شبیه سازی،مثال arena

rock narok

عضو جدید
سلام من یک تمرین arena دارم که توش به مشکل برخوردم.نمیتونم run کنم:cry:.من هم خود مثال رو گذاشتم و هم اون چیزی که با arenaانجام دادم. اگه کسی می تونه راهنماییم کنه و کمکم کنه که حلش کنم. ممنون میشم.خیلی فوریه

tigerman_h

عضو جدید
سلام من یک تمرین arena دارم که توش به مشکل برخوردم.نمیتونم run کنم:cry:.من هم خود مثال رو گذاشتم و هم اون چیزی که با arenaانجام دادم. اگه کسی می تونه راهنماییم کنه و کمکم کنه که حلش کنم. ممنون میشم.خیلی فوریه

سلام
در مورد نرم افزار ارنا، اگر مشکلی داشتی و خواستی، ایمیلتو برام بفرست.:gol:

hasi

عضو جدید
سلام مهندسان عزيز من به يك عدد پروژه شبيه سازي محتاجمندم خواهش دارم به اين بنده حقير نهايت الطاف خود را به كار بسته و مارا دراين آخرين پروژه درس هامان كمك كنيد

iepu

عضو جدید
سلام مهندسان عزيز من به يك عدد پروژه شبيه سازي محتاجمندم خواهش دارم به اين بنده حقير نهايت الطاف خود را به كار بسته و مارا دراين آخرين پروژه درس هامان كمك كنيد
سلام دوستان
اگر ممکنه برای منم بفرستبد
ممنون

iepu

عضو جدید
کمک

کمک

سلام دوستان
اگر ممکنه برای منم بفرستبد
ممنون

tigerman_h

عضو جدید
سلام

سلام

در مورد انجام پروژه با نرم‏افزار Arena یه تاپیک زدم و گفتم که دوستان میتونن به پست شماره 24 اون تاپیک مراجعه کنن.
آدرس یه وبلاگ رو گذاشتم و اونجوری که از ظواهر برمیاد پروژه هم انجام میدن
موفق باشید:gol:

زهرا65

عضو جدید
سلام كتاب مهلوجي حل المسائل نداره؟ هرچي سعي كردم حل تمرين هاي اين كتاب به وسيله نرم افزار ارنا رو دانلود كنم نتونستم مي شه راهنماييم كنيد ممنون
zm6570@yahoo.com

Pro

عضو جدید
سلام كتاب مهلوجي حل المسائل نداره؟ هرچي سعي كردم حل تمرين هاي اين كتاب به وسيله نرم افزار ارنا رو دانلود كنم نتونستم مي شه راهنماييم كنيد ممنون
zm6570@yahoo.com
سلام. تو وبلاگ علم گستر، شبیه سازی تمرینات کتاب در ارنا انجام میشه. همین وبلاگی که tigerman زحمت معرفیش رو کشیده و لینک امضای من هم هست.

وحید ابی

عضو جدید
سلام . همگی خسته نباشید . من برا درس شبیه سازی باید با شبیه ساز arena پروژه تحویل بدم اما در مورد این نرم افزار هیچی نمی دونم . اگه کسی می تونه کتاب یا یک سایت خوب معرفی کنه که بتونم ازش استفاده کنم ممنون می شم . با تشکر از همه

soheilatahmineh

عضو جدید
سلام
در مورد نرم افزار ارنا، اگر مشکلی داشتی و خواستی، ایمیلتو برام بفرست.:gol:

سلام دوست عزیز
ببخشید من در مورد شبیه سازی مشکلی دارم ،اگه ممکن است به من کمک کنید

من می خواهم حرکت یک پرتاب را شبیه سازی کنم منظور از حرکت پرتاب منظور همان جسمی که با یک صورت اولیه و در یک زاویه مشخص پرتاب می شود و یک سهمی را می سازد

این را می خواهم به صورت انیمیشن شبیه سازی کنم البته با نرم افزار آرنا
لطفا کمک کنید(email: tahmineh_20065@yahoo.com):cry:

آخرین ویرایش:

Pro

عضو جدید
سلام دوست عزیز
ببخشید من در مورد شبیه سازی مشکلی دارم ،اگه ممکن است به من کمک کنید

من می خواهم حرکت یک پرتاب را شبیه سازی کنم منظور از حرکت پرتاب منظور همان جسمی که با یک صورت اولیه و در یک زاویه مشخص پرتاب می شود و یک سهمی را می سازد

این را می خواهم به صورت انیمیشن شبیه سازی کنم البته با نرم افزار آرنا
لطفا کمک کنید(email: tahmineh_20065@yahoo.com):cry:
سلام
با اجازه‏ی آقای تایگرمن
دقیقاً قصد شبیه‏سازی و ایجاد انیمیشن چه چیزی رو دارید؟ میخواهید مسیر حرکت رو با انیمیشن نشون بدید؟؟
موفق باشید

soheilatahmineh

عضو جدید
سلام
با اجازه‏ی آقای تایگرمن
دقیقاً قصد شبیه‏سازی و ایجاد انیمیشن چه چیزی رو دارید؟ میخواهید مسیر حرکت رو با انیمیشن نشون بدید؟؟
موفق باشید

بله دوست عزیز
می خواهم مسیر حرکت رو با انیمیشن نشان بدهم
لطفا اگر می توانید کمکم کنید
سپاسگزارم که بالاخره یه نفر جواب داد

paveh2011

عضو جدید
سلام دوست عزیز

سلام دوست عزیز

ُسلام دوست عزیز
خسته نباشید
امیدوارم که روزهای خوبی را در پیش روداشته باشید
اگه دارین و زحمت نیست چندتا پروژه یا تمرین از نرم افزار آرنا بهم بدین که تو کلاس ارائه بدم
ممنون میشم
موفق و سربلند باشید

fanar_adabi

عضو جدید
لطفا اگه مثالی دارین برای من هم بفرستید
من تو نصب نرم افزار خودم با مورد مواجه شدم که نمونه های خودش رو نمی تونم باز کنم

fanar_adabi@yahoo.com

aliarabi

عضو جدید
سلام دوستان
من دانشجو هستم، يه پروژه كار شده با نرم افزار arena براي درس شبيه سازي ميخوام كسي ميتونه كمكم كنه؟...

خيلي نياز دارم اگه كسي ميتونه كمكم كنه... es_666_es@yahoo.com

ram33

عضو جدید
جزوه شبيه سازي
انسان براي رفع نيازهاي خويش سيستم هاي متنوعي اعم از توليدي و خدماتي را بوجود آورده است. اين سيستم ها در طول زمان رشد و توسعه يافته اند و به نوبه خود مسائل و مشکلات مختلفي را هم ايجاد نموده اند. از طرف ديگر پيچيدگي هاي اين سيستم ها فرآيند تصميم گيري، هدايت و کنترل را براي افراد مسئول بسيار حساس و مشکل ساخته است. لذا براي حل مسائل و مشکلات و در نهاِت کمک به مسئولان به منظور شناخت و بهبود عملکرد و تصميم گيري در مورد سيستم ها، روش ها و تکنيک هاي متفاوتي بوجود آمده اند. يکي از روشهايي که براي شناخت وضع موجود و بهبود عملکرد سيستم ها بوجود آمده، شبيه سازي است. که يکي از پرقدرت ترين و مفيدترين ابزارهاي تحليل عملکرد فرآيندهاي پيچيده سيستم ها است. هر مهندس يا مديري که بخواهد اطلاعاتش را کامل کند بايد با اين روش آشنا باشد.

بیشتر

ram33

عضو جدید
نرم افزار ARENA

نرم افزار ARENA

ARENA بسته نرم افزاري براي شبيه سازي سيستم هاي گسسته پيشامد است كه توسط شركت Systems Modeling به بازار عرضه شده است . ARENS نرم افزاري كامل براي انجام مطالعات شبيه سازي است و تمام قدم هاي يك مطالعه شبيه سازي را پشتيباني مي كند . ARENA انعطاف پذيري زبان شبيه سازيSiman و قابليت هاي مدل سازي شي گرا را همزمان ارايه مي كند و در عين حال از آساني كاربردي محيط Microsoft Windows استفاده مي كند .
ARENA براي انيميشن و مدل سازي گرافيكي مسايل شبيه سازي بسيار مناسب است . اين برنامه به كاربر اجازه مي دهد كه اشيا مدل سازي به نام كاژول ايجاد كند كه اين ماژول ها سنگ بناي تهيه مدل هستند . تمام اجزا يك فرايند شامل منطق ، داده ، انيميشن و جمع آوري آمار مي توانند
ماژول هايي براي مشخص كردن فرايندي باشند كه موجوديت ها از آنها مي گذرند .
ARENA با ارايه الگوهايي امكان ساخت انيميشن مناسب براي مسايل شبيه سازي را به سادگي فراهم مي كند . الگوها دسته اي از ماژول ها
مي باشند كه موجوديت ها ، پردازش ها و واژگان نوع خاصي از مسايل را در بر مي گيرند . در اين نرم افزار الگوهايي براي مهندسي مجدد فرايندهاي تجاري ، مراكز تلفن ، ساخت و توليد با سرعت بالا ، ساخت نيمه هادي ها و بسياري كاربردهاي ديگر به عنوان نمونه تهيه شده است .
ARENA داراي يك تحليل گر ورودي و يك تحليل گر خروجي مي باشد . كاربر مي تواند با استفاده از تحليل گر ورودي داده هاي خام را مشاهده كند . تحليل گر خروجي نيز براي مشاهده و تجزيه و تحليل داده هاي شبيه سازي مي باشد . همچنين ARENA ، ويژوال بيسسيك شركت مايكروسافت را پشتيباني مي كند و به كاربر اجازه مي دهد تا از اطلاعات نرم افزارهاي كاربردي ديگر مانند Excel استفاده كند يا خروجي هاي Arena را به اين نرم افزارها منتقل كند
بیشتر

project_ie

عضو جدید
سلام
هنوز هم مقاله میخواهید؟
در چه زمینه ای باشه؟ پیشنهاد میکنم به SID.ir یا WSC.com سر بزنید. مقالات با متن کامل، قابل دانلود هستند.

بالا