شایعه پراکنی در شبکه‌های اجتماعی چند تا لایک داره؟!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه حالا!شمادروغاشونواینجاروکن :cool:
رو کردن نمیخاد که روعه..

این دخترو از جلو ندیده بودم همش از بغل عکس میزاشتی خخخخخخخخخ

خو کی چی؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
به گزارش سایت اصلاح طلب تیک بهزاد فراهانی پدر گلشیفته فراهانی درپیامی بدلیل انتشار تصاویر برهنه دخترش در مجلات خارجی به وی پیام داد : برخودم لعنت فرستادم/ کاش مرده بودم و اندام برهنه و نگاه بی رنگت ، در دستان مردم دست به دست نمیشد.

.
.
.
.
در روزهای گذشته متنی منتسب به بهزاد فراهانی در رسانه ها منتشر شد که با عباراتی نگرانی و ناراحتی خود را از انتشار تصاویر برهنه دخترش در فیس بوک نشان می داد. در این پیام آمده بود:
تو را دخترم نمیخوانم ،

چرا که هنر را با عریانی اشتباه گرفتی .

تو را دخترم نمی نامم

چرا که هویت اریایی را در اندام لخت خود به سخره گرفتی

تو را چه بگویم که از هنر و فهم تنها حیوانی ترین راه را برای اعتراض یافتی ،

فرزند فرهنگ باخته ام من برخودم لعنت فرستادم که یادم رفت برایت شاهنامه بخوانم ،

از کوروش و زرتشت بگویم ، لعنت به من که کنار بازیگری ،

بازی زندگی را یادت ندادم که چنین رسوایی را برای آریایی به بار آوردی ،

دیدن اندام عریانت ، زانوانم را لرزاند ،

فرزند ، چه بر سر هویت متعصب ایرانی اوردی ،

کاش مرده بودم واندام برهنه ونگاه بی رنگت ، در دستان مردم دست به دست نمیشد .

کاش تو اعتراض باشرفت میکردی . نه با اندامت ،

که فقط یک پدرو خرد کردی .

با من چه کردی

ای غریبه …!'

بهزاد فراهانی در خصوص صفحه منتسب به خودش در فیس بوک و اعتراضاتش نسبت به تصاویر منتشر شده دخترش در شبکه های اجتماعی، اظهار داشت که صفحه ای در فیس بوک ندارد و از اظهار نظر بیشتر در این زمینه خودداری نمود.

http://takzib.com/lie/884

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
به گزارش سایت اصلاح طلب تیک بهزاد فراهانی پدر گلشیفته فراهانی درپیامی بدلیل انتشار تصاویر برهنه دخترش در مجلات خارجی به وی پیام داد : برخودم لعنت فرستادم/ کاش مرده بودم و اندام برهنه و نگاه بی رنگت ، در دستان مردم دست به دست نمیشد.

.
.
.
.
در روزهای گذشته متنی منتسب به بهزاد فراهانی در رسانه ها منتشر شد که با عباراتی نگرانی و ناراحتی خود را از انتشار تصاویر برهنه دخترش در فیس بوک نشان می داد. در این پیام آمده بود:
تو را دخترم نمیخوانم ،

چرا که هنر را با عریانی اشتباه گرفتی .

تو را دخترم نمی نامم

چرا که هویت اریایی را در اندام لخت خود به سخره گرفتی

تو را چه بگویم که از هنر و فهم تنها حیوانی ترین راه را برای اعتراض یافتی ،

فرزند فرهنگ باخته ام من برخودم لعنت فرستادم که یادم رفت برایت شاهنامه بخوانم ،

از کوروش و زرتشت بگویم ، لعنت به من که کنار بازیگری ،

بازی زندگی را یادت ندادم که چنین رسوایی را برای آریایی به بار آوردی ،

دیدن اندام عریانت ، زانوانم را لرزاند ،

فرزند ، چه بر سر هویت متعصب ایرانی اوردی ،

کاش مرده بودم واندام برهنه ونگاه بی رنگت ، در دستان مردم دست به دست نمیشد .

کاش تو اعتراض باشرفت میکردی . نه با اندامت ،

که فقط یک پدرو خرد کردی .

با من چه کردی

ای غریبه …!'

بهزاد فراهانی در خصوص صفحه منتسب به خودش در فیس بوک و اعتراضاتش نسبت به تصاویر منتشر شده دخترش در شبکه های اجتماعی، اظهار داشت که صفحه ای در فیس بوک ندارد و از اظهار نظر بیشتر در این زمینه خودداری نمود.

http://takzib.com/lie/884

سایت اصلاح طلب ازکجانقل قول گرفته یوده؟

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر می کنم یکم قوانین باید در مورد برخورد با این افراد سختگیرانه تر عمل کنه. همه جای دنیا آدمهای بیمار وجود دارن یا ادمای منفعت طلب که ازین جوسازی ها فایده ای می برن. چاره راه هم مشخصه. باید شدیدا برخورد شه با این افراد. منتها اینجا میان شدیدا با اون شبکه اجتماعی برخورد می کنن!

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همون لحظه اول که متن اقای فراهانی رو دیدم فهمیدم دروغه و شایعه است
کاملا تابلو بود

خیلی از اخبار اینجوریه
من به جرات میتونم بگم 70% اخبار دقیقا اینجوریه
من که هیچ وقت اخبار رو باور نمیکنم
میرم از اینترنت میگردم هم حرف موافق رو میشنوم هم مخالف بعد قضاوت میکنم

اخر سر هم به این نتیجه رسیدم کهنباید به حرف رسانه اعتماد کرد حتی 1%

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فکر می کنم یکم قوانین باید در مورد برخورد با این افراد سختگیرانه تر عمل کنه. همه جای دنیا آدمهای بیمار وجود دارن یا ادمای منفعت طلب که ازین جوسازی ها فایده ای می برن. چاره راه هم مشخصه. باید شدیدا برخورد شه با این افراد. منتها اینجا میان شدیدا با اون شبکه اجتماعی برخورد می کنن!
شدیدا ؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطور با اون فرد یا افراد برخورد کنن؟.................
میدونید چند نفر میشن؟........البته نه اینکه همه اونها شروع کننده خبر باشند .......بلکه ترویج دهنده ها ...........اون وقت چه بسا برخی دوباره بلندگو دست بگیرن!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همون لحظه اول که متن اقای فراهانی رو دیدم فهمیدم دروغه و شایعه است
کاملا تابلو بود

خیلی از اخبار اینجوریه
من به جرات میتونم بگم 70% اخبار دقیقا اینجوریه
من که هیچ وقت اخبار رو باور نمیکنم
میرم از اینترنت میگردم هم حرف موافق رو میشنوم هم مخالف بعد قضاوت میکنم

اخر سر هم به این نتیجه رسیدم کهنباید به حرف رسانه اعتماد کرد حتی 1%

شما واقعا این جور فردی هستید؟..........از کیهان براتون مطلب بزارم می خونید؟
خوشحالم تغییر رویه داده اید:)

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرگ فرزادحسنی و پسرقلعه‌نویی تکذیب شد

مرگ فرزادحسنی و پسرقلعه‌نویی تکذیب شد

«فریبرز گلبن» گفت: خبر فوت «فرزاد حسنی» در حین رانندگی دروغ است.
«فریبرز گلبن» تهیه کننده برنامه «موسیقی من» در گفتگو با خبرنگار رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران گفت: خبر فوت "فرزاد حسنی" دروغ است و به طور کامل این خبر را تکذیب می کنم.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمرده‌ام/ دولت با این دروغگوها برخورد کند

نمرده‌ام/ دولت با این دروغگوها برخورد کند

من نمی‌دانم برای رسیدگی به این وضعیت باید به کدام وزارتخانه مراجعه کنم و دولت نیز وضعیت رسیدگی به چنین مشکلاتی را مشخص نکرده است.
این بازیگر با سابقه سینما، تئاتر و تلویزیون در واکنش به پیامک‌های دروغینی که مبنی بر درگذشت وی منتشر می‌شودگفت: من نمی‌فهمم که چرا دولت برای جلوگیری از انتشار این دروغ‌ها هیچ اقدامی نمی‌کند. دروغ گفتن گناهی بزرگ است و باید در کشوری که اسلامی است، مانع اینگونه شایعات و دروغ پردازی‌ها درباره زندگی هنرمندان شد.

کشاورز با اشاره به شرایط نامطلوبی که انتشار پیامک‌های دروغین برای او و سایر هنرمندان ایجاد می‌کند، یادآور شد: این پیامک‌ها باعث می‌شوند که خیلی‌ها با منزل من تماس می‌گیرند تا تسلیت بگویند ولی وقتی صدای من را می‌شنوند، متوجه دروغ منتشرشده می‌شوند.

جشن روز پدر با حضور محمدعلی کشاورز

بازیگر تئاتر «بازی استریندبرگ» به کارگردانی زنده‌یاد حمید سمندریان متذکر شد: باید با کسانی که چنین دروغ‌هایی را منتشر می‌کنند برخورد کرد و مانع انتشار چنین شایعاتی در سطح جامعه شد. من نمی‌دانم چرا هیچ برخوردی از سوی دولت و مسئولان با چنین افرادی و اتفاقاتی نمی‌شود. من نمی‌دانم برای رسیدگی به این وضعیت باید به کدام وزارتخانه مراجعه کنم و دولت نیز وضعیت رسیدگی به چنین مشکلاتی را مشخص نکرده است.

جشن روز پدر با حضور محمدعلی کشاورز

وی در پایان تصریح کرد: من سالم هستم و نمرده‌ام و می‌خواهم که هر چه سریعتر با کسانی که مسئولیت این دروغ پردازی‌ها را بر عهده دارند، برخورد شود. با شرایطی که من دارم کاری از دستم بر نمی‌آید.

طی سال‌های اخیر بارها پیامک‌ها و شایعاتی در فضاهای مجازی در خصوص درگذشت هنرمندان و چهره‌های شناخته شده و با سابقه بازیگری منتشر شده که باعث نگرانی علاقه‌مندان به هنر و هنرمندان و همچنین ایجاد شرایط نامطلوبی در زندگی خصوصی بازیگران و هنرمندان مدنظر شده‌اند.

[h=3]نمرده‌ام/ دولت با این دروغگوها برخورد کند - خبرگزاری مهر[/h]

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا رویگری:دیگر برایم عادی شده!

رضا رویگری:دیگر برایم عادی شده!

رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون در روزهای گذشته با شایعه‌ای روبرو شد که در فضاهای مجازی می‌گشت و خبر از درگذشت او می‌داد.

این بازیگر در مورد شایعه‌سازی در این زمینه گفت: «دیگر برایم عادی شده که با هر تماس دوستان و همکارانم خبر مرگ خودم را تکذیب کنم. مسعود ده‌نمکی روز گذشته تماس گرفت و گفت که رضا خودت هستی؟! روحت جواب من را نداده؟! گویا در حالی که روحم از ماجرا خبر نداشت دوباره شایعه‌سازان دست به کار شده‌اند و خبر فوتم را در فضای مجازی منتشر کرده‌اند.»

او ادامه داد: «واقعا نمی‌دانم از دست این افراد به کجا پناه ببرم و دیگر از این وضع خسته شده‌ام. فکر می‌کنم هر وقت جامعه و فضای هنری کشور ساکت و بی‌سروصدا است دوستان لطف می‌کنند و خبر فوتم را به طریقی منتشر می‌کند که تا مقداری جنجال به پا شود.»

[h=3]واکنش یک بازیگر به شایعه پراکنان درباره مرگش / الف[/h]