سوالات و درخواست های مرتبط با تالار " گالری آثار هنری شما "

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
با سلام

با توجه به متفاوت بودن ِ ماهیت ، عملکرد و اداره ی این تالار ، و همچنین تعاملات و درخواست های زیاد کاربران ِ این بخش با مدیریت تالار ، یک تاپیک جهت رسیدگی به سوالات و درخواست های مرتبط با این تالار ، یعنی " گالری ِ آثار هنری ِ شما " افتتاح خواهد شد ، و از این پس ،هر نوع سوال و درخواست ِ مرتبط با این تالار را فقط در این تاپیک مطرح بفرمائید ، و اکیداً از ارسال پیام خصوصی خودداری فرمائید.

سوالات و درخواستهایی از قبیل:
- قفل یا باز نگهداشتن تاپیک
- حذف پست های اضافه
- تغییر و ویرایش عنوان
- انتقال و جابجایی
- فهرست بندی
- و ...

لازم به ذکر هست که پاسخ درخواست های خودتون رو فقط در اینجا پیگیری کنید ؛ چیزی که مسلم هست ، در اولین فرصت ، به سوالات و درخواست ها رسیدگی خواهد شد ؛
امیدوارم این شیوه ، گامی بلند به سوی فعالیت های حرفه ای در تالار هنر باشه .
موفق و سربلند باشید . . . :gol:
.
.
.
.
پ . ن : جهت ِ سایر امورات مدیریتی ، به دفتر مدیریت تالار هنر مراجعه بفرمائید . . .:gol:

آخرین ویرایش:

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام
در بخش (گالری اثا هنری شما) با توجه به این که اثارمون رو چندروز به چند روز در تاپیک قرار می دیم.و دوستان هم نظر میدن..باعث میشه اون اثار(بر فرض نقاشی های خودم)در چند صفحه متفاوت باشن و پیدا کردنشون برای شخض بازدید کننده سخت بشه.
و به طور کلی نظم وجود نداره(چون قابلیت ویرایش پست پس از مدت خاصی برای کاربرای معمولی از بین میره)

کاش راه حلی برای این موضوع و نظم پیدا کردن تاپیک بود....مثلا(ویرایش پست)

E . H . S . A . N

مدیر تالار
پاسخ درخواست : فهرست بندی

پاسخ درخواست : فهرست بندی

با سلام
در بخش (گالری اثا هنری شما) با توجه به این که اثارمون رو چندروز به چند روز در تاپیک قرار می دیم.و دوستان هم نظر میدن..باعث میشه اون اثار(بر فرض نقاشی های خودم)در چند صفحه متفاوت باشن و پیدا کردنشون برای شخض بازدید کننده سخت بشه.
و به طور کلی نظم وجود نداره(چون قابلیت ویرایش پست پس از مدت خاصی برای کاربرای معمولی از بین میره)

کاش راه حلی برای این موضوع و نظم پیدا کردن تاپیک بود....مثلا(ویرایش پست)

سلام
خب همانطوری که در پست ِ اول ِ همین تاپیک هم توضیح دادم ، با توجه به اینکه ماهیّت ِ این تالار با سایر تالارها متفاوت هست ، ارتباط و همکاری ِ بیشتری رو طلب میکنه ؛ در نتیجه این تاپیک رو افتتاح کردیم ، که همین درخواست های شما عزیزان در اینجا مطرح بشه ، و به اونا رسیدگی بشه .
گزینه ی ویرایش ِ پست ، بعد از یک روز برای شما غیر فعال میشه ، و امکانش وجود نداره که دسترسی به ویرایش ِ پست های قدیمی داشته باشید .
شما (و سایر دوستان ) ، هر بار که خواستین تاپیکتون رو مدیریت کنید ، درخواستتون رو واضح و کامل توی همین تاپیک مطرح کنید ، در اولین فرصت خودم رسیدگی می کنم .
.
.
.
و اما پاسخ ِ درخواست ِ شما :
شما تقریبا مایل هستید که تاپیگتون فهرست بندی بشه ؛ من به این طریق براتون انجام دادم ؛#1
اگر طور ِ دیگری مدنطرتون بود ( یا برای نقاشی ها عنوان خاصی رو در نظر داشتید ) ، اطلاع بدید ، سرفرصت اصلاح میکنم .
موفق و پیروز باشید . . . :gol:

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
واقعا ممنون!
این روش خیی خوبه!
نه عنوان .هاش خوب بودن.
و اینکه ی سوال:
از حالا به بعد هر آثار جدیدی خواستیم به تاپیک اضاف کنیم.باید بعد از اضاف کردن....در همین تاپیک به شما بگیم تا برامون پست 1 رو اپدیت کنید؟

E . H . S . A . N

مدیر تالار
پاسخ : درخواست های جدید بعد از فهرست بندی

پاسخ : درخواست های جدید بعد از فهرست بندی

واقعا ممنون!
این روش خیی خوبه!
نه عنوان .هاش خوب بودن.
و اینکه ی سوال:
از حالا به بعد هر آثار جدیدی خواستیم به تاپیک اضاف کنیم.باید بعد از اضاف کردن....در همین تاپیک به شما بگیم تا برامون پست 1 رو اپدیت کنید؟

خواهش می کنم .
پیشنهادی که دارم ( هم برای شما و هم سایر دوستان ) اینه که برای پست هایی که در اون آثار هنری ِ خودتون رو میزارین ، عنوان مناسبی رو انتخاب کنید ، تا رجوع کردن به اونا ، راحت تر باشه . ( من خودم برای همه ی پست هام عنوان ِ متناسب با موضوع میزارم، و همیشه رجوع کردن به پست هام راحت هست ).
بله ، شما آثار خودتون رو بزارید ، و هر وقت که حس کردید که نیاز هست فهرست آپدیت بشه ، درخواستش رو در همین تاپیک مطرح کنید ، انجام خواهد شد .
موفق باشید . . .:gol:

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سپاس از زحمات شما.

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید اما شما در آغاز گفتین مزیت اینجا نسبت به سایر بخش ها اینه که مدیریت پستهای خودمون و دیگران و داریم حالا چرا از بین رفت؟

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
عکسهای چند پست اولی من پاک شده قابلیت ویرایش میخواستم

E . H . S . A . N

مدیر تالار
نحوه ی مدیریت ِ تاپیک های شخصی در این تالار !

نحوه ی مدیریت ِ تاپیک های شخصی در این تالار !

ببخشید اما شما در آغاز گفتین مزیت اینجا نسبت به سایر بخش ها اینه که مدیریت پستهای خودمون و دیگران و داریم حالا چرا از بین رفت؟
اون وعده ای که دادم ، هنوز به قوّت ِ خودش باقی هست !
بنده عرض کردم که شما در مدیریت ِ تاپیک های خود ، سهیم خواهید بود ؛ یعنی میتونید در مورد تاپیک هاتون تصمیم گیری کنید ، برای مثال اینکه تاپیک قفل باشه ، باز باشه ، اسپم ها و نظرات باقی بمونه ، حذف بشه ، فهرست بندی و .. و... همه ی اینا با نظرات شما عزیزان صورت میگیره ، و مدیریت دخالتی نمیکنه ؛
و فکر میکنم این امکان ، در نوع ِ خودش در باشگاه مهندسان بی نطیر بود و اولین بار در تالار هنر به وقوع پیوست ، و هزینه ی این ایده رو هم من شخصاً میپردازم ، با گذاشتن ِ زمان ِ بیشتر برای این امورات!

عکسهای چند پست اولی من پاک شده قابلیت ویرایش میخواستم

بعد از موعد منقضی ، فقط مدیران ِ یک تالار ، قابلیت ویرایش دارند !
و دلیل ِ ایجاد این تاپیک هم همین هستش که شما هر موردی در رابطه به تاپیک هاتون و این تالار داشتین ، مطرح کنید تا پیگیری و انجام بشه .
الان هم شما تصاویرتون رو آپلود کنید ، و با توضیحات ِ لازم برای من بفرستید تا پست های شما رو ویرایش و ترمیم کنم .
.
.
.
:gol:

F iona

عضو جدید
سلام
تاپیک های اینجا یه مشکل اساسی دارن.
اونم اینه که باید مدام بین صفحات دنبال اثار هنری بگردی
یعنی ممکنه یه اثر قرار داده بشه اما تا 3 صفحه فقط نظر باشه و این خیلی خسته کننده هست
ضمن اینکه در بعضی تاپیک ها پست ها از حالت نظر و پیشنهاد خارج شده و کاملا اسپم هست.
و در نهایت اینکه خیلی از اثار هم اصلا دیگه دیده نمیشن
بهتره قید بشه که بچه ها حتما اثارشون رو در باشگاه اپلود کنن نه جای دیگه
در غیراینصورت از بین میره زود.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

E . H . S . A . N

مدیر تالار
پاسخ : پیشنهادات و انتقادات تالار گالری ِ آثار

پاسخ : پیشنهادات و انتقادات تالار گالری ِ آثار

سلام
یعنی ممکنه یه اثر قرار داده بشه اما تا 3 صفحه فقط نظر باشه و این خیلی خسته کننده هست
ضمن اینکه در بعضی تاپیک ها پست ها از حالت نظر و پیشنهاد خارج شده و کاملا اسپم هست.
و در نهایت اینکه خیلی از اثار هم اصلا دیگه دیده نمیشن
در غیراینصورت از بین میره زود.
موفق باشید.

سلام
از توجه و حسن نظر شما سپاسگزارم .
در توضیح مطالبی که فرمودید ، باید عرض کنم که :
راستش این تاپیکی که الان ما داریم داخلش صحبت می کنیم ، برای رتق و فتق همین امورات مرتبط با این تالار دایر شده ؛
و همانطوری هم که در پست اول توضیح دادم ، شیوه ی فعالیت در این تالار با تمام تالارای باشگاه مهندسان فرق میکنه ؛ اینجا مدیریت تاپیک ها ، شخصی هست ، و هر کس بنا به میل و سلیقه و ارزشی که برای تاپیکش قائل هست ، میتونه درخواست هایی خودشو اینجا مطرح کنه ، و بنده طبق همونا رسیدگی کنم .
در مورد سر در گمی درون ِ تاپیک ها ، و همچنین شاهدی بر این مدعا که در بالا عرض کردم ، این پست رو ببینید : #1
آیا نظمی بالاتر از این هم هست ؟[منتها وقتی خود دوستان تمایل ندارن ، کاری نمیشه کرد ] .

مدیریت ِ این بخش هم به عهده ی خود ِ دوستان هست ؛ یعنی یادآور شدم که اگر خواستن پست های اسپم حذف بشه ،( و خلاصه تمام امورات مدیریتی ِ این تالار ) ، در همین تاپیک اطلاع بدن ، تا انجام بشه .
البته نظر شخصی ِ بنده بر این هست که نظرات ِ دوستان هر چند که اسپم هم باشه، باعث رونق تاپیک ها هست ، به شرطی که اون نظم ِ اولیه و فهرست بندی و ... داشته باشن .

کاملا حق با شماست ؛ دیده شده که بعضی از آثار از بین رفته ، و واقعا حیف هست .
این مورد رو در اولین فرصت به اعضای محترم دیکته خواهم کرد .
.
.
.
بار دیگر از حسن توجه شما سپاسگزارم . نظراتتون مفید و باارزش بود .
با آرزوی موفقیت و تعالی ِ شما دوست ِ خوبم . . .:gol:

D I S A

عضو جدید
با سلام . در رابطه با استفاده از پتانسیل های تالار هنر که همانا اعضا هنرمند اون هست پیشنهادی دارم که بصورت اتفاقی پستی را دیدم و این پیشنهاد رو مطرح نمودم .
در واقع پیشنهادم به مدیریت این هست که دوستان رو دعوت به اموزش تجربیات و دانش هنریشون کنید . بنظر می رسه که بسیار مفید و سودمند است. متشکرم

E . H . S . A . N

مدیر تالار
با سلام . در رابطه با استفاده از پتانسیل های تالار هنر که همانا اعضا هنرمند اون هست پیشنهادی دارمکه بصورت اتفاقی پستی را دیدم و این پیشنهاد رو مطرح نمودم .
در واقع پیشنهادم به مدیریت این هست که دوستان رو دعوت به اموزش تجربیات و دانش هنریشون کنید . بنظر می رسه که بسیار مفید و سودمند است. متشکرم

سلام
پیشنهاد خوبی هستش ؛
این مورد رو رسیدگی خواهم کرد ، اگر چه که بستگی ِ مستقیم به اعضای محترم داره ، و هر کسی خودش باید علاقه داشته باشه و همت کنه و اطلاعاتش رو در اختیار دوستانش بزاره مثل کارگاههای آموزشی .
از توجه شما سپاسگزارم ؛ با آرزوی موفقیت شما :gol:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
چرا وقتی میخوام کارهای هنری دوستان راببینم برام نمیاره?

سلام
خوش اومدید:gol:
علتش این هست که عکس هایی که دوستان اپلود کردن در سایت های دیگر بعد از مدتی غیرفعال شده و لینکش از بین رفته و نمایش داده نمیشه.
اگر دوستان عکس ها رو در سایت باشگاه اپلود کنن این مشکل دیگه بوجود نمیاد.
پیروز باشید.

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

از کاربرانی که آثار خودشون رو در معرض نمایش گذاشتن کسی هست که دستی تو کشیدن کاریکاتور داشته باشه؟!!

ممنون میشم معرفی کنید:gol:

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
سلام
من میخاستم پست های اضافی تاپیکم حذف بشه و فقط اثارم باشه
البته میخاستم بعضی از پست ها رو هم ویرایش کنم و عکس جدیدتر و با کیفیتت تر و ادیت شده بذارم
..
(بخاطر تبلیغات سفارش طراحی ، میخاستم تاپیک مرتب باشه که دوستان براحتی آثار رو بتونن ببینن)
پیشاپیش از همکاریتون سپاسگذارم :gol:

E . H . S . A . N

مدیر تالار
سلام
من میخاستم پست های اضافی تاپیکم حذف بشه و فقط اثارم باشه
البته میخاستم بعضی از پست ها رو هم ویرایش کنم و عکس جدیدتر و با کیفیتت تر و ادیت شده بذارم
..
(بخاطر تبلیغات سفارش طراحی ، میخاستم تاپیک مرتب باشه که دوستان براحتی آثار رو بتونن ببینن)
پیشاپیش از همکاریتون سپاسگذارم :gol:

سلام خانوم مهندس
ممنون که درخواستتون رو در مکان مناسب مطرح کردید .
پست های اضافی تاپیک شما حذف شد /.
در رابطه با درخواست دوم شما مبنی بر تعویض تصاویر و ... ، شما باید عکس های جدید رو برای بنده در همین تاپیک، ارسال بفرمائید و ذکر کنید که این عکس ، در فلان پست جایگزین شود.
به عنوان مثال :

این عکس : http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=207839&d=1399710031&thumb=1

در این پست : #1

.
.
.

تصاویر رو که فرستادید، سعی میکنم در اولین فرصت انجامش بدم و بهتون اطلاع میدم ..

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
سلام خانوم مهندس
ممنون که درخواستتون رو در مکان مناسب مطرح کردید .
پست های اضافی تاپیک شما حذف شد /.
در رابطه با درخواست دوم شما مبنی بر تعویض تصاویر و ... ، شما باید عکس های جدید رو برای بنده در همین تاپیک، ارسال بفرمائید و ذکر کنید که این عکس ، در فلان پست جایگزین شود.
به عنوان مثال :

این عکس : http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=207839&d=1399710031&thumb=1

در این پست : #1

.
.
.

تصاویر رو که فرستادید، سعی میکنم در اولین فرصت انجامش بدم و بهتون اطلاع میدم ..

خیلی ممنونم :gol:
چشم همین کارو میکنم

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
سلام
من میخاستم پستهای 2 و 3 و 4 و 5 از تاپیکم رو حذف کنید
ممنون میشم :smile:

E . H . S . A . N

مدیر تالار
سلام
من میخاستم پستهای 2 و 3 و 4 و 5 از تاپیکم رو حذف کنید
ممنون میشم :smile:

سلام
مواردی که خواسته بودید ، حذف شدند /.
البته قابلیت برگشت پذیری نیز دارن ؛ چون در هر صورت به نظرم حیف هست که آثار رو حذف کامل کنیم ، مگر اینکه جایگزین همون موضوعات رو بزارید .
آرزوی موفقیت | :gol:

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
درود بر مهندس احسان و سپاسگزاریم از زحمات جنابعالی ........

خواهشمندم قبول زحمت کنید....... و موارد زیر را اصلاح فرمایید

-لطفا نام بنده رو در تاپیک زیر ویرایش فرمایید ...........

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/google.gif [آثار هنری rahpardaz ] - نقاشي با مداد رنگي

تغییر پیدا کند به .......

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/google.gif [آثار هنری Rah Pardaz ] - نقاشي با مداد رنگي

- در پست اول قسمت فهرست تاپیک ویرایش نموده و متن زیر را جایگزین فرمایید

فهرست تاپیک:

آثار ارسالی من .............

سري اول

سري دوم

سري سوم

سري چهارم

کلیپ شهدا

E . H . S . A . N

مدیر تالار
درود بر مهندس احسان و سپاسگزاریم از زحمات جنابعالی ........

خواهشمندم قبول زحمت کنید....... و موارد زیر را اصلاح فرمایید

آثار ارسالی من .............

کلیپ شهدا

سلام جناب مهندس
از محبت شما ممنونم دوست ِ خوبم
مواردی که رو خواسته بودید ، انجام دادم. ممنون از اینکه با آپدیت نگه داشتن فهرست ، در نظم و انتظام این تالار همکاری می فرمائید.
پیشنهادی دارم و اون اینه که اگر به ساخت کلیپ علاقمند هستید و آثار دیگری هم در این زمینه دارید یا در آینده خلق می کنید، یک تاپیک مجزا براشون ایجاد کنید.
در هر صورت، محدودیتی در تعداد تاپیک های آثار شخصی نداریم.
شاد و تندرست باشید | :gol:

بالا