سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

rezahra201

عضو جدید
سرعت نت هم لاکپشتی هست خدا رحم کنه فردا هزینه های اینترنت رو چند برابر میکنند

سلام دوستان برا کارهای دفتری آدرس یه ایمیل ایرانی میخوام کسی ایمیل ایرانی بلد نیست؟اصلا وجود داره؟دوست ندارم این نرم افزارهای گوشیو نصب کنم الان برای ارسال یه فایل باید خودمون دستی ببریم واقعا سخته:(

سلام ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم اگه ممکنه موتور جستجوی ایرانی هم معرفی کنین البته اگه وجو داشته باشه واقعا کلافه شدم

حميدرن

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان برا کارهای دفتری آدرس یه ایمیل ایرانی میخوام کسی ایمیل ایرانی بلد نیست؟اصلا وجود داره؟دوست ندارم این نرم افزارهای گوشیو نصب کنم الان برای ارسال یه فایل باید خودمون دستی ببریم واقعا سخته:(

mihanmail.ir

ممنون اما کد امنیتیو نشون نمیده بعد میگه کد امنیتی صحیح نیست البته یه دونه ایمیل دیگه پیدا کردم به اسم chimail.ir اونجا که تونستم ثبت نام کنم اما نتونستم ایمیلی ارسال کنم

کومولوس

عضو جدید
یکی بگه اینترنت ملی دیگه چه صیغه ایه؟؟!:exclaim:. اینترنت بین الملل قطع باشه چجوری میشه جایگزین بشه؟. درس و کار و بار داریم/ اصلا این چه وضعیه!!؟. لعنت!!!.

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ،
به نظرتون آمریکا واقعا می‌تونه اینترنت آزاد برای ایرانیا فراهم کنه؟چطوری؟
هر جور فکر میکنم بدون تجهیزات و سخت افزار چطور ممکنه نمی‌فهمم!!

فکر هم نمیکنم امواج وایرلس رو بشه با ماهواره ارسال کرد !
الان فقط فکر کنم از طریق اینترنت ماهواره‌ای میشه متصل شد که اونم سخت افزار میخواد .

rezahra201

عضو جدید
سلام ،

الان فقط فکر کنم از طریق اینترنت ماهواره‌ای میشه متصل شد که اونم سخت افزار میخواد .
سلام بله میتونه تنها با اضافه کردن یک شبکه ماهواره ای که از طریق هر گوشی به راحتی به شبکه جدید وصل میشه بدون سیمکارت و فقط با داشتن یک گوشی و یا تبلت هوشمند میتونید از شبکه ماهواره ای استفاده کنیید ولی خیالتون راحت که نمیده چون مردم ایران همه رفتن خونهاشون و اختشاشگرها دستگیر شدند وسلام نامه تمان

کومولوس

عضو جدید
سلام ،

آمریک به منافع خودش کارداره. الانم خوشحاله درست مثل مسئولین ما. (گرفتی). به من و تو کاری نداره.

leynaz

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
ممنون میشم وقت بذارید و راهنمایی کنید. بچه ها اسم این کابل چیه؟ 13 پین داره، اطلاع دارید از کجا میتونم تهیه کنم؟

پیوست ها

• photo229317.jpg
    photo229317.jpg
    38.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
ممنون میشم وقت بذارید و راهنمایی کنید. بچه ها اسم این کابل چیه؟ 13 پین داره، اطلاع دارید از کجا میتونم تهیه کنم؟
سلام. یه ورودی صوتی خاص است که برای ارتباط با بعضی دستگاه ها استفاده می شه.... معمولا ایلکتریکی ها و جاهایی که وسایل الکتریکی و الکترونیکی می فروشن ممکنه داشته باشن...فقط چرا وقتی چیزی براتون استفاده نداره می خواین تهیه کنید؟ می خواید چه چیزی رو بهش وصل کنید؟ ورودی صدای چی؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. دوستان پلتفورمي هست (نميدونم اسمشو درست گفتم يا نه) كه بشه توش روزمره نويسي كرد؟ امنيتش بالا باشه و اينكه هرچي دلت بخواد توش بنويسي (نه همه چي ولي نه ديگه مثه ايران صم بكم!) و اينكه مخاطب انگليسي زبان باشه چون مي خوام انگليسي بنويسم (صرفا برا تقويت رايتينگ). مثلا نه اعوذ بالله مثل فيس.بوك. فيس.بوك خوبه؟
در ضمن يه اكانت داشتم تو فيس.بوك نام كاربري اسم خودم نبود، كل فعاليتي كه داشتم اين بود كه باهاش يه مربي فيتنس آمريكايي رو دنبال ميكردم، ويديو ورزشي ميذاشت، فيس.بوك كلا اكانتمو بسته!:w22: تو فيس.بوك نميشه نام كاربري فيك داشت؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
نيازمند كمك فوري:w22:http://www.www.iran-eng.ir/core/image/gif;base64,R0lGODlhAQABAPABAP///wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==​:w29:http://www.www.iran-eng.ir/core/image/gif;base64,R0lGODlhAQABAPABAP///wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==​

سلام. دوستان كامپيوتر من هر از گاهي خود به خود ري استارت مي شد ولي دو روزه از روزي دو بار ري استارت شدن رسيده به 15 بار و بازه بين اينا هم كمتر و كمتر شده.
ري استارت كه ميشه يه صفحه ميشكي مياد و هيچ گزينه اي نداره و دكمه اي چيزي نمي خواد نميخواد براي همين من مجبورم دوباره خودم ري استارت كنم. و اون موقع يه گزينه مياد كه ميشه enter رو زد و بالا مياد بلاخره. اگه دكمه پاور رو بزنم كه خاموش بشه باز صفحه اي بدون درخواست مياد و مجبورم ري استارت كنم دوباره.
امروز بعد از 10 بار ري استارت شدن يه صفحه طوسي اومد كه ميگفت نمي تونه استارت كنه و استارتاپ داره چك مي كنه. مي خواي Restore كني؟ ديگه گفتم باشه و بالا اومد. الان باز همون آش و همون كاسه.
دسكتاپ رو يكم خالي كردم، يكم جا باز كردم و فيلم و بازي و اين چيزاي اضافي رو پاك كردم ولي افاقه نكرده انگار. من همه زندگيم همه جزوه هام تو سيستمه:cry:http://www.www.iran-eng.ir/core/image/gif;base64,R0lGODlhAQABAPABAP///wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==​:w04:http://www.www.iran-eng.ir/core/image/gif;base64,R0lGODlhAQABAPABAP///wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==​

leynaz

عضو جدید
سلام. یه ورودی صوتی خاص است که برای ارتباط با بعضی دستگاه ها استفاده می شه.... معمولا ایلکتریکی ها و جاهایی که وسایل الکتریکی و الکترونیکی می فروشن ممکنه داشته باشن...فقط چرا وقتی چیزی براتون استفاده نداره می خواین تهیه کنید؟ می خواید چه چیزی رو بهش وصل کنید؟ ورودی صدای چی؟

دقیقا. این مربوط به یک دستگاه سینمای خانگی سامسونگ بوده که برای اتصال ساب و دی وی دی استفاده میشده که عملا بدون اون دستگاه بلااستفاده میموند. بعد از چند سال دوباره تصمیم به استفاده گرفتیم، منتها با نبود این کابل به مشکل خوردیم و وهیچ کجا هم نداشتن و بهمون گفتن نمیتونید هم پیدا کنید. جالبه بهتون بگم ما براش کابل ساختیم ;):biggrin:

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
کسی اینجا با ووردپرس و افزونه هاش سروکار داشته من ی سوال داشتم؟؟
لطفا کسی بلده بگه

Farid6574

عضو جدید
سلام دوستان

من میخوام در اینستاگرام و تلگرام تولید محتوا کنم و آموزش های ویدئویی بزارم ولی می خواستم بدونم که بدون طراحی سایت میتونم یه لینک پرداخت مختص به خودم ایجاد کنم تا مشتری هام بتونن از این لینک، مبلغ مورد نظر رو پرداخت کنن؟

ممنون میشم راهنماییم کنین.

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام دوستان

من میخوام در اینستاگرام و تلگرام تولید محتوا کنم و آموزش های ویدئویی بزارم ولی می خواستم بدونم که بدون طراحی سایت میتونم یه لینک پرداخت مختص به خودم ایجاد کنم تا مشتری هام بتونن از این لینک، مبلغ مورد نظر رو پرداخت کنن؟

ممنون میشم راهنماییم کنین.

سلام. درگاه پرداخت بدون سایت نمیشه گرفت مدتی پیش منم قصدشو داشتم . توی اینستاگرام و تلگرام چندتا کار قوی قرار بدید فالور جمع کنید اعتماد سازی کنید کفایت میکنه

کلبه تنهایی من

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان یه فیلترشکن خوب رایگان بهم معرفی میکنیدبرای کامپیوتر ویندوز 7 که تلگرام رو برام بازکنه هرچی میریزم باز نمیکنه ممنونم

asbahar785

عضو جدید
سلام من مشکلی در رابطه با وی پی ان دارم.وی پی انwindscribe روی ویندوز 10نصب کردم با اینترنت اسیا تک وصل میشم بعد از وصل شدن وی پی ان اینترنت قطع میشه.ولی موقعی ک با اینترنت ایرانسل وصل میشم هیج مشکلی نداره کسی میدونه مشکل از کجاست چرا اینطور میشه؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من مشکلی در رابطه با وی پی ان دارم.وی پی انwindscribe روی ویندوز 10نصب کردم با اینترنت اسیا تک وصل میشم بعد از وصل شدن وی پی ان اینترنت قطع میشه.ولی موقعی ک با اینترنت ایرانسل وصل میشم هیج مشکلی نداره کسی میدونه مشکل از کجاست چرا اینطور میشه؟
Vpn عوض کن شاید درست بشه
مشکل اینترنت نیست ؟؟
...

بالا