سوال در مورد زمان فارغ التحصيلي؟ كمكم كنيد

mec6529

عضو جدید
سلام
بچه ها من تو كنكور ارشد امسال روزانه دانشگاه سمنان طراحي قبول شدم . من دهم شهريور از پرو‍ژه پايان نامم دفاع كردم و دوازده شهريور هم نمرم تو سيستم آموزش دانشگاه ثبت شد مي خواستم ببينم كسي اطلاع داره زمان فارغ التحصيلي من كي ميخوره اخه گروه مكانيك گفته الان براي كارهاي فراغت از تحصيل وقت نداره 15 روز ديگه بيا آيا اين تاخير تاثيري روي زمان فراغت از تحصيل داره ؟ چون حتما ميدونيد ديگه بايد فارغ التحصيليم قبل از 31 شهريور بخوره خواهش ميكنم هر كي ميدونه كمكم كنه . ضمنا من دانشجوي دانشگاه آزادم.ممنون

mahdi_aryayi

عضو جدید
زمان فارغ التحصیلی قانونا زمان ثبت آخرین نمره شماست اگر مطمئن هستید نمره شما 12 شهریور ثبت شده است و بعد از پروژه واحد پاس نکرده دیگری ندارید 12 شهریور تاریخ فارغ التحصیلی قطعی شماست و فقط با گرفتن فرم تاییدیه از دانشگاه تان می توانید در دانشگاهی که پذیرفته شده اید ثبت نام کنید... حتی اگر تاییدیه را هم تا زمان ثبت نام نتوانید ارائه دهید خیلی مهم نیست فقط باید به دانشگاه ارشدتان (سمنان) تعهد کتبی بدهید که اولا قبل از 31 شهریور فارغ التحصیل شده اید و ثانیا تا قبل از تاریخ مشخصی که در تعهد نامه قید می شود مدارک خود را برای دانشگاه سمنان خواهید آورد

cardesign

عضو جدید
سلام
بچه ها من تو كنكور ارشد امسال روزانه دانشگاه سمنان طراحي قبول شدم . من دهم شهريور از پرو‍ژه پايان نامم دفاع كردم و دوازده شهريور هم نمرم تو سيستم آموزش دانشگاه ثبت شد مي خواستم ببينم كسي اطلاع داره زمان فارغ التحصيلي من كي ميخوره اخه گروه مكانيك گفته الان براي كارهاي فراغت از تحصيل وقت نداره 15 روز ديگه بيا آيا اين تاخير تاثيري روي زمان فراغت از تحصيل داره ؟ چون حتما ميدونيد ديگه بايد فارغ التحصيليم قبل از 31 شهريور بخوره خواهش ميكنم هر كي ميدونه كمكم كنه . ضمنا من دانشجوي دانشگاه آزادم.ممنون

تاریخ فارغ از تحصیلیتون روزیه که آخرین نمرتون ثبت میشه.حالا این که کی برید سراغ کارهای فارغ از تحصیلی مهم نیست.

sabalansabalan

عضو جدید
سلام
6/12:cool: