(شرکت نفت) رفتن یا نرفتن، مسئله ای است!

حمید غضنفری

عضو جدید
سلام دوستان

این تاپیک رو زدم تا دوستانی که تو شرکت نفت کار میکنن حالا چه استخدامی و چه پیمانکاری اطلاعاتشون در مورد شغلشون وضعیت کاریشون و (درآمدشون) و حالا هر نکته مهمی که به نظرشون میرسه رو بزارن تا کسایی مثل من که منتظر پذیرش از شرکت نفت هستند بتونن بهتر تصمیم بگیرن.
(آزمون استخدامی شرکت نفت چند وقت پیش برگزار شد و حالا نوبت اعلام نتایج نهایی)

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
از شرکت نفت بهتر اگر سراغ داری به من هم بگو
البته نگو فروش یخچال به پنگوئن ها بهتره ، چون من تلاش کردم یه دونه به خرس های قطبی بفرشم اما نتونستم ( بیش از اندازه در معامله چونه می زدن ).

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کار بود برین /// نمی خواین زن بگیرید / خونه / ماشین / بچه ...

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
سلام دوستان

این تاپیک رو زدم تا دوستانی که تو شرکت نفت کار میکنن حالا چه استخدامی و چه پیمانکاری اطلاعاتشون در مورد شغلشون وضعیت کاریشون و (درآمدشون) و حالا هر نکته مهمی که به نظرشون میرسه رو بزارن تا کسایی مثل من که منتظر پذیرش از شرکت نفت هستند بتونن بهتر تصمیم بگیرن.

من تجربه ندارم اما تا اونجا که شنیدم وضع شرکت نفتی ها خوبه البته باید تحملت بالا باشه چون امکان داره چند سال مجبور بشه تو نواحی که آب و هوای مناسبی نداره کار کنی
به نظر من ببین به این کار علاقه داره یا نه بعد تصمیم بگیر

BaBak.Turk

اخراجی موقت
شرکت نفت وضعش زیاد خوب نیست ولی نسبت به جاهای دیگه وضعش بهتره از هر لحاظ من چند تا پروژه کار کردم با شرکت نفت .ولی دیگه اونجا هم زیاد پارتی بازی شده اکثره جاهاش سواد ملاک نیست ولی خوب در حال حاضر بهترین جا برای کار در ایرن هست و چاره ه ای نیست حتی اگر در بدترین جا کار کنی. من که حاضرم تا آحر عمرم تو اهواز یا جاهای دیگه کار کنم چون پولشم خوبه ولی یه چیزی بگم بهترین جا هم برای سابقه و رزومه کاری برای جاهای دیگه هم هست.

sadeghforghani

کاربر فعال
سلام

قبول شدی بیا
من جاهای مختلف بودم ولی اینجا یک سر و گردن بالاتره
در ضمن اگه منطقه عملیاتی برید، برای اول کارتون بهتره. چون یک تجربه مفید منتظرتون هست.

یا علی

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png (شرکت نفت) رفتن یا نرفتن، مسئله ای است![/h]
سلام دوستان

همیشه در زندگی سر همچین دو راهی هایی قرار می گیری!:smile: