شرکت در ارشد فناوری اطلاعات با لیسانس غیرمرتبط

hamed-98

عضو جدید
سلام دوستان
من دانشجوی ترم 6 کشاورزیم میخواستم ارشد آی تی شرکت کنم با یک رتبه خوب ، و در یک دانشگاه خوب !
کلا استعداد خوبی دارم ،زبانم خوبه ،الان هم به صورت نیمه وقت در یک شرکت طراحی سایت کار میکنم(HTML.PHP.فتوشاپ رو بدون کلاس و خودآموز به حد قابل قبولی یاد گرفتم،میدونم خیلی به درد ارشد نمیخوره!) و مصمم و جدی هستم و به خاطر صرف مدرک هم نمیخوام ارشد شرکت کنم و میدونم که کار عملی با مباحث آکادمیک و کنکور زمین تا آسمون فرق میکنه
تمام سختی های راه رو میدونم و تحمل میکنم
فقط گیج شدم نمیدونم چطوری شروع کنم
تقریبا 18 ماه وقت دارم تا کنکور 95 ، نمیدونم مثل یک کنکوری با مدرک کارشناسی IT بشینم جزوه بخونم منابع بخونم و تست بزنم یا مثلا پیش نیاز های که بچه ها تو کارشناسی پاس کردند رو بخونم بعد بیام سراغ جزوات کنکوری و تست و..
کلا گیج شدم
خواهش میکنم ،لطف کنید راهنمایی کنید ،چون بهترین فرد برای مشورت شما هستید
راستی برای قبولی با یک رتبه خوب و دانشگاه خوب ، حدودا میانگین دروس رو باید چند بزنم ؟
با سپاس :gol:

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من دانشجوی ترم 6 کشاورزیم میخواستم ارشد آی تی شرکت کنم با یک رتبه خوب ، و در یک دانشگاه خوب !
کلا استعداد خوبی دارم ،زبانم خوبه ،الان هم به صورت نیمه وقت در یک شرکت طراحی سایت کار میکنم(HTML.PHP.فتوشاپ رو بدون کلاس و خودآموز به حد قابل قبولی یاد گرفتم،میدونم خیلی به درد ارشد نمیخوره!) و مصمم و جدی هستم و به خاطر صرف مدرک هم نمیخوام ارشد شرکت کنم و میدونم که کار عملی با مباحث آکادمیک و کنکور زمین تا آسمون فرق میکنه
تمام سختی های راه رو میدونم و تحمل میکنم
فقط گیج شدم نمیدونم چطوری شروع کنم
تقریبا 18 ماه وقت دارم تا کنکور 95 ، نمیدونم مثل یک کنکوری با مدرک کارشناسی IT بشینم جزوه بخونم منابع بخونم و تست بزنم یا مثلا پیش نیاز های که بچه ها تو کارشناسی پاس کردند رو بخونم بعد بیام سراغ جزوات کنکوری و تست و..
کلا گیج شدم
خواهش میکنم ،لطف کنید راهنمایی کنید ،چون بهترین فرد برای مشورت شما هستید
راستی برای قبولی با یک رتبه خوب و دانشگاه خوب ، حدودا میانگین دروس رو باید چند بزنم ؟
با سپاس :gol:

سلام:)

بهتر بود سوالتون رو در این تاپیک میپرسیدید: سوالات و مشکلات و درخواست ها...

چه خوب که طراحی سایت بلدید..این خیلی خوب هست برای داشتن یک کار ..
ولی یک سوال؟! چرا ارشد کنکور آیتی میخواید شرکت کنید؟؟ برای کدوم گرایش هست که میخواید IT رو بدید؟!
چرا کامپیوتر شرکت نمیکنید؟!

بعدش زبان های برنامه نویسی ای که شما یاد گرفتید خیلی فرق دارن با خوده کتاب هایی که تو IT باید بخونید... حوزه ی عملی و تئوری این رشته بنظرم متفاوت هست!
پس تلاش بالای شما رو نیاز داره...

سوالتون خیلی سخت هست! اینکه از منابع اصلی شروع کنید یا از کتابای کنکوری!!
در حد یک نظر هست حرفی که میزنم! شما یک کتاب کنکور تهیه کنید مثلا در درس ساختمان داده! بعدش بخونید بعضی فصل ها رو تست های کنکور رو بزنید اگه موفق بدید همین کتابای کنکور رو ادامه بدید..
در غیر این صورت از کتابای منبع شروع کنید:)

البته این هم بگم، ماها که خودمون رشته مون IT هست(حداقل خودم) خیلی یادم نیست کتاب های منبع رو! و میشه گفت از همین کتابای کنکور استفاده میکنم!

موفق باشید.

• Like
واکنش ها: s_aa
بالا