سیستم سقف کُرمیت

masoud-architect

عضو جدید
کاربر ممتاز
در سیستم سقف کُرمیت از تیرچه های فولادی با جان باز در ترکیب با بتن استفاده می شود. در ساخت تیرچه های مذکور از یک تسمه، در بال تحتانی و نیز یک میلگرد خم شده در جان استفاده می شود. برای پرکردن فضای خالی بین تیرچه ها از قالب های ثابت مانند بلوک های سیمانی، پلی استایرن، طاق ضربی ، قالب های موقت فولادی (کامپوزیت ) و یا هر پرکننده سبک استفاده می شود. فواصل تیرچه ها بسته به نوع قالب از 73 سانتی تا 100 سانتی متر متغیراست ، روی سقف نیز با 4 الی 10 سانتی متر بتن پوشانده می شود.
تیرچه ها از نوع خود ایستا بوده و به همین علت هیچ نوع شمع بندی در زیر سقف مورد نیاز نمی باشدو تیرچه ها به نحوی طراحی می شوند که بتوانند وزن بتن خیس، قالب ها و عوامل اجرایی سقف را به تنهایی تحمل کنند. پس ازاین که بتن به 75% مقاومت مشخصه خود می رسد ، . . . . .
تیرچه های فولادی با بتن به صورت یک مقطع مختلط وارد عمل شده و بارهای مرده و زنده سقف را تحمل می کنند.

سقف تیرچه و بلوک کُرمیت
با متداول شدن سقف های تیرچه و بلوک سنتی برخی از مشکلات سیستم طاق ضربی مرتفع شد. اما این سقف ها مشکلات دیگری را به همراه خود پدید آوردند که عمده ترین آنها ضرورت استفاده از شمع بندی در زیر سقف است. شمع بندی علاوه بر دست و پاگیر بودن هزینه زیادی را نیز بر ساختمان تحمیل می کند. در سال 1363 با استفاده از بلوك کُرمیت به جاي طاق ضربي كه قبلا” در اين سيستم بعنوان قالب ثابت بكار مي رفت عملا” سقف تیرچه وبلوک کُرمیت وارد بازارشد. این سقف به علت خود ایستا بودن تیرچه ها نیازی به شمع بندی ندارند و به همین علت از سرعت اجرای بسیار بالایی برخوردار می باشد. اجرای این سقف بر روی اسكلت های فولادی بتنی و دیوارهای باربر امکان پذیر می باشد.


سقف پلیمری کُرمیت
در راستای سبک سازی ساختمان، این شرکت هم زمان با ستفاده از قالب کامپوزیت و بلوک های پوکه ای اقدام به استفاده از مصالح پلیمری در ساختمان کرده است.
استفاده از بلوک های پلی استایرن نسوز در سقف باعث کاهش مصرف تیرچه تا حدود 20% و کاهش فولاد مصرفی سازه تا حدود 7% می شود.
سهولات اجرای این نوع سقف، باعث افزایش سرعت اجرا و درنیتجه کاهش هزینه های اجرایی می گردد. در عین حال در هزینه های حمل و نقل نیز صرفه جویی قابل ملاحظه ای صورت می گیرد. شیارهای مناسب ایجاد شده در زیر این بلوک ها باعث پیوستگی گچ و خاک در زیر سقف می گردد.
در جهت بهبود استفاده از مصالح پلیمری، بخش تحقیق و توسعه این شرکت مشغول مطالعات و بررسی های بیشتر می باشد.


سقف کامپوزیت کُرمیت
سیستمهای معمول کامپوزیت در امریکا عینا” با تیرچه های با جان باز انجام می شود و معمولا” همراه با گذاشتن یک ورق فولادی موجودار به عنوان عرشه و آرماتور بندی روی آن بتن ریخته می شود . در این سيستم قالب ماندگار است و قطعات جان نیز با بتن احاطه نمی شود. در طراحی سیستم قالب کامپوزیت کُرمیت، نظر بر آن بوده که علاوه بر سرعت و تطبیق با آیین نامه ها ، هر چه ممکن اقتصادی تر باشد. از این رو اولا” قالب باید قابل استفاده مداوم باشد، ثانیا” جان تیرچه با بتن پر شود که بتوان قطعات جان را اقتصادی تر طراحی نمود و از لرزش سقف نیز کاسته شود. سیستمهای کامپوزیت رایج در ایران که با تیرآهن ساده یا لانه زنبوری با تیر ورق استفاده می شوند، دارای جان باز نیستند.
در وهله اول قالب هاي سقف كرميت سه قطعه بوده و براي باز كردن ، قطعات آن بايد از يكديگر جدا مي شد ، با تحقيق بخش R&D اين شركت این قالب با بهینه سازی و استفاده از خاصیت تغییر شکل ارتجاعی فولاد به قالبی یکچارچه تبدیل شد.


این قالب در بین تیرچه ها قرار گرفته و بعد از گيرش اولیه بتن قالب از زیر سقف در آورده می شود . این قالب محاسن بسیار زیادی دارد و با سرعت چیده و جمع آوری می گردد و با دقت مختصری , بارها قابل استفاده است. این قالب هم اکنون در پروژه های مختلف این شرکت مورد استفاده است.
آخرین بررسی ها و دستاوردها نشان داد که بهتر است جهت تطبیق سیستم با سیستم تیرچه بلوک و استفاده از آرماتور حرارتی یک جهته و حذف آرماتور خمشی در دال فوقانی و در نتیجه صرفه جویی اقتصادی، فاصله لب با لب تیرچه ها حداکثر 75 سانتی متر باشد. مزیت این قالب در آن است که با رعایت دیگر شرایط آیین نامه می توان آرماتور دو جهته را حذف و فقط آرماتور عمود بر تیرچه را منظور نمود.
هم اکنون این شرکت قالبهای جدید خود را به انتخاب مصرف کننده در فواصل و ارتفاع مختلف آماده عرضه نموده است. فاصله محور به محور تیرچه ها حدود 85 سانتی متر تا 95 سانتی متر و با ارتفاع 20 تا 25 سانتی متر، بسته به انتخاب خریدار و با مشاوره دفتر فنی شرکت و نوع تیرآهنهای مصرفی در سازه و طول دهانه است.

سقف کاذب
سقف های کاذب اولیه به صورت قطعات پلاستیکی در سالهای 1365 به بعد در اولین سقف های کامپوزیت کُرمیت به کار رفت. اما گران بودن مصالح ، نچسبیدن به گچ و خاک و خزش (Creep) باعث گردید که استفاده از آن مقید گردد. از سوی دیگر انواع تولیدات ورق گالوانیزه به صورت رابیتس در شکلها و فرمهای مختلف و تولید مواد اولیه آن (ورق گالوانیزه) در ایران ، ما را به سمت استفاده از این محصول سوق داد.


سقف ضربی کُرمیت
به علت اجبار در استفاده ار مصالح فشاری از زمان های قديم استفاده از طاق قوسی متداول بوده و به همین جهت استفاده از سیستم طاق ضربی نیز به عنوان نوعی طاق قوسی رواج داشته است. وجود اشکالات عمده در عملکرد سقف های ضربی با تیرآهن مانند عدم ایجاد یک دیافراگم مناسب بین ستون ها و مصرف زیاد فولاد در مقایسه با مقدار باربری ، باعث شد تا در سال 1356 با ارائه طرحی بهینه « سقف ضربی کُرمیت » نسبت به اصلاح این سیستم اقدام گردد.
در سیستم طاق ضربی کُرمیت وجود بتن روی سقف می تواند یک دیافراگم مناسب بین ستون ها ایجاد کند و همچنین به علت بازبودن جان تیرچه ها مقدار زیادی در مصرف فولاد صرفه جویی می شود.

اگر چه از اين سيستم در انبوه سازي استفاده نمي شود ، اما براي پروژه هاي كوچك و يا دور افتاده ، هنوز هم كاربرد دارد.

مزاياي سقف کرميت
1) امکان حذف کش ها
2) سرعت و سهولت اجرا
3) عدم نياز به شمع بندي

طراحي سقف کرميت با اين فرض انجام مي شود که تيرچه ها به تنهايي (قبل از گرفتن بتن) توانايي تحمل وزن خود، بلوک، بتن خيس و عوامل اجرايي را داشته باشند. بنابراين سقف کرميت نيازي به شمع بندي در هيچ يک از مراحل عمليات اجرايي ندارد.
4) سرعت و سهولت اجرا
در اين سيستم، اجراي سقف نسبت به سيستم هاي مشابه آسانتر بوده و با سرعت بيشتري انجام مي شود. 48 ساعت پس از بتن ريزي، روي سقف قابل رفت و آمد و بارگذاري سبک بوده و مي توان عمليات ساختماني را ادامه داد که اين مزيت موجب سرعت در روند عمليات ساخت مي گردد.
5) امکان اجراي همزمان چند سقف
با توجه به اين که در سيستم سقف کرميت هيچ گونه شمع بندي وجود ندارد. عملا” مي توان چند سقف را براي بتن ريزي آماده کرد و هم زمان عمليات بتن ريزي را بر روي سقف ها انجام داد.
اين کار براي ساختمان هاي با طبقات زياد و يا زيربناي کم بسيار مقرون به صرفه و مناسب است.
6) يکپارچگي سقف و اسكلت
به علت جوش شدن تيرچه ها به اسکلت، پس از گرفتن بتن، سقف و اسکلت يکپارچه شده و مي تواند مانند يک ديافراگم صلب عمل کند. در اسکلت هاي بتني نيز با در نظر گرفتن قلاب هاي مخصوصي، امکان يکپارچگي بيشتري ايجاد مي شود.
7) امکان حذف کش ها
با توجه به يکپارچگي سقف و اسكلت، مي توان کش ها (اعضاي غيرباربر) را حذف کرد . حذف کش ها علاوه بر صرفه جويي در مصرف فولاد باعث يکنواختي بيشتر زير سقف شده و عمليات نازک کاري را به حداقل مي رساند.
8) پايين بودن تنش در بتن
به علت خود ايستا بودن تيرچه ها(تيرچه قبل از گرفتن بتن مي تواند وزن بلوک، بتن خيس و عوامل اجرايي را به تنهايي تحمل کند) تنش ايجاد شده در بتن بسيار پايين است .
آزمايش بارگذاري روي سقف هاي کرميت که مقاومت نهايي بتن آنها کمتر از مقدار مورد نظر بوده نشان داده که بتن با مقاومت پايين به ظرفيت باربري سقف لطمه اي وارد نمي سازد.
امکان طراحي و اجراي سقف با دهانه ها و باربري هاي خاص
در سيستم سقف کرميت امکان طراحي و اجراي سقف با دهانه هاي بلند و بارهاي سنگين وجود دارد. تاکنون سقف با دهانه 5/12 متر و همچنين سقف با شدت بار 7 تن بر متر مربع اجرا شده که در هر مورد آزمايش هاي بارگذاري ، ايمني سقف را تاييد کرده اند.
9) حذف رد فولاد زير سقف
اثر داغ آهن در سقف هاي ضربي به صورت خط تيره اي روي گچ مشاهده مي شود ولي در سقف کرميت به علت پايين تر بودن سطح بلوکها از تيرچه ها، پوشش گچ و خاک در زير تيرچه ها نسبت به بقيه نقاط سقف بيشتر است و همين امر سبب کاهش جذب ذرات معلق مي شود. بنابراين سايه فولاد بال تحتاني تيرچه ها مشاهده نمي گردد.
10) سهولت اجراي داکت (بازشو)
به علت فاصله زياد تيرچه ها (73 تا 100 سانتي متر محور به محور ) ايجاد داکت درسقف جهت عبور لوله هاي تاسيساتي نصب دودکش موتورخانه و شومينه نصب توالت ايراني و يا عبور کانال كولر به راحتي امکان پذير است و نياز به قطع کردن تيرچه ها نمي باشد.
11) نظارت بر اجراي سقف در طول اجرا
اكيپ هاي خاصي جهت نظارت بر سقف ها آموزش ديده اند تا در صورت تمايل مشتري در طي اجراي سقف ها نظارت مستمر بر نحوه عملكرد مجريان صورت پذيرد و از سلامت اجراي سقف چه از نظر فني و چه از نظر زيبايي اطمينان كامل حاصل گردد.
12) ارائه ضمانت نامه
اين شرکت باربري سقف هاي کرميت را که مطابق با ضوابط اجرايي و تحت نظارت مهندسين شرکت اجرا شده باشند ، با ارائه ضمانت نامه تضمين مي کند.
13) کاهش مصرف بتن و وزن کمتر سقف
به علت فاصله زياد تيرچه ها (حدود 75 سانتي متر محور به محور ) از مصرف بتن در حدود 20% نسبت به تيرچه و بلوک معمولي کاسته شده و نهايتا” وزن سبک تر مي گردد. استفاده از بلوک هاي پوکه اي و بلوک هاي پلي استايرن کرميت يا سيستم کامپوزيت نيزدر کاهش وزن موثر است.
14) مقاومت نهايي و شکل پذيري بالا

محاسبات و آزمايش هاي بارگذاري روي سقف نشان مي دهد که گسيختگي اين سيستم پس از تغيير شکل هاي بسيار زياد اتفاق مي افتد. « گسيختگي نرم» و اين رفتار سقف از نظر ايمني مطلوب است.
 

reza._y

عضو جدید
نحوه استفاده تیرچه دوبل در سقف کرومیت پارکینگ

نحوه استفاده تیرچه دوبل در سقف کرومیت پارکینگ

بهتر است هنگام استفاده از تیرچه دوبل به جای قرار دادن دو تیرچه در کنار هم و یک فاصله ۷۰ سانتیمتری ، تیرچه ها به صورت تک و با فاصله ۴۵ سانتیمتری اجرا گردد که هم فاصله آزاد بین تیرچه کم شود و هم لرزش سقف کاهش یابد.
در صورت استفاده از تیرچه در فواصل ۴۵ سانتیمتری به دلیل این که بلوک های یونولیت با عرض ۶۵ سانتیمتر تولید می شود بنابراین باید یونولیت با عرض ۴۵ سانتیمتر که مخصوص تیرچه بتنی است خریداری شود با این تفاوت که لبه نشیمن و آویز یونولیت را در هنگام سفارش به کارخانه به صورت لیه فوم کرومیت یعنی آویز یک سانت و نشیمن ۴ سانت سفارش دهید.
http://iran-eng.com/image/jpeg;base64,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 yZ15UCwri1hFvLaRu9XRz9KCVZUAXyzEevShmMxtos7C0qMtyYzs0enP0QJBjXQ8u nlzHHj23vSc2fkt0r1cqAwjLMqwbSPKp8U G62yUaz1nWAgKVzEFWXlqRBrD2saT8pDuQlyyVgoWy6NADFuyJYieZiO6tCmKsYiyv8AWJZWsZlhUgl0mOzMjXXwp tXzjYxSisXgcTcsIA2KPV9YAGGQ5FDkZWWJZSFYZgZHMRWuwuJzQDEkSCNmHePhyrU5azeOJop4p6VLJqUU8UqkaKVdRSirU5iniuop4q1OYpwK6iniouQKeK6Ap4q0OQK6ininigmApxTxTgVIhT08U4FQcxTxXVKnUaKUV1T1JzFMy11SioK5t0qny0qdGPE7uJYGyTczRfnLpAzaZvRnWSDOmm1WLrKLFwdcQytdhQFhgDnALASRMDkNeXKvxbWwzBj TcCZ20J11 j76nweBZbd1Likwc2aWJyXF7JlXAgjv8ALvrzvT4gPEnWxdsm vVAkdWVkwWzSCEkQfE VQ38eudwGtsl1bbOSmUyBDZVH0pJJM6yaI9GLCvZu2 uCOVn0mlkZBuoMMs6bc96Fi8xKlyhBsaF2VQQjZiqjKYaZAG5k68qvxfonw7it1L0271vtWtesU7FiSgAYS3OSRMxUnC8faGGUC8lu6LaALrLMlxzDLsxyhTO 2tUMDdAxKKbotAIQrG7lVSBADOu6kiN4M129odVdVlDFeuAdbsgFLoMhSPR13nWZjeiXo8p20fR/ioaDdFpSr3Rq8KxuXJYbGCDsDrB0mq AtnDrYyWVcQuYI ql5TOGZRkJYMIkjbTmRnCsCjW77lrZOcgLccQQpUiVKzBGxEQBFS4K yZxdZAiXAdW ilzXLrESp0MaCe nRjeYDiskpdHVuDAzR2tAdCNJ1jTntROs2eHWnsPDSUBPOVPpDnKkbTodKKcDuN1MOxcppmjU9hTr3nXfnW5XOwRiniqXCuJpezawQdFI3Eb urdm rCQf5mKzx/wCWcvDy4Xj67ininpVvWSilFKnmrUYU9Knq1FFOBSp4q1YQFPSinirVhAU4pAU4FWrCp6eKerUaKeKelTowgKUU9KpYaKeKVPVqcxT09NVqeBi8zWY0/wCGyeYEkc9550Tw3FboVOwCHs20MqTKIT2tDqRBnbQHzoSdFKAyEukT3iSJ03mK66P2Vd1RjGZGB20K5su474ri7LXCsdcsXGK2kc5SGzWiSoV3QgQ46sbAyTy7qgVEuDDoykqrXUJAbfKrKN9wROgA151DbsdZcUK4U5nnSdOy0Qe T4HUVxZ4S0syuOxiEtEEbG4XytA0jTXzolNS4Vuru2bgbsyZZlgCSd exq7Zu/2hFZlDG4IVTkyuimMsQo0ExGkdwobeRkezJErdyzuBAtiO0PA yiNwXLV66hCls2uUwINktpA1GUbQJiNJqhq1wZrZtYnrGVHyh1PWZSxNvVYglhm3G0mrDYR7yYjOQ1tQ1xS0AkgtckgKCNXIggA5qpdG7DXHZU3a3rt6IJk5iRl3B9VQW7l29n6tCQUJhmOWMlot9EZjBmDJ1XkNXRW7xPA7i27mR1QhWBCiAezzVVAMiO6rfBjeNi8FKC7nYKdcshVHPy9VBMPxnEqsOFcuno7HYieZ9vKK74J0mtWpW9mTPc7JjmzNoY2p6HYffe5hL69aO04B8Mp3ynbzA2kd4rP3OkLrfYo02wdAddNK2P4Q/ncGuUgst1NBuSQVAEc5YVkulHAFwnVlWlbiTroQwjNpAgSRHPUg7VjjwnHxrlzvKZW96N8ez6Mey0ZT3Ek6fZ7a0814tw7HEWTH0T7c3Zj1dn2V6bwrjCdXaRmPWZF3GrGIJHrBNdJXLB2kKo4fiSPca2JBWN ffHl41czU6sSUq4zVQxnG7NsElwSDGVSC0zG0/wAxVqwUFPNZy/0ptgSqknuaB7wTRDg/FlvgwIK7jzmNee1GrBQU81WxN0qsjvX2ZhPumspZ6WNce3btqVznV31gAKdRPcDI8RVqxr8XeCIzdw9 w98VRt4twFkyWFvXuLPB9zAeFZfjXTAm2La2wS0yxOnZgyBvrQFOk2IZlGdVEL6I1gFIMx qKPo/L1LA4jOG37LsPVuI/dIqa/fCKWbYCT/oBvXkOHx90yxuOQQBHjAEyT3AVp8Px8NkSGZmKqc2WDLDuBO1H/Yfitpw/HJeQOhJB7wQfWDqKsFxIHM/dWexV21h9WZE5aaewASaof0stBxHWP5ePLtEHXStfTPy2U0poHxTpGli11hAJ0AUONSeU 3Xwq3heJq73UBA6vLrmGuZc2nltT9RfNEZpTVPHcQt2kNx2hR9KCR7tqD4rpnhUAIuB5MELOg7zpV9QZWkmlWPvdLpM2wcpAIkDuE aVH3D815azH5zshSSGy8hMGPLWueHNFwaGS7CQSIDAECRt5 FJbYUuABquhCxuvceU1Fh7hBJ/YI03js resR0sSybdwtlgjLoZO6svr1BqFi6s3aIJZWIGxZZYbGNOR5TVi9aZSczEwnpan0bqnnrs1d3beXNqRmXWQupJBifEgHv1FDWI8YbjgXG0BeR4klz9oI17qItinfE9ZctQXCdhWBmQyDU9 Ye2lcwt28hNtC4MMpA31E67SMx599dXcDiEa2TZIIKhRmXWHUqB2tNY3qVw/AOIvhrwuWgGIDDtQBBImddNo9dULVhyRlYzl2UMRAAXSF1kAVctcIcntI4MucqgMZmYmYGhGonfarfR4ILhIVwwVtCwOoBb80aytTNsLh4vKO3bu6IRqDtyInaiXBMKt672lDEKQoOxYKxB100M 3wqzxjGdXdUwzTMAHyEEHznnXHQnODcvD0FbIsme0yAsAJjb/yo491q9QI4pdxNhhavK1shhcCnKdjKkEDUaAb8qB8ZxjXiqkDsTB56xuT5D316vxXDpxBra3l1UwGTQwYmZkGIkaaa99eYm1bRbrqwOrBT4TC uCDtvT4JPrpPwmwir2hsNR5drl5D2VMeL5riN1eQKANDMR6h/M1W4cM6BJA2zHuE6nfUjf216JgfwY2y4R8Q5kxKqo19c0 jxiL3EyWQ9axUDtDtDXXlLZvaKsjpBcMfON/iOIMHmfSg0Ga3BhtCDB8CN6ia6gbJLzMegOf71WrG3w3S5gFDZNAAQW1J01J/0rNPii7swB7TkwJ5mdwP550PVamW23c0eRoQq2buqM8baypVHKsxHonWB/JqvwgFrqie/QmBsdNxR27wq4dggEHx9hBkVm8sOarJ0yRbWV89y6SZJPoiIGp7jy8TQfAXw7KJygK2pGnon/atCeGGZcCWbUgkbzvG 9RDhtkOFcRCEzOUyGI3AE0zlKvmxnsbjFbKROk/R7x3kfZVe3iY1M7fHkB/OlH8dwqzAFsuMx0JmNY kwjnQm7wFl1VwVE6gzp2 YEbIeXOtYzamsXRkWJPa39dWLQZgQF5Dn8T4UIvcONtVcNA0zSwM/sqNfUaaxiXuRk2UDSYhRsNNu6s3g1OS7ft98gz3/CurNtQdh50NNy6xUBC0asFBPPuFTWcRvyJovG4Zyi4yBmBgSTvAq1w/gb3LmfKBaMga85jUd1D8OFQyBrvqat4PiTWmJEagggjl/vWNrVxzxfCiw4TvUHTXcn4UPN1Ynb1UsU2Y5pMwBoe4AfdQ3GX3GgzD3eqtSaxbgg MQ832GwHcPGmoOMPd5K8eCE 8ClXT5c9ogb8vOaRAA32BGmuugmrOBwwk5hmHaTcSIlgYgmZA1G2vq9uPEcNv8is/UT Gn/GWG/uVn6ifw1rD9PIsL1B9JWeVEgP3qJGmu45U2Ia2slbSyBJlixnSDlaIPdpXr44jhhtgrI/cT GuTjcKf8A4Nj6lv8Agqxa8qbjt5yZZR4A HjHcKgu8Xum4uYghTM sE1678uwv9xsfUt/w0hisJ/ccP8A4dv Cj5gee8MW1duLNy7DtcPzaLpGYgy7yRAB1K89 Zng/AsPbd7jLiLrLmJBCqAwDA6KxJHpa5vurZWcdhx6OEtLpyVR6tFo5dso2EuOiKjNauQQBIMNzHjrTkTDHpJhbICpauiGiMhPa0B1knl7xXWN4gt yMiPmW4xebbKB2QdyNdCPZXnWG6R3G1gM2YNmMzIIYjuEkbnvNFOAcQxuIy9VbvFRHaQNlmMhOYkKTGsSaiMYji64ZGvNJyg5QObkQo9p9k0H/BXhsNbV72Ltu7MQtki07wyKc57AO4YD20RxvQDGYic15IHoqbd0R6sh19tGTwG/gsMGXIwsgAqrEMpMkuVdQSMxzd8Udl5yyjD4tgmbKjnJmQg5d0lWAMxG4r2O30vw0K0vm03s3CJ8wsHWRoeRrD4nhT8RvC8vzcaMQJkyWkEDfXmO6tVhOjmIVFVVz5Tu1wJ37AoZ3J86zOXeGzoN4zw3AYi3dNuyUvsRlYJejOzIdV21De8RyoXx3oNhSgu4W5eS6upV7V0q8AmQ2SUaAT3act6I8Vxt7CXCl7DsswQQ8hv HBUhDOqbcp9prDYbGX7WYWAkzlzXQDGVxqMmnpT6uVbZeXtwDEA62bg33UjbNPsyv9U91XfxPiFZiUcLnUzDagC5On7p08DXoOO4XjxbYiyrRJgXAzERc2AQSZcnTU8qCcOx9/FXGCWcoIglzAT04k5N5Ynad6MWsLDYe42ZWDpIKiVYHumNPhRzA45CJYGyTqVGZpkbmVgHwAA2761GL6CYt8Qb56kzGgeNoO5txyjbnz55npBgcTg2Av2/SAAZdUJAI0YLvrsYPOs2XxvjZ66xGPtCFNydz2hHdpsKSXMO9wgkHs6aE65p ocH0SxGNhkVUWYAuXIJ0iRA19dW7f4M Ip2h1RI1jrNfIGB7zROBvNTxl62DbCXmCyYjQDVdRpHcfZQfG8ROUqptvP0jGeYPdH5x99WOIWrtq4LeItZGWNGDAxpqp2YaRI3of1CzOh02kzMDX20yWM3KsYW4CyADNyI/N7yR5/aK02E6MYdmm69qCZICMp8s1sD76zpxEaKCGO0FtAO1GnjTHjdwEEE5SAR2WnUE/YKparI0mJ6FLBFjGKoPJrjeEzmTWok6H4wCFuYa4IiC6GfrMI9VAX6SXF3Vp8vLfY867t9L3EZrR2nRTsdj5Vr6ZwTf8H19QStpmMcnDd/JZ urvQYgkvavDvOR48eQrnDdK0ImGHqbTwPZojY6VKNrrL 9H31nos eECy5yrhyO69mJB9cRU2MxNogEthQ4XfqxcMcsoJkgd2tai30uflff6xNTf0mzek9t/20U/ QrUsGMenG7IEF0PieGWz/wC1Ktb MbB1NjBn/oWvhTVr6GPQ14Fhh TH1j8a7HBsP jT fM1cyU60hXXhNj9En1RWT/CWFw2FGIt2wMjgMEUCVbSdByMe01rHxBBIJ0nkKy/4WboHD2Ts5ndMoYgDsupJ15Ae8jvopjyq102JOquPGAfhVj kt8nsWbhnaVgnyGUkigeD4mLCdhLbvOj5CI2GhOp7thzq1d6XXWUKVXcHMpZSezptp/sKxv9m8HbfSa4B2wRcmAgGYnu9HUHwImttw6/xXF4XqBaTCW2BDXburm2wMhLREg67sBvy3rP9H1FtEvIMt24oZn lLCTBOq7x486Lnit79K/1j8aYzRrg/QDB2Ya6Dibg ldAyg/q2wMo9c1rrVnQACANvLwFeaPxq6uvWvp sfjRvh3SK5fDLcYDJDAjQMBAObv38op2LLWmxHEFXS2AzfnchM8/pa8hVG5wrrmD3iToRHerCCv6o1NZfG8XLH5piqfRKmJB56cufrqt Nb36V/rGpPRMNh1tqERQqjZQIAqwogZjyrze1x7EKZ61j5mfcaIcW6Vl8MVYANqGI5rHdHPaKrcUm1Rx2I W44SCUtkFddIBnURrJju3rfYVYUV5nwHFG2jOB22OpPLn/PkKKf0hxA/Kf5V FHHw8/em/WvP8AjFv5FxEna1iRm8A09r36/vGuh0lxA/Kf5V FU kePbFYY5o62yQ6NtIkKVPLmD6quXi4etvw/Fx2G9R 6rWNwlu8jW7qB0bdWGn h8a854Z0gZ7KqIDAb/q7CB4QV1/NnnU/44vj8s/t 6ndFmDeM4C1jW0SVAjxA/WH0gO/wqbh/HSsB9u dN4GvKdNPEVnx0gxA/Kt7vhSt8Rz nE8zoJPKeQMwKvF63F61YxSFLiJcXmjqD64O3mKxXHfwWWX7WGuG0fzHll25Nqye orvFXsZchkEE6nUHQgA8tDEbbbVInSzEMJFz1ZF94ipdx59xjovi8KYu2bkTo6kMh7oYHTXkdfCgXVkEl1LR3NBnzjSNtYr11 lGJgguNf1F FY/pNw 3cV7w bZe02QABtpMDQN5bnlrNZumWM62BVwWRspYQA4eB 8jH30PIdCR1QIGhK5oOkcnE9/tq5h7CuS9i9m/VYhXKwJ303MAEye6u3S9bbK9kk5wO0JaQAdMpkkgjUaaij Wv4VU4iQGGRR5qw28VbT765GVpGhJkgM5A321eNu ihxaXboN3YGGUrm7ME75g5ae5tO/lTLwqy2cyUESuQ9Zz2Nsw495qWhjYWG9CRGpTOYJPMh/A86htkHnk2/SQO/dvtoxhej63FLozEAkDQAxBIJVoYbHSO6hV/Buhgo4IOsgKZ56E691WlZVTAi5Z2/Sj73mlQ29h1ViraMNwY0PtpVB9L4DiTXGhso8o NFJ0n3157a4/hrbgm9bHfLcue5qj006ddcfkuDRbqMIuOWyhgVJyId SRrsJ1rra5SLfSDpXd68rh2w72ifS6yDME76iNBr41nuO8SuYp1e4lqQMojEkaZZnw1M elD8Hwprh1wdm2rMoJJ56CAoX4T41osH0aspDG2qMIM5BmgzoNIBFc7XSTAKxwx3IHUqobY/KHbn3D7D51Jj ir5uzeFlCIOZ2LgneCZA7twa1d5nVGazbEjQLmgkSAe0fKY0FB8TiLtxSl3CAqIJHWBtZ05b sUbi98CL93FYYi3atjEWVUQ5cZucyZ5eW1d3eJ4kKJsDMwmFMgebcz4DQd5rk2QBAwMFu5hqNSBoZ5e41Da4atwicJlBjUsYiPMkzIo rTiuOI4p5jD6k MawOfLU86J3eDYu4o7aBZloleQ0BJObRo9tHuEdHbdovKBZ23loykTPKT7jVvj Ma2ECWWucpUgER58jrTFazvEVxWGFtLVsX1yxMGVIgZTB10jWqQ4ljf7mff99JsEhJPyG5JJ/Kd/wC9XLYFD2Rw980c7vL1tWtc3a8RxcT8kPnmj7auYaxcxBMEQCNJ5cvUSPs7tB13CICAMILT95eezBzHcxpHtrS2cP1eHIUANcgAbQH7I8iJBrHK7cdeEyao371yzbtslrrRckwGClRplOvpAjWqdzi I/ub/wCIvwoxxu1qq/IkvKq9km4FjlER4ChfyYf/AFif44rcc6pvxnEf3N/rj4VY4Rir2JF1SnVMkHKxPaWe1BgbQORmajfDQY/F1uSOd/uIk6edVOEsbOOUdT1XWaZRcBEEEADT84Dc1KO2F3C3WUBZAnKToVPd3ds/bUp4pjf7lPlcFE leHAFu8YORgG8Unfx7f20NwqErl RJdYaz1mUwdRp5GPVWeNxvlN7QXeLYyR/UyI1PbG3nsKfCcZZ3a1fsNaUjVmMgcxLAQB48qs3MK3/ANav PVTHcNa6sLgBbIO63xII75Fa2OYjjEu2Mq3WBRh82 68yEZx6PLWD7KEXuIXlYZsMwIGh6wbHQQY1BOvcZrvgXSE2XbCYpPmjoRcIOXnuB6PltRTifCfk5zBBiMKBoxALWxpAPesn7aG5Qk8cvBJbD6/wDMUA Xj5xStcaZi1vEYZhbYQ2W6pI2MgjTTuq0MIzBTbw2GuLoAwI1OYd4kHYHuBri5gLoOuEs5fRYSDsCTBiQQB76tGBd/oilwF8DeW6F/JuQrqROgOgPrgabmaCYTi Iwr5STKTNu52hLDKdDtI0kQdN9KNDhl 0xazaKsuoCXYMTyDLJ8pP3VfwvSAYlRa4hhmuAadYqdpTJnSJBk6wde7SkapcP4/hnBt3kNosXYusustlHoekgCaaE7eJrmzwZ2w7XrK2nS0ql8lwMQSuaMhWQ3aExzBE1zxDoQWBu4N/lCAiVOUODGsCRz5EK22hrM28Tds3MwLpcttIkQykGRIIncDQjuoxrWju4e7bsB3a0y7atachsxG0l1kgmR8KtcMxlxrOW0pOQdoEI4Casfmy6uRIk7gRryBHHpTbu4drF wpcWytu6uhDE5gzayYPjG2lXW6M2mU3cJiQ9lFNx0YjOigKSdtxm0lR6DVJbwfG7JRSwtyd wV9waBSohhug7lQWa6GO4yg6 ZM0qzsPbM8E6JXLoFxmKJuNiW1iAs8zp69q9D4R0VtWMpQET6bMxLSPA jr4D1TV35ZbtEhSqncSVzRpyOg1H2VyuOVgc1xT4Zh7zPnW2NTPetIpRLiBgBBZ13Hf9hihvELC3lE4hreUyWtvHtjWOdUsbwnDXHJyJmOphyBr6/sqlc4RYWFGUL1igw0TpMzuYJHPl51m3 zUm rKcPZTIxV1pMDNc98achsapphXbKBjLgLANGcQNyZ13B 6orXRrDO2UZRvPzhkmVgAE6TP3cqKcO6J4ec5thmWSVMkHK3MHQ6AnzAoP5jnAcFckM2JvlQSDlYSe0VEHkCRrWjw2CFu0hYdsSAO6Ozr5QDPeKs4TCraFydWYmY2gidNNu0edVjjrZftXBB3Mg6zPLYb 2kW4V3GpcDZryoSMoIcAjfbXSKEXMGf78/10 9q7vcE4eSWyrJM7tz176hPR/h5 gPrt8a0wju4NhJGOeB snxqi2AuRmONbNGwuLtvG tTjo/gC57AAX9dtSfM7Afb4VFxPhmFUBLKQzA/OSTAgyBqRtpPiKLca4za64Ng3uuCzs2uWSZJQQJnvJJP1e6tHibk30QCBbHWHu7YAUeoZqbgGCVQSRAJhYGyZQunh2l9lQ4e8uQ33hTcI1J0yA5VGv6oJjxrHGN8qrY7DI7swxjiTMC4sDwFVW4YP77c utc/i3Ax6K pz/FXJ4Ng/wA0R 2f4q3rm5xHDhIHyt8usnOvnvy/2oRxnCNayNaxBcAye2ukEEbRRR DYWVi2CJ17bdxj6XfFVONcDsNZmwiBgQdLsyOYguaQ1GJT5ThzrPWpIkbDKWMe33Vj8AwKu9x3U2 wzKYOQTpHI6D7 daToe4 TEMCXtkoV3I20AjbKaF8XwC2cYgIm3eYA7gZgQrEgd/a85NYsdeNSPg8MP/AJ92fG6v2VXu4GxHZx7nvBvKJHdNTYTDYWWt3FTMoBloHZOgBk/zp3VOMHgO6z9ZfjTKxZgJxHh9ooSmPbPGma8CPIxEd1P0V6QPhR1d50aywyx1iMVnSQoJYjwjx8yn4twQeR1JDd7r2Y9e3vn3CukHCMK4m1dso6jYEQw7pzRNaZFeK8H6n sYXt2XOZ7SmVC7k K5efKq2C4bhboD53RTmLA3G7Oin2CYnw1qj0X48cIMl11a0T6IuAkTpKqDqO9eeprS8Z4UWIxeCgNALWwJW5mMdkbGeY wiixqUAuYDBnKRiDOv5Rv0Znyl4HkPGmv8OwI0a/IY6OrvKk82XY68xPiOdGejuLwt3Khw9sOgfMptgndY5drn41Wx/EsBldQlnMiso bglpKyZG4X3se6pM6cB8mfNYxik9/aUweR3DUS/GmFxI6rGLbZztftkgg6DU5ZGw717xV9uKYBJNvqdDCq1uVI0JmVMak6iDoNxAoPxhcDfDXbbLYuCSyqjFT4iAIB74HiBSP4UeK9Ab6g3MORiEKzCntCdhyD7fR9lZNXZDGqEEgjaIGoPMamCDWs4bxt8PpbxdsDmpF0gjyFv3jWja8T4fxAFMRaW3dICi7miIJ7QaJ2MwwjQCKlrO2unvEFAXriY5lFPvymaajGK/BmC5KYrsT2ZsuTHiVgE QpVJpuI8Iw1xs7qSYgdo6 ob1RbgllGzKmU5WOpJ0EeOm9VWXiBZir294iBp4aqY01qAHiDlhntnTKxAWI/N9Hes3udtTqiB4LhdOsVmJEekZLKYO/I7yfhTJ0ew2QsAxaToGJGXMRExry1NU8PaxjNrdtIs5mcoGMDtAiFknTaRrzrcYTDA4eFJBVRnnX0dSNAJOndtHfV L9D G9HLNpybWYahSW1ysdZGm2qjxmjdgiyGUGXBMsQZIksJP71dYy6ltCqiZ9JtZOkEk6SYoRxbDXXtHq7mS5MgnwOoOnOqjVlwwEEmIEA93doB4Vm26J2GM9Wde5j8ajbA8R/vC/wA/uUwwPEv06fz 5UE/9D8P a31jUGL6K4cQqo ZtoYmO8 r7YqO9Y4kgJN 2ANyQP4Kht4fiT9rrVEjfs7d0BaUmvdF8KomI8OsM yKh4LgVMlAQYNu0sTAAuwT5uA3sqviExSEW7l3M7lQMozZQT2mOgOxiPE1rejlhROgyqEKRyQ3ZB8OzmHqrnbtdeMyLvG7wTDnKCC5QIOfaULy7iJPlULcKF6x1eQugywO6NtRrtVTpG39ZW2qsVtgucqzvmjbbVnA8hVDiuDxLOGsYg21Kjsyw19VbjHJK/ROxzssP3m Ncf0XwvO2R 83xqh LeIHT5Yf8AN8KR4VxCP7UfWT/DTrKfF9HsKgU9W0FgCAzagg/fFVsd0ewxRwihWynKTdO/LRtKp47B4 2uY4kESBtzJjmtc4bhWPef6xAnXtTr5D/arVh/wf4zqrrWw npQNQSCJEeXPwrW9I8F1uHZo1DM4MckDMfexrzbC4 5h8UDcb/AITMDoNtVaIidNq9YwV7rbdsMpBYEEMpGkq0EGYlFYVU8WR4RZXEojMMziVIJOuVQ2U BcmO7MO6jtjgOAYB1UMCJBDN/FWZc/J8S9shhavPCnUdnrRMH9lSNO8U FwN85VXEPbkFhBOozHQ6jUQdefqrMuNcpsawcFwA/IgnxZv4qqnhWBXsPZSeRzGWH1pnvHroKeB4n P7/46X9HMQRPy19v1v463rnjjpJ0XtOM GQKw3XNEjvGY6H7aHdFuPXcK4DIz2 axOXvZfH7atWuA3Tq2LdSIBMnRtezq0xzB5g1R41wW lvNaxN64QdQC408CG18qtTWca4RaxijFYdsl0LmBUgdYZgRA9Ll3yYMUFw9y3czWb9pVxXWKJKiW7SzqdRrOnjA7qznRbjr4VhpnSRKk8 RU/Rbxr0XimCs8RsrdUgXZUI67GXCwTlBMT5iixqVVxHDLaEk2EMroOrX0gYgeJLKPZQ2/wZcxHVrmVCdEiWEMduRzgeUVFisY ZcPjVINskdap11XQk65hz5zodxNWrHRa1cYkXnKwSCCusELMx4H3VLxxf4SVGS5aF22R9Bdf8ok 2f2jWf4h0WIU3bDg29TBb3A8zygx3VoR0Us5MzXHETmMiBlJB jtoaE3 jJDdjNBynI p7ZIHIdqASdRuBrGqPQAYe umVxHc8e4NSo/Z4ThyoLWbskAnLeSNR sVPtApqtGNHdvZgLjEKIAdZgnvJIMiDPqme6rOGs79iQW07WkABeew0oDgOjCWnLuOsNsgBXU5fBo keQnTT2bDo/hgoi4VBgMASIynWDPMHT2E70NU3B HdYvbGVcirpBnKTOnLcgmimIxABYIeyR2tO4b6eED1ChjcXbMbS23CdYQLkqFOdiQd80SQNvdVy8gVMpMsfDv5aVYrewi7xfD6k3UPdLfdSfjFttettEftihWL6K2Z mJ5ZtvtNQnonZP0n t/pR0BxuIryuWvripRj0Oz2z5OKzx6HWWHp3APMfCquK6I2wIW5cJYwAY33k6agDWrpNBjOJpnCsyZVAYnNoTOg8hv7PGuDxK24LBrbdwBBPsnSgF7oSuUBLzA Kz7tIql/R1rRa0jdZduKQCBGW3I6wwTuRA35mjl/hrjO x/g1lbl17jbkqqgjQDrF1GkCYY7nT2DW4CxFi2w7Ja0bbbbgMR6gwcebUF4OpYKJgZbaeRVi0 wEeZFEukWJ6nCXgC0hyFER2mbONY8R/JrM8b5eqvCLpu9biHJh3OWTtbSQPfmPrNNf4tZP5a14Sw NW G4XLZFsjsqgXeZ0g6 OutZhuimH19P61dHIUOPsx/xreu/bFPax1mIN 39daEnorYj6X1v9KZeiFjvf6w FHSFsZcsXEYLetk8pdBrM86jxGMwgMNdSd/oke0LE1RudFsOEb08wBg5ucacqjt9ELNwKyu0EAwSDuPCDSAfpDw7Dvc6yzdt66sWv2wJ8FEEVveiWNF2zZcEgldwNMw0blHImvPemHRpbCoUPpEg6z3RufOjv4OsQ/V3LKxCENJYgw2kAAeG86TTZ0k3TLAdZZDAmbaI5/6mreWWB6jVXBcRHUdaxhgCwjk63G7MeIePJq1/EMCGs5Dm7VwArv2SygCdp6tQN RrzvA2LmHxD23X0VuEZpjNl0I01JXl41h1aH8fWYBN3LIkSvI IUiuR0ks7fKB7DH/AI03DOD2Abdu5bUq1q2UJJ0bJLLvzIZh5NRE9GsGPyK 1vjWp2xymUGxPFrBZXGIUMNDodV odRvSvdIbIH9oB8MrH7IHjRG5wLBDa0v b40Nx3BbKnMLK5CBJ7RKeIGYad/dE0ssvxe3YuObiYhFncdW /fz333p EccOEM272cEgMmVhI7xI0I/ma01vgOGGvVk atH URWb6VdHhbPW2fRO6Qez4ieX2UpvPkmG4lYkH5wkkXCYIb81h4aCO4CDWasYu/w26bd4Fl00ndSW1Q8jJPnzjlluC8UuWXlDroCJMHlrBFeqYQWcXYY3nF0FQOysOmXMdQWYk6nz8azhlCLvEkYMyF3tA53yLJAgEBgSPp5ie4DXQ0LxHSy1JI6xvnA2oA7ITLHpbzrVbHcJxfDz1iDsSM3aBGv0WAO42kd1X DNbvi2VNovLF16sA7HvJzCTvtttUSwnS2yFjK 7HULsWJA9LupVevcLViSUWf2BSoxbGw4bw4oWa5BkCQYgRJ3JM7nlUHEsb1mkDKpOvfpHs/wBKjx3EC4/NUcuZPjWZ6QY/E28jWUzKZnsZteW1aZ1oLlvMsk5Ryj7RPMH31VPyljJuoB/yTPuesr/STHHTqT/hNXX9JcZ hM8/mm NWJrDhru7Xbf Cf8A9KrO9wHR0PlaI9nbrNnpFjDr1H/bb40x49i5nqf 23xqxNLexjqJZ1A/5ZH/AL0PwmOuOxuRPJewQAu/Ntzvz5UDxHGsVcBU2AeR aJj2zTrxrGBQBZ20/4TT6yTrViak4u5GyA/ssfvqpwVC9z5QBPWIwWTtbDLDAR9LVvXQnD8RvXOrS8Ar3WKooXLCgEFiDO5IAmthwRPnWW5sEUATrlzNGs92k/qmue/ nXM4r/AcKxw7KIzSCnmFS4s/vGqXFMQb2Jt20JyNF86xK5FVQfWBp40U4RaW0rLrmyodCd rCnUcpSgfRlRcuYi BoXyISZ7C6x5S3urXGDlfRfGPC6GNPtoM10jY0P6T8QxiXvmVJtkCOwDqNx30FPGuI/mH/CHwrTm1JunvPu FN17D R8KzF3i/EZU9XrpqLW/q291IcZ4kZ7B2P5JfhRhao3BHaePZ9sVS4PfY2ky5jA3JULpp5nTw9dAzxfimwU7fo1 FRfLuJXlg5iAeSoIZTtoO kCvS93OGZmZDlIIAA56b ug34PeIFMUokfOShnbUabeIHtqwcbxaN3Hqt7eygD9IsVce2bl1nyMGUGNCNjoBTE9wcybQaBDEnXSAj66 Yrz/AKZ4FkFvFQcztLabahkEeCgL6q2qH5RaDkLluKu/JGgt36ldNOcVV6UYNbyLbVILkmcuXVUciZ27WWs2N8aE4BFv27eVspNlSp7rlo848Wg B8aI4VVuoH7UxqC5kMNCp7W4OlYfo1jrlt/k4AztmVJ iWiSRzACzHPLHOrT8MuLce0jkKLmRHLtJbILmVjzJDGDzIbwo8Wa2BwaDXX67b 2kMGs7NH7TfGsi/AMVt1w8jcakOAYw/lv 41aYaexgVRjbhyu6nM g5ro2kcvA Fd3cMgAzEjMY1uPv3Dta1lB0exZ3v/APcaqf4lxTM6M57J1liwPcQN6UfpD0WcXA GslkPJV9E8xPP7tR588HwOOwz9YlhyPpKV0IHh3 I1rpuE3gwQ38pOskXAD6yIJoVx3C3LUFb/WAyCVcmGHI66VJ6fw7iFjG2tRmU6Mja5SeRB09cViukfRp8FdF3DTlIZhG6wVn1dob RrNcKxr2WV1Ikd4kEcwRzFek8K6TYW7kzOqOFZerdh9MqTBbQjs6eB2osMrO2OmoyjPaBbmQ0a RBilVrifB8Kbr5bd8ifyaKy MNJnXTw2pVavmj9kDUtyO1c3b8 Aoar3ANXQ JQyfOGifL3V0bjn6Sn9w/wAdTInZvjb76uW27p9ooELrDmvqVv4qlFxp1j2N8aU0NsaVDjMTkXQSx0Ve9jsPLn5UHGNuJoCO/Yn76GWeIXbr9Y69YgnIAOXNoJkyO mWLGlw2S2MpYM27RqSx3Jj dqbGYsqpbIRHNtP9 h H49lEMhTw6s/YDVfjOM UOlkNo86qNlGrsZ8JA8SazyvXTXGA6PnBxHZM3ECyxzBVu/m5Y7RliZrdYGzkc3TydUY/qMiH3OwPgM1Z63gg FhVGuUiBqA1wNyE6A1quGsblnMyErdBJAI1UrHMjkK55 Om9ag6R4hrYuFASxsiAN5Uty5wHn1UP4FhzasIhmQJMHSWMnz1NDOPYpr9/D2WBlSxunbRSNx3MFn94VoLQ28SPjW LHIPxza Qqm7bb7/6ffRLEIh1kj3/dURtr3tp4f6VMoLg1Q67LUaNCt5dxqxcdTrJ08P8ASnVxHPXw7vVUleBvJiNo7p ND H31U3lkj5wkSNwQDt66Ku685/n1UGsW4v3SpZjC k0MJB0BIP8xUhA3C3o23M8yI9x39xrzPE4fq7rLEEMRr4EivUExsSH68eQVveBWK6W9V1pKBizAMWYxrqPRAA5CtRNT0H4ndNpZvqEttlFs2pOUaxnB5iRtpFbC5na8B2RFtzzPpMkd3JTXnn4O8WAz2tIZJAPep29hPsrdPde3nvKFIyIiKfpNLgLodJLINqOR4vPOkmE6rFveRwBmMa5TmjtlY5BtJndTRTAML9liSw6zEqVMklTnVFb1Ajzir/TPgrfJgYUtZBJaT2pILsRlA1aW9ZrO9HcZ/V71k kgLr6tY9RAPrNZrcb7h13rUllAdSVcdzqYPq5 Rqd7UbR4iaBXIt3VuBQUvQjTsLg9FttMw09S99ESD jX3VqMVZE HtqDEYeYZYDjY/ p71NcAMRoiev191cw3JE9ff/ALU4yks3BcBBABGjCTK6d49xFD7HRnDozFVMPOZTcYhp7wxPn5 Vc8SzWz1wVNBDgc03mO8b 2o8NfuXoKqFtn6R3PiBrUmY410Qu2iWtw1udO0JA7oaJPlNAMPZaxiA7LDgSq3F9Exo2Vu7cSI9lerWcB3kSdJGh9R9L1TXm/SfhNyzcJc5gSSrzuPGdiOdOatavh3Ta2ltVZXUgahdRM7gkyZ317 dKvOflTd59RpVYnoa7eupDtSpUA EMn1ffVu3sfKnpUNQM40x6q7r b7zB9tXcGNB4KaVKieFYwB0B8PhQvhX9ovHmLSR6zJ9p1pUqL/VDP6b/poeB/2c Fr Gj/CP7On7ApUqJ61 f7Yy/8A/wBG/wDsr9lutDhxoaVKtRnl6r0qalSw4fY04 6lSoJnqjY/tFz9hP8A2pUqku1ifwg la8m 0U9KmeoL6JsRibUGO19xr0Phd5jEsT/AFk7nusXiPYQD5gUqVVPEZ6Tf2a7/wAl/wDwNeS8H/tY/wCp/wCL0qVZ/WvxtcWf6lc/YU sQQfOatI5g6n TSpUz1m GRzI1Oq9/lUuJ2X e6lSpZRY0Tbf9k/YardGTOHE660qVKFHMbado/YKH8btK1pwygjsGCJ1zGnpVoMt8htfo0 oPhT0qVQf/9k=
 
بالا