سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تصاویر زیر رو به ترتیب رفتم و انجام دادم الان سوالم اینه که آن کانکشن a چی هست قبلا نبود!!!وقتی تو قسمت تصویر اول پست قبلم کلیک میکنم این کانکشن هست.....نمیشه از بین بردش.برای چی هست؟

اصلا عوض شده....
وقتی با کابل وصل باشی لوکال اِریا کانکشن فعال میشه و وقتی با وایرلس وصل بشی کانکشن وای فای فعال میشه.
اون کانکشن a رو هم فکر کنم خودت ساختی، روش راست کلیک کن ببین گزینه دلیت کار میکنه یا نه.

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام . بچه ها این پیغام چیه ؟؟ سریع تر پاسخ بدید لطفا

Capture.jpg

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
Re: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

سلام . بچه ها این پیغام چیه ؟؟ سریع تر پاسخ بدید لطفا

مشاهده پیوست 202171

چرتو پرته درمورد اسکریپت ها. با فشردن دکمه no خیال خودتو راحت کن

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انتی من نقش برگ چغندر رو بازی میکنه ... چرا خوب ؟

ریس بزرگ

عضو جدید
سلام دوستای خوبم
من ایملمو که باز می کنم عکس و فایل برام کسی فرستاده باشه مدتیه با کامپوترم باز نمی کنه هر کاری می کنم اما با لب تابم سایر کامپیوتر به راحتی باز می کنه مشکل چطور حل میشه خیلی دارم اذیت میشم

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
:D من که ازش استفاده میکنم و بسی راضی هم هستم ازش

تموم انتی ویروس ها رو تست کردم از این خیلی خوشم اومد

کاری هم به کم کردن سرعت و اینا ندارما
به پای هم پیر شین :)
f-secure و bit defender v رو امتحان کردی

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم
من ایملمو که باز می کنم عکس و فایل برام کسی فرستاده باشه مدتیه با کامپوترم باز نمی کنه هر کاری می کنم اما با لب تابم سایر کامپیوتر به راحتی باز می کنه مشکل چطور حل میشه خیلی دارم اذیت میشم
سلام دوست عزیز
چه اروری میده؟؟

hadi6464

عضو جدید
باسلام
دوستان بنده باطری مادربرد رو در اوردم تنظیمات به حالت اولیه کارخانه برگشته لطفا راهنمایی کنین چجوری بایوس رو بیکربندی کنم.با تشکر

Pure Liveliness

عضو جدید
سلام دوستان.
وقتی کامپیوتر روشن میشه یه سری برنامه ها باز میشن، باید چی کار کرد ک برنامه ای باز نشه؟

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
وقتی کامپیوتر روشن میشه یه سری برنامه ها باز میشن، باید چی کار کرد ک برنامه ای باز نشه؟
برنامه ccleaner رو دانلود کنید http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=261&Title=CCleaner%204.12.4657%20+%20Mac%201.07.236%20Professional%20Edition
سپس از قسمت tools گزینه ی start up میتوانید برنامه ها را از اجرا در هنگام بالا آمدن ویندوز منع کنید.

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
باسلام
دوستان بنده باطری مادربرد رو در اوردم تنظیمات به حالت اولیه کارخانه برگشته لطفا راهنمایی کنین چجوری بایوس رو بیکربندی کنم.با تشکر
سلام
منظورت از پیکربندی چیه؟
تو سیستم های خانگی ، تنها چیزی که باید تو بایوس عوض بشه ، ترتیب بوت شدن هستش(مثلا اول cd-rom و ...) ، چیز خاصی دیگه نداره!

behzadk2019

کاربر ممتاز
سلام
یاهو مسنجر من بعد از اینکه ویندوز ون 64 بیتی رو ارتقا دادم به صورت انلاین ( به صورت دستی پاکش کرده بودم از قبل) دیگه بالا نمیاد ینی انلاین نمیشه . حتی چند بار پاک و نصب کردم و تمام راه هایی مثل پروکسی و یا تنظیمات اسکپلورر رو هم نگاه کردم ولی همه چی درسته . تنها سرور اتصال یاهو رو پیدا نمیکنه .
شماها هم مسنجر های یاهوی سیستمون قطه ؟؟

مشکلم از کجاس به نظرتون؟

mo.ava

عضو جدید
سلام
جدیدا یه پرینتر گرفتم که صفحات ورد رو میتونم باهاش پرینت بگیرم ولی
فایل های pdf رو نه.حتی چند ورژن جدید pdf رو هم امتحان کردم ولی فرقی نکرد.
ممنون میشم کمکم کنین.

hadisssss

عضو جدید
سلام دوستان
من یه مشکلی توی نصب آکروبات ریدر 11 روی ویندوز 8 دارم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
بعد از نصب و اجرای برنامه ارور 16 رو میده که میگه برنامه رو uninstall کرده و دوباره نصب کنید. این کارو کردم وی بی فایده بود . روش حل
این ارور رو هم از خود سایت ادوبی گرفتم ولی مثل اینکه برای ویندوز 7 بود و روی سیستم من عمل نکرد.
لطفا راهنماییم کنید

13TARANE

عضو جدید
سلام
وقتی میخوام چیزی دانلود کنم این پیام رو به من میده
" امکان برقرای ارتباط موجود نیست چون سرور مورد نظر کاملا امکان برقراری را رد کرد
احتمالا سرویس در سرور غیرفعال است یا شما بر روی سیستم خود فایروالی نصب کرده اید که مانع از برقراری ارتباط توسط IDM می شود
جزئیات: امکان برقراری ارتباط با پروکسی سرور وجود ندارد 127,0,0,1:8580 "
چکار کنم رفع بشه؟

behzadk2019

کاربر ممتاز
سلام
یکی از سیستمام و فلش مموری هام دچار این مشکل شدن که شورت کات میسازن و اطلاعات داخلشون رو نمایش نمیدن . با انتی ویروس اویرا و کاسپرای و انتی تروجان لورنس خواستم مشکلو رفع کنم ولی اصلا مشکل رفع نشده . شما راه حلی برای این مشکل من دارید ؟؟؟
اینم عکس یکی از فلش مموری هاس
Capture.jpg

sonta

عضو جدید
سلام دوستان
می خواستم یه رم 8 گیگ DDR3 باس 1333 برای لپ تاپم بخرم ولی نمی دونم ماژول رم لپ تاپم 8 گیگ رو پشتیبانی می کنه یا خیر ؟ اگه ممکنه راهنماییم کنید
لپ تاپ من dell xps l502x
رم فعلی 4
هارد 500
گرافیک 2
سی پی یو core i7

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
Re: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

سلام
یکی از سیستمام و فلش مموری هام دچار این مشکل شدن که شورت کات میسازن و اطلاعات داخلشون رو نمایش نمیدن . با انتی ویروس اویرا و کاسپرای و انتی تروجان لورنس خواستم مشکلو رفع کنم ولی اصلا مشکل رفع نشده . شما راه حلی برای این مشکل من دارید ؟؟؟
اینم عکس یکی از فلش مموری هاس
مشاهده پیوست 202398

بعد از اینکه تنظیمات view رو روی show hidden گذاشتی تیک گزینه show system protected...رو هم بردار پوشه های اصلی ظاهر میشه کپی کن داخل سیستمت اطلاعات فلش رو پاک کن و پوشه های جدید درست کن

behzadk2019

کاربر ممتاز
سلام دوستان
می خواستم یه رم 8 گیگ DDR3 باس 1333 برای لپ تاپم بخرم ولی نمی دونم ماژول رم لپ تاپم 8 گیگ رو پشتیبانی می کنه یا خیر ؟ اگه ممکنه راهنماییم کنید
لپ تاپ من dell xps l502x
رم فعلی 4
هارد 500
گرافیک 2
سی پی یو core i7

سلام . نقد و بررسی مدل لپ تاب شماس . بخونید متوجه میشد . من ک خوندم نوشته بود میشه تا 16 ارتقا داد
http://www.digikala.com/Product/DKP-3654/Dell-XPS-L502X-Touch/لپ-تاپ-دل-ایکس-پی-اس-ال-502-ایکس-تاچ

m.j.h

عضو جدید
سلام من واسه دوستم win7 نصب کردم با تمام درلیور ها ولی صداش نمیاد. با این که درایور پک ورژن 14 رو دانلود کردم با اون هم تمام درایور هارو نصب کردم ولی بازم صدا نمیاد. لطفا کمک کنید....:(:(:(:(

setare1367

عضو جدید
من آپدیت ویروس کش آنلاین avast رو بلد نیستم و کامپیوترم ویروسی شده میشه کمکم کنید ؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

golinazhad_h

کاربر فعال
خب احتمالا شما از فیلتر شکن اجرا میکنید و فیلتر شکن را می بندید یا فیلتر شکن دچار مشکل میشه
بهتره شما کلا فیلتر شکن استفاده نکنید و شروع به دانلود کنید

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر مهندسای عزیز
من دیروز نرم افزار فلش با چند تا نرم افزار دیگه رو نصب کردم. بعداز اینکه برنامه هام نصب شد وقتی میخام فولدرامو باز کنم تو پنجره Bridge فتوشاپ باز میشه دیگه مثل قبل نیست . اگه میخام مثل قبل باز بشه باید حتما روی فولدرم راست کلیک کنم بعد open .
چیکار کنم مثل قبل بشه ؟؟
پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

بالا