شتری که در خونه هر کسی می خوابه [سربازی]

Ay La

عضو جدید
والا ما که داداشمون رو فرستادیم رفت الان داریم صفا میکنیم :biggrin: وقتی میرفت خدمت 75 کیلو بود الان 85 شده :biggrin:

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه شما چند سالتونه؟
وای ....شما سرباز دوران نظام قدیم هستین.به به.حتما اون موقع خیلی بهتون خوش گذشته نه؟؟؟؟....خاطره زیاد دارین....

من حدودای 27 سالمه :دی

نه والا خوشی کجا بود !! آره دیگه چه کنیمم:ححح

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حدودای 27 سالمه :دی

نه والا خوشی کجا بود !! آره دیگه چه کنیمم:ححح
خوش بحال اونایی که الان خدمت هستن و دارن تموم میکنن....
شنیدم که قراره کسری بسیجیم کم کنند...دیگه وا ویلا میشه....بدبخت شدیم رفت!!!

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدارو شکر که کسری بسیجی لحاااظ نمیشه ، یه عمره دارین غیر مستقیم خدمت می کنین {بسیج} الانم هیچی خخ

shadow313

عضو جدید
میخواستم بگم یادش بخیر ولی چه یادش بخیری داشت . این مطلب را داشتم میخوندم گفتم بگذارم برای همه یک کم حال کنید دوستان :eek:
http://www.taknaz.ir/news_detail_3282.html

کشورهای جهان از لحاظ وضعیت نظام وظیفه به 7 گروه تقسیم می شوند که متاسفانه ایران به همراه کشورهایی چون بورکینافاسو! در آخرین و بدترین گروه قرار دارد:

1- كشورهایی كه سربازی اجباری را حذف کرده اند.(۱۰۸کشور، ۵۵%) خوش به حالشون!

2- کشورهایی که سربازی اجباری یک سال و یا کمتر دارند. (2۶كشور، 1۳%)

3- کشورهایی که صرفا در امور مدنی یا به صورت نظامی غیر مسلح سربازی دارند.(۸ كشور، 4%)

4- کشورهای که سربازی انتخابی دارند.(1۲ كشور، 6%)

5- کشورهایی که مدت سربازی را به 18 ماه کاهش دادهاند. (۱۱ كشور، ۶%)

6- اسامی کشورهایی که از ترکیب نیروهای داوطلب و اجباری استفاده می کنند. (1۲ کشور،۶% )

7- کشورهایی که سربازی اجباری بیش از 18ماه، غیر انتخابی و همراه با به کار گیری در امور عملیاتی نظامی دارند. (۲۰كشور، ۱۰%)
1-ایران 2-آلبانی 3-مصر 4-گینه 5-کوبا 6-قزاقستان 7-کره شمالی 8- بورکینافاسو 9-سوریه 10-ارمنستان 11-سومالی 12-تاجیکستان 13- سودان 14-تایلند 15-ترکمنستان 16-زیمباوه 17-جمهوری دموکراتیک کنگو 18- موزامبیک 19-سائوتام و پرینسیپ ۲۰- گینه استوایی

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
چنتا چیز جالب برای سربازهای آینده که یکیش خودم هستم....پیشکش شما عزیزان:

[h=4]از آن روزی که سربازی به پا شد / ستم بر ما نشد بر دختران شد[/h] [h=4]بسوزد آن که سربازی به پا کرد / تمام دختران را چشم به راه کرد[/h]...........................................................................................................
[h=4]سربازی راهیست برای آدم کردن پسرها…[/h] [h=4]اما هیچ راهی برای آدم کردن دخترها وجود نداره![/h]........................................................................................
[h=4]بسوزد آنکه سربازی بنا کرد تو را از من مرا از تو جدا کرد[/h]
[h=4]گروهبانان مرا بیچاره کردند لـــ ـباس شخصی ام را پاره کردند[/h] [h=4]به خط کردند تراشیدند سرم را لباس آش خوری کردند تنم را[/h] [h=4].........................................[/h][h=4]هر روز تنگ غروب تو سربازی[/h] [h=4]صفا داره لب مرز تیر اندازی[/h] [h=4]تا چهل چراغ پادگان روشن میشه[/h] [h=4]سر دیگ عدسی غوغا میشه[/h] [h=4]توی دیگ عدس ، افتاده یک مگس[/h] [h=4]بخورم ، نخورم گرسنه می مونم[/h] [h=4]قدر آش ننم رو حالا می دونم[/h] [h=4]......................................................[/h]
[h=4]به صف کردند تراشیدند سرم را[/h] [h=4]لباس ارتشی کردند تنم را[/h] [h=4]الهی خیر نبینی سر گروهبان[/h] [h=4]که امشب کردی تو مرا نگهبان[/h].....................................................

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

به سلامتی هرچی سربازه

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من الان 5 ماهی میشه سربازم
راهیه که جلوی پسراست
پس اگه قراره بری زودتر برو و تمومش کن
به سلامتی همه ی سربازایی که مثه مرد خدمت میکنن با اینکه خیلی مشکلا وجود داره و خیلی شبا از شام خبری نیست.......!!!

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من الان 5 ماهی میشه سربازم
راهیه که جلوی پسراست
پس اگه قراره بری زودتر برو و تمومش کن
به سلامتی همه ی سربازایی که مثه مرد خدمت میکنن با اینکه خیلی مشکلا وجود داره و خیلی شبا از شام خبری نیست.......!!!

اخوی شام ندادنشون، یا سوسک توی غذاشون و حتی داروهای ضد ... مساله ای نیست. تنها مساله این دو سال عمره که مفتی تلف میشه.

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخوی شام ندادنشون، یا سوسک توی غذاشون و حتی داروهای ضد ... مساله ای نیست. تنها مساله این دو سال عمره که مفتی تلف میشه.

میدونم ولی خوب نمیشه کاریش کرد
دوسال باید تلف بشه
متاسفانه هیچ کاریم نمیتونی همزمان باهاش انجام بدی
و باید این 2 سالو فقط بگذرونی و بعدش از نو شروع کنی...

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای سربازی کجایی که منو ببری از دست زندگی راحتم کنی!!!!!؟؟؟؟

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
کسی سر از کار نظام وظیفه در نمیاره ، 6 ماه پیش یه درخواست دادم ، هنوز جوابش نیومده!!! :D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله ، اون موقع ها یه چیزی بود به اسم امریه ، که الان باید آدم خوابشو ببینه!
خوابشم فک نکنم یتونید ببنید!:D
آره.فکرشو بکن توی خدمت ببرنت سرزمین موجهای آبی:D
سقوط آزادم میبرنتون؟:D
کاملا" قانع شدم با این جوابت :D

گفتم که قانع بشی دیگه!:D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سربازان محترم بیاید فرمانده کارتون داره..:D