سوال در مورد دانشگاه شهید رجایی

behnam_roli

عضو جدید
سلام

من به احتمال زیاد رشته مهندسی مکانیک شهید رجایی بتونم قبول بشم.
میخواستم در مورد دانشگاه بدونم.
دانشگاه خوبیه؟ سطح علمیش چطوره؟ مدرکش ارزش داره؟
این که میگن 2 برابر درسی که میخونی باید براشون کار کنی درسته؟

می ارزه من شهرستان نرم و برم رجایی؟ بگم که رفتن از خونه و دوری از خانواده زیاد برام سخت نیست...

ممنون

behnam_roli

عضو جدید
ترو خدا راهنمایی کنید

فردا آخرین مهلت انتخاب رشتس و من هنوز بلاتکلیف:(!

fayezeh

عضو جدید
سلام

من به احتمال زیاد رشته مهندسی مکانیک شهید رجایی بتونم قبول بشم.
میخواستم در مورد دانشگاه بدونم.
دانشگاه خوبیه؟ سطح علمیش چطوره؟ مدرکش ارزش داره؟
این که میگن 2 برابر درسی که میخونی باید براشون کار کنی درسته؟

می ارزه من شهرستان نرم و برم رجایی؟ بگم که رفتن از خونه و دوری از خانواده زیاد برام سخت نیست...

ممنون
اگه تهرانی باشین بهتره که اونجارو انتخاب کنین از نظر سطح علمی دانشگاه خوبیه

behnam_roli

عضو جدید
اگه تهرانی باشین بهتره که اونجارو انتخاب کنین از نظر سطح علمی دانشگاه خوبیه
ممنون ولی میشه بیشتر توضیح بدین

من میخوام بدونم سطحش از دانشگاههای شهرستان مثلا زنجان سمنان بالاتره
(ساکن تهران هم هستم)

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیبن پسر خوب
منم میتونستم قبول شم ولی همین دیشب شنیدم
که درسته دران تربیت دبیر رو ازش ور میدارن
ولی مثل اینکه اوضاعش داغونه و قراره با علمی کاربردی ادغام بشه
مثل اینکه سطحشم ای همچین خوب نیست
از همه مهمتر بد (بد که نه مزخرف)مسیره نه بی ار تی نه مترو نه چیزه دیگه ای سر راست نداره باید کلی ماشین عوض کرد و...
من نزدم ولی بازم خود دانی;)
موفق باشی(خودمم موفق باشم:D):gol:

airairls

عضو جدید
سلام .منم سوال در مورد شهيد رجايي زياد دارم. اول اينكه اين داشگاه فقط مدرك دبيري ميده يا مدرك مهندسي هم داره؟ همچنين اگه بخواي ادامه تحصيل خارج از كشور بدي شرايطش چه طوري است و اون تعهد دبيري كه ميدي چي ميشه ؟

Amin1992

عضو جدید
سلام.
راجع به مسیر که با مترو براحتی می تونید با مترو ایستگاه فدک پیاده بشید و برای دانشگاه ون داره . هم چنین از پل سید خندان تاکسی داره .
این دانشگاه هم ورودی دبیری داره هم مهندسی . نمیدونم امسال چی میگیره باید موقع انتخاب رشته بخونید اطلاعاتش رو . من ورودی مهندسی مکانیک 89 هستم و دبیری نیستم و مدرک مهندسی هم میگیرم . تعهدی هم ندادم . تعهد برای دانشجویان هست که به صورت دبیری پذیرش میشن.
از لحاظ سطح علمی هم خوبه من که راضی هستم . امکانات کارگاهی دانشگاه رجایی مخصوصا در رشته مکانیک در کمتر دانشگاهی می تونید پیدا کنید.

خلاصه اینکه من و دوستانم هنگام انتخاب رشته مونده بودیم بین قم و زنجان و کاشان و قزوین و رجایی ... من نمیخواستم شهرستان برم رجایی زدم و پشیمون نیستم . اسم تربیت دبیر روی دانشگاه هست و ظاهرا برداشته نمیشه . تعدادی از هم کلاسی هام که رفتند شهرستان پشیمون شدند بخاطر دوری از خانواده و سختی و ... در صورتی که میتونستند رجایی بزنن. اما خوب به هر حال اسم تربیت دبیر هست روی دانشگاه حالا تصمیم با خود شما.

Bitterpain

عضو جدید
سلام.
راجع به مسیر که با مترو براحتی می تونید با مترو ایستگاه فدک پیاده بشید و برای دانشگاه ون داره . هم چنین از پل سید خندان تاکسی داره .
این دانشگاه هم ورودی دبیری داره هم مهندسی . نمیدونم امسال چی میگیره باید موقع انتخاب رشته بخونید اطلاعاتش رو . من ورودی مهندسی مکانیک 89 هستم و دبیری نیستم و مدرک مهندسی هم میگیرم . تعهدی هم ندادم . تعهد برای دانشجویان هست که به صورت دبیری پذیرش میشن.
از لحاظ سطح علمی هم خوبه من که راضی هستم . امکانات کارگاهی دانشگاه رجایی مخصوصا در رشته مکانیک در کمتر دانشگاهی می تونید پیدا کنید.

خلاصه اینکه من و دوستانم هنگام انتخاب رشته مونده بودیم بین قم و زنجان و کاشان و قزوین و رجایی ... من نمیخواستم شهرستان برم رجایی زدم و پشیمون نیستم . اسم تربیت دبیر روی دانشگاه هست و ظاهرا برداشته نمیشه . تعدادی از هم کلاسی هام که رفتند شهرستان پشیمون شدند بخاطر دوری از خانواده و سختی و ... در صورتی که میتونستند رجایی بزنن. اما خوب به هر حال اسم تربیت دبیر هست روی دانشگاه حالا تصمیم با خود شما.

سلام من دانشجوی رشته کامپیوتر دانشگاه شهید شمسی پور و مقطع کاردانی هستم خواستم بپرسم برای کارشناسی میتونم کنکور بدم و بیام دانشگاه شهید رجایی ؟منظورم اینه که از فنی و حرفه ای هم پذیرش دارن یا خیر ؟

بالا