سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
الان طی کار کردن با سیستم,یهو تمام صفحه بزرگ شده.قبلا گفتینctrl+0
بزنم درست میشه.آخه قبلا یه بار اینطوری شده بود.اون موقع زدم درست شد.اما الان میزنم درست نمیشه.
اگه در حین اجرای یک برنامه خاص مثلا یک بازی اون جوری میشه اونوقت اگه دکمه ی ویندوز رو بزنید در منوی پایین روی آیکون برنامه ی مورد نظر کلیک کنید فکر کنم درست بشه .اگه هم حالت دیگه ای هم باشه نمی دونم :D

Dark Seeker

عضو جدید
سلام دوستان
لطفا کمکم کنید.
من یک تصویر دارم با پسوند png . منتها نمی تونم اونوبا هیچ کدوم از نرم افزار های ویرایش تصویری که روی سیستمم دارم باز کنم . وقتی هم که روش doubleclick می کنم Error زیر رو میده !!
This application has failed to start because WRservices.dll was not found.re-instaling the application may fix this problem.
متشکرم.

سلام دوست عزیز

شما این تصویر قبلا روی کامپیوترتون باز کردید؟

برای حل مشکل WRservices.dll روی سیستمتون به لینک زیر برید و WRservices.dll را دانلود کنید بعد اون فایل رو توی آدرس C: \Windows\System32 کپی کنید.

http://www.advancedpctweaker.com/dll-errors/WRServices.dll.html

wolf.man

عضو جدید
سلام. دوستان یه نرم افزار برای بازیابی اطلاعاتی که توسط آنتی ویروس به عنوان ویروس پاک شدن میشناسین؟

soltan-soleyman

عضو جدید
سلام به همگی
بنده فایلی دارم که فورمتش rar هست.این فایل چند قسمتیه و من فقط یه قسمتشو دارم و همونو نیاز دارم
راهی برای باز کردنش هست؟
خواهش می کنم کمکم کنید دوستان مهندس

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی
بنده فایلی دارم که فورمتش rar هست.این فایل چند قسمتیه و من فقط یه قسمتشو دارم و همونو نیاز دارم
راهی برای باز کردنش هست؟
خواهش می کنم کمکم کنید دوستان مهندس

شما در حال حل کردن پازل هستید و قطعاتی از آن در دسترستان نیست
ایا می تواتنید پازل را تمام کنید؟
این هم مثل همان است
شما فایلی را دانلود کرده اید و قطعاتی از آن را دانلود نکرده اید
پس تا دانلود تمام قطعات فایل راهی برای باز کردنش نیست!
با تشکر

soltan-soleyman

عضو جدید
با تشکر
موجود نیست که بشه دانلود کرد

برای فایل های تصویری این امکان هست اما برای متنی چطور؟

it_solver

عضو جدید
سلام. دوستان یه نرم افزار برای بازیابی اطلاعاتی که توسط آنتی ویروس به عنوان ویروس پاک شدن میشناسین؟

سلام دوست عزیز
برنامه های مختلفی برای بازگردانی اطلاعات موجود است.
EASUS Data Recovery Wizard
بازیابی فایل های پاک شده به وسیله ویروس ها
iCare Data Recovery
بازيابي اطلاعاتي که بر اثر ويروسي شدن توسط آنتي ويروس حذف شده اند
MiniTool Power Data Recovery
کاربرد آسان برای بازیابی فایل های پاک شده
;)

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز

با سلام،
اول مطمئن بشید که فایل هاتون واقعاً حذف شدن! اغلب آنتی ویروس ها این طور فایل ها رو داخل قرنطینه نگهداری می کنن، پس بازگردانی شون آسونه! البته توجه داشته باشید که اگه فایل اصلی برنامه آلوده شده باشه، آنتی ویروس باید توانایی پاک سازی آلودگی رو داشته باشه تا فایل به حالت اولیه برگرده اگه این قابلیت رو نداره به درد نمی خوره! اما گاهی هم پیش میاد که فایلی هم نام فایل اصلی ولی آلوده به ویروس وجود داره که باید پاک بشه، در این مواقع فایل اصلی یا در دسترسه یا حذف شده که می شه عمل ریکاوری رو در موردش انجام داد!

roya8

عضو جدید
سلام دوستان من به یک مشکل برخوردم ایکن همه ی برنامه های نصب سیستمم به picture managerتبدیل شده برای باز کردنشونم باید وارد پروپرتیس بشم تا باز کنه
این مشکل وقتی بوجود اومد که من بری باز کردن یک عکس ازpicture managerاستفاده کردم .
حالا من باید چکار کنم؟:(

roya8

عضو جدید
سلام دوستان من به یک مشکل برخوردم ایکن همه ی برنامه های نصب سیستمم به picture managerتبدیل شده برای باز کردنشونم باید وارد پروپرتیس بشم تا باز کنه
این مشکل وقتی بوجود اومد که من بری باز کردن یک عکس ازpicture managerاستفاده کردم .

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سلام دوست عزيز.
فقط آيكنش عوض شده يا با دابل كليك picture manager اجرا ميشه؟ اگر حالت دوم باشه از اين طريق بايد اقدام كنين
contrpl panel -> programs -> default programs

roya8

عضو جدید

سلام دوست عزيز.
ture man
فقط آيكنش عوض شده يا با دابل كليك picager اجرا ميشه؟ اگر حالت دوم باشه از اين طريق بايد اقدام كنين
contrpl panel -> programs -> default programs
بادابل کلیک pictur manager اجرا میشه.
میشه دقیقا بگین چکار کنم؟

محبوبه.ط

عضو جدید
سلام
من لپ تاپ apple دارم با سیستم lion 10.7.2 می خواستم ببینم اگه کنار مکینتاش ویندوز 7 بریزم مشکلی پیش نمیاد برای لپ تاپم.؟؟یعنی از نظر کندی و بقیه چیزا...

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بادابل کلیک pictur manager اجرا میشه.
میشه دقیقا بگین چکار کنم؟

مطابق شكل وارد set default programs بشيد
Untitled.jpg

تك تك نرم افزارهايي كه در قسمت سمت چپ قرار دارند رو انتخاب كنين و اون گزينه كه با بيضي مشخص كردم بزنين. پنجره اي باز ميشه كه ليست تمام پسوندهايي كه اون نرم افزار قابليت اجرا داره رو نشون ميده. گزينه هاي دلخواهتون رو انتخاب كنين. ان شالله مشكلتون حل ميشه

it_solver

عضو جدید
سلام
من لپ تاپ apple دارم با سیستم lion 10.7.2 می خواستم ببینم اگه کنار مکینتاش ویندوز 7 بریزم مشکلی پیش نمیاد برای لپ تاپم.؟؟یعنی از نظر کندی و بقیه چیزا...

سلام دوست عزیز
فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد، افرادی که با مک اشنایی کامل ندارند در کنار آن ویندوز 7 را برای استفاده سریع نصب می کنند و تا بحال من نشنیده ام که مشکلی از این جهت داشته باشند.

محبوبه.ط

عضو جدید
سلام دوست عزیز
فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد، افرادی که با مک اشنایی کامل ندارند در کنار آن ویندوز 7 را برای استفاده سریع نصب می کنند و تا بحال من نشنیده ام که مشکلی از این جهت داشته باشند.

خیلی ممنون از راهنماییتون.
میشه لطفن یه آنتی ویروس قوی هم بهم معرفی کنین که راحت بشه آپدیتش کرد.؟که مشکلی پیش نیاد یه موقع.؟

it_solver

عضو جدید
خیلی ممنون از راهنماییتون.
میشه لطفن یه آنتی ویروس قوی هم بهم معرفی کنین که راحت بشه آپدیتش کرد.؟که مشکلی پیش نیاد یه موقع.؟

سلام
من خودم آنتی ویروس eset smart security را استفاده می کنم و به نسبت حجم آپدیتش مناسب تر از بقیه است. البته کسپر هم آنتی ویروس خوبی است.

it_solver

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png

]درود بر همه مهندسین عزیز
من یه فایل دانلود کردم که نه زیپه نه با rar فعال میشه!!! وقتی راست کلیک میکنم و ران رو میزنم این تصویر میاد میشه راهنماییم کنید؟ اون فایلی که دانلود کردم فیلم بود.مشاهده پیوست 91291

سلام دوست عزیز
عکس واضح نیست، پسوند فایل را با برنامه های سیستم خودت چک کن ببین support میشه؟ و اینکه این پیغام sync میده یا آدرس سایته؟ چون پیغام sync مربوط به اینه که با هیچ برنامه ای هماهنگی نداره!!

it_solver

عضو جدید

سلام دوست عزیز
روی یکی از عکس ها راست کلیک کنید، open with> choose default program حال در این محیط مثلا default عکس را روی windows photo viewer قرار بدید.

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
آیا واسه ی رشته ی نرم افزار در ترم های اولیه نیازی به داشتن لپ تاپ برای داخل دانشگاه هست ؟
یا pc ی تو ی خونه کافی هستش؟

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام
آیا واسه ی رشته ی نرم افزار در ترم های اولیه نیازی به داشتن لپ تاپ برای داخل دانشگاه هست ؟
باسلام
من خودم به شخصه تا دوران لیسانس با پی سی کار میکردم
البته باید دید سیستم شما چه طوریاست :redface:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام این ارورIDMیعنی چه ؟باید چکارکنم؟مشاهده پیوست 114135
فکر می کنم مشکل تون به دلایل زیر باشه
1. شما از نسخه کرک که استفاده می کنید آپیدیت ویندوز یا همین آپدیت خود idm رو زدید و اون سبب شده برنامه تون مشکل پیدا کنه
2. کرک نکردید یا کرکتون مشکل داره
نتیجه : برنامه رو پاک کنید و از اول نصب کنید و دوباره کرک کنید.اگه حل نشد بگین تا دوستان راهنمایی کنن

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز

با سلام،
این احتمال وجود داره که شما از نسخه ی جدیدتری از مرورگری مثل فایرفاکس نسبت به نرم افزار IDM استفاده می کنید، در این صورت بهتره IDM رو آپدیت کنید، یعنی جدیدترین نسخه رو نصب کنید! اما اگه این طور نیست، به قسمت Addonهای فایرفاکس برید و IDM CC رو حذف کنید، بعد از اجرای مجدد فایرفاکس، جدیدترین نسخه ی این افزونه نصب می شه و اجتمالاً مشکل حل می شه!

it_solver

عضو جدید
سلام

سلام
pc کافیه، تا زمانیکه زمینه ی مورد علاقه تان را تعیین کنید.

it_solver

عضو جدید

سلام
مشکل با ناهماهنگی ورژن IDM و مرورگر شماست، ممکنه این IDM را هم درست کرک کرده باشید ولی با اتصال به اینترنت آنرا آپدیت کردید و کرک شما بلاک شده. بهتر است پاکش کنید و ورژن آخر آنرا نصب نمایید.

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلاااااااااام به همه دوستان عزیز و شریف و جیگر خودم!!
یه سوال فنی دارم! جندتا ویجت دانلود کردم از خود ماکروسافت ولی نمیدونم چجوری باید ازشون استفاده کنم. قبلا که دانلود کرده بودم setup داشت و خودش نثب میشد ولی اینا نداره. باید چیکا کنم؟؟

بالا