سیستم های اعلام حریق-دوربین های مدار بسته

hamid_gofteman

عضو جدید
سلام
من کارآموزی و پروژم در مورد سیستم های اعلام حریق و دوربین های مدار بسته بوده
اگه کسی در این مورد سوالی داره در صورت توانایی حتما پاسخگو خواهم بود.
ضمنا وبلاگی هم در مورد سیستم های اعلام حریق دارم که مدت هاست وقت نکردم بروزش کنم ولی شاید مفید واقع شد : :gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hamid_gofteman

عضو جدید
انتقال تصاویر

انتقال تصاویر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
اطلاعاتی در مورد انتقال تصاویر درخواست کرده بودید. شما میتونید با دانلود کردن پاور پوینت آموزش دوربین های مدار بسته شرکت زیمنس مطالبی در این زمینه داشته باشید.
با توجه به بالا بودن حجم مطالبی که داشتم و پایین بودن سرعت اینترنت امکان آپلود کردن وجود نداشت.

موفق باشید

M_Anonymuos

عضو جدید
سلام.
من الکترونیکی هستم ام.اما کارم مربوط شده به تاسیسات .واسه همین دنبال اطلاعات خوبی در مورد طراحی سیستم های اعلام حریق و دوربین و.... هستم.اگه منبع خوبی می شناسین ،خیلی لطف می کنین ،بتونین بهم معرفی کنید. ممنون

hamid_gofteman

عضو جدید
معرفی کتاب در زمینه سیستم های اعلام حریق

معرفی کتاب در زمینه سیستم های اعلام حریق

- کتاب مدیریت حریق جلدهای اول و دوم از بهروز نادری
- کتاب سیستم های اعلام حریق از محمد رضا سلطاندوست
- کتاب سیستم های حفاظتی از غلامرضا شایقی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahsa2012

عضو جدید
گشتم ولی چیزی پیدا نکردم .ممنون

گشتم ولی چیزی پیدا نکردم .ممنون

سلام
ضمنا وبلاگی هم در مورد سیستم های اعلام حریق دارم که مدت هاست وقت نکردم بروزش کنم ولی شاید مفید واقع شد :
سلام خسته نباشید.پروزه من هم درمورد سیستم اعلام حریق با اتش یا گاز ولی هرچی گشتم نتونستم مدار داخلی و برنامه نویسی رو پیدا کنم تورو خدا کمکم کنید.

mahsa2012

عضو جدید
سلام
ضمنا وبلاگی هم در مورد سیستم های اعلام حریق دارم که مدت هاست وقت نکردم بروزش کنم ولی شاید مفید واقع شد : http://firealarm.blogfa.com:):gol:
لطفا مدار داخلی و برنامه نویسی رو برام بذارین من هیچی پیدا نکردم.

farvardin_2

عضو جدید
مقاله آموزشی دوربین مداربسته

مقاله آموزشی دوربین مداربسته

این دوتا لینک هم بد نیست ! درباره ی آموزش دوربین مداربسته و دوربین تحت شبکه صحبت کرده

http://www.fpitco.com/آموزش/item/25-آموزش-سیستم-های-مدیریت-تصویری-(دوربین-مداربسته)-کامل

http://www.fpitco.com/آموزش/item/35-مقایسه-دوربین-های-تحت-شبکه-(IP-CAMERA)-و-دوربین-های-آنالوگ-CCTV

mehrdad265

عضو جدید
دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته

من یک سایت خیلی خوب میشناسم که همه آموزش ها را داره
همه آموزش ها به صورت تصویری فیلم گرفته شده
همه چی هست آموزش دوربین مداربسته دزدگیر و .......
http://www.iramozesh.com

تو این سایت میتونید مطالب پیدا کنید
سلام من پک 1 آموزششو گرفتم سی دی دوربین مداربسته شماره 1 زیاد جالب نیست . اطلاعاتی داده که خودتم میتونی بهش دست پیدا کنی همش آنالوگه که از بورس افتاده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
با سلام
در مورد تحت شبكه كردن دوربين هاي آنالوگ ميزان اشغال پهناي باند شبكه مي خواستم اطلاعاتي داريد بفرماييد؟!
ضمنا در مورد دوربين هاي IP بستر شبكه سنگيني مي دونم احتياج دارند، ولي فرايندي كه اين عمليات انجام ميشه جزئيات اگر اطلاع داريد ممنون ميشوم.

faridp

عضو جدید
سلام.من تاسیسات برق ساختمانی رو دارم کار میکنم که تو نقشش اعلان حریق داره ولی چیزی در مورده سیمکشیش نمیدونم کمکم میکنی

سلام.من تاسیسات برق ساختمانی رو دارم کار میکنم که تو نقشش اعلان حریق داره ولی چیزی در مورده سیمکشیش نمیدونم کمکم میکنی

:que:
سلام
ضمنا وبلاگی هم در مورد سیستم های اعلام حریق دارم که مدت هاست وقت نکردم بروزش کنم ولی شاید مفید واقع شد : :gol:

alixx1

عضو جدید
سلام اگه بتونید یک پی دی اف کامل واسم ایمیل کنید ممنون میشم در ضمن هر سوالی در مورد دوربین مداربسته داشتید میتونید رو من حساب کنید . ممنون

سلام در ضمینه انتقال تصویر به چه مشکلی برخورد کردی مشکلتو واسم ایمیل کن حتما کمکت میکنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amir_esm61

عضو جدید
اولین سایت بررسی تخصصی دوربین مداربسته در ایران
و
بزرگترین فرشگاه دوربین مداربسته در ایران

با کاملترین مجموعه دوربین مداربسته

www.ipmcctv.com

فروش انواع دوربین مداربسته و تحت شبکه،
با قیمتهای عالی برای همکاران،
بخش فروشگاهی این سایت فقط برای همکاران می باشد

بخش کتابهای سایت:
آموزش دوربین مداربسته
آموزش انتقال تصویر
و ...
www.ipmcctv.com
www.ipmcctv.com

light14

عضو جدید
با سلام
اگه امکان داره درباره نحوه سیم کشی سیستم اعلام حریق ادرس پذیر توضیح بدید.

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
اگه امکان داره درباره نحوه سیم کشی سیستم اعلام حریق ادرس پذیر توضیح بدید.

با سلام

برای سیسم کشی تجهیزات قرار گرفته بر روی لوپ می تونید از کابل NYYCY-Fire Resistance 2*1.5 استفاده نمایید.
این کابل از خروجی کارت لوپ شما خارج میشه سپس به تجهیزات موجود در روی لوپ شما متصل شده و سپس به ورودی کارت لوپ پنل کنترلی شما باز می گردد.

در خصوص اینکه سربندی این سیم بر روی تجهیزات و یا کارت لوپ ها به چه صورت است، می باید به کاتالوگ تجهیز بخش سیم بندی مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را بدست آورید.

light14

عضو جدید
سلام وتشکر
امکان داره درباره اینترفیس توضیح بدید که کاربردش چیه و تو سیستم ادرس پذیر از 4 رشته سیم استفاده میشه(دو تا تغذیه-دوتا دیتا) درسته؟

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام وتشکر
امکان داره درباره اینترفیس توضیح بدید که کاربردش چیه و تو سیستم ادرس پذیر از 4 رشته سیم استفاده میشه(دو تا تغذیه-دوتا دیتا) درسته؟

اینترفیس یا I/O Module تجهیزی هست که به کمک اون می تونیم تجهیزاتی که آدرس پذیر نیست رو در سیستم آدرس پذیر استفاده نماییم. حداقل تعداد سیستم در این تجهیز 2 تا تغذیه، 2تا ورودی لوپ و 2 تا خروجی لوپ هست که بسته به تعداد I/O های آن و برند و کاربردهای آن می تونه تعداد سیم بیشتری نیز داشته باشه.

light14

عضو جدید
سلام و تشکر از اینکه به سوالات جواب میدید نه مثل بقیه...

به این خروجیهای الارم تو دی وی ار چه تجهیزاتی میشه وصل کرد؟

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و تشکر از اینکه به سوالات جواب میدید نه مثل بقیه...

به این خروجیهای الارم تو دی وی ار چه تجهیزاتی میشه وصل کرد؟

سلام دوست عزیز
من تخصصم CCTV نیست ولی با اندک شناختی که دارم توضیح میدم امیدوارم مفید باشه.
معمولاً خروجی های آلارم DVR ها از جنس کناکت های نرمال باز (NO) یا نرمال بسته (NC) می باشند که با تعریف یک سناریوی آلارم دهی نظیر فعال بودن قابلیت Motion Detector دوربین ها، این کنتاکت ها فعال و وضعیتشون تغییر می کنه. به این خروجی ها نیز امکان وصل آژیرر، قلاشر و ... وجود داره. عملاً با استفاده از این آلارم ها متوان سیستم حفاظت پیرامونی و یا سیستم ضد سرقت ایجاد کرد.

hamid_gofteman

عضو جدید
سلام

-------------------------------------
شما می توانید با مراجعه به فایر کالا دات کام جواب سوال های تخصصی تان در این حوزه را دریافت کنید.

b.n.f

عضو جدید
سلام faridp

دقیقا چه مطلبی در مورد نحوه اتصالات سیم کشی )Wiring)می خوای بدونی؟ فک کنم تو این زمینه بتونم کمکت کنم.

بالا