سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

Omid.Delfarib

عضو جدید
سلام
چه بد اخلاق:surprised:
خب از اول میگفتی
ایشالا همه نمراتت 20باشه :)
سپاس

:eek: ها .... بیا و خوبی کن همیشه یه برچپسبی بهت میچسبونن .... کی بد اخلاقه؟!!! نیگاه کن چجوری دارم میخندم :biggrin::biggrin: .... چش حسود کور :biggrin:;)
خدا از دهنت بشنوه ...ایشااله همه نمرات خودتم 20 بشه ...

888888

عضو جدید
راجب کد crc?

راجب کد crc?

سوالات و مشکلات خود را در اینجا مطرح کنید![/quote]
راجب کد crc مطلب می خواهم؟

mahdiehershad

عضو جدید
من وقتی internet explorer رو باز می کنم این error پایینی رو میده:
the ntvdm cpu has encountered an illegal instruction.
cs:054e IP:02d6 OP:2e 63 6f 20 choose 'close' to terminate the application.
چرا؟؟؟؟

picher_s

عضو جدید
من وقتی internet explorer رو باز می کنم این error پایینی رو میده:
the ntvdm cpu has encountered an illegal instruction.
cs:054e IP:02d6 OP:2e 63 6f 20 choose 'close' to terminate the application.
چرا؟؟؟؟
سلام

1- اگه میتونی Upgradش کن.
2- از تو Add Remove programes قسمت Add Windows Components دوباره بنصبش.
3- لطفا اگه میتونی FireFox هم تست کن.

اگه درست نشد اون وقت میشه گفت ماله ویروسه.

موفق باشید.

shabe sarab

عضو جدید
کمک

کمک

سلا م من برنامه ی هشت وزیر زبان برنامه نویسی سی رو می خوام که یکی خودش نوشته باشه واز اینتر نت نگرفته باشه خواهشا کمکم کنید اگه تا پنج روز دیگه برای استاد نفرستمش حتما این ترم می افتم:heart:

abtin.tala

عضو جدید
C:\Program Files\Internet Explorer\IEXPLORE.EXE is not avalid win32 application

با سلام
من چند روزی هست که یک مشکل پیدا کردم خواهشمند است من را در برطرف کردن آن راهنمایی کنید.من هر وقت نرم افزاری روی سیستمم نصب می کنم پیغام زیر را میدهد.

C:\Program Files\CyberLink\PowerDVD\PowerDVD.exe is not avalid win32 application
و...

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
من چند روزی هست که یک مشکل پیدا کردم خواهشمند است من را در برطرف کردن آن راهنمایی کنید.من هر وقت نرم افزاری روی سیستمم نصب می کنم پیغام زیر را میدهد.

C:\Program Files\CyberLink\PowerDVD\PowerDVD.exe is not avalid win32 application
و...

وای!
بدبخت شدی رفت!:w00:
این یه ویروسه واگیرداره! که از کامپیوتر به بیرون و محیط اطراف هم منتقل میشه!:w10:
زود کامیپترت رو از پنجره بنداز بیرون و بسوزون!!!!!!!!!!!!:w06:

حالا چون بچه خوبی هستی, میگم!:whistle:
شما احتمالا بخاطر یه ویروس, فایلهایه سیستمیتون رو از دست دادین! یا قابل دسترس نیستن! که نمیتونین نرم افزاری رو باز کنین!
اگه میتونین از سی دی هایه ویندوز که آماده هستن و آنتی ویروس روشون هست, استفاده کنین, یا هاردتون رو با یه کامیپوتری که آنتی ویروس آپدیت داره, اسکن کنین!
یا فوقش فرمت کنین! و ویندوز رو عوض کنین! و اینکه,زود به آنتی ویروس نصب کنین!
واسه اطلاعات بیشتر به قسمت ویروس ها تو تایپیک کامپیوتر مراجعه کنین!
یا حق...!:w18:

گل مریم

عضو جدید
کمک در طراحی جداول بانک اطلاعاتی(لطفا کمکم کنید)

کمک در طراحی جداول بانک اطلاعاتی(لطفا کمکم کنید)

سلام
من می خوام سیستم آزمایشگاههای دانشگاهمونو پیاده سازی کنم. کارهای تحلیل و طراحیشو انجام دادم و حالا می خوام از روی کلاس دیاگرام، جدولهای بانک اطلاعاتی ام رو بدست بیارم.اما در انجام این کار مشکل دارم.
ممنون میشم که کمکم کنید.
سناریوی این سیستم: در این سیستم تعدادی آزمایشگاه و تعدادی انبار آزمایشگاه وجود دارد. به آزمایشگاهها و انبارهای آزمایشگاه موجود در یه دانشکده یه بخش می گیم. هر بخش زیر نظر رئیس آزمایشگاهه و در هر آزمایشگاه یک یا چند کارشناس کار می کنند. و کل بخش ها زیر نظر مدیر آزمایشگاهها است.در هر آزمایشگاه یک سری تجهیزات اموالی و یک سری وسایل مصرفی وجود داره. در انبارها هم یه سری مواد که عمدتا مواد شیمیایی است.
می خواهیم توی این سیستم بتونیم بر اساس اطلاعات مکانها، مواد و وسایل یا کارمندای سیستم گزارش گیری جستجو و ورود اطلاعات داشته باشیم. مثلا یه سرچ از ماده الکل در بخش کشاورزی یا آزمایشگاه گیاه و یا گزارش اینکه فلان کارشناس در این تاریخ چه موادی رو استفاده کرده و چقدر و..
حالا سوال من اینه که
1- برای کارمندای سیستم اعم از کارشناس ، رئیس آزمایشگاه و...) یه جدول در نظر گرفتم شامل یه سری مشخصات فردی و مشخصات سازمانی و مشخصات تحصیلی، اما اینطوری فیلدهای جدولم خیلی زیاد میشه، اینطوری سرعت پایین نمی یاد؟ اگر هم بخوام جدولمو به سه تا جدول تقسیم کنم، نمی دونم که چطوری باید کلید اصلی و کلید خارجی رو تعیین کنم. آخه کل مشخصات مثلا سازمانی هیچ فیلدی نداره که من اون فیلدو کلید اصلی بگیرم و همون فیلدو توی جدول مشخصات فردی کلید خارجی در نظر بگیرم.
2- در این سیستم می خواهیم ساعات و روزهای کار کارشناس و همچنین برنامه کلاسی رو داشته باشیم. چطور یه همچین فیلدی رو در بانک اطلاعاتی میشه پیاده سازی کرد؟
3- ارتباطی مثل ارث بری، شمول رو چطوری باید در بانک اطلاعاتی پیاده سازی کنم؟

خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید

mahdiehershad

عضو جدید
سلام. من به تازگی ها برای سایتهایی که مثلا سرور تغییر کرده هر بار که باز می کنم میگه

در حال حاضر برای سرور سایت مشکلی پیش آمده و در حال انتقال سایت به سرور جدید هستیم

در خالی که می دونم درست شده و هستن کسایی که استفاده می کنن. من حتی firefox هم نصب کردم ولی درست نشده؟!؟!؟

shahab85

عضو جدید
سلام. من به تازگی ها برای سایتهایی که مثلا سرور تغییر کرده هر بار که باز می کنم میگه

در حال حاضر برای سرور سایت مشکلی پیش آمده و در حال انتقال سایت به سرور جدید هستیم

در خالی که می دونم درست شده و هستن کسایی که استفاده می کنن. من حتی firefox هم نصب کردم ولی درست نشده؟!؟!؟

دکمه ctrl + f5 رو هم امتحان کردی؟
اگر نشد مشکل از سیستمت نیست،از خود سایت یا سروریه که پشتیبانیش میکنه

boioohbaba

عضو جدید
سلام. من دانشجوی مواد هستم. سوالی داشتم، اینکه هنگامی که میخواهم فایلword را به pdf تبدیل کنم دوتا از عکسها به سمت بالا جابجا میشوند،لطفا در این مورد کمکم کنید.

qmars200

عضو جدید
سلام خسته نباشید . من پروژه پایگاه داده میخوام در اس کیو ال اگه میشه تو سایتتون بذارین تا بتونم دانلود کنم ممنون میشم

لطفا زودتر

shahab85

عضو جدید
سلام خسته نباشید . من پروژه پایگاه داده میخوام در اس کیو ال اگه میشه تو سایتتون بذارین تا بتونم دانلود کنم ممنون میشم

لطفا زودتر

یعنی چی؟پروژه کامل؟راجع به چی باشه
بعدشم این کارا ممنوعه اینجا :)
اگه باران مدیر بود الان ناراحت میشد :cry:
البته ردی هم هست اونم ناراحت میشه :w12:

baback

کاربر فعال
با سلام

و...

گرامی ، همون طور که امید عزیز عنوان کرد ، به احتمال زیاد سیستم شما دچار یه ویروس ِ هیجان زده شده !
البته همیشه دلیل این پیغام خطا تروجان یا ویروس نیست اما اکثرا اینطور هست .
مثلا ممکن هست سیستم عامل شما یه سیستم عامل 32بیتی باشه و نرم افزاری که نصب میکنید یه نرم افزار مخصوص سیستم های 64 بیتی باشه .
یا مثلا ممکن هست cd ای که شما از روی اون این برنامه هارو نصب میکنید فایل setup با سخت افزار شما یعنی cd-Rom اِتون مشکل داشته باشه و نتونه اون رو بخونه که توی این موارد بهتره اون رو روی هاردتون کپی کنید و بعد از روی هارد نصب کنید .

اما عمده حالتش این هست که سیستم شما دچار ویروس شده و اون ویروس هم نامردی نکرده و یکراست رفته سراغ فایلهای سیستمی شما . البته بعضی اوقات خوده این آقا ویروسه ( یا شایدم خانم ویروسه ! ) قصد اصلیش این نیست که کاری کنه تا سیستم شما این پیغام رو صادر کنه ، بیشتر مواقع این آنتی ویروس نصب شده روی سیستم شما هست که موقع پاکسازی ویروس خوب اینکار رو انجام نمیدن و باعث تخریب فایلهای سیستمی شما میشن ( دقت در انتخاب آنتی ویروس مناسب ) و دیگه حتی نابود کردن میروس هم کمی به حل مشکل نمیکنه . البته بعضی اوقات هم با غیر فعال کردن آنتی ویروس یا فایروالتون ممکن هست این مشکل تا حدودی رفع بشه ( اگه این پیغام از جانب آنتی ویروس شما باشه ) .
اگر میتونی با یه آنتی ویروس به روز مطمئن بشی که خبری از ویروس نیست ، یه راه حل مناسب این هست که ویندوزت رو آپگرید کنی ( مخصوصا اگر سیستمت XP باشه ) اگر نه که مجبوری دوباره سیستم نصب کنی .

**mobarak**

عضو جدید
سلام
از هک اطلاعاتی دارین؟
من یه آیدی داشتم که خیلی برام خاطره ها داشت متاسفانه رمزشو هک کردن الان میخوام منم رمزشو هک کنم
آیا میتونم؟
مال یاهو هستش

Keivan Keihanipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
از هک اطلاعاتی دارین؟
من یه آیدی داشتم که خیلی برام خاطره ها داشت متاسفانه رمزشو هک کردن الان میخوام منم رمزشو هک کنم
آیا میتونم؟
مال یاهو هستش

هک نمی‌خواد که!!!!
کافیه بری برای تغییر رمز و به سوالات امنیتی که قبلاً جواب دادی دوباره پاسخ بدی یه پس‌ورد جدید دریافت کنی!

احسان د

عضو جدید
سلام دوستان . من ویندوز سون نصب کردم وقتی وارد نت میشم فونت ها خیلی ریز هستن و نمیشه خیلی خوب اونا رو دید . باید چکار کنم تا مشکلم حل بشه؟ ممنونم از راهنمایتون .

Keivan Keihanipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان . من ویندوز سون نصب کردم وقتی وارد نت میشم فونت ها خیلی ریز هستن و نمیشه خیلی خوب اونا رو دید . باید چکار کنم تا مشکلم حل بشه؟ ممنونم از راهنمایتون .

اگر فقط با اکسپلورر مشکل داری باید به بخش تنظیمات فوت در اینترنت آپشن بری. اگر هم کل سیستم این شکلی می‌شه برای این هست که آپ‌گرید کردی نه NEW INSTALLATION
بعدش هم بهتره روی سیستمت فونت نصب کنی.
در پایان هم می‌گم که چون این نسخه هنوز نسخه‌ی نهایی نیست مشکلاتی به همراه داره. به عنوان یک سیستم عامل جامع و مناسب به کسی پیشنهاد نمی‌کنم تا سال 2010 که نسخه‌ی اصلی اون رلیز بشه.

zarghami1

عضو جدید
کمک

کمک

سلام من یه سری فایل دارم که اینکریپت شده (Encrypt) حالا نمیدونم چه جوری میشه اون ها رو دکریپت کرد ِDeEncrypt....

2سال از هرکی میپرسم نمیدونه....! برا همین میگم چه جوری Encrypt میکنن

رو یه فایل کلیک راست کنید
Properties...........> Advanced..........>ghesmate paeen.... dokme Encrypt

رنگ اسم فایل سبز میشه.... و اگه ویندوز رو عوض کنید دیگه نمیشه اون فایل رو اجرا، کپی، یا جابه جا کرد

اگه بلدید کمک کنید.............!

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه
نمی دونم در این موردی که به راهنمای احتیاج دارم برای بیانش تالار مناسبی اومدم یا نه؟
ولی مطلبم رو بیان می کنم و سپاس گذار می شم راهنماییم کنید.
سوال من در مورد راه اندازی
1-ISP
2-کافی نت
3-گیم نت
می باشه.
از سخت افزار و نرم افزارهای مورد نیاز تا مجوزهایی که باید گرفت.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چند وقت پیش آنتی ویروس کسپر رو نصب کردم.
برای نصبش چون خطا می گرفت مجبور شدم تاریخ سیستم رو عوض کنم.
آنتی ویروس نصب و یکبار هم اجرا شد ولی وقتی سیستم رو فردای اون روز روشن کردم آنتی ویروس غیرفعال شده و حتی با کلیک روی اون هیچ صفحه ای باز نمی شه.
آنتی ویروس کسپر2009 است.
لطفا کمکم کنید.
در ضمن قبل از اون روی سیستم آنتی ویروسی نصب نبود و سیستمم ویروسی شده بود و من ویندوز رو دوباره نصب کردم.

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطور می تونم از طریق سیف مود سیستم رو راه اندازی کنم؟

picher_s

عضو جدید
سیستم من با سیف مود بالا نمیاد. چرا؟:question:

سلام

بیشتر ویروس ها از تو رجیستری این کارو انجام میدن!!

برای تعمیره رجیستری از

http://www.4shared.com/file/109573741/b07af0da/MSH_Kill.html

استفاده کن. اگر درست نشد شاید فایلهای سیستمیت دچار مشکل شدن که باید از Sfc

/Scannow استفاده کنی.

حواست باشه ویروس باید از تو حافظت خارج باشه.

موفق باشید.

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه
نمی دونم در این موردی که به راهنمای احتیاج دارم برای بیانش تالار مناسبی اومدم یا نه؟
ولی مطلبم رو بیان می کنم و سپاس گذار می شم راهنماییم کنید.
سوال من در مورد راه اندازی
1-ISP
2-کافی نت
3-گیم نت
می باشه.
از سخت افزار و نرم افزارهای مورد نیاز تا مجوزهایی که باید گرفت.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

من چند وقت پیش آنتی ویروس کسپر رو نصب کردم.
برای نصبش چون خطا می گرفت مجبور شدم تاریخ سیستم رو عوض کنم.
آنتی ویروس نصب و یکبار هم اجرا شد ولی وقتی سیستم رو فردای اون روز روشن کردم آنتی ویروس غیرفعال شده و حتی با کلیک روی اون هیچ صفحه ای باز نمی شه.
آنتی ویروس کسپر2009 است.
لطفا کمکم کنید.
در ضمن قبل از اون روی سیستم آنتی ویروسی نصب نبود و سیستمم ویروسی شده بود و من ویندوز رو دوباره نصب کردم.
کسی نیست جواب این مشکلات منو داشته باشه؟:w05:

بالا