سیستم اخطار و اخراج

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
هر سايتي قوانيني داره كه كاربران براي استفاده از اون سايت بايد اون قوانين رو رعايت كنند. براي جلوگيري از نقض قوانين هم محدوديت هايي براي كاربر متخلف در نظر گرفته ميشه. تخلفات كاربر و عدم توجه به اخطار هاي داده شده ممكنه منجر به اخراج كاربر بشه.

8 امتياز منفي > 2 هفته اخراج
15 امتياز منفي > 1 ماه اخراج
30 امتياز منفي > 3 ماه اخراج
50 امتياز منفي > اخراج هميشگي

امتيازات منفيي كه داده ميشه تاريخ انقضا دارن و كاربر بايد تا زمان به پايان رسيدن امتياز منفي بيشتر مواظب باشه كه مرتكب تخلف نشه.

وقتي كاربري اخراج ميشه به اين معنيه كه تا مدت مقرر اجاره فعاليت در باشگاه رو نخواهد داشت. ساختن نام كاربري جديد هم بي فايده خواهد بود چون پستها و نام كاربري جديد حذف ميشن.

در هر صورت كاربران اخراج شده بعد از گذشت زمان اخراج ميتونن به باشگاه برگردن و با رعايت قوانين به فعاليت ادامه بدن. در صورت نقض دوباره قوانين محدوديت هاي شديدتري براي اون كاربر اعمال خواهد شد.

ضمنا كاربراني كه بعد از اخراج با ساختن نام هاي كاربري جديد به فعاليت خودشون ادامه ميدن و محدوديت اعمال شده رو ناديده ميگيرن اول مدت اخراجشون تمديد ميشه و اگه ادامه بدن به كلي اخراج ميشن.

در صورتي كه در اين مورد سوالي داريد ميتونيد اينجا بپرسيد.
موفق باشيد.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
بعضی از کاربرانی که زیر نام کاربری آن ها عبارت کاربر فعال تالار (تالارهای علمی و فنی مهندسی) نوشته شده است. در صورتی که در تالارهای فنی مهندسی مشاهده نشوند و بیشتر زمان خود را در تالارهای دیگر سپری کنند برای آن ها امتیاز منفی رد می کنم. یا اینکه می توانند تقاضای حذف عنوان مربوط را کنند تا امتیاز منفی دریافت نکنید.
موفق و سربلند باشید.

nino

مدیر بازنشسته
بعضی از کاربرانی که زیر نام کاربری آن ها عبارت کاربر فعال تالار (تالارهای علمی و فنی مهندسی) نوشته شده است. در صورتی که در تالارهای فنی مهندسی مشاهده نشوند و بیشتر زمان خود را در تالارهای دیگر سپری کنند برای آن ها امتیاز منفی رد می کنم. یا اینکه می توانند تقاضای حذف عنوان مربوط را کنند تا امتیاز منفی دریافت نکنید.
موفق و سربلند باشید.

خيلي خوبه :w11:

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
دو سوال!
این عناوین بر چه اساسی داده می شود؟
گروه کاربری که در سمت چپ-پائین صفحه مشخصات کاربری هست مربوط به چیست؟
من که تا حالا ندیدم کسی عضو گروه کاربری باشه! اصلا چطور میشه عضو شد؟
درخواست!
میشه از تهدید بهتاش جان جور دیگه هم برداشت کرد! نمیشه یه عنوان بدین بمون دیگه قسمتهای متفرقه نریم؟:)
نقل قول
نینای عزیز چی خیلی خوبه؟؟!
پیشنهاد!
اگر فعالیت در بخش گفتگوی آزاد از دید مدیران بد هست، امتیاز گفتگوی آزاد هم برداشته بشه
با سپاس
یاعلی

nino

مدیر بازنشسته
درود
دو سوال!
این عناوین بر چه اساسی داده می شود؟
گروه کاربری که در سمت چپ-پائین صفحه مشخصات کاربری هست مربوط به چیست؟
من که تا حالا ندیدم کسی عضو گروه کاربری باشه! اصلا چطور میشه عضو شد؟
درخواست!
میشه از تهدید بهتاش جان جور دیگه هم برداشت کرد! نمیشه یه عنوان بدین بمون دیگه قسمتهای متفرقه نریم؟:)
نقل قول
نینای عزیز چی خیلی خوبه؟؟!
پیشنهاد!
اگر فعالیت در بخش گفتگوی آزاد از دید مدیران بد هست، امتیاز گفتگوی آزاد هم برداشته بشه
با سپاس
یاعلی

سلام
ما هم قبلا در مورد گروه هاي كاربري پرسيديم . خيلي مهم نيست چون اصلا فعال هم نيست جزء ساختار سايت بوده
قرار نيست امتياز اون بخش هم برداشته بشه و من هم خودم گاه گاهي در اون بخش فعاليت ميكنم ولي كسي كه هميشه در تالار گفتگوي آزاد تاپيك ايجاد ميكنه ديگه كاربر فعال در رشته خودش نيست . حتي اگر توجه كني ميبيني كه مدير اون تالار هم از بهترين و فعالترين كاربرهاي تالار معماريه و هميشه به مديران تالار معماري كمك ميكنه ، پس حتي مديرش هم بخاطر فعاليت تو اون بخش كاربر فعال نشده .
آيا اينكه ما از كاربرها بخوايم و شايد با بعضي محدوديتها بخوايم بار علمي سايت رو بالا ببرند ،‌و فعاليت خودشون رو در يك بخش محدود نكنن دليلي بر ديد بد ما به بخش گفتگوي آزاد هست ؟ من حتي قبول ندارم كه كاربري فقط در تالار فني فعاليت كنه . اينهم درست نيست .

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم حرف شما رو قبول دارم
اما وقتی کاربرها می بینن در بخشهای غیر مهندسی راحت تر امتیاز میگیرن، جذب این بخشها میشن.
با اینکه خودم اصلا اهمیتی به امتیاز نمیدم، اما به هر حال یک نوع پاداش ذهنی یا هرچیز دیگه ای میتونه باشه که علاقه افراد رو به پست دادن در این بخش بیشتر کرده.
هرچند از بحث تاپیک نمی خوام خارج بشم، اما به نظرم برای تشویق افرادی که در تالارهای مهندسی بیشتر زحمت میکشند باید فکری کرد، چون با این ترتیب اونها هم کم انگیزه تر خواهند شد.
اگر واقعا منظور از این فروم بحث علمی بوده، کسانی باید بیشترین اعتبار (نمی گم امتیاز) رو داشته باشند که بیشترین فعالیت رو در راستای هدف اصلی سایت کرده باشند.
نمونه عملیش هم خودم هستم واسه همین مطمئنم به کسی بر نمی خوره!:)

nino

مدیر بازنشسته
من هم حرف شما رو قبول دارم
اما وقتی کاربرها می بینن در بخشهای غیر مهندسی راحت تر امتیاز میگیرن، جذب این بخشها میشن.
با اینکه خودم اصلا اهمیتی به امتیاز نمیدم، اما به هر حال یک نوع پاداش ذهنی یا هرچیز دیگه ای میتونه باشه که علاقه افراد رو به پست دادن در این بخش بیشتر کرده.
هرچند از بحث تاپیک نمی خوام خارج بشم، اما به نظرم برای تشویق افرادی که در تالارهای مهندسی بیشتر زحمت میکشند باید فکری کرد، چون با این ترتیب اونها هم کم انگیزه تر خواهند شد.
اگر واقعا منظور از این فروم بحث علمی بوده، کسانی باید بیشترین اعتبار (نمی گم امتیاز) رو داشته باشند که بیشترین فعالیت رو در راستای هدف اصلی سایت کرده باشند.
نمونه عملیش هم خودم هستم واسه همین مطمئنم به کسی بر نمی خوره!:)

متاسفانه فكر نمي كنم با امتياز هم بشه كاربرها رو به فعاليت علمي وادار كرد اين يك انگيزه درونيه :razz:

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مجدد
در بعضی فرومها ترفندهای خاصی برای علاقه مند کردن افراد به کار بده میشه
به عنوان مثال فقط کاربران فعال اجازه استفاده از بخشی را خواهند داشت.
البته از این نظر که سایت ما هدف اصلیش گسترش دانش و زکات علم بوده این به نظرم جالب نیست.
باید فکر دیگه ای کرد...
پیشنهاد من این هست:
حداقل امتیازها به دو بخش تقسیم بشه:
-امتیازهای بخش فنی (همه تالارهای فنی)
-امتیازهای عمومی
در مورد امتیازهای بخش فنی میشه ستاره یا هرچیزی بعد از رسیدن به امتیازی به افراد داده بشه
فرضا این ستاره ها نشان از اعتبار علمی شخص داشته باشند
میشه اول ستاره های برنزی -بعد نقره ای-بعد طلایی داد
به نظرم بالاخره راهی هست که مشوق کار و فعالیت در بخش مهندسی باشه
نمیشه گفت امتیاز هم مهم نیست چون خیلی دیدم که امتیاز رو ارزش دونستند.
به هر حال نظر من این بود...
بار دیگر معذرت خواهی میکنم بابت بحث خارج از تاپیک، اما به هر حال اینها ریشه های مشکل سایت هستند و به نظرم باید فکری برای اون کرد
با احترام
یاعلی

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود

يك سئوال داشتم ايا به مديران تالارها هم امتياز منفي يا اخطار داده مي شه ؟ در چه صورت اين اتفاق مي افتد مثلا در صورت عدم فعاليت اخطار داده مي شه ;)

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
سلام مجدد
در بعضی فرومها ترفندهای خاصی برای علاقه مند کردن افراد به کار بده میشه
به عنوان مثال فقط کاربران فعال اجازه استفاده از بخشی را خواهند داشت.
البته از این نظر که سایت ما هدف اصلیش گسترش دانش و زکات علم بوده این به نظرم جالب نیست.
باید فکر دیگه ای کرد...
پیشنهاد من این هست:
حداقل امتیازها به دو بخش تقسیم بشه:
-امتیازهای بخش فنی (همه تالارهای فنی)
-امتیازهای عمومی
در مورد امتیازهای بخش فنی میشه ستاره یا هرچیزی بعد از رسیدن به امتیازی به افراد داده بشه
فرضا این ستاره ها نشان از اعتبار علمی شخص داشته باشند
میشه اول ستاره های برنزی -بعد نقره ای-بعد طلایی داد
به نظرم بالاخره راهی هست که مشوق کار و فعالیت در بخش مهندسی باشه
نمیشه گفت امتیاز هم مهم نیست چون خیلی دیدم که امتیاز رو ارزش دونستند.
به هر حال نظر من این بود...
بار دیگر معذرت خواهی میکنم بابت بحث خارج از تاپیک، اما به هر حال اینها ریشه های مشکل سایت هستند و به نظرم باید فکری برای اون کرد
با احترام
یاعلی

در حال حاضر امتياز تو تالارهاي تخصصي 3 برابر امتياز تو بقيه تالارهاست. در مورد تفكيك امتيازات عمومي و تخصصي هم ما چون از برنامه هاي آماده استفاده ميكنيم و تا الان چنين برنامه اي نديدم امكانش نيست. اگه قرار باشه كاري انجام بشه بايد در قالب همين امكاناتي كه هست باشه.
موفق باشيد.

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
درود

يك سئوال داشتم ايا به مديران تالارها هم امتياز منفي يا اخطار داده مي شه ؟ در چه صورت اين اتفاق مي افتد مثلا در صورت عدم فعاليت اخطار داده مي شه ;)

مدير اگه قرار باشه امتياز منفي بگيره كه مدير نيست. مديراني كه مدت طولاني سر نزنن خود به خود جايگزين ميشن.

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدير اگه قرار باشه امتياز منفي بگيره كه مدير نيست. مديراني كه مدت طولاني سر نزنن خود به خود جايگزين ميشن.

درود
خوب هر كسي ممكنه اشتباه كنه چون مديره يعني ممكن نيست يه پست ---------------- بده :surprised:

نمي دونم حتما شما بهتر مي دونيد :redface:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
نمیشه یه عنوان بدین بمون دیگه قسمتهای متفرقه نریم؟:)
نقل قول
پیشنهاد!
با سپاس
یاعلی
چرا این امکان هست که به کاربران یک عنوان در زیر نام کاربریشان قرار دهیم و در تالار مربوط خودشان فعالیت کنند . ولی مشکل اینجاست که کاربران کمی در تالارهای فنی مهندسی فعالیت می کنند و اگر هم فعالیت داشته باشند خیلی کم است و زود دلسرد می شوند. شما اگر فکر می کنید که این توانایی رو دارید که در تالار خاصی فعال باشید مثلا همون رشته خودتون می توانید یک درخواست به مدیر تالار مورد نظر بدهید تا در خواست شما رو بررسی کند و اقدامات لازم رو انجام دهند و مطمئن باشد که این کار انجام می شود. ولی برعکس شده است که یک دانشجو به جای اینکه فعالیت زیادی در کسب علم داشته باشد بیشتر وقت خود رو به شوخی و خنده در تالارهای عمومی صرف می کنند. من و دیگر مدیران با این قضیه مخالف نیستیم ولی هر چیزی یک حد و اندازه ای دارد. من می خواهم بدونم که در تالارهای عمومی چه چیزی شماها یاد می گیرد که در تالارهای علمی فاقد آن می باشد و وجود ندارد. اگر چیزی هست به ما هم بگویید تا ما هم یاد بگیریم!

بنظر من پیشنهادی که مهرداد جان دادند خیلی خوب و جالب بود .
اگه واسه افرادی که در تالارهای مهندسی فعالیت میکنند علامت های ویژه ای ( مثلا به ازای هر 100 امتیاز یک علامت جام ) در نظر گرفته شه ، شوق بچه ها واسه شرکت در بحثهای مهندسی بیشتر میشه .
به هر حال باید انگیزه ای واسه شرکت در بحث ها داشته باشند حالا به هر نحوی .
موفق باشید

Matrix

عضو جدید
چرا این امکان هست که به کاربران یک عنوان در زیر نام کاربریشان قرار دهیم و در تالار مربوط خودشان فعالیت کنند . ولی مشکل اینجاست که کاربران کمی در تالارهای فنی مهندسی فعالیت می کنند و اگر هم فعالیت داشته باشند خیلی کم است و زود دلسرد می شوند. شما اگر فکر می کنید که این توانایی رو دارید که در تالار خاصی فعال باشید مثلا همون رشته خودتون می توانید یک درخواست به مدیر تالار مورد نظر بدهید تا در خواست شما رو بررسی کند و اقدامات لازم رو انجام دهند و مطمئن باشد که این کار انجام می شود. ولی برعکس شده است که یک دانشجو به جای اینکه فعالیت زیادی در کسب علم داشته باشد بیشتر وقت خود رو به شوخی و خنده در تالارهای عمومی صرف می کنند. من و دیگر مدیران با این قضیه مخالف نیستیم ولی هر چیزی یک حد و اندازه ای دارد. من می خواهم بدونم که در تالارهای عمومی چه چیزی شماها یاد می گیرد که در تالارهای علمی فاقد آن می باشد و وجود ندارد. اگر چیزی هست به ما هم بگویید تا ما هم یاد بگیریم!

يكم خشن بود !

اگه واسه افرادی که در تالارهای مهندسی فعالیت میکنند علامت های ویژه ای ( مثلا به ازای هر 100 امتیاز یک علامت جام ) در نظر گرفته شه ، شوق بچه ها واسه شرکت در بحثهای مهندسی بیشتر میشه .
موفق باشید

اگه قراره كه انگيزه اين باشه ، خوب كاربرا خيلي زود ارضا ميشن !! فكر نميكنم گذاشتن يه جام يا 100 تا جام رو بشه بهش انگيزه گفت .

حالا به شخصه من خودم تخصصي ندارم وگرنه .. ! ولي در حالت كلي فكر ميكنم تالارهاي تخصصي به اين خاطر بايد خيلي فعال تر باشند كه "ياد گرفتن" و "ياد دادن" واقعا" هردوشون لذت بخشه ! و اين امكان هم در بخش هاي تخصصي خيلي بيشتر هست!

archi_arch

مدیر بازنشسته
موفق باشید
فکر جالبیه.به نظرم اگه بشه بد نباشه.چون الان فقط امتیازه که هم ستاره ها هم بر اساس همون داده میشه.واسه همین مشخص نمیشه کی دقیقا کجا فعاله به نظرم عنوان کاربر فعالم زیاد جالب نیست و نمیتونه کمکی بکنه.

درود
خوب هر كسي ممكنه اشتباه كنه چون مديره يعني ممكن نيست يه پست ---------------- بده :surprised:

نمي دونم حتما شما بهتر مي دونيد :redface:

درسته نازی جان
چون پرسیدی بگم مدیرا هم اخطار میگیرن ولی از ادمین
همین مدیر باز نشسته که میبینی تا الان به خاطر انحراف تاپیکها اخطار گرفته!!!!!:D
مطمئنا ما هم اگه قوانین تالار رو زیر پا بذاریم اخطار میگریم قوانین برای همه ی اعضاست:victory:

آخرین ویرایش:

Matrix

عضو جدید
فکر جالبیه.به نظرم اگه بشه بد نباشه.چون الان فقط امتیازه که هم ستاره ها هم بر اساس همون داده میشه.واسه همین مشخص نمیشه کی دقیقا کجا فعاله به نظرم عنوان کاربر فعالم زیاد جالب نیست و نمیتونه کمکی بکنه.

درسته نازی جان
چون پرسیدی بگم مدیرا هم اخطار میگیرن ولی از ادمین
همین مدیر باز نشسته که میبینی تا الان به خاطر انحراف تاپیکها اخطار گرفته!!!!!:D
مطمئنا ما هم اگه قوانین تالار رو زیر پا بذاریم اخطار میگریم قوانین برای همه ی اعضاست:victory:

تاييد ميشه . البته قسمت دومش!

بنده هم به خاطر انحراف تاپيك يك بار اخطار گرفتم !:D

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
این خیلی خوبه که برای هر تالار یه امتیاز خاص در نظر بگیریم. ولی برای مطالب بهداشتی و آرایشی و سلامت و روانشناسی تالاری نداریم. خوب من کجا این تاپیک ها رو میتونم ایجاد کنم به جز گفتگوی آزاد؟

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن ایجاد تاپیک در تالار عکس خیلی دردسر بیشتری نبست به تالار های دیگه داره .

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
این خیلی خوبه که برای هر تالار یه امتیاز خاص در نظر بگیریم. ولی برای مطالب بهداشتی و آرایشی و سلامت و روانشناسی تالاری نداریم. خوب من کجا این تاپیک ها رو میتونم ایجاد کنم به جز گفتگوی آزاد؟

شما می توانید مطالبی که در رابطه با آرایشی و بهداشتی می باشد رو در یک تاپیک جدا گانه در تالار مهندسی شیمی ایجاد کنید فعلا. و در رابطه با روانشناسی هم در تالار غیر مهندسی تاپیک بزنید.
موفق باشید.

nino

مدیر بازنشسته
شما می توانید مطالبی که در رابطه با آرایشی و بهداشتی می باشد رو در یک تاپیک جدا گانه در تالار مهندسی شیمی ایجاد کنید فعلا. و در رابطه با روانشناسی هم در تالار غیر مهندسی تاپیک بزنید.
موفق باشید.

فكر نمي كنم مطالبي رو كه در مورد لوازم آرايشي بخواد بذاره خيلي از جنبه شيمي باشه !!!:confused:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
فقط یک پیشنهاد بود. زیاد مهم نیست که کجا باشه.

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
در حال حاضر امتياز تو تالارهاي تخصصي 3 برابر امتياز تو بقيه تالارهاست. در مورد تفكيك امتيازات عمومي و تخصصي هم ما چون از برنامه هاي آماده استفاده ميكنيم و تا الان چنين برنامه اي نديدم امكانش نيست. اگه قرار باشه كاري انجام بشه بايد در قالب همين امكاناتي كه هست باشه.
موفق باشيد.
ممنون ادمین جان از جوابی که دادید. ما که تجربه یا دیدی از امکانات امتیاز دهی نداریم تا بدونیم چه امکاناتی هست. اما به نظرم به هر حال راه بهتری خواهد بود یا برنامه که بتوان امتیازها رو جدا کرد. ان شاءا.. که خود شما که تجربه دارید بتونین راه حلی پیدا کنین، اما من هم تا جایی که بتونیم این برنامه را دنبال خواهم کرد،
پیشنهاد برای حالت جاری: فکر میکنم کاربران تازه وارد که زیاد اطلاعاتی ندارند از نحوه امتیاز دهی هم متوجه این موضوع 3 برابر بودن امتیازها نشوند و بهتر هست یک نامه ای در بدو ورود مبنی بر تشویق بر فعالیت در بخش مهندسی دریافت کنند(همچنین قوانینی که معمولا نادیده میگیرند، مثل بحث سیاسی، یا فینگیلیش نویسی)

1-یه سوال دیگه!: میشه من کاربر فعال بخش کامپیوتر بشم برای مثال؟ خوب من فکر میکنم علاقه بیشتری به این بخش داشته باشم!
2-بخش تالارهای عمومی به نظرم چند دلیل برای استقبال بیشتر دارا هست.
1-همه بچه ها از هر رشته ای اینجا جمع می شوند، در ضمن صمیمیت بیشتری از بخشهای فنی دارد،
2-خیلی از بحثها جایی برای مطرح شدن در تالارهای فنی ندارند و مطمئنا با بردن این بحثها به بخش فنی، جنبه خوبی نخواهد داشت و هم اینکه مدیران مطمئنا دست به اخطار یا هشدار و انتقال خواهند زد (که البته کار درستی هست.) در ثانی نمیشه گفت یک مهندس نباید داستان بگه یا مشاعره کنه یا غیره...در مورد افراط یا عدم افراط بحث نمیکنم چون ما نمیتوانیم برای کسی تصمیم بگیریم و از طرفی اعتبار سایت به افراد هست و باید مشتری حفظ بشه، حالا اگر خیلی هنر داریم، باید با شیوه های مثبت این جهت دهی رو به سمت مسیر درست، یعنی به قول شما فعالیت متعادل در هر دو بخش هدایت کنیم...
3-همه بچه ها قدرت پاسخگویی به بحثهای مختلف را خواهند داشت. در ضمن وقتی تالارهای فنی خلوت هستند و جواب سوالها دیر به دیر داده میشه، احساس بورینگ! به آدم دست میده! خوب انسان دوست داره رابطه برقرار کنه، نظرش رو بگه، نظرات دیگر را بشنوه، و از اونجا که اکثرا تک بعدی نیستیم، شاید اونجا این نیاز پوشش داده میشه!
خوب فکر می کنم نظرم رو تقریبا گفتم، به هر حال باید ببخشید قصد جسارت نبود، فقط نظر من هست و مطمئنا اشتباهاتی هم داره.
در انتها منتظر فعالیت شما هم در بخش عمومی هستیم:)

آخرین ویرایش:

ar ebrahimzadeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با اجازه تون منم یک پیشنهادی داشتم و اون اینکه برای هر تالاری چند تا زیر مجموعه ثابت تعریف بشه که جلوی گذاشتن تاپیک را بگیرد و برای اینکه این زیر مجموعه ها خیلی طولانی و کسل کننده نشود برای هر مطلبی یک تاریخ انقضا تعریف شود تا مثلاً هر تاپیکی حداکثر 30 صفحه شود . اولاً این مسئله باعث می شود که جلوی تعدد و تکثر تاپیکها که گاهاً خیلی بیخود بوده و جائی در صفحه اول را می گیرد گرفته شود و دوماً جستجوی مطالب در باشگاه آسان شود چه برای کسی که برای تفریح می آید و چه برای کسی که دنبال مطلب می گردد.
حالت فعلی باشگاه باعث شده کسی هم که برای دریافت مطلبی به باشگاه مراجعه می کند با دیدن صفحات ارسالها که مملو از مطالب غیرتخصصی است گاهی هدف اصلی خود را فراموش کرده و به گشت و گذار داخل این مطالب بپردازد.
ببخشید طولانی شد

ar ebrahimzadeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
موفق باشید

نیما جان جام مال سایت متخصصین ایرانیه (irexpert.ir) و تقلید هم کار خوبی نیست.

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
ضمنا كاربراني كه بعد از اخراج با ساختن نام هاي كاربري جديد به فعاليت خودشون ادامه ميدن و محدوديت اعمال شده رو ناديده ميگيرن اول مدت اخراجشون تمديد ميشه و اگه ادامه بدن به كلي اخراج ميشن.

بالا