شارژ ايرانسلم كم و زياد ميشه

m.reali

عضو جدید
سلام .من با يه مشكلي برخوردم.من سيمكارت ثابتم همراه اول هست ولي 2تا سيمكارت ايرانسل هم دارم كه گاهي اوقات ازشون استفاده ميكنم.1000تومن شارژ ميخرم و 500تومن به يكيشون دايورت ميكنم.بدون اينكه استفاده كنم يه هفته بعد شارژم از 500 ميشه 200 بعدم ميشه بعدم ميشه 100تومن و من اينجوري خيلي ضرر كردم.تازه گاهي اوقات اس ام اس ميدم اصلا پول كم نميكنه .من واقعا سر در نميارم مشكل از كجاست.لطفا راهنماييم كنين

آخرین ویرایش:

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام .من با يه مشكلي برخوردم.من سيمكارت ثابتم همراه اول هست ولي 2تا سيمكارت ايرانسل هم دارم كه گاهي اوقات ازشون استفاده ميكنم.1000تومن شارژ ميخرم و 500تومن به يكيشون دايورت ميكنم.بدون اينكه استفاده كنم يه هفته بعد شارژم از 500 ميشه 200 بعدم ميشه بعدم ميشه 100تومن و من اينجوري خيلي ضرر كردم.تازه گاهي اوقات اس ام اس ميدم اصلا پول كم نميكنه .من واقعا سر در نميارم مشكل از كجاست.لطفا راهنماييم كنين

وقتی شما یه گوشی رو روی گوشی دیگه دایورت میکنید چه ثابت چه همراه اول چه ایرانسل چه اعتباری چه دائمی فرقی نداره,یه هزینه ی کوچیکی هم از گوشی دایورت شده کم میکنه,به عنوان مثال:
اگه شما گوشی شماره 1 رو روی گوشی شماره 2 دایورت کنید,وقتی یه نفر به گوشی شماره 1 زنگ میزنه گوشی شماره 2 زنگ میخوره و شما بر میدارید,در این حالت هم هزینه ی مکالمه از اون فردی که زنگ زده کم میشه, هم هزینه ی دایورت از گوشی شماره 1

m.reali

عضو جدید
وقتی شما یه گوشی رو روی گوشی دیگه دایورت میکنید چه ثابت چه همراه اول چه ایرانسل چه اعتباری چه دائمی فرقی نداره,یه هزینه ی کوچیکی هم از گوشی دایورت شده کم میکنه,به عنوان مثال:اگه شما گوشی شماره 1 رو روی گوشی شماره 2 دایورت کنید,وقتی یه نفر به گوشی شماره 1 زنگ میزنه گوشی شماره 2 زنگ میخوره و شما بر میدارید,در این حالت هم هزینه ی مکالمه از اون فردی که زنگ زده کم میشه, هم هزینه ی دایورت از گوشی شماره 1
سلام آقا حميد .ممنون كه راهنماييم كرديد . ولي من منظورم از دايورت شماره نيست كه فقط شارژمو از يه سيمكارت به سيكارت ديگه ارسال ميكنم .من اين دو سيمكارتو به سيمكارت اصليم دايورت نكردم تا بخواد پول كم كنه

HaMiD.TcI

مدیر تالار
چک کنید ببینید GPRS گوشیتون وصل نیست؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار
ممکنه از gprs توسط یه برنامه اطلاعات دریافت بشه و شارژتون کم بشه
باز هم دقت کنید
من حس میکنم شما زیادی دارید وسواس به خرج میدین
تاحالا همچین مراجعه ای نداشتیم اخه!

آیداجون

عضو جدید
ممکنه 8282بهت اس میده آخه تازگیامنم مثه شومابودم واس هراسش 100تومن کم میکرد بعد8282روگذاشتم روبلک لیستم:| :|

HaMiD.TcI

مدیر تالار
همچین چیزی وجود نداره
تا پیام از گوشی شما خارج نشه هزینه ای از شما کم نمیشه
پیام دریافتی هزینه ای کم نمیکنه

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
همچین چیزی وجود نداره
تا پیام از گوشی شما خارج نشه هزینه ای از شما کم نمیشه
پیام دریافتی هزینه ای کم نمیکنه
چرا یه چیزی شبیه این هست
مسابقه های ایرانسل به ازای هر پیام دریافتی شارژ کم میکنن

ولی من فکر میکنم مشکل این دوستمون همون gprs باشه

HaMiD.TcI

مدیر تالار
من از این مساله مطمئنم
تا شما اجازه ی کم کردن پول از حسابتون ندید عملا" استفاده از حساب شما غیر ممکنه

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من از این مساله مطمئنم
تا شما اجازه ی کم کردن پول از حسابتون ندید عملا" استفاده از حساب شما غیر ممکنه
بله بله

تو مسابقه شرکت میکنی اصلاً بهت نمیگه از شارژت کم میکنیم
هر smsی که بفرستیم با هزینه 0 ارسال میشه ، ولی وقتی ایرانسل بهمون جواب میده ازمون شارژ کم میکنه

HaMiD.TcI

مدیر تالار
بله بله

تو مسابقه شرکت میکنی اصلاً بهت نمیگه از شارژت کم میکنیم
هر smsی که بفرستیم با هزینه 0 ارسال میشه ، ولی وقتی ایرانسل بهمون جواب میده ازمون شارژ کم میکنه
نه واقعا فکر کردی ما هویجیم اینجا که بخوایم اطلاعات غلط بدیم؟:D

m.reali

عضو جدید
خيلي وقت بود كه شارژ نكرده بودم سيمكارتامو ولي چند روز پيش يه سيمكارت رو شارژ 1000 تومني كردم و ديروز كه نگاه كردم ديدم خودش شارژش پايين اومده و شده 840 تومن . اينبار ديگه پولي رو به اون يكي سيمكارتم ارسال نكردم . اما وقتي سيمكارت دومي رو وصل كردم ماجرا پيچيده تر هم شد فقط 116 ريال شارژ داشتم ولي وقتي به يه شماره نظرسنجي پيامك دادم(10000) پول كم نكرد و وقتي به سيمكارت داداشم پيام دادم بازم پول كم نكرد(فقط نوشتم سلام) و همون شارژ مونده هنوز . اما الان كه يه پيام ديگه دادم بالاخره پول كم كرد . البته يه چيزي منو به شك انداخت اينكه اس ام اس سلام دليورت نشد اما گوشي داداشم رو ديدم كه پيام براش اومده بود ولي پيام دومي همون لحظه پول كم كرد و دليورت هم شد . ؟؟؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار
خيلي وقت بود كه شارژ نكرده بودم سيمكارتامو ولي چند روز پيش يه سيمكارت رو شارژ 1000 تومني كردم و ديروز كه نگاه كردم ديدم خودش شارژش پايين اومده و شده 840 تومن . اينبار ديگه پولي رو به اون يكي سيمكارتم ارسال نكردم . اما وقتي سيمكارت دومي رو وصل كردم ماجرا پيچيده تر هم شد فقط 116 ريال شارژ داشتم ولي وقتي به يه شماره نظرسنجي پيامك دادم(10000) پول كم نكرد و وقتي به سيمكارت داداشم پيام دادم بازم پول كم نكرد(فقط نوشتم سلام) و همون شارژ مونده هنوز . اما الان كه يه پيام ديگه دادم بالاخره پول كم كرد . البته يه چيزي منو به شك انداخت اينكه اس ام اس سلام دليورت نشد اما گوشي داداشم رو ديدم كه پيام براش اومده بود ولي پيام دومي همون لحظه پول كم كرد و دليورت هم شد . ؟؟؟
این مشکلات ممکنه پیش بیاد اما من تابحال ندیدم که شارژ کم بشه
بهتره با 700 از خط ایرانسل یا 09377000000 از خطوط متفرقه تماس بگیرید و مشکلتونو بگید

m.reali

عضو جدید
این مشکلات ممکنه پیش بیاد اما من تابحال ندیدم که شارژ کم بشهبهتره با 700 از خط ایرانسل یا 09377000000 از خطوط متفرقه تماس بگیرید و مشکلتونو بگید
باشه تماس ميگيرم ولي خواستم بگم الانم كه نگاه كردم بازم شارژم پايين اومده بود و 710 شده.

بالا