شبیه سازی واحد شیرین سازی در HYSYS

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
شبیه سازی واحد شیرین سازی در HYSYS

دانلود

a_rudi

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان شبيه سازي انجام شده در hysys تا حدودي ناقص هستش، بنابراين اون رو کامل کردم و جهت استفاده عزيزان در آدرس زير قرارش دادم. در اين شبيه سازي برج دفع گازهاي ترش و جريان چرخشي آمين اضافه شده به همراه جايگذاري دو مبدل که جهت شبيه سازي چنين واحدي کاملا ضروري هستن.

فايل كامل شبيه سازي رو ضميمه باشگاه كردم:)

پیوست ها

• gas treatment.zip
    98.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahdipoor

عضو جدید
با سلام خدمت اساتيد
كسي اطلاع داره كه براي شبيه‌سازي واحد آمين با حلال amdea (يا همان mdea فعال) چكار بايد كرد؟ آخه در نرم‌افزارهايي مثل Hysys، يا promax، اين حلال جزو component list نيست.

a_rudi

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
با سلام خدمت اساتيد
كسي اطلاع داره كه براي شبيه‌سازي واحد آمين با حلال amdea (يا همان mdea فعال) چكار بايد كرد؟ آخه در نرم‌افزارهايي مثل Hysys، يا promax، اين حلال جزو component list نيست.

اين متيل دي اتانول آمينش که معلومه اما اون فعاله کار رو خراب ميکنه، ميدونستيد به دون فعال ساز اصلا به درد نميخوره، الان ميدونم شرکت BASF آلمان توليدش ميکنه اما يه چيزي و مايه‌هاي کاتاليست اطلاعات علمي و شرايط عملياتيش اصلا بيرون درز نمي‌کنه

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت اساتيد

سلام دوست عزیز
این حلال توی هر دو برنامه هست این عکس مربوط به هاسیس

saiedhp

عضو جدید
با سلام خدمت اساتيد

تو رویژن 7.2 به بالا توی لیست هست. فقط باید از Amine Pkg توی شبیه سازی هات استفاده کنی.

jalal1144

عضو جدید
دوستان کسی دیتا شیت این pfd رو داره بزاره خیلییی نیاز دارم.تشکرر

a_rudi

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
دوستان کسی دیتا شیت این pfd رو داره بزاره خیلییی نیاز دارم.تشکرر

از همون فایل میتونید خودتون به راحتی استخراج کنید

پ.ن : هرچی که رو به جلوتر میریم نمیدونم چرا میخوایم همه چی حاضر و آماده باشه؟ یه زمانی با دوستانم یه کتاب از کتابخونه دانشگاه امانت می گرفتیم و اینقدر بین خودمون پاسش میدادیم تا در طول کل ترم دست خودمون چند نفر باشه.

henrikmarkarian

عضو جدید
خسته نباشید
دوست عزیز من هر کاری میکنم نمیتونم این فایلو دانلود کنم، راهنمایی می فرمایید؟

a_rudi

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
بالا