سوالات و مشکلات در ارتباط با نرم افزارهای مهندسی برق

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
این ارور و میدهError 101-01: [Bus56] Bus base kV is out of 40% range from bus nominal kV. من دارم بخش پخش بار و اتصال کوتاه و میخونم که توی هر مداری حتی یه مدار خیلی ساده برای موتورها هم این ارور و برای باس ها دارم...چطوری باید ولتاژ باس را با خط بالا دستی یکی کنم؟؟متوجه نشدم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

باس رو به منبع وصل کردید ...دو بار روی باس کلیک کنید به تپ rating برید و ولتاژ باس رو دقیقا با ولتاژ منبع بالا دستی و متصل به باس یکی کنید . برطرف میشه .

عطیه کیان

عضو جدید
سلام کسی اموزش نقشه کشی با نرم افزار ایپلن و داره؟؟خودم سی دی اموزشیشو دارم اما کامل نیست..

Morteza-JJ

عضو جدید
سلام به همه مهندسان عزیز دوستان با عرض پوزش یه سوال خیلی مهم داشتم (البته برای خودم) و نمیدونستم کجا باید بپرسم خواهشا پست رو پاک نکنید و اگه میشه لطف کنید و پاسخ بدین. بنده تازه ترم یک رشته مهندسی برق رو گذروندم.گرایشم هنوز مشخص نشده اما به احتمال خیلی زیاد قدرت هستش و درصدی هم احتمال رو روی گرایش الکترونیک میزارم. با این وجود و مقدار زمانی که واسه تابستون مونده..بهترین فعالیتی که برای بنده حقیر پیشنهاد میدین که از تابستون نهایت استفاده رو در جهت پیشرفت تو رشتم داشته باشم چی هستش؟..یادگیری نرم افزار های رشته برق بهتره یا کسب مهارت فنی و یا کلاس آموزشی؟...اگه نیاز به آموزش نرم افزار و یا زبان های برنامه نویسی هستش لطفا از پایه معرفی کنین و چیزیو بگین که در آینده بیشترین سروکار رو باهاش دارم چون واقعا چیز خاصی از این رشته نمیدونم...بازم خواهش میکنم پاسخ بدین..پیشاپیش ممنون و ساپسگزار

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
سلام به همه مهندسان عزیز دوستان با عرض پوزش یه سوال خیلی مهم داشتم (البته برای خودم) و نمیدونستم کجا باید بپرسم خواهشا پست رو پاک نکنید و اگه میشه لطف کنید و پاسخ بدین. بنده تازه ترم یک رشته مهندسی برق رو گذروندم.گرایشم هنوز مشخص نشده اما به احتمال خیلی زیاد قدرت هستش و درصدی هم احتمال رو روی گرایش الکترونیک میزارم. با این وجود و مقدار زمانی که واسه تابستون مونده..بهترین فعالیتی که برای بنده حقیر پیشنهاد میدین که از تابستون نهایت استفاده رو در جهت پیشرفت تو رشتم داشته باشم چی هستش؟..یادگیری نرم افزار های رشته برق بهتره یا کسب مهارت فنی و یا کلاس آموزشی؟...اگه نیاز به آموزش نرم افزار و یا زبان های برنامه نویسی هستش لطفا از پایه معرفی کنین و چیزیو بگین که در آینده بیشترین سروکار رو باهاش دارم چون واقعا چیز خاصی از این رشته نمیدونم...بازم خواهش میکنم پاسخ بدین..پیشاپیش ممنون و ساپسگزار

سلام به شما
قبل از هر چیز روی زبان انگلیسیتون کار کنید که مهمترین و به درد بخور ترین مورد هست... بقیه مهارت ها با کمک زبان خیلی ساده قابل دسترسی است...

طلا.

عضو جدید
سلام دوستان عزیز.یه سوال داشتم کسی اینجا با نرم افزار سیلواکو کار کرده؟؟؟؟؟؟

challenger_69

عضو جدید
سلام دوستان
نرم افزار Code Composer Studio ورژن 5.3 رو میشه روی ویندوز 8.1 نصب کرد؟
من وقتی میخوام برنامه رو نصب کنم پیغام زیر رو نشون میده که در عکس هست
برای رفع این مشکل نظری دارید؟

بالا