن رتبه آخرین نفر 30 شده من 49 شدم.گفتن تکمیل ظرفیت میگیریم یا در استخدامی جدید اگه نمره رو کسب کرده باشی دعوت به کار میشی.میخواستم ببینم امیدی هست.با فوق دیپلم امتحان دادم الان دارم لیسانس مهندسی مکانیک سیالات میخونم

hamidrezachemeng

کاربر فعال
سلام دوست عزیز من استخدامی شرکت نفت فلات قاره قبول شدم تو مصاحبه رد شدم.الانم فقط رتبه ها رو زدن رتبه آخرین نفر 30 شده من 49 شدم.گفتن تکمیل ظرفیت میگیریم یا در استخدامی جدید اگه نمره رو کسب کرده باشی دعوت به کار میشی.میخواستم ببینم امیدی هست.با فوق دیپلم امتحان دادم الان دارم لیسانس مهندسی مکانیک سیالات میخونم
سلام. ايشالا قبول ميشين. والا نميدونم برنامه هاي شركت چيه اما فكر ميكنم شانستون به اميد خدا زياده.چون كمبودنيرو دارن به خصوص در سكوها.البته بايد ببينيد اصلا كار اقماري به روحياتتون سازگاره يا نه. به خصوص كار در سكو كه روحيات خاصي ميخواد

mirmoeini

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
من قبلا در جزیره تحصیل میکردم،الانم میخوام برگردم به جزیره و فقط و فقط میخوام با شرکت های مربوط به نفت کیش کار کنم،اگر هرکس بتونه کمکم کنه ممنون میشم یا از استخدامی ها خبرم کنه
کارشناس نرم افزارم اما در زمینه های شبکه و سیستم های امنیت توانایی بیشتری دارم،اعم از کار با:cisco product و fiber optics و cctv و wireless و . . .
هر کس یه خبر خوب بده شیرینیش محفوظه mirmoeini@yahoo.com

hesamrazmaraazma

عضو جدید
من کارآموزی دوره لیسانسمو توی شرکت فلات قاره جزیره خارگ بودم.اونجا نفت رو استخراج می کردن و طی مراحلی API نفت رو پس از خالص سازی به حد مطلوب مرسوندن و صادر می کردن.شرایط اقماری اونجا 2 هفته 2هفته بود. کار طاقت فرسا ولی بسیار شیرین بود البته امکانات بسیار خوبی فراهم بود از جمله بیلیارد بولینگ اسکواش سینما تنیس و ...

mikham beram khark karamozi mige eskan nemidan che konam ?

hesamrazmaraazma

عضو جدید
az sob daram va3 karamozi mitelam be tamame petroshimiyao palayeshgaha, ya migan boomi migirim ya migan eskan va3 karamoz nadarim.... pas inaE k miran chetori miran.
man ashnaham khangirane sarakhsan vali mikham hatman jonob beram
age kesi has komak kone savab dare
tanX

بالا