سوال و درخواست مطلب مهندسی آب

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزیز :gol:

از این پس سوال ها و درخواست های خود را در زمینه مهندسی آب در این تاپیک مطرح کنید
.

دوستان عزیز لطف کنین از ارسال تاپیک های مجزا خود داری بفرمایید.
لطفا برای تشکر تنها دکمه تشکر را بزنید و از زدن پست برای تشکر خودداری کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mm_ce1990

عضو جدید
با سلام
آیا منبع آموزشی برای sewercad و watergemsمیشناسید معرفی کنید؟
ممنونم

atefeht

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من با دانلود کردن از 4shared مشکل دارم و بعضی از نرم افزارهایی که گذاشتید را نتونستم دانلود کنم. اگه میشه راهنمایی کنید با تشکر

• Like
واکنش ها: n30e

irmk

عضو جدید
سلام دوستان
من به نرم افزار برای محاسبه دبی با دوره بازگشت های مختلف دارم.در واقع یه نرم افزار که بتونی توزیع های مختلف را به سری اماری برازش بده تا بهترینش را انتخاب کنم و بعد دبی با دوره بازگشت های مختلف را به دست بیارم.
بعضی دوستان نرم افزار Hyfran رو بهم معرفی کردن.توی سایت هم دوستان لطف کردن و لینکشو گذاشتن ولی فایل نصب مشکل داره و فقط کرکش رو تونستم دانلود کنم.از طرفی هم با یه سرچ توی اینترنت تونستم یه ورژن دیگه ی نرم افزار رو پیدا کنم ولی کرک اون ورژن دیگه رو پیدا نکردم.
الان به شدت برای پایان نامم به این نرم افزار یا نرم افزار مشابهی که بتونه این کار رو بکنه نیاز دارم.هرکسی داره لطف کنه فایل نصب و کرکش رو بهم بده.ممنون

• Like

bikhazan

عضو جدید
سلام،خسته نباشید
این نسخه روی ویندوز 7 (64بیت) نصب نمیشه ،
نسخه 64 بیت هم هست ایا؟

• Like

armx

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید
آموزش نرم افزار
MODSIM رو نیاز دارم اگه لطف کنین و اینجا قرار بدین خیلی ممنون میشم

rrttgh

عضو جدید
سلام دوستان
برای پایان نامه نیاز به نرم افزار ceres-maize دارم که برای دانلود به راحتی پیدا نمیشه اگر کسی داره یا می دونه چطوری میتونم پیدا کنم لطفا کمک کنه
این نرم افزار یک مدل برای شبیه سازی مراحل رشد ذرت است که پارامترهای بیلان آب در خاک رو هم در مراحل مختلف محاسبه میکنه
با تشکر

arezoo bahrami

عضو جدید
سلام دوستان
کسی نرم افزار ENVI ورژن 4.3 بالاتر رو داره؟ برای 32 بیت میخوام. لطفا کمک کنین. ممنون میشم

نرگس علی خوانی

نرگس علی خوانی

[

من نرگس علی خوانی منهدس عمران دارای دکترا من لبتاب دل داشتم که خدارحمتش کند بعدش تبلت خریدم که samsung tab2 است خیلی بیشتر لبتاب کارایی دارد وتمام نرم افزار های عمران بر روی ان نصب می شود من توصیه میکن که تبلت بگیرید چون سبک است کوچک و لاغر است کم جا ازدفتر هم لاغر تر:gol:

TeenArcher

عضو جدید
دوستان کسی کرک نسخه 9 +GS رو داره؟
(نسخه 7 با کرکش هم باشه مشکلی نیست.)

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز

پیوست ها

• Volume 10.106197807.zip
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

colourless gold

عضو جدید
لطفا فایلlicense نرم افزار گلاسری IRRIGATION_DICTIONARY بابیلون رو هم بذارید. اینجوری قابل استفاده نیست.
ممنون

آخرین ویرایش:

(رها)

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان
یه سوال داشتم واسه کار کردن با نرم افزارهای مهندسی آب به نظر شما ابتدا باید از کدوم نرم افزار شروع کنم بهتره؟؟؟

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
یه سوال داشتم واسه کار کردن با نرم افزارهای مهندسی آب به نظر شما ابتدا باید از کدوم نرم افزار شروع کنم بهتره؟؟؟
بسته به این داره که چه کاری بخواین انجام بدین و تو چه زمینه ای ورود پیدا کنین

mahtab 2

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندسان عزیز کسی در مورد نرم افزار زیر اطلاعاتی داره؟؟؟؟؟می تونه کمکم کنه؟
RIST - Rainfall Intensity Summarization Tool

آ ب

عضو جدید
سلام
درمورد نم اقزارهای ابیاری سطحی کمک میخوام یعنی درموردقوایدومعایب وﻓرقشون باید تحقیق بدم اگه کسی اطلاعی داره کمکم کنه ممنون میشم...ﻓوری میخوام

(M&M)

کاربر بیش فعال
سلام دوستان

چرا من نمیتونم download کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.

و اینکه اسم نویسنده کتابی که این نرم افزارها روگفته چیه؟

ممنون.

(M&M)

کاربر بیش فعال
یه کتاب پیدا کردم اسمش اینه:

[h=4]نام کتاب : نرم افزارهای تخصصی مهندسی آب (با CD)[/h][h=4]مولف : علی اصغر میرزایی - غلامعلی سبعه[/h]
سرفصل ها :نرم افزار Arc View - نرم افزار Arc Hydro - نرم افزار arc Scan - نرم افزار Dip - مدل HEC HMS - نرم افزار HEC RAS - نرم افزار Hyfran - نرم افزار Loop - نرم افزار Surfer 8 - نرم افزار Lingo - و ...

به نظرتون خوبه که بخرمش؟

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه کتاب پیدا کردم اسمش اینه:

نام کتاب : نرم افزارهای تخصصی مهندسی آب (با CD)

مولف : علی اصغر میرزایی - غلامعلی سبعه

سرفصل ها :نرم افزار Arc View - نرم افزار Arc Hydro - نرم افزار arc Scan - نرم افزار Dip - مدل HEC HMS - نرم افزار HEC RAS - نرم افزار Hyfran - نرم افزار Loop - نرم افزار Surfer 8 - نرم افزار Lingo - و ...

به نظرتون خوبه که بخرمش؟
باید ببینی چه سرفصلایی داره و چی گفته

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منظورم اینه که چقدر توضیح داده. بخوای یه نرم افزارو از صفر شروع کنی می تونی چیزی سردر بیاری. راستش من خودم خواستم. ASDp.Net رو که یاد بگیرم رفتم کلی پول دی وی دی دادم ما فقط کلیاتو گفته بود. چیزایی که با یه خورده کار کردن خودتم می تونی متوجه بشی. یا مثلا یه پی دی فا آموزشی که گرفتم عکسایی که گذاشته بود مطابق متن نبود. بعضی جا هارو هم باید خودم حدس می زدم و برنامه نویسی بلد می بودم که با فرض اینکه من هیچی بلد نیستم خوندن اونا فایده نداشت.

(M&M)

کاربر بیش فعال
منظورم اینه که چقدر توضیح داده. بخوای یه نرم افزارو از صفر شروع کنی می تونی چیزی سردر بیاری. راستش من خودم خواستم. ASDp.Net رو که یاد بگیرم رفتم کلی پول دی وی دی دادم ما فقط کلیاتو گفته بود. چیزایی که با یه خورده کار کردن خودتم می تونی متوجه بشی. یا مثلا یه پی دی فا آموزشی که گرفتم عکسایی که گذاشته بود مطابق متن نبود. بعضی جا هارو هم باید خودم حدس می زدم و برنامه نویسی بلد می بودم که با فرض اینکه من هیچی بلد نیستم خوندن اونا فایده نداشت.

خوب شما چه پیشنهاد میکنید؟ چه رفرنسی رو معرفی میکنید؟

m.salimi.b

عضو جدید
مدلسازی کیفیت آب رودخانه ها

مدلسازی کیفیت آب رودخانه ها

سلام

برای مدلسازی کیفیت آب رودخانه ها با استفاده از نرم افزارهایی مثل WASP، Q2K و ... دقیقا چه پارامترهایی مورد نیاز هست؟؟

afshin45

عضو جدید
سلام،هیچ کدام از نرم افزار های مهندسی دانلود نمیشوند، و پیام The file link that you requested is not valid را نشان می دهد،لطفا پاسخ دهید.