سوالات و مشکلات ویندوز 7 !؟

yasamanra

عضو جدید
سلام
upgrade زمانی انتخاب میشه که قصد داشته باشید ویندوزتون رو ارتقا بدید پس الآن همون custom رو انتخاب کنید.
اگه منظورتون برنامه هایی هستن که الآن روی سیستم نصب هستن،که با نصب ویندوز جدید از بین میرن
ولی اگه اطلاعاتی توی درایو c دارین که نمیخواید حذف بشن نباید درایو c رو فرمت کنید.و ویندوزتون رو توی یه درایو دیگه نصب کنید.
ویندوز 7 یه سری از درایور ها رو شناسایی و نصب میکنه و احتیاجی به نصب ندارین.
اگه پارتیشن ها رو تغییر ندید خیر تفاوتی نمیکنن
خوب اگه c فرمت نشه که ویندوز قبلی پاک نمیشه؟من اگه یه ویندوز 7 دیگه تو یه درایو دیگه نصب کنم که میشه 2 تا ویندوز7 تو یه لپ تاپ؟؟؟؟؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خوب اگه c فرمت نشه که ویندوز قبلی پاک نمیشه؟من اگه یه ویندوز 7 دیگه تو یه درایو دیگه نصب کنم که میشه 2 تا ویندوز7 تو یه لپ تاپ؟؟؟؟؟
خب شما الآن میتونی اطلاعاتت رو انتقال بدی تو یه داریو دیگه
یا ویندوز رو تو یه درایو دیگه نصب کن بعد میتونی یکی از ویندوز هاتو حذف کنی

at3666

عضو جدید
سلام دوستان.
من روی لپ تاپم ویندوز 7 نصب هست.که متاسفانه مشکل پیدا کرده و دوباره میخوام ویندوز7 نصب کنم.
هنگام نصب وقتی به دو گزینه upgrade و custom رسیدم کدوم رو انتخاب باید کنم .من شنیدم که اگر قبلا ویندوز 7 نصب بوده الان هم بهتره که upgrade رو انتخاب کنم.ولی اگر custom رو انتخاب کنم چه تفاوتی ایجاد میشه(در ضمن ویندوز 7 من مشکل داره)

و در مورد اطلاعاتی که در درایو c قرار دارن......اگه نخوام حذف شن و باقی بمونن باید چه کار کنم .....من نمیدونم کدوم از فولدر هایی که تو c هستن مربوط به خود ویندوز میشن.

در ضمن پس از نصب ویندوز چه چیزهایی رو باید دوباره نصب کنم منظورم درایو ها و .... کلیه امکانات مربوط به یه ویندوز هست؟؟؟یا اینکه خودشون به صورت خودکار نصب میشن؟؟؟

بهتره از برنامه ها روی درایو cیک بکاپ تهیه کنی منظورم از فایل برنامه ها است و به صورت ایمیج در یک فلس قرار بده یا در یکی از درایو ها کپی کنید دوراه حل
1. توسیه نمیشود (موقع نصب ویندوز باید روی گزینه ی custom کلیک کنی و در مرحله بعد درایو c راپاک کنی و در ابتدا یک درایو با اندازه 3.9 گیگ درست کن وروی گزینه load draiv کلیک کن در پنجره بعدی از شما دو نمونه سوال میشه در بعضی موارد به این صورت است
1.آیا میخواهید درایوی را نصب کنید
شماروی گزینه دومی بزنی
واگه سوالی پرسیده نشد مستقیماٌ شمارا به قسمت browsمیبرد در آنجا میتوانید فایل ایمیج شده خود را نصب کنید )
2.که توسیه من هم همین است بعد از نصب ویندوز ایمیج را اجرا کرده تا تمام بر نامه ها نصب شود خیلی راحته نه

mojtabaadib

عضو جدید
ارتقاء ویندوز سون7

ارتقاء ویندوز سون7

با سلام.روی سیستم من ویندوز 7 نصب هست که خیلی را از سایت ماکروسافت آبدیت میشه.ولی ورژن اون professinal sp1 هست.الان میخوام اونو ارتقا بدم به یه ورژن جدیدی که الان تو بازار هست.آیا با این کار اطلاعات و برنامه های نصب شده از بین میره.و اصلا چطور باید اونو ارتقا بدم.با تشکر

yasamanra

عضو جدید
کمک فوری

کمک فوری

با سلام.
دوستان لطفا کمک کنید.
ویندوز سون من چون نسخه اصلی نبوده الان نیاز به کرک داره.قبلا از کد کرک استفاده کرده بودم.
ولی الان دیگه کد کرک قبول نمیکنه اگر کسی کد کرک برای ویندوز سون ultimate لپ تاپ ایسوس بلده لطفا راهنمایی کنه.

samtal

عضو جدید
با سلام.
دوستان لطفا کمک کنید.
ویندوز سون من چون نسخه اصلی نبوده الان نیاز به کرک داره.قبلا از کد کرک استفاده کرده بودم.
ولی الان دیگه کد کرک قبول نمیکنه اگر کسی کد کرک برای ویندوز سون ultimate لپ تاپ ایسوس بلده لطفا راهنمایی کنه.

سلام، فک کنم می تونین از این لینک استفاده کنین ... موفق باشید
http://p30download.com/fa/entry/14226/

it_solver

عضو جدید
با سلام.روی سیستم من ویندوز 7 نصب هست که خیلی را از سایت ماکروسافت آبدیت میشه.ولی ورژن اون professinal sp1 هست.الان میخوام اونو ارتقا بدم به یه ورژن جدیدی که الان تو بازار هست.آیا با این کار اطلاعات و برنامه های نصب شده از بین میره.و اصلا چطور باید اونو ارتقا بدم.با تشکر

سلام. اگر ویندوز اورجینال باشه و با آپدیت کردنش بخواهید ورژنش رو بالا ببرید و ارتقا بدهید پس قاعدتا نباید مشکلی برای اطلاعاتتون پیش بیاد.

zahra1997

عضو جدید
سلام تا حالا شنیدید که یه دیوونه administrator ویندوز را فعال کنه بعد از همون user یک user دیگری بسازه ولی user ساخته شده را توی حالت standard user قرار داده باشه بعدم administrator غیرفعال کنه؟ من همون ادمم الان دقیقا هیچ کاری نمیتونم انجام بدم هر قدرم که سعی میکنم دوباره محیط administrator را از توی dos باز کنم نمیشه سیستم فعالش نمیکنه تازه وقتی ویندوز با safe mode میارم بالا حساب administrator رو نشون میده ولی رمز میخواد منم براش رمز نداده بودم حالا این چه رمزی میخواد من واقعا نمیدونم به هر حال cd ویندوز گرفتم نشد. از روی برنامه Reset Windows Password نشد چون فایل sam نتونست پیدا کنه توی فایلwindows32 حالا این مشکل رو به هرکسی میتونید بگید شاید کسی جوابش رو بدونه خواهش میکنم چون واقعا دارم الان دیوونه میشم من یه سری اطلاعات ضروری را توی یک فایل ریخته بودم که الان لازم دارم ولی اون فایلو قبلا از administrator من دیوونه رو حالت encrypt... گذاشته بودم.

it_solver

عضو جدید
سلام تا حالا شنیدید که یه دیوونه administrator ویندوز را فعال کنه بعد از همون user یک user دیگری بسازه ولی user ساخته شده را توی حالت standard user قرار داده باشه بعدم administrator غیرفعال کنه؟ من همون ادمم الان دقیقا هیچ کاری نمیتونم انجام بدم هر قدرم که سعی میکنم دوباره محیط administrator را از توی dos باز کنم نمیشه سیستم فعالش نمیکنه تازه وقتی ویندوز با safe mode میارم بالا حساب administrator رو نشون میده ولی رمز میخواد منم براش رمز نداده بودم حالا این چه رمزی میخواد من واقعا نمیدونم به هر حال cd ویندوز گرفتم نشد. از روی برنامه Reset Windows Password نشد چون فایل sam نتونست پیدا کنه توی فایلwindows32 حالا این مشکل رو به هرکسی میتونید بگید شاید کسی جوابش رو بدونه خواهش میکنم چون واقعا دارم الان دیوونه میشم من یه سری اطلاعات ضروری را توی یک فایل ریخته بودم که الان لازم دارم ولی اون فایلو قبلا از administrator من دیوونه رو حالت encrypt... گذاشته بودم.

شما از یک liveboot که بصورت بوتیبل هست استفاده کنید محیط ویندوز را براتون بصورت live بالا میاره و میتونید اطلااتتون رو بردارید شاید از حالت رمز گذاری شده هم خارج شده باشه.
البته این liveboot حتی پسورد ها رو هم remove میکنه امتحان کنید شاید مشکل admin هم حل بشه.
اطلاعات رو که برداشتید ویندوز را یه repair کنید ببینید مشکل حل میشه؟

setare11

عضو جدید
سلام دوستان من در computer management ام قسمت local users and groups رو ندارم. چیکار باید بکنم؟ چطور میتونم به این قسمت دسترسی پیدا کنم؟

bardiajoon

عضو جدید
نگفتی سیستم عاملت چیه!
تو RUN تایپ کن:
sfc /scannow
اگه ویندوز سون یا ویستا یا 8 داری یه bactch file بساز و دستور بالا رو توش بنویس و سیو کن درنهایت روش فایلی که ساختی کلیک راست و run as admin... رو انتخاب کن.
ضمناً یادت باشه فقط بعضی از ورژن های ویندوز امکان گروپ پالیسی رو دارن! ویندوز 7 فقط pro و ultimate و enteprise این امکانو دارن

bardiajoon

عضو جدید
توی محیط کامند تایپ کن
net user admin 1234 /add صورت کلی دستور رو ضمیمه کردم روش کلیک کن
ادمین نام یوزر جدید و 1234 رمز اونه1.JPG
حالا تایپ کن
net loalgroup admin administator /add
موقث باشی

*shahla*

عضو جدید
سلام

برای انجام یه پروژه ای مجبورم از قسمت :

my computer >properties >advance system setting
environment variable > system variable

icommand & bluecove رو اضافه کنم به این قسمت , سوالم اینه برای ویندوز مشکلی پیش نمیاد ؟
ویندوزم 7 هست و اریجینال

آخرین ویرایش:

آبـی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام

برای انجام یه پروژه ای مجبورم از قسمت :

my computer >properties >advance system setting
environment variable > system variable

icommand & bluecove رو اضافه کنم به این قسمت , سوالم اینه برای ویندوز مشکلی پیش نمیاد ؟
ویندوزم 7 هست و اریجینال

نه دوست عزیز. مشکلی پیش نمیاد. این کار فقط باعث می‌شه ویندوز آدرس محل قرارگیری برنامه موردنظرتون و در نتیجه دستوراتش رو بشناسه. همین!

saye0roshani

عضو جدید
سلام
ویندوز 7 من اسکنرم رو نمیشناسه ، compability رو هم روی xp گذاشتم فایده نداشت اروری که میده میگه unable to open twin device !! باید چیکارش کنم؟ نرم افزارهای دیگه رو هم که نصب کردم ازم میخوان اسکنر رو وصل کنم ینی کلا نمیناسه اسکنرمو ، ممنون میشم کمک کنید

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان گل کامپیوتری
ی سوال دارم
من سیستم عاملم ویندوزه7ه
میخوام حجم درایو c رو بدون اینکه ویندوزمو عوض کنم اضافه کنم
ممنون میشم روششو بگید

maryam_1372

عضو جدید
سلام،
مدتی هست که قابلیت پین کردن فولدرها به TasKbar رو از دست دادم
همانطور که در شکل مشاهده میکنید، وقتی روی آیکون فولدر راست کلیک میکنم، فولدر های پین شده رو نمایش نمیدهد.
000.jpg

maryam_1372

عضو جدید
ممنون م
تمام راه های اونجا رو تست کردم، اما جواب نداد :(
من میتونم برنامه ها رو پین کنم، اینجا مشکلی نیست; وقتی راست کلیلک میکنم، Pin to taskbar برای برنامه ها فعال هست
اما فولدرها نه ...!
0.jpg
lnkfile رو پیدا نکردم.

آخرین ویرایش:

behrooz civil

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
یه سری عکس برام ایمیل شد . من اونا رو دانلود کردم بعد در درایو C ذخیره کردم . حدود دو ماه پیش اونا رو به کل پاک کردم . اما حالا اونا رو میخوام . روش های زیادی رو برای ریکاوری امتحان کردم ولی نشد . لطفا کمکم کنید ممنون . در ضمن ویندوز من سون هستش

ab 84

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
من سوالی داشتم با اجازتون میپرسم:
تاریخ لپ تاپم خود به خود یه روز عقب میره.
از قسمت سمت راست پایین صفحه درستش میکنم اما خاموش روشنش که میکنم دوباره یه روز میره عقب تر.
برای نصب یه نرم افزار که مرتبط با کارم هست حتما باید به روز باشه.
لطفا کمکم کنید؟