سوالات و مشکلات آیفون/آیپد/آیپاد در این تاپیک

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
۱. چیزی که شما عکس دادید Apps Library هست ، و باید یک دور Transfer Purchases انجام بدید تا iBooks بهش افزوده بشه.

۲. بعد در قسمت «پایین» این کادر ، یک کادر دیگه هست. لطفا دقت کنید (بخصوص اگر Adobe Reader و ... هم دارید باید باشه) که میتونید اونجا فایلهای مورد نظر رو بردارید.
Transfer Purchases چه جوری انجام بدم؟!

کجا؟!

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بازم سلام :دی
میشه IOS 5 رو به IOS 6 ارتقا داد؟ :huh: (یعنی منظورم اینه که 7 نمیخوام)

Mehrdad-254

عضو جدید
سلام
من ایفون4 دارم
میخوام بفروشم ولی از sms هام و شماره هام میخوام یه backup داشته باشم.چون چیزهای مهمی توش هست.چیکار باید بکنم؟
و اینکه کاره خاصی هست از لحاظ امنیتی که انجام بدم. مثلا ریست فکتوری اینا بکنم؟
ممنون

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
بازم سلام :دی
میشه IOS 5 رو به IOS 6 ارتقا داد؟ :huh: (یعنی منظورم اینه که 7 نمیخوام)
سلام
همونطور که میدونید کمپانی اپل بعد از انتشار سیستم عامل جدید, امکان برگشت به سیستم عامل قدیمی رو بهتون نمیده, تا به اجبار روی دستگاهتون سیستم عامل جدید نصب بکنید و باگ های امنیتی باعث وقوع مشکل برای دیوایستون نباشه, حالا وقتی که شما گوشی رو جیلبریک میکنید میتونید از ورژنی که در اون لحظه روی هستید مثلا" 5.1.1 , یه امضای الکترونیکی یا همون SHSH معروف رو بگیرید ( که از ورژن 5 به بعد, خود سیدیا این کار رو میکنه) که منبعد بتونید از هر ورژنی, به ورژن 5.1.1 که shsh رو دارید ریستور کنید, شما هر ورژنی از ios رو که جیلبریک کنید خود سیدیا براتون shsh میگیره و از اون به بعد میتونید به راحتی به اون ورژن برید, پس لازمه ی رفتن به ورژن دلخواه به جز آخرین ورژن آی او اس, اول نصب اون ورژن روی گوشیتون و جیلبریک کردنش و داشتن shsh از اون هستید
در غیر این صورت, این امکان وجود ندارد
سلام
من ایفون4 دارم
میخوام بفروشم ولی از sms هام و شماره هام میخوام یه backup داشته باشم.چون چیزهای مهمی توش هست.چیکار باید بکنم؟
و اینکه کاره خاصی هست از لحاظ امنیتی که انجام بدم. مثلا ریست فکتوری اینا بکنم؟
ممنون
سلام
با آیتونز بکاپ بگیرید و بعد گوشیتونو ریستور کنید تا تمام اطلاعاتش پاک بشه

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
من میخوام امروز IOSمو از 5.1.1 ببرم به 6.1.3
از این لینک باید فرمور دانلود کنم .. بعدشم باید با آیتونز بک آپ بگیرم و بعدش شیفت رو نگه دارم و بزنم روی Update
و بعدش رو درست نمیدونم چیکار باید بکنم :w22:
میگم یه وخت گوشیم نپوکه :cry:

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام
من میخوام امروز IOSمو از 5.1.1 ببرم به 6.1.3
از این لینک باید فرمور دانلود کنم .. بعدشم باید با آیتونز بک آپ بگیرم و بعدش شیفت رو نگه دارم و بزنم روی Update
و بعدش رو درست نمیدونم چیکار باید بکنم :w22:
میگم یه وخت گوشیم نپوکه :cry:

shsh دارید از 6.1.3؟

SEA HAWK

عضو جدید
باسلام.يك سوال داشتم اون هم اينه كه موقعى كه من كتاب الكترونيكى اى رو دانلود مى كنم سپس چطور مى تونم اون كتاب رو در گوشى آيفون خودم ذخيره كنم؟ مثلا وقتى كه من كتاب يا جزوه اى رو دانلود ميكنم هيچ راه و گزينه اى واسه ى من وجود نداره يا حداقل من از اون بى اطلاع هستم كه بتونم اون كتاب رو در گوشى خودم ذخيره بكنم كه واسه هميشه اون كتاب رو در اختيار داشته باشم و اين موضوع خيلى من رو آزار ميده و اون كتاب اصلا ذخيره نميشه و وقتى كه از صفحه اون خارج بشى ديگه اون كتاب رو ندارى .با تشكر

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
باسلام.يك سوال داشتم اون هم اينه كه موقعى كه من كتاب الكترونيكى اى رو دانلود مى كنم سپس چطور مى تونم اون كتاب رو در گوشى آيفون خودم ذخيره كنم؟ مثلا وقتى كه من كتاب يا جزوه اى رو دانلود ميكنم هيچ راه و گزينه اى واسه ى من وجود نداره يا حداقل من از اون بى اطلاع هستم كه بتونم اون كتاب رو در گوشى خودم ذخيره بكنم كه واسه هميشه اون كتاب رو در اختيار داشته باشم و اين موضوع خيلى من رو آزار ميده و اون كتاب اصلا ذخيره نميشه و وقتى كه از صفحه اون خارج بشى ديگه اون كتاب رو ندارى .با تشكر
سلام
کتاب الکترونیک با چه فرمتی؟
شما میتونید یه نرم افزار مناسب نصب کنید و هر تعداد خواستید کتاب pdf از طریق iTunes رو گوشیتون بریزید.

SEA HAWK

عضو جدید
سلامکتاب الکترونیک با چه فرمتی؟شما میتونید یه نرم افزار مناسب نصب کنید و هر تعداد خواستید کتاب pdf از طریق iTunes رو گوشیتون بریزید.
با سلامخيلى ممنون كه پاسخ داديد.حقيقتش من فرمت دقيق فايل ها رو نميدونم،من كتاب هاى الكترونيكى رو از سايت bookfi.org دانلود ميكنم و بعد از اينكه فايل مورد نظر دانلود شد كتاب به صورت كامل در صفحه نمايش داده ميشه ولى هيچ گزينه اى بر روى صفحه نيست كه بشه اون كتاب رو ذخيره كرد و من گاهى اوقات فقط محبورم براى حفظ كتاب از تك تك صفحات اون كتاب اسكرين شات بگيرم.گوشى من 5s هست

setareh no

عضو جدید
سلام دوستان میخوام ببینم ایفون 5s هشت گیگ هم داره؟ و قیمتش چنده؟
+
5c چطور؟ هشت گیگش قمتش چنده؟

ممنون میشم کمکم کنید:gol:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان میخوام ببینم ایفون 5s هشت گیگ هم داره؟ و قیمتش چنده؟+5c چطور؟ هشت گیگش قمتش چنده؟ممنون میشم کمکم کنید:gol:

سلام

معمولا حافظه های استانداردی که برای ایفون استفاده میشن 16, 32,64 GB هستن البته ظرفیت های بالاتر هم هست

که بستگی به قیمتشون داره اما تا اونجا که من میدونم هشت گیگ ی مدت محدودی برای اولین بار برای ایفون 5c ساخته شد

ایفون 5c رو که من اصلا توصیه نمیکنم چون دیگه تولید نمیشن و مرغوبیت ندارن چون جنسش از پلاستیک هست
برای همین سریع داغ میشن

اما خب برای تنوع رنگش میخرن اکثرن.. من ایفون 6 رو بهتون توصیه میکنم اگه میخاید یه گوشی خوب بخرید

منکه خودم باهاش کار کردم ( معمولی) و بنظرم از 5s هم بهتره !

.
.
.
.

شاد باشین

لیست قیمت های به روز اپل :

http://persianapple.com/Index.aspx?MP=105&SP=140&N=&P=1&V=1&A=0

آخرین ویرایش:

setareh no

عضو جدید
سلام

معمولا حافظه های استانداردی که برای ایفون استفاده میشن 16, 32,64 GB هستن البته ظرفیت های بالاتر هم هست

که بستگی به قیمتشون داره اما تا اونجا که من میدونم هشت گیگ ی مدت محدودی برای اولین بار برای ایفون 5c ساخته شد

ایفون 5c رو که من اصلا توصیه نمیکنم چون دیگه تولید نمیشن و مرغوبیت ندارن چون جنسش از پلاستیک هست
برای همین سریع داغ میشن

اما خب برای تنوع رنگش میخرن اکثرن.. من ایفون 6 رو بهتون توصیه میکنم اگه میخاید یه گوشی خوب بخرید

منکه خودم باهاش کار کردم ( معمولی) و بنظرم از 5s هم بهتره !

.
.
.
.

شاد باشین

لیست قیمت های به روز اپل :

http://persianapple.com/Index.aspx?MP=105&SP=140&N=&P=1&V=1&A=0
http://persianapple.com/Index.aspx?MP=105&SP=140&N=&P=1&V=1&A=0[/QUOTE تشکر دوست گرامی :gol:

حسین72

عضو جدید
سلام به همه دوستان چند سوال در مورد گوشی های اپل داشتم و از دوستان اگر کسی جواب سوالات رو میدونه لطفا جواب بده 1-این قضیه که گفته میشه ایفون فقط از گوشی ایفون میتونه بلوتوث بگیره صحت داره؟(یعنی از گوشی های سامسونگ و اچ تی سی و غیر هیچ آهنگ فیلم نمیتونه بگیره؟) 2-برنامه ها و اپلیکیشن های نظیر واتس اپ رو ایفون قابل اجراست؟ 3-اپل دارای اپلیکیشنی برای اجرای اپلیکیشن های اندروید هست؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان چند سوال در مورد گوشی های اپل داشتم و از دوستان اگر کسی جواب سوالات رو میدونه لطفا جواب بده 1-این قضیه که گفته میشه ایفون فقط از گوشی ایفون میتونه بلوتوث بگیره صحت داره؟(یعنی از گوشی های سامسونگ و اچ تی سی و غیر هیچ آهنگ فیلم نمیتونه بگیره؟) 2-برنامه ها و اپلیکیشن های نظیر واتس اپ رو ایفون قابل اجراست؟ 3-اپل دارای اپلیکیشنی برای اجرای اپلیکیشن های اندروید هست؟
سلام با تاخير :d
١. بهله ، الان كه ديگه بلوتوث منسوخ شده، با اپ هايي مثل shareit ميشه بين اندرويد و ios فايل رد و بدل كرد
٢. بهله پس چي :w02:
٣. هر اپ به درد بخوري كه اندرويد داره، ios هم داره

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من ٨.٤ رو جيلبريك كردم، سورس http://apt.saurik.com/ خاليه ! هر توييكي هم ميخوام نصب كنم يه اروري ميده كه فلان توييك رو بايد از قبل داشته باشي :w22:

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سرور های سیدیا شلوغه
یه چند روز صبر کنید مشکل حل میشه

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام با تاخير :d
١. بهله ، الان كه ديگه بلوتوث منسوخ شده، با اپ هايي مثل shareit ميشه بين اندرويد و ios فايل رد و بدل كرد
٢. بهله پس چي :w02:
٣. هر اپ به درد بخوري كه اندرويد داره، ios هم داره

بهتره بگیر هر اپ به درد بخوری که آیفون داره آندروید هم داره
حیلی از این اپلیکیشن ها مثل وایبر, اول واسه سیستم عامل آیفون ساخته شدن!
تعداد اپلیکیشن های کاربردی آیفون خیلی بیشتر از آندرویده

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
بهتره بگیر هر اپ به درد بخوری که آیفون داره آندروید هم داره
حیلی از این اپلیکیشن ها مثل وایبر, اول واسه سیستم عامل آیفون ساخته شدن!
تعداد اپلیکیشن های کاربردی آیفون خیلی بیشتر از آندرویده

:confused: تعصب

HaMiD.TcI

مدیر تالار

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
بیشتر این آمارها بین سال های 2010 تا 2013 هستش. 2014 و 2015 هم بررسی بشه بهتره. چون اندروید هر ساله داره بهتر میشه. قدیمی تر بودن iosهم باید در نظر گرفت.

HaMiD.TcI

مدیر تالار
مقایسه ی بعدی انشالله با IOS 9

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

بهترین برنامه ای او اس برای دانلود موزیک کدومه؟

+

ی دیکشنری تک زبانه انگلیسی میخام برا گوشیم پیشنهادتون چیه

مرسی

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
سلام من یه سوال دارم
برد گوشی ایفون اگه مشکل داشته باشه قابل تعویض هست؟
اگه تعویض شه دیگه مشکل پیش نمیاد؟
هزیش چقدره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید:gol:

بالا