سوال و درخواست در تالار روانشناسي...

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم ...:gol:

اگه در رابطه با روانشناسی کودکان و رفتارشون در مدرسه و یا از این قبیل منبعی یا مطلبی سراغ داشتید خیلی ممنون میشم در اختیارم بذارید.

برای پایان نامه ام نیاز دارم ولی رشته م معماری هستش و خیلی از منابع روانشناسی اطلاعی ندارم ... لطف بزرگی در حق من می کنید ... ممنونم :gol::gol::gol:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم ...:gol:

اگه در رابطه با روانشناسی کودکان و رفتارشون در مدرسه و یا از این قبیل منبعی یا مطلبی سراغ داشتید خیلی ممنون میشم در اختیارم بذارید.

برای پایان نامه ام نیاز دارم ولی رشته م معماری هستش و خیلی از منابع روانشناسی اطلاعی ندارم ... لطف بزرگی در حق من می کنید ... ممنونم :gol::gol::gol:

سلام دوست عزیز
به تارنمای دکتر احمد به پژوه مراجعه کنید، ایشون مقالات و کتاب هایی در این زمینه دارند
امیدوارم بتونه کمکتون کنه
:gol:

رباب ص

عضو جدید
سلام شما مقاله یامطلب در موردروانشناسی ومحیط زیست یاهمون اثر محیط زیست بربهداشت روانی دارین؟

haft11

عضو
با سلام
به کتاب زیر نیاز دارم کمک کنید ممنون
Ageless Body, Timeless Mind by Deepak Chopra

taraneh_de

عضو جدید
با سلام
کسی می دونه لینک دانلود ویرایش هشتم کتاب theories of personality, feist & feist را چطوری میشه پیدا کرد؟ من کل اینترنت رو گشتم ولی تا ویرایش هفتم بیشتر نبود. نسخه ترجمه شدش تو بازار هست ولی من زبان اصلی میخوام. با تشکر

haft11

عضو
با سلام
دنبال کتاب pdf
مراقبه ی واقعی (آزادی آگاهی حقیقی را کشف کنید)
نویسنده: آدیا شانتی

ممنون

iaidin

عضو جدید
سلام
نیاز به سوالهای آزمون کارشناسی ارشد فراگیر روانشناسی تربیتی هستم
ممنون میشم اگر دارید بگذارید.
سپاس

Maryamrad10

عضو جدید
سلام، ممنون میشم کسی راهنمایی کنه شبکه ی affective salience به چی گفته میشه، معادل فارسیش چیه و چه وظیفه ای داره؟ :redface:

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام، ممنون میشم کسی راهنمایی کنه شبکه ی affective salience به چی گفته میشه، معادل فارسیش چیه و چه وظیفه ای داره؟ :redface:

سلام دوست عزیز
به معنای اهمیت عاطفی ست، و به عنوان شبکه ی عصبی اهمیت عاطفی هم شناخته میشه..

اینجا رو ببینید..