شاگرد اول های معماری تهران جنوب بیان تو!

farnas

عضو جدید
چرا اینقدر بحث الکی میکنید و این بحث چه ربطی به این تایپیک داره آخه........

به رشته های بقیه توهین نکینید... هر رشته ای سختی خودشو داره هر کسی هم علاقه ی خاص خودشو باید دید که کی موفق میشه ؟؟!! :gol:

zzeuss

عضو جدید
معدل خود شما چنده ؟؟؟ اولید؟؟؟
من ترم 3 کاردانی هستم معدل تا حالا 18.7 بله اولم، سعیم بر اینه که معدلم رو بالای 18 نگه دارم تا برای ارشد فاند بگیرم از این مملکت برم که مسئولین شب می خوابن صبح بلند میشن میگن ناپیوسته ها اجازه طراحی ندارن...

zzeuss

عضو جدید
مهندس... غیر مهندس... کشور جهان سومی مثل ایران همه دنبال این عناوین و مدرک گرایی ها هستن... من که برام فرقی نمیکنه نظر شخصیم اینه که معماری یک آرت و هنره و از سایر رشته های مهندسی جداست و ریاضات و محاسبات مهندسی نداره بلکه خلاقیت حرف اول رو میزنه و بهتره به معمار نگیم مهندس مثل کشورهای اروپایی و آمریکا که میگن architect نه engineer البته معماری گرایش های مهندسی هم داره که در ارشد تحت عنوان تکنولوژی معماری هست.

hado_st

عضو جدید
مهندس... غیر مهندس... کشور جهان سومی مثل ایران همه دنبال این عناوین و مدرک گرایی ها هستن... من که برام فرقی نمیکنه نظر شخصیم اینه که معماری یک آرت و هنره و از سایر رشته های مهندسی جداست و ریاضات و محاسبات مهندسی نداره بلکه خلاقیت حرف اول رو میزنه و بهتره به معمار نگیم مهندس مثل کشورهای اروپایی و آمریکا که میگن architect نه engineer البته معماری گرایش های مهندسی هم داره که در ارشد تحت عنوان تکنولوژی معماری هست.

شاگرد اولای ورودی ما(87) معدلشون بالای 19ست. من 17 هستم نمیدونم چندمم:biggrin: هرچی بود تموم شد دیگه :)

farnaz.ab

عضو جدید
اصن چرا به اینا اجازه داده می شه که به رشته ی ما توهین کنن ؟!
من ترم 2 ام تازه . اما ترم 1 شدم19.21

farnaz.ab

عضو جدید
چرا اینقدر بحث الکی میکنید و این بحث چه ربطی به این تایپیک داره آخه........

به رشته های بقیه توهین نکینید... هر رشته ای سختی خودشو داره هر کسی هم علاقه ی خاص خودشو باید دید که کی موفق میشه ؟؟!! :gol:
واقعا همینطوره

bahar_21

عضو جدید
من ترم آخرم و دارم رو پایان نامم کار میکنم معدل خودم بالای 18 است اما شاگرد اولای ما معدلشون بالای 19.5
درضمن در جواب کسانی که به معمارها مهندس نمیگن کلمه ی مهندس از هندسه میاد و تنها رشته ای که بصورت تخصصی به هندسه مربوط میشه معماریه
هرچند این بحث ها واقعا مسخذره است و خیلی زشته کسانی که ادعای سوادشون میشه بخوان در مورد این مباحث پیش پا افتاده بحث کنند و وقت خودشونو بقیه رو تلف کنند

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معدل من -7- هست! الان جزو کدوم دسته بندی محسوب میشم؟ الف ؟ ب؟ پ؟ ت؟ ج ؟ د؟