سیستم اخطار و اخراج

Matrix

عضو جدید
مهم اینه که بوده . مگه جاش هم دیگه فرقی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما فرض کن زیر میز قایم شده بوده:w15:

آهان . آره اينم ميشه!

ولي پديده اي تحت عنوان فتوشاپ جديدا" اومده ... مهندس كامپيوترا بهتر ميدونن چي ميگم ;)

Matrix

عضو جدید
همون روز هم نیما بهت گفته بود که با دوستشه ...
ضمنا چطور ماتریکس خان با یه آی دی دیگه وارد سایت میشه و بخودش اجازه میده که اعضا رو تهدید به پیگیری و رد یابی اینترنتی کنه؟ آی دی alireza123 ، فکر میکنم توی همین مایه ها بود .
اگه ایشون اجازه چنین کاری رو دارند بگین تا منم جرئت چنین کاری رو پیدا کنم ....!
نمیدونم چرا مدیران آزادند به هر کاری ( توهین ، تهدید و ... ) ولی سایر اعضا به محض اینکه حرفی بزنند حتی حرف قانونی اخراج میشن!!!!

دوست عزيز من . از اون بابت مطمئن باش كه اون آي دي من اصلا" نبودم.

فكر ميكنم ميشه آي پي ها رو رديابي كرد و.....

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
واقعا متاسفم که مدیر سایت شما چنین فکری رو میکنه و به خودش اجازه میده که هر جوری دوست داره در مورد اعضا صحبت کنه....
کی نظم سایت رو بهم ریخت ؟ اگه منظورتون منم خوب این چه ربطی به فرد اخراجی داره ؟
میدونم که مدیر کوچولوتون طی پیغام های خصوصی ( یا شاید در تالار مدیران ) ازتون درخواست و خواهش و تمنا کرده که قبول کنید این آی دی همون نیماست ولی خیلی نافرمه که شما هم به همین راحتی قبول کردید اینو ...
کسی توی سایت حق عضویت و دفاع از کسی رو نداره ؟ من به میل خودم خواستم بیام اینجا و ازش دفاع کنم یعنی من خودشم ؟ اگه دوست دارید کسی عضو سایتتون نشه یه تابلو بزنید در باشگاه و بگید از ورود افراد متفرقه معذوریم!!!
منم اگه مدیر سایتی بودم و فامیلمون رو میاوردم توی سایت و مدیرش میکردم همیشه ازش پشتیبانی میکردم!!!

خوبه به این عکس هم یه نیگاه بندازین: ( روز چت ماتریکس با نیما اینو تونستم گیر بیارم )

به نظر نمیاد که دست توش برده باشن
چون نیما هم به من گفته بود که همچین مذاکره ای رو با ماتریکس داشته
من تا به حال ماتریکس رو محکوم نکرده بودم
ولی اگه این عکس درست باشه . . .

Matrix

عضو جدید
اشكان عزيز . منم عكسهايي دارم ... درست نيست كه اينجا بحث هاي بيرون رو به سايت بكشيم ... وگر نه منم ميتونم عكس بزارم و عكس دارم!

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
نمیدونم چرا مدیران آزادند به هر کاری ( توهین ، تهدید و ... ) ولی سایر اعضا به محض اینکه حرفی بزنند حتی حرف قانونی اخراج میشن!!!!
می تونم بپرسم کجا بهتون بی احترامی کردم....؟ که جمع بستین؟ فقط لینکش رو بگذارید.. ممنون می شوم. منتظرم......

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
بنده هنوزم متوجه خطای نیما نشدما ...
دلیل اخراج شدنش چیه ؟ فقط نوشتن کلمه س ک س ؟
نه عزیزم. شما از جانب بنده اخراج شدید.... مشکلی هست؟ اگر به ابتدای همین تاپیک مراجعه کنید و پست دوم رو بخوانید متوجه می شوید.:gol:

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
می تونم بپرسم کجا بهتون بی احترامی کردم....؟ که جمع بستین؟ فقط لینکش رو بگذارید.. ممنون می شوم. منتظرم......
راست میگه
بهتاش کی به کسی توهین کرده ؟
یا بقیه مدیران
حالا شما با ماتریکس دهن به دهن شدی و یه چیزی گفتی ، یه چیزی شنیدی ، به بقیه که همه محترم هستن ربط نده ، لطفا"

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
جمع بستن عادت ماست
چند بار هم گفتن همه از ماتریکس ناراضی هستن
من هم جزو اون همه ای که ایشون گفتم محسوب میشم دیگه؟؟؟!!!!
ولی نمیدونم چرا ناراضی نیستم!!! :surprised:
یعنی اشتباه می کنم؟؟!! :surprised:

nino

مدیر بازنشسته
خوبه یه صفحه دیگه به این تاپیک اضافه بشه میشه 20 صفحه اونوقته که ده نمکی رو صدا کنم که بیاد از روش اخراجی های 2 رو بسازه ولی امیدوارم مثل اخراجی های 1 اخراجی فیلم کشته نشه :w04:

elahe_dieu

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا دیگه امیر اخراج شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ای خدا !

elahe_dieu

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek:

من همین الان تاپیک حذف شده نظر سنجی مدیریت زنگ تفریح رو دیدم

کی به اقای مرتضوی اجازه داده که اسم من و بعضی از دوستان رو بنویسن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من اعتراض دارم :mad:

Matrix

عضو جدید
بهتر نیست بگیم چون شما(ماتریکس) نذاشتین که توی جمع ما باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نخواستيم كه يعني همون نزاشتيم !

منتها جهت بالا رفتن اطلاعاتتون ميگم : امير اتفاقا" تازه داشتم باهاش آشتي ميكردم و اگر من ميخواستم درخواست اخراج بدم ... كسان ديگري هم بودند كه خيلي قبل از امير اخراج ميشدن !

امير رو ادمين اخراج كرده!

شد؟

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقت كردي تمام پست هاي كه مي دي خودخواهانه است امير اتفاقا" تازه داشتم باهاش آشتي ميكردم خيلي جالبه
سلام نازی خوبی؟
بابا دو روزه دارم دنبالت می گردم آواتارتو ببینم (نمیدونم کی گفت خوشگله :razz: فکر کنم حامد)

مبارکه، خوشگله :)
:gol::gol::gol:

navid_mo

عضو جدید
تازه داشتم با هاش اشتي مي كردم منت مي زاري كه داشتي اشتي مي كردي جمله تو يه باز بخون مي فهمي

navid_mo

عضو جدید
به خواهر منم توهين كردي يعني چي به خودت مشكوكي تا نباشد چيزكي مردم ..............

بهتر نيست شما كمي در رفتار خودتون تجديد نظر كنيد البته من تازه واردم و از رابطه ها خبر ندارم ولي فكر نمي كنم رفتار شما خيلي هم صحيح باشه

Matrix

عضو جدید
تازه داشتم با هاش اشتي مي كردم منت مي زاري كه داشتي اشتي مي كردي جمله تو يه باز بخون مي فهمي

نه عزيزم از اين خبرا نيست. ميخواي از اول "دوستي " رو واست تعريف كنم تا بتوني منظور من رو به طور كامل متوجه شي؟

به خواهر منم توهين كردي يعني چي به خودت مشكوكي تا نباشد چيزكي مردم ..............

بهتر نيست شما كمي در رفتار خودتون تجديد نظر كنيد البته من تازه واردم و از رابطه ها خبر ندارم ولي فكر نمي كنم رفتار شما خيلي هم صحيح باشه

نه عزيزم. كدوم توهين ؟

به هر حال به شما حق ميدم و به غيرتتون آفرين ميگم! ولي يكم از روابط سر در بياري كلا" متوجه ميشي كه من ارادت ويژه اي دارم نسبت به خواهر محترم شما دوستان عزيز تر گلشون !

pesare_bawafa

عضو جدید
معلومه چه بساتی راه انداختین اینجا؟
از شما ها که بچه های فعال باشگاه هستین اصلا توقع نداشتم
من اصلا کار ندارم حق با کیه
ولی میدونم این بحثاتون هیچ وقت به نتیجه درست و حسابی نمیرسه فقط دارین با این کاراتون صمیمیت بین بچه های باشگاه رو از بین میبرین

شايد حامد

عضو جدید
اينجا چه خبره؟!!!!!!:eek:
من اين اولين باره كه اومدم تو اين تاپيك!!!!!!
نازي تو كوتاه بيا!!!!

Matrix

عضو جدید
مي بينم تو تاپيك پرسپوليس كم پيدا شدين !!!!
پس سرتون اينجا گرمه؟!!!!!!

البته من چون اون روزي كه بازي بود با راه آهن اينجا بحث و .. بود / بازي رو نديدم!

واسه همين نميتونستم درموردش اظهار نظر كنم ;)

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه همه دوستان

قابل توجه همه دوستان

اينجا چه خبره؟!!!!!!:eek:
من اين اولين باره كه اومدم تو اين تاپيك!!!!!!
نازي تو كوتاه بيا!!!!

ما خيلي وقت كوتاه اومديم اگه يه سر بري تالار زنگ تفريح مي فهمي كه ديگه خبري نيست و كم كم به اميد خدا حذف مي شه:w10: از كل سايت

Matrix

عضو جدید
ما خيلي وقت كوتاه اومديم اگه يه سر بري تالار زنگ تفريح مي فهمي كه ديگه خبري نيست و كم كم به اميد خدا حذف مي شه:w10: از كل سايت

فكر كنم بايد در مورد معني " كوتاه اومدن" تجديد نظر كنم!

ظاهرا" عملش با ظاهرش فرق داره!

بالا