شاگرد اول های معماری تهران جنوب بیان تو!

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتخاب آدم که درست باشه همینه!ما حقتونو نمی خوریم!اقتضای زمونه ست!شاید تا چند سال دیگه رشته شما رو بورس باشه و معماری نه!
منظورم از خوش اومدی این بود که به پروفایل من خوش اومدی!
اوووووووو
Youre Wellcome Siniyorita

آیدا معمار

عضو جدید
ما چه ربطی داره رشته شما خیلی سخته! و همش عقده شده و داری سر ما خالی می کنی؟
همینه که هست!بازار کارمونم که عالیه!دلللتتتت بسوووووزه!
بارییییییییییییییییییییییک

خدایی تو خوابگاه ما که برعکس برقیا صب تا شب دنبال خوشگذرونیو بیرون رفتن,معماری دنبال تحویل پروژه
حالا حقمون نیست درآمدمون بیشتر باشه؟

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
بارییییییییییییییییییییییک

خدایی تو خوابگاه ما که برعکس برقیا صب تا شب دنبال خوشگذرونیو بیرون رفتن,معماری دنبال تحویل پروژه
حالا حقمون نیست درآمدمون بیشتر باشه؟
درسای ما مفهومیه مثه پروژه های شما نقاشی نیست آیداخانم

farnas

عضو جدید
دعوا نکنییییییید بابا ... معماری هم یه هنریه که ما ها سر در نمیارییییییم... دیگه ... دیگه...

hirt

عضو جدید
این توهینه ...من به الافایی که واسه کلاس یا سوسول بازی پامیشن میان معماری ..اسم خودشونم میزارن مهندس کاری ندارم..
ولی رشته ی من زندگی منه...و من بهش اعتقاد دارم ..واقعا زیباست..
از اینکه گاها بعضیا انقدر سطحی بهش نگاه میکنن واقعا ناراحت میشم...
ولی مهم نیست ....مهم خودمم که عاشق رشتمم .مهندسیم هست... شما برید اساتید برجسته معماری رو نگاه کنید ..زندگیشونو ..روحیاتشونو...دنیاشونو..
بازم نمیدونم چطوره که این تصور ایجاد شده ...ولی خب ..
شما با رشته خودتون حال کنید ...ما هم همینطور.
(هیچ وقت در مورد چیزی که سررشته ندارید قضاوت نکنید ...اگر 4 سال نشستید خوندینش بعدا بگید.....)

دوست عزیز من در حدی نیستم که شما رو نصیحت کنم ولی Hossein -2002 تخصص اصلیش رفتن به تاپیک گوناگون و به گند کشیدنشونه، زیاد جدی نگیرش! طوری میگه مهندس مهندس که انگار واقعا مهندسه!

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز من در حدی نیستم که شما رو نصیحت کنم ولی Hossein -2002 تخصص اصلیش رفتن به تاپیک گوناگون و به گند کشیدنشونه، زیاد جدی نگیرش! طوری میگه مهندس مهندس که انگار واقعا مهندسه!
زیاد داری حرف مفت میزنی

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:..............:razz:

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
...................................

آخرین ویرایش:

hirt

عضو جدید
ببین معدنچی اگه بچه طهرون بودی گردنتو میشکستم تا
اولا با بزرگترت درست صحبت کنی
دوما فک نکنی اینجا دهاتتونه پررو بازی در بیاری
متاسفانه این ادبیات شما در همه تاپیک و همه موضوعات هست.
شما مانند یه آدم باهوش و عاقل و از همه چیز باخبر در هر موضوعی نظر میدید و حرف می زنید.
در ضمن چند تا کتاب هم بخون تا بفهمی که هر کی بزرگتره دلیل نمیشه هر کاری خواست بکنه مجوزش رو داره.

داداش حسین بی خیال

چه داداش مودبی!

nafise001

عضو جدید
شما مانند یه آدم باهوش و عاقل و از همه چیز باخبر در هر موضوعی نظر میدید و حرف می زنید.
در ضمن چند تا کتاب هم بخون تا بفهمی که هر کی بزرگتره دلیل نمیشه هر کاری خواست بکنه مجوزش رو داره.

چه داداش مودبی!
داداش من خیلیم مودبه.....
حرفاشم شوخی بود.....

elham roozbeh

عضو جدید
آقا حسین ناسلامتی شمامهندسه این ملکتیو یه فرده تحصیل کرده درست نیست توی عموم بخوای خودتوبااین طرزه صحبت کردن خراب کنی.اگه میخواهین به ایشون حرفی بزنین خب بهشون پیام خصوصی بزنین نه اینکه بااین طرزه صحبت کردن جلوی همه.ممنون.

• Like
واکنش ها: hirt

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز

چه داداش مودبی!
جناب اقای با ادب شما اگه ادب داشتی جلوهمه ب ادم توهین نمیکردی پس انقد ادای آدمای بافرهنگو باسوادو درنیار معدنچی . 
بمن یاد دادن ک با طرفم مثه خودش برخورد کنم

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا حسین ناسلامتی شمامهندسه این ملکتیو یه فرده تحصیل کرده درست نیست توی عموم بخوای خودتوبااین طرزه صحبت کردن خراب کنی.اگه میخواهین به ایشون حرفی بزنین خب بهشون پیام خصوصی بزنین نه اینکه بااین طرزه صحبت کردن جلوی همه.ممنون.
پیام خصوصیم زدم+پیام عمومی
بعدشم برو صفحه قبل ایشون اول ب من توهین کرد. منم هر کی بخواد کوچیکترین توهینی بهم بکنه اروم نمیشینم

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست عزیز فک نمی کنم هیچ کدوم از بچه های باشگاه همچین شخصیتی داشته باشن....یه کم تند میرید.
...................................

ممنون که ویرایش کردید!!!!
می خواستم بنویسم شما که بزرگترید درست رفتار کنید .....

در کل روی همو ببوسید ..
شما معماریو قبول ندارید ...باشه! قبول
ولی مطمئن باشید هیچ رشته ای بی ارزش نیست. نیاز به همه رشته ها هست ...
من قراره مقاله پیدا کنم ....ولی بودن مقاله تو نظام مهندسی اروپا واسه خودم مهم نیست ...ولی میارم ..
اینجا بخوام برم تو بحث معماری حرف واسه گفتن زیاد هست ....ولی اوکی هر کی یه علایقی داره .

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز فک نمی کنم هیچ کدوم از بچه های باشگاه همچین شخصیتی داشته باشن....یه کم تند میرید.

ممنون که ویرایش کردید!!!!
می خواستم بنویسم شما که بزرگترید درست رفتار کنید .....

در کل روی همو ببوسید ..
شما معماریو قبول ندارید ...باشه! قبول
من قراره مقاله پیدا کنم ....ولی بودن مقاله تو نظام مهندسی اروپا واسه خودم مهم نیست ...ولی میارم ..
اینجا بخوام برم تو بحث معماری حرف واسه گفتن زیاد هست ....ولی اوکی هر کی یه علایقی داره .
شما درست میگی
پسره ی باادب اومده چرت و پرت میگه 

hirt

عضو جدید
پیام خصوصیم زدم+پیام عمومی
بعدشم برو صفحه قبل ایشون اول ب من توهین کرد. منم هر کی بخواد کوچیکترین توهینی بهم بکنه اروم نمیشینم

این متاسفانه رویکرد شماست! رفتار زشت شما همیشه دیگران رو آزار میده، در ضمن من نخواستم خودم رو مودب نشون بدم خواستم به ایشون بگم که شم رو زیاد جدی نگیره چون این رویکرد شماست که بیای در مورد همه چی نظر بدی.
در ضمن من چون هیچ اطلاعی در مورد معماری و یا برق و دیگر رشته ها ( به اندازه شما ) ندارم و خودم رو مجاز به نظردهی نمی کنم.

ولی شما همین الانش به من میگید معدنچی من شما رو با نام کاربری خطاب می کنم شما من رو به کارگران محل کار فارغ التحصیل های رشته من!

مهندس Hossein -2002 به نکته بالا توجه کن. اگه میدونستن دنیا فقط به تحصیل کرده های رشته شما احتیاج داره صد در صد تاحالا اقدام کرده بودن!

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
این متاسفانه رویکرد شماست! رفتار زشت شما همیشه دیگران رو آزار میده، در ضمن من نخواستم خودم رو مودب نشون بدم خواستم به ایشون بگم که شم رو زیاد جدی نگیره چون این رویکرد شماست که بیای در مورد همه چی نظر بدی.
در ضمن من چون هیچ اطلاعی در مورد معماری و یا برق و دیگر رشته ها ( به اندازه شما ) ندارم و خودم رو مجاز به نظردهی نمی کنم.

ولی شما همین الانش به من میگید معدنچی من شما رو با نام کاربری خطاب می کنم شما من رو به کارگران محل کار فارغ التحصیل های رشته من!

مهندس Hossein -2002 به نکته بالا توجه کن. اگه میدونستن دنیا فقط به تحصیل کرده های رشته شما احتیاج داره صد در صد تاحالا اقدام کرده بودن!
آقاجون تو خدایی اصلا 
سرشار از فهم و کمالات 
تو ک انقد ادعا داری پس چرا اومدی بمن توهین کردی

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما درست میگی
پسره ی باادب اومده چرت و پرت میگه

دوست من شما کمپوت ادب...پس نباید براتون مهم باشه
همینطور ایشون...
شما هم قبول کنید که تند رفتید از اول ......
ولی بحثمون سر معماری بود ...تاپیکو به انحراف کشوندید..Hirt جان.
حالا یه دس واسه این دو تا سمبل ادبای باشگاه بزنیییییییییید....شلهههههههههه:biggrin:
ولی:!!!!
معماریو عشق است.

• Like

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من شما کمپوت ادب...پس نباید براتون مهم باشه
همینطور ایشون...
شما هم قبول کنید که تند رفتید از اول ......
ولی بحثمون سر معماری بود ...تاپیکو به انحراف کشوندید..Hirt جان.
حالا یه دس واسه این دو تا سمبل ادبای باشگاه بزنیییییییییید....شلهههههههههه:biggrin:ولی:!!!!
معماریو عشق است.
بنده داشتم با شما صحبت میکردم 
ایشون نخود آشه خودشو داخله هر بحثی دخالت میده 
مستر ادب من بموقعش ازصدتا مهندس مهندسترم و بجاش از صدتا دیوونه دیوونه ترم تو پیامم بهت نوشتم دادم پس برو انقد سرب سر من نذار

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز

باشه عزیز ...(گر هم ایشون رفتار زشتی دارن خوب نیست اینجا بگید)
شماهم کمپوت ادب ...تمومش کنید.شما ام بزن دستو شلههههههههههههه

• Like

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده داشتم با شما صحبت میکردم
ایشون نخود آشه خودشو داخله هر بحثی دخالت میده
مستر ادب من بموقعش ازصدتا مهندس مهندسترم و بجاش از صدتا دیوونه دیوونه ترم تو پیامم بهت نوشتم دادم پس برو انقد سرب سر من نذار

نخود آش چیه؟؟؟؟؟ تاپیک آزاده ...
بعدش هم ایشون رو بد خطاب کردید.
حال بگذریم ......شما عصبانی شدید ایشون هم.

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سحرخانم کسی بخواد ب من توهین کنه جوابشو میدم

باشه ...ولی اگر توهینی بود...جوابش توهین نبود!:smile:
خدارو شکر تموم شد.
آورییییین به هردوتون...میبینم که روی همم بوسیدید تو فضای مجازی D:

• Like