سوالات و مشکلات در مورد گوشی های سیمبین

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
با سلام دوستان میتوانند هرگونه مشکل و سوالی در رابطه با گوشی های نوکیا دارند در این تاپیک مطرح کنند. طبیعتا" تاپیک های مشابه و درخواست کمک قفل می شوند.

با تشکر:gol:

pezho

عضو جدید
با سلام خدمت کاربران محترم.گوشی نوکیا ان 900 من مدتی پیش پس از خاموش شدن دیگه بالا نیومد و من رو مجبور کرد اون رو فلش کنم که من اونو اشتباها به یه ورزن پایین تر از ورزن خودش فلش کردم بعد از فلش متوجه شدم گوشی سیم کارتی قبول نمیکنه بعد دوباره تلاش کردن اونو با پی سی ابدیت کنم که متوجه شدم گوشی در حالت پی سی سوییت به پی سی نصب نمیشه.حتی با بلتوث لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم.با تشکر

sokoot.assa

عضو جدید
سلام یه سوال داشتم گوشی من n85 نمیتونم gps رو راه بندازم هرچی دانلود میکنم میریزم تو گوشیم گوشیم نمیخونه نمیدونم چرا . حتی فرمت هم کردم . لطفا راهنماییم کنید

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام یه سوال داشتم گوشی من n85 نمیتونم gps رو راه بندازم هرچی دانلود میکنم میریزم تو گوشیم گوشیم نمیخونه نمیدونم چرا . حتی فرمت هم کردم . لطفا راهنماییم کنید
شما باید بدونید که برای راه اندازی جی پی اس باید گوشیتون توی یه فضای کاملا" باز به مدت 15 دقیقه باشه تا ماهواره ها رو دریافت کنه و بتونید از جی پی اس استفاده کنید

شما چی رو گوشیتون میریزید که نمیتونه بخونه؟
با سلام خدمت کاربران محترم.گوشی نوکیا ان 900 من مدتی پیش پس از خاموش شدن دیگه بالا نیومد و من رو مجبور کرد اون رو فلش کنم که من اونو اشتباها به یه ورزن پایین تر از ورزن خودش فلش کردم بعد از فلش متوجه شدم گوشی سیم کارتی قبول نمیکنه بعد دوباره تلاش کردن اونو با پی سی ابدیت کنم که متوجه شدم گوشی در حالت پی سی سوییت به پی سی نصب نمیشه.حتی با بلتوث لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم.با تشکر
دوست عزیز بعد از هر بار فلش شما باید گوشیتون رو به تنظیمات کارخانه بازگردونید و مشکل نشناختن سیمکار بی شک از این بوده!

شما وقتی میخواید گوشیتون از حالت پی سی سوئیت نصب بشه باید برنامه ای که همراه گوشیتون توی کارتن هست رو نصب کنید و بزارید 1 دقیقه گوشی در این حالت به سیستم وصل باشد تا درایور ها کاملا" نصب بشن

sokoot.assa

عضو جدید
مرسی از جوابتون . میشه خودتون یه برنامه پیشنهاد بدین که دانلود کنم؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار
مرسی از جوابتون . میشه خودتون یه برنامه پیشنهاد بدین که دانلود کنم؟
البته برنامه های توی این حوزه بسیار وسیعن

شما حدود برنامه ی مورد نیاز رو بگید تا براتون بزارم

raha21

عضو جدید
سلام گوشی من ایکس 6 می خواستم یه آنتی ویروس معرفی کنید تا روش نصب کنم مرسی

vogle

عضو جدید
چه طوری می تونم از اینترنت کامپیوترم روی گوشی استفاده کنم برای n73?

di4mond

عضو جدید
سلام دوستان..

Nokia 6303 من چند روزیه موقع کار باهاش گاهی اوقات یه دفه به حالت خاموش میره و بعد خودش باز بلافاصله روشن میشه.
یکبار هم هر کاری کردم روشن نشد و مجبور شدم باطریش رو در بیارم و دوباره جا بذارم.
نمیدونم چرا اینطوری شده، یه دور هم با نود چکش کردم، 3 تا ویروس داشت که پاکشون کرد، از وقتی که ویروساش پاک شده خیلی بهتر شده، چون دیگه به تم و چیزای دیگه گیر نمیده.
فقط اینکه کلی از sms هام پاک شدن، فایلای اورجینال گوشیم مثل آهنگهاش، تم هاش، عکسهاش، تماما پاک شدن. بازی های گوشیم همه ریست شدن.
البته بازی هاش برام مهم نیست، فقط کاش میشد فایلهایی که پاک شده رو برگردوند.
چیکار باید بکنم؟ من نمیخوام گوشیم رو ببرم پیش کسی، چون sms هایی دارم که داخل گوشی هستن و نه سیم کارت، بدتر از همه اینکه قابلیت انتقال به سیم کارت رو ندارن!

امیدوارم بتونید کمکم کنید.

سوال احتمالی در مورد گوشیم بود در خدمتم.
سپاس{گل}

z.alavi

کاربر فعال
گوشی نوکیای 3110 من خورد زمین و بعد دیدم روی صفحه اش از داخل یک لکه ی قهوه ای رنگ افتاده که خیلی آروم داره بزرگ میشه، می خواستم ببینم مشکلش چه طوریه؟ باید ببرمش مرکز تعمیرات موبایل یا بذارم به حال خودش باشه؟؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
دوست عزیز LCD تون مشکل پیدا کرده ! باید تعویض کنین !

ss110

عضو جدید
سلام من گوشی نوکیا x6 16 گیگابایتی دارم بعد از آپدیت گوشی زبان فارسی حذف شد الان نمیتونم تو اس ام اس ها فارسی بنویسم آیا میتونم بازم فارسی بنویسم یا اینکه باید صبر کنم راستی ورژن گوشیم الان 30.0.003 هستش

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام من گوشی نوکیا x6 16 گیگابایتی دارم بعد از آپدیت گوشی زبان فارسی حذف شد الان نمیتونم تو اس ام اس ها فارسی بنویسم آیا میتونم بازم فارسی بنویسم یا اینکه باید صبر کنم راستی ورژن گوشیم الان 30.0.003 هستش
سلام . دوست عزیز آخرین فریموری که برای گوشی شما اومده 30.0.003 هستش که اتفاقا فارسی هم ساپورت میکنه ! شما با چه برنامه ای آپدیت کردین !؟
پیشنهاد میکنم فریمور این گوشی که فارسی رو هم داره دریافت کنین و به وسیله باکس جاف اون رو فلش کنین ! مشکل زبان فارسیتون هم حل خواهد شد !

ss110

عضو جدید
سلام . دوست عزیز آخرین فریموری که برای گوشی شما اومده 30.0.003 هستش که اتفاقا فارسی هم ساپورت میکنه ! شما با چه برنامه ای آپدیت کردین !؟
پیشنهاد میکنم فریمور این گوشی که فارسی رو هم داره دریافت کنین و به وسیله باکس جاف اون رو فلش کنین ! مشکل زبان فارسیتون هم حل خواهد شد !

من با برنامه nokia ovi suite 3.0.0.284 یعنی آخرین ورژنش

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
خوب دوست من شما باید پروداکت کدی رو اون موقع وارد میکردین که زبان فارسی رو هم داشته باشه ! البته عیبی نداره ! شما فایلهای آپدیت توی سیستمتون ذخیره شده ! کافیه فایل PPM مربوط به گوشیتون که زبان فارسی درش قرار داره رو با بقیه فایلها به باکس جاف بشناسونید و گوشی رو از دوباره فلش کنید !
البته پیشنهاد میکنم اگه از این کار سر در نمیارین انجام ندین و اونو به کسی که وارده نشون بدین !
موفق باشین !

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
گوشی من N95هست یه مشکلی داره نمیدونم چرا سرعت اینترنتش خیلی کمه وقتی به عنوان مودم وصل میکنم؟؟تازه من اطلاعاتی رو که حذف کردم میتونم دوباره پیداش کنم
ازتون ممنونم:que:

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام گوشی من 86 Nهست وبا اینکه حافظه اش 8 گیگه وحدودا دو گیگش پره ولی همش پیغام میده که حافظه پر شده ووقتی ویروس کشی کردم دوتا ویروس پیدا کرد ولی اونها رو هم کشتم ولی بازهم همین پیغام رو میده کسی از دوستان هست که بهم کمک کنه ؟

آخرین ویرایش:

yakuza

عضو جدید
مشکل در مورد ان 73

مشکل در مورد ان 73

سلام من گوشی ان 73 ام افتاد توی آب و سوخته برای تعمیر بردم گقتند CPU اش سوخته و پیدا نمیشه
میخواستم بدونم قطعات یدکی اش اصلا پیدا نمیشه یا شاید در اینجا پیدا نمیشه

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام من گوشی ان 73 ام افتاد توی آب و سوخته برای تعمیر بردم گقتند CPU اش سوخته و پیدا نمیشه
میخواستم بدونم قطعات یدکی اش اصلا پیدا نمیشه یا شاید در اینجا پیدا نمیشه
همیشه میگن وقتی گوشی دوتا مشکل براش به وحود میاد یا بفروشیدش به هر قیمتی یا به یکی بندازیتش!

گوشی آب خورده

گوشی ضربه خورده

شک نکنید که اگه تعمیرم بشه دیگه واسه شما گوشی بشو نیست

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام
گوشی من N95هست یه مشکلی داره نمیدونم چرا سرعت اینترنتش خیلی کمه وقتی به عنوان مودم وصل میکنم؟؟تازه من اطلاعاتی رو که حذف کردم میتونم دوباره پیداش کنم
ازتون ممنونم:que:
سرعت ربطی به گوشیتون نداره

سعی کنید گوشیتونو جایی بزارید که آنتن دهیش کامل باشه تا اطلاعات با سرعت بالاتری منتقل بشن

جمله دومیتون سوالی بود یا اخباری؟؟؟
سلام گوشی من 86 Nهست وبا اینکه حافظه اش 8 گیگه وحدودا دو گیگش پره ولی همش پیغام میده که حافظه پر شده ووقتی ویروس کشی کردم دوتا ویروس پیدا کرد ولی اونها رو هم کشتم ولی بازهم همین پیغام رو میده کسی از دوستان هست که بهم کمک کنه ؟
من با ان86 کار نکردم ولی اصولا" بیشتر گوشیها دو حافظه دارن

یه حافظه داخلی و یه حافظه خارجی

دوتا احتمال داره:1-حافظه ی داخلی گوشیتون پر شده باشه و برنامه ها و عکسهایی که روی گوشیتون هست روی حافظه ی داخلی ریخته شده باشه
2-اون ارور مربوط به حافظه ی ذخیره ای گوشیتون نباشه و مربوط به حافظه ی پردازش گوشیتون باشه: توی این حالت هر برنامه یا ویروسی میتونه نقش زیادی رو ایفا کنه به طوری که حجم پردازنده ی گوشی رو به طور کامل اشغال کنه. در این صورت میتونید گوشیتونو فلش کنید مشکلتون حل میشه

yakuza

عضو جدید
همیشه میگن وقتی گوشی دوتا مشکل براش به وحود میاد یا بفروشیدش به هر قیمتی یا به یکی بندازیتش!

گوشی آب خورده

گوشی ضربه خورده

شک نکنید که اگه تعمیرم بشه دیگه واسه شما گوشی بشو نیست
وسایلش پیدا میشه یعنی قطعات یدکی در بازار داره؟ آخه اینجوری که نمیشه فروختش

HaMiD.TcI

مدیر تالار
وسایلش پیدا میشه یعنی قطعات یدکی در بازار داره؟ آخه اینجوری که نمیشه فروختش
نه اتفاقا" لوازم یدکیش همه جا پیدا میشه و به راحتی میتونید تعمیرش کنید ولی تا تعمیر شد بقروشیدش چون دیگه نمیشه بهش اعتماد کرد

HaMiD.TcI

مدیر تالار
چطور اس ام اس بریزم تو کامپیوتر؟
گوشیم 5610
میسی
میتونید از سیمکارت ریدر های موجود در بازار برای اینکار استفاده کنید حدودا" 10 تومن هستند

ولی اگه بخواید از برنامه ی خود نوکیا استفاده کنید باید گوشی رو در حال pc suite به سیستم وصل کنید.برنامه رو اجرا کنید. و گزینه ی Backup رو بزنید و توی قسمت بعدی از گزینه های موجود messages رو انتخاب کنید

ولی در این روش مسیج ها روی سیستم قابل خوندن نیستن و برای خونده شدن باید اونا رو توسط همین برنامه به گوشی ریستور کنید

اگر مشکلی بود من در خدمتم

fatima a

عضو جدید
میتونید از سیمکارت ریدر های موجود در بازار برای اینکار استفاده کنید حدودا" 10 تومن هستند

ولی اگه بخواید از برنامه ی خود نوکیا استفاده کنید باید گوشی رو در حال pc suite به سیستم وصل کنید.برنامه رو اجرا کنید. و گزینه ی Backup رو بزنید و توی قسمت بعدی از گزینه های موجود messages رو انتخاب کنید

ولی در این روش مسیج ها روی سیستم قابل خوندن نیستن و برای خونده شدن باید اونا رو توسط همین برنامه به گوشی ریستور کنید

اگر مشکلی بود من در خدمتم

ممنون
بذارید امتحان کنم بهتون خبر میدم

yakuza

عضو جدید
نه اتفاقا" لوازم یدکیش همه جا پیدا میشه و به راحتی میتونید تعمیرش کنید ولی تا تعمیر شد بقروشیدش چون دیگه نمیشه بهش اعتماد کرد

سلام
بابت راهنمایی هات ممنون
لطفا آدرس یه تعمیرگاه یا فروشگاه لوازم یدکی برا ان 73 را تو تهران یا مشهد برام بذار/ اگه اینجا نمیشه برام به صورت پیام خصوصی بفرست
چون بیرجند که رفتم پرسیدم گفتند که باید یه گوشی دیگه بیاد که اون قطعه را از روش باز کنیم و بزاریم رو این یکی