سوال در باره انجام ندادن پایان نامه

hmohamadi_64

عضو جدید
سلام و خسته نباشید
شاید سوالم خیلی عجیب و در نوع خودش جدید باشه!!ولی بنده دچارش شدم.
من تمام دروس کارشناسی ارشد رشته عمران رو گذروندم و فقط پایان نامم مونده.منتها الان برام یه مشکلی پیش اومده که میخوام قید پایان نامه رو بزنم.میخواستم بپرسم کسی می دونه اگه ارشد پایان نامه رو نگذرونیم مدرکی چیزی میدن دستمون که مثلا ارشد بدون پایان نامه باشه یا یه همچین چیزی باشه؟
ممنون میشم جواب بدید

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشید
شاید سوالم خیلی عجیب و در نوع خودش جدید باشه!!ولی بنده دچارش شدم.
من تمام دروس کارشناسی ارشد رشته عمران رو گذروندم و فقط پایان نامم مونده.منتها الان برام یه مشکلی پیش اومده که میخوام قید پایان نامه رو بزنم.میخواستم بپرسم کسی می دونه اگه ارشد پایان نامه رو نگذرونیم مدرکی چیزی میدن دستمون که مثلا ارشد بدون پایان نامه باشه یا یه همچین چیزی باشه؟
ممنون میشم جواب بدید

خیر دوست عزیز ! شما یه تعداد ترم بعنوان سنوات داری فک کنم نهایتا 6 ترمه باید ارشدو تموم کنی با پایان نامه در غیر اینصورت کان لم یکن میشی:D

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خیر دوست عزیز ! شما یه تعداد ترم بعنوان سنوات داری فک کنم نهایتا 6 ترمه باید ارشدو تموم کنی با پایان نامه در غیر اینصورت کان لم یکن میشی:D

البته یک سری شرایط خاص داره که بیشتر از 6 ترم می تونه باشه فک کنم شهریه بگیرن برا اون

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میتونی بدون پایان نامه تموم کنی اما باید یک ترم دیگه هم درس بخونی ! باید درخواست بدی که مدرکت رو به آموزش محور تغییر بدن
اما به هر حال حتما باید 32 واحد رو بگذرونی

بالا