سوال:نوع دوم آنتن مرکزی SMATV چطوری نصب میشه؟

MOKHABER202

عضو جدید
باسلام.من مدتهاست توی اینترنت به دنبال انتن SMATV ازنوع دوم هستم ولی جوابشو هیج جایی پیدانکردم.می دونیم که دونوع انتن مرکزی ازنوع SMATV داریم.دریک نوع امواج ماهواره با ال انبی مخصوص چهارسوزنه وارد مولتی سویچ میشه.وازآنجا به هرواحدیه انشعاب میدیم که هرواحدمیتونه رسیور جدا وکانال مورد علاقشو داشته باشه.اما مشکل من این است که نمیدونم درسیستم نوع دوم SMATV راچطوری وارد مدار MATV میکنند.(سیستمی که هرواحدفقط سیم UHF داره ورسیورنداره.وباید کانالهارو دستی درتلویزیون سرچ کنه).استادان عزیز درواقع سه-چهار تا سوال خیلی مهم دارم که توی هیچ فروم ایرانی یا خارجی تا حالا پیدانکردم.لطفا کمک کنید بی نهایت سپاس گذارم.سوال 1-اون دستگاهی که مثلا ازده تا زسیور یک تیونره خط RF میگیره چی هستش؟سوال2-آیا برای ده تاشبکه روی یک جهت باید ده تا انتن وال انبی جدابزاریم؟یااینکه نه!فقطیک دیش و LNB کفایت میکنه.اگه اینطوریه چطوری یک LNB میتونه ده تارسیوررو تغذیه کنه.آیا LNB خاصی داریم؟سوال3-آیا اگه فقط یک LNB داریم بقیه رسیورها به هم LOOP میشن؟سوال4-آیا رسیورمخصوص ده تیونره برای این کارداریم؟استدعا دارم وخواهش میکنم از متخصصینی که خودشون این سیستم رو دیدن یا کارکردن یا مطلب معتبری جایی خوندن جواب این تاپیک روبدن.امیدوارم سایت هم پربارتر بشه.ازهمگی ممنون وسپاس گذارم.

iranmohr

عضو جدید
با سلام
جواب سئوال شما در سایت ایران آموزش دیدم
نحوه نصب تخصصی آتن مرکزی و غیره ...
لینکش اینه فکر کنم ما شرکت قزوین کیت

آخرین ویرایش توسط مدیر: