سوالات و رفع اشکال نرم افزار Lumion

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من لومیون2.5 نصب کردم اکتیو که میکنم ازم لاگین و پسورد میخواد.چه کنم؟

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان آموزش لومیون از کجا گیر بیاریم؟

الهه4

عضو جدید
سلام به همگی......من نمیتونم از لومیون خروجی بگیرم...میشه راهنماییم کنید؟

reza-65

عضو جدید
با سلام.ميبخشيد .سوالي دارم از حظور دوستان عزيز. برنامه لوميون ۲٫۵ (32بيت)رو فعلا نصب كردم ببينم اين سيستمي كه دم دست دارم اوضاش چطوره؟نصبش كردم عمليات پَچ رو هم انجام دادم.بعدش لوميون رو باز كردم يه صفحه اومد ۲تا گزينه داشت cancel و agreeروي agree كليك كردم بعد از يه لحظه ديدم loginو password ميخواد.يه گزينه هم برا خريد داشت.رفتم تو سايتش ديدم قيمتاش ....:surprised:.الان يعني بايد از سايتي كه لينك داده خريد كنم حتما .يا راه حل ديگه اي هم داره.آخه تو سايتي كه دانلودش كرده بودم .گفته بود كرك شده و مشكلي بعد از نصب وجود نداره. آيا تو بخش عمليات پچ ايرادي رخ داده يا نه ؟ لطفا راهنماييم كنيد.ممنونم. البته تو مرحله پچينگ طبق برخي از آموزشها ،كُدي كه تو chanelsبود رو open كردم و كار تموم شد. اما تو پنجره كركره اي پَچ چند مر حله رو ذكر كرده بود كه من بيخيالش شدم :
۱٫- Create “C:\ProgramData\Lumion 2\” folder
۲- Copy myLumion.ppp into folder created.
۳-. Apply the patcher with admin rights.
۴-. Edit Host file & add
۱۲۷٫۰٫۰٫۱backup.lumion3d.com
۱۲۷٫۰٫۰٫۱activate.lumion.com
Save & close.
حالا برا پچ از كدوم روش بايد استفاده ميكردم. اگر هر دو روش درسته چرا بعد از اينكه لوميون رو باز كردم ،ازم loginو password ميخواست.ممنون ميشم محبت بفرماييد و راهنماييم كنيد.بابت پرحرفي شرمنده.خيلي عجله دارم.

golge

عضو جدید
هرکی سوال در مورد نرم افزار لومیون داره بپرسه آماده کمک کردن به شما دوستان عزیز معمار هستم
در آینده نزدیک پست آموزش نرم افزار لومیون رو هم میزارم
;)

سلام من میخوام نقشه شهر رو به لومیون 8 وارد کنم بعد 3d کنم ولی چون نرم افزار کرک هست تو قسمت لود میمونه/ میشه این مشکل رو حل کرد؟ممنون

الساناز

عضو جدید
سلام. من داشتم گیاه میذاشتم تو کارم دستم خورد به فوتو و یهو تمام گیاهان مدلم رنگ سبز برگاشون خاکستری شد! تو خود مدل...چه کنم؟ تروخدا کمک کنید

Artlife1378

عضو جدید
سلام دوستان برای بردن فایل رویت به لومیون یک پلاگین دانلود کردم تونستم باهاش یک بار مدلمو از رویت به لومیون ببرم اما دفعه های بعد ارور میداد کسی میتونه کمک کنه؟

Artlife1378

عضو جدید
برای بردن فایل رویت باید پلاگین دانلود کنی و نصب کنی توی گوگل سرچ میاد . برای سرعت لومین تو حرکت که با گرفتن دکمه شیفت و اسپس ولی شاید مشککل از سیستممتم باشه که قوی نیست!

پیشوا کورد

عضو جدید
سلام‌ وقت بخیر با عرض پوزش
من زمانی که با لومیون رندر میگرم وقتی وقتی میخوام کیفیتی غیر از پاینترین میزان رو انتخاب کنم ارور میده با این عنوان که قابلیت ایجاد بافت رو نداره
ایا بدلیل حجم‌کار نیست و اگر هست راه کار چیست
ممنون میشم رهنمایی کنید
تشکر از سایت خوبتون

وحید7395

عضو جدید
سلام ... من فایل کارم رو از اسکچاپ وارد لومیون میکنم . از یه جایی به بعد که میخوام کار رو آپدیت کنم ... با هر بار آپدیت یک سری از متریال ها رو بهم نشون نمیده ... میشه راهنماییم کنید؟

بالا