سوال ضروری در مورد فایل شبیه سازی تولید اتیلن اکساید

Reza.R

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان عزیز ، سوالی در مورد شبیه سازی با نرم افزار HYSYS یا Aspen برای شبیه سازی یک فرایند دارم

آیا کسی شبیه سازی از واحد تولید اتیلن اکساید داره در حال حاضر ؟ من این شبیه سازی رو قبلاً انجام داده بودم ولی به دلیل گم کردن هم فایل و هم Material Streams دیگه دسترسی به فایل ها ندارم.

اگر کسی این شبیه سازی یا حداقل ترکیب درصد و شرایط عملیاتی بکار رفته در واحد تولید اتیلن اکساید از اتیلن رو ( بخصوص قسمت راکتور واحد ) داره ممنون میشم کمکی کنه و اونو آپلود کنه ، به شدت بهش نیاز دارم

molanaser

عضو جدید
سلام خوبی دوست عزیز
من خودم واحد گلایکول هستم و میتونم اطلاعات رو در اختیارت بذارم ولی فعلا سرم یه کم شلوغه اگه عجله نداشته باشین واستون میفرستمشون
موفق باشین

Reza.R

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنون میشم بررسی بفرمائید و اطلاعات رو (اعم از منوال ، متریال استریم ، اطلاعات راکتوری اتیلن اکساید و اینهیبیتور ای دی سی و ... ) رو واسم ارسال کنید.

safoura.f

عضو جدید
سلام دوستان
ممنون میشم اگه اطلاعاتی راجع به شبیه سازی و مدلسازی راکتور اتیلن اکساید دارید در اختیار من هم بگذراید. راستش پروژه ارشد من مدلسازی شبیه سا زی راکتور اتیلن اکساید هستش ولی من هیچ اطلاعاتی در این باره ندارم. تا حالا توی صنعت هم نبودم ممنون میشم اگه کمکم کنید.

safoura.f

عضو جدید
سلام
ممنون میشم اگه مدلسازی و شبیه سازی راکتور اتیلن اکساید رو دارید یا مقاله ای در این خصوص اونها رو در اختیار من هم قرار بدید راستش پروژه ارشد من درباره مدلسازی و شبیه سازی راکتور اتیلن اکسید هست ولی من اطلاعاتی در این باره ندارم
تا حالا توی صنعت هم نبودم ممنون میشم راهنمایی کنید.

بالا