سوال

مریم بلوچی

عضو جدید
سلام خسته نباشید کسی هست منو راهنمایی کنه؟:que: میخواستم بدونم من طراحی پوشاک قبول شدم خوبه یا نه؟

melika_tex.gu

عضو جدید
سلام خسته نباشید کسی هست منو راهنمایی کنه؟:que: میخواستم بدونم من طراحی پوشاک قبول شدم خوبه یا نه؟

سلام دوست عزیز
من فارق التحصیل نساجی - گرایش پوشاک هستم .
اگر منظور شما از طراحی پوشاک گرایش هنریست ( طراحی لباس و پارچه ) که به نظر من رشته خوب و پر درآمدی و بازار کار خوبی هم دارد .البته اگه دانشگاه آزاد باشی خرج تحصیلت زیاد میشه ولی اگر ذوق هنری در ارائه طرح لباس یا پارچه ( بسته به گرایش فرعی داره بافت، چاپ یا طراحی لباس ) ، خلاقیت و مهارت در کارت داشته باشی صد درصد در پایان دوره تحصیل میتونی جذب بازار کار بشی و بیشتر از اون چیزی که خرج کردی در بیاری. معمولا شرکت های تولید لباس یا کارخانه های نساجی نیاز به یک یا دو طراح بافت یا لباس دارند ، نخواستی هم می تونی مزون بزنی ;)
امادر گرایش مهندسی پوشاک باید بتونی مدیر خوبی باشی و خلاقیت در ارائه روش های مناسب برای بالا بردن بازدهی کار در یک شرکت تولید لباس را داشته باشی . بیشتر با روش های تولید لباس به صورت صنعتی سرو کار داری و روی پروسه تولید لباس کار می کنید نه طرح لباس و این دو گرایش کاملا با هم فرق می کنند .
نمی دونم تا چه حد تونستم کمکت کنم و منظورت کدوم گرایش بوده ولی علاقه فاکتوری مهم در موفقیت تحصیلی، بهش توجه کن تا تو درست و در اخر تو کارت موفق باشی:).

بالا