شتری که در خونه هر کسی می خوابه [سربازی]

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یه نگاهی به امضای من درباره سربازی بندازین بد نیست. شاید به دردتون بخوره

سلام..من رفتم،تقریبن 2 میلیون نفر وایساده بودن اونجا...همه سن بالا....
طرف بهم گفت کلن توضیح بده،منم کلی گفتم که این یه نوع آوری در عرصه ساخت ساختمونه که هم سرعتش بالاس و هم مقاومتش بالاس و هزینه هارو کم میکنه و ....

بهم معرفی نامه دادن برای رفتن و توضیح دادن و دفاع و ... رفتم قبول نکردن:surprised:

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام..من رفتم،تقریبن 2 میلیون نفر وایساده بودن اونجا...همه سن بالا....
طرف بهم گفت کلن توضیح بده،منم کلی گفتم که این یه نوع آوری در عرصه ساخت ساختمونه که هم سرعتش بالاس و هم مقاومتش بالاس و هزینه هارو کم میکنه و ....

بهم معرفی نامه دادن برای رفتن و توضیح دادن و دفاع و ... رفتم قبول نکردن:surprised:

رفتی؟؟؟!!!
ایول!
نه خب شاید از پیش خودت موضوع پروژه رو مشخص کردی.
چرا از خودشون موضوع نمیگیری؟

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
رفتی؟؟؟!!!
ایول!
نه خب شاید از پیش خودت موضوع پروژه رو مشخص کردی.
چرا از خودشون موضوع نمیگیری؟

نه،طرف گفت میتونی یه موضوع مناسب که میتونی بهترین بازدهی رو بدست بیاری مشخص کنی،بیای،اونوخ ما تأیید میکنیم و شروع میکنی...انجام دادم

اصلن خنده دار بود حرفای طرف:surprised:آخرش گفتم ببخشید آقا من آشنا ندارم،برم به کی،چی بگم:surprised:

هیچی دیگه،یه هفته از زندگیمو کاملن به بطالت گذروندم و آخرش مثله بچه آدم رفتم خدمت امو کردم:surprised:

وسطش هم به تشویقه دوستان باز هم رفتم،دیدم یارو بدون موهه اونجا نشسته،گفتم سلام،بازم شما اومدین:surprised:هیچی دیگه برگشتم:surprised:

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
نه،طرف گفت میتونی یه موضوع مناسب که میتونی بهترین بازدهی رو بدست بیاری مشخص کنی،بیای،اونوخ ما تأیید میکنیم و شروع میکنی...انجام دادم

اصلن خنده دار بود حرفای طرف:surprised:آخرش گفتم ببخشید آقا من آشنا ندارم،برم به کی،چی بگم:surprised:

هیچی دیگه،یه هفته از زندگیمو کاملن به بطالت گذروندم و آخرش مثله بچه آدم رفتم خدمت امو کردم:surprised:

وسطش هم به تشویقه دوستان باز هم رفتم،دیدم یارو بدون موهه اونجا نشسته،گفتم سلام،بازم شما اومدین:surprised:هیچی دیگه برگشتم:surprised:

:w15::w15::w15::w15:

خب یعنی الان من بهش امیدی نداشته باشم؟

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من آمادهام
امریه گرفته بودم اونم یه جای خوب گفتن نشد
الان هر جا باشه میرم زود تموم بشه
اما احتمالش هست امید به خدا
اگه نشه ارتشه تهران 01
نشد تبریز ناجا فک کنم
خدا کنه راهور نیفتم
احتمالن لغو میشه....خوداتو آماده کن برای اینکه بهت بگن پذیرش ات لغو شده....منم داشتم،گفتن لغو شد:biggrin:الان حس میکنم آقای همسایه کلاه قر مزی ام:biggrin:

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا برو خدمت شرشو بکن بنده با اجازت همین هفاه پیش 15 میلیون خسارت دادم از جیب مبارک چون درسم طول کشیده
:cry:

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان برم مطمئنا سرباز فراری میشم ...یه سال بیخیالی زندگی کنیم خدا کریمه ! شاید فرجی شد:(

الان همه رو می بخشن برو اشتباه نکن
بابا فرددا می خواهی ی وام بگیری بهت وام نمیدن تو چی میدونی بعد چی میشه
بهت بوقم نمیدن بزنی...از همه مهمتر زن بت نمی دن:biggrin: