سيستم تشكر و امتیازدهی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nino

مدیر بازنشسته
بنا به درخواست كاربران عزيز به صورت آزمايشي تشكر كنندگان از پست ها رو نمايش ميديم. همچنين در صفحه تنظيمات شخصي اسم فردي كه به شما امتياز داده رو ميتونيد ببينيد.

فقط ذكر اين مطلب لازمه كه اين كار آزمايشيه و اگه در آينده غيرفعالش كرديم لطفا شاكي نشيد!
موفق باشيد.

ادمين عزيز به نظر من اضافه كردن اسمها زير پست اصلا جالب نيست و مشكلاتي را در پي خواهد داشت .
يه اصلا معلوم نشه كي تشكر كرده يا اينكه به طور خصوصي در همون جدول بياد .
ممنون

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادمين عزيز به نظر من اضافه كردن اسمها زير پست اصلا جالب نيست و مشكلاتي را در پي خواهد داشت .
يه اصلا معلوم نشه كي تشكر كرده يا اينكه به طور خصوصي در همون جدول بياد .
ممنون

این امکان خصوصی تازه اضافه شد و قبل نمیشد فهمید که چه کسی بهت امتیاز داده حتی بصورت خصوصی. باید خودت حدس میزدی که یا آخرین نفری هست که اون تاپیک رو دیده یا کسی که مرتب به تاپیک سر میزنه.
از همه اینها گذشته ، جالبه همه مهندسان ایرانی دارن سر چه چیزایی بحث می کنند . وای به حال روزی که یک پروژه رو بهمون بدن. به جای این همه بحث روی یک مساله پیش پا افتاده بهتره انجمن رو بروز نگه داریم. هیچ کس اینجا نه مشکل داره و نه میتونه مشکل کسی رو حل کنه !!!!
اینجا در هر روز حداقل چند پست جدید بدرد بخور داریم. مثلا انجمن مهندسان ایرانی هست و فقط بخش گفتگوی آزاد یا زنگ تفریح و اخبار و چند تا تاپیک علمیش فعاله. بقیه انجمنها خاک می خوره. یک لیست عریض و طویل دانشگاه داریم که تو هر کدومشون چند تاپیک تاریخ انقضاء گذشته داریم. به اونها نگاه نمی کنیم که چقدر ظاهر انجمن رو زشت کرده ولی به نمایش لیست تشکرکننده ها در زیر هر پست گیر دادیم.

اکثر انجمنهای معتبر و قدیمی این امکان تشکر رو دارند و هیچ کدومشون مشکلی ندارند، فقط مهندسان ایرانی مشکل دارند. جالبه !!!!:eek:
نمونه سایتی که امکان تشکر رو داره. در کنار همه اینها تعداد تشکر هر کاربر و تعداد پستهایی که از کاربر تشکر شده را نیز نشون میده . اگه نگین تبلیغه
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=80852&page=3

آخرین ویرایش:

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
اين كه ديگران اين امكان تشكر رو تو سايتشون دارن كه دليل نشد!

ليست دانشگاه ها رو هم كسي ميبينه كه بره تو همون بخش. ربطي به ظاهر سايت نداره.

• Like
واکنش ها: nino

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی از منوی مراجعه سریع می خوای کار خودتو سریعتر راه بندازی باید اینقدر scroll کنی تا به انتهای لیست یا موضوع مورد نظرت برسی.منظور من از اینجا بود.
منوی مراجعه سریع یکی از پرکاربردترین قسمتهای سایه. برای رفتن از یک بخش به بخش دیگه نیاز به لود شدن(باز کردن) 2 صفحه نیست و مستقیما به بخش مربوطه می بردت.
فکر میکنم راههای پیشرفت دیگران رو هم بررسی کنیم بد نیست.(البته نمی گم دکمه تشکر باعث بیشرفت میشه) کلی گفتم.

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
بله درست ميگيد. اگه بخوايد از مراجعه سريع استفاده كنيد يه كمي مشكل سازه. ولي به دلايلي وجود اين تالارها برامون مفيده.

archi_arch

مدیر بازنشسته
یه سوال چرا تو تاپیکهای قدیمی گزینه ی تشکر نمیاد؟!!!!

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
پست هاي قديميتر از دو ماه پيش قابليت تشكر ندارند.

archi_arch

مدیر بازنشسته
پست هاي قديميتر از دو ماه پيش قابليت تشكر ندارند.
خوب پس چه جوری میشه ازشون تشکر کرد؟امتیازات که محدوده و نمیذاره پس کسی که بعدآ میاد و یه پست و میخونه نباید تشکر کنه؟

nino

مدیر بازنشسته
مرسي ادمين جان كه اسمها رو به جدول امتيازات اضافه كردي
ولي من هنوزم مي گم كه ديگه اسم هاي تشكركننده رو از زير پستها برداريم .

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
خوب پس چه جوری میشه ازشون تشکر کرد؟امتیازات که محدوده و نمیذاره پس کسی که بعدآ میاد و یه پست و میخونه نباید تشکر کنه؟

شما 60 روز وقت داري تشكر كني. بعد از اون ديگه نه.

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
مرسي ادمين جان كه اسمها رو به جدول امتيازات اضافه كردي
ولي من هنوزم مي گم كه ديگه اسم هاي تشكركننده رو از زير پستها برداريم .

حالا فعلا آزمايشيه. اگه جالب نبود برش ميداريم.

• Like
واکنش ها: nino

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی تشکر کردن تاریخ انقضاء داره !!!!!
برای کسی که تازه اونو چی ؟؟؟(یعنی عضو جدید)

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
بله تاريخ انقضا داره. عضو تازه وارد هم ميتونه از پستهاي تازه تشكر كنه! (عجب دردسري شده، بايد هر كاري ميكنيم همه كاربرا رو هم توجيه كنيم!)

nino

مدیر بازنشسته
بله تاريخ انقضا داره. عضو تازه وارد هم ميتونه از پستهاي تازه تشكر كنه! (عجب دردسري شده، بايد هر كاري ميكنيم همه كاربرا رو هم توجيه كنيم!)
ادمين جان شما خودت به بزرگيه خودتون ماها رو ببخشيد :smile:

archi_arch

مدیر بازنشسته
(عجب دردسري شده، بايد هر كاري ميكنيم همه كاربرا رو هم توجيه كنيم!)
من معذرت میخوام!نادونی از من بوده!
من فکر کردم حواستون به پستهای قبلی و به تازه واردا نبوده و فکر کردم به عنوان یه عضو وظیفه دارم یاداوری کنم که نقایص تالاری که خیلی واسم عزیزه برطرف بشه که انگار اشتباه میکردم ولی مطمئن باشین هر چیزی که گفته شد فقط تلاشی کوچیک بوده واسه پیشرفت تالار و کسی اینجا قصد اذیت کردن شما رو نداره حداقل درباره ی خودم میگم ولی متاسفانه از شانس خوب من انگار برداشت دیگه ای شده!شما ببخشین.

معمارباشی

عضو جدید
دوستان عزیزم
سلام
اول از همه از ادمین عزیز تشکر می کنم برای ارائه راه حلی منطقی ثانین از همه ی دوستان که سعی در پیشرفت سایت دارند.
ببینید دوستان همون طور که ادمین عزیز هم گفتند این کار ازمایشیه
پس خواهش می کنم تا پایان این دوره ازمایشی کسی موافقت یا مخالفتی نکنه. منظورم اینه که مثلا من که گفتم این کار برای سایت مفیده نه به خاطر جنبه ی زیبایی و ... راستش من تاثیر تشکر را در بلند مد دیدم امیدوارم سایر دوستان هم بعدا همه ی نقاط ضعف و قدرت کار را ببینند و بیاند و صادقانه راجع به تاثیر تشکر ها بگند
مثلا این که از وقتی تشکرها به زیر پست اضافه شده ایا تاثیری روی علاقه ی شما در خواندن اون پست گذاشته یا نه
و سوالاتی از این قبیل
این جوری می شه یه نظر علمی و کاربردی داد
---
یه مثال می زنم مثلا من به عنوان یه معمار حق ندارم همه چیز رو فدای زیبایی کارم بکنم مثلا چون می خواهم از 4 طرف دید داشته باشم همه ی دیوار ها رو بدارم و شیشه بگذارم. دیگه تو این خانه احساس امنیت به حداقل خودش می رسه (فقط یه مثال بود)
---
از ادمین عزیز می خواهم این تاپیک را تا زمان اتمام دوره ازمایشی قفل کنه تا بحث ادامه پیدا نکنه و بعد از اون دوره دوباره باز کنه تا بچه ها بیان و راجع به تاثیرات مثبت و منفی کار روی تالارها حرف بزنند
---
بازم از ادمین و سایر مدیران بابت دخالت در کار این دوستان عذ خواهی میکنم
ممنون

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
به هر حال ما هم بي دليل كاري رو نمي كنيم. موضوعاتي رو هم كه لازم باشه به همه پرسي ميذاريم.

اما هر تنظيمي دليلي داره كه اگه بخوايم همه رو توضيح بديم خيلي وقت گيره. مثلا همين محدوديت زماني براي تشكر از يه پست اگه نباشه ممكنه در آينده زير يه پست يك صفحه اسم درست بشه!

به هر حال نميتونيم يكي يكي تنظيمات باشگاه رو براي همه كاربرا توضيح بديم و بگيم فلسفه هركدوم چيه.
موفق باشيد.

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
حالا مهم هم نيست. تاپيك بازه و هر كي نظري داره بگه بنده هم ميخونم ولي نميتونم جوابگوي هر موردي باشم.

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم کاملا با archi_arch موافقم.
فکر می کردم تو جامعه ما اینطوری جا افتاده که همه چیز به همه پرسی گذاشته شه و بعد تصمیم گیری بشه. نمیدونستم اینجا دیکتاتوریه .
نظر دادن برای هر کاری برای پیشرفت و بهتر شدن آن هست. نمیدونستم اینقدر مشکل ساز میشه.
این به بعد دیگه نظری نمیدم، تا به کسی بر نخوره .

معمارباشی

عضو جدید
سلام به همگی
مخصوصا ادمین عزیز
تقریبا یه ماه گذشت از موقعی که سیستم تشکر راه اندازی شد
الان می خواهم بدونم نظر دوستان در مورد این سیستم چیه؟
ایا ازش راضی هستند یا نه
به نظرتون تعداد پست های هرز کمتر نشده؟
ممنون

sara_hyperactive

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
مخصوصا ادمین عزیز
تقریبا یه ماه گذشت از موقعی که سیستم تشکر راه اندازی شد
الان می خواهم بدونم نظر دوستان در مورد این سیستم چیه؟
ایا ازش راضی هستند یا نه
به نظرتون تعداد پست های هرز کمتر نشده؟
ممنون
سلام
به نظر من خيلي عالي شده
من كه راضيم
مثلا يه تاپيكي من زده بودم توي يه جا كه واقعا نظر نمي خواست فقط اطلاع رساني بود خيلي ها تنكس زده بودن و بنابراين هيچ پستي هم نبود بر اين مبنا كه مرسي.... قشنگ بود و .....

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
تا الان كه مشكلي حادي نبوده... ادامه ميديم.

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم سیستم خوبیه
روحیه میده.
بعضی وقتا هم که نمی خوای جواب بدی و فقط قصد داری موافقتت رو با یه نظر اعلام کنی تا باقی (غیر از فرد مذکور) هم بدونن با اون موافقی بدرد می خوره.
اما من با سیستم تخلف مشکل دارم
هنوز نفهمیدم چرا برام پیغام اخطار اومد!!!
بهتره تو این سیستم عین متن یا عبارتی که باعث اخطار شده رو هم برای طرف بفرستید. نه کل متن اخطار گرفته را.
ممنون
موفق باشین

pesare_bawafa

عضو جدید
به نظر من هم سیستم تشکر جلوی پست هایی که فقط بابت تایید حرف افراد فبلی زده می شه رو می گیره و در نتیجه در وقت کسانی که تاپیک های خاصی رو دنبال می کنن صرفه جویی می شه
ضمن اینکه واقعا به نظر می رسه 60 روز زمان کافی باشه چون اگه محدودیتی نباشه کسانی که قبلا تاپیکهای زیادی زدن همینطور امتیازاتشون بالا می ره و دیگه احتیاجی نمی بینند که واسه جمع آوری امتیاز تاپیک جدید بزنن یعنی این محدودیت زمانی عاملیه که اعضا همیشه در جهت بهبود سایت تلاش کنن:);)

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت مدیر محترم سایت......

سیستم تشکر من از تمامی صفحات وب حذف شده در ضمن دیشب امتیازات من 383 تا بود ولی الان شده 373 تا؟؟؟؟

ممنون میشم اگر به من کمک کنید.

amirgb

اخراجی موقت
درود
من نيز گاها مشكل پيش آمده براي حامد جان را دارم
همانند الان

Matrix

عضو جدید
با سلام خدمت مدیر محترم سایت......

سیستم تشکر من از تمامی صفحات وب حذف شده در ضمن دیشب امتیازات من 383 تا بود ولی الان شده 373 تا؟؟؟؟

ممنون میشم اگر به من کمک کنید.

درود
من نيز گاها مشكل پيش آمده براي حامد جان را دارم
همانند الان

يعني همون رو كه ريفرش هم كنيد ، بازم تنكس ظاهر نميشه؟

مطمئنيد كه محدوديت تنكس اون روزتون تموم نشده!؟

amirgb

اخراجی موقت
خوب 2 تا مطلب وجود دارد
1- محدوديت تنكس چيه؟
2-وقتي من از كسي تشكر نكردم چجوري محدوديت من تموم شده؟
(امروز رو نمي گما)

وضعیت
موضوع بسته شده است.