سوالات و درخواست های راهنمایی در مسائل شغلی مهندسی شیمی

سوالات و درخواست های راهنمایی در مسائل شغلی مهندسی شیمی

• مجموع رای دهندگان
    337
کنکورهای آزمایشی مهندسی شیمی

کنکورهای آزمایشی مهندسی شیمی

سلام

دوستان عزیزم

من تو سایت http://www.amoozoffer.ir سه مرحله آزمون های سازمان سنجش را با تخفیف ثبت نام کردم .. پیشنهاد می کنم شمام از این سایت استفاده کنید ... چون هم آزمون های سازمان سنجش برا کنکور ارشد خوبه و اینکه تخفیف ام داره

راستی تو قسمت معرف ام "مقدمان" رو انتخاب کنید تا ثبت نامتون کامل بشه

موفق باشید دوستای کنکوری من

shigel

عضو جدید
آزمون دکترای گرایش بیوتکنولوژی

آزمون دکترای گرایش بیوتکنولوژی

سلام
کسی در مورد آزمون بیو اطلاعی داره؟
منابع رو چطور تهیه کنیم؟
ضرایب؟
و ...

mkshojaei

عضو جدید
اولیه قدم در انجام پایانامه انتخاب موضوع می باشد
برای انتخاب موضوع باید چند تا نکته رو مورد توجه قرار داد
1- اول اینکه یا باید موضوعی رو انتخاب کنید که خودتون علاقه دارید یا تخصص دارید
2- نکته بعد اینکه بهتره موضوعی باشه که در مورد مسائل روز در مورد رشته تون باشه ( مثلا تو رشته ما موضوعاتی مثل بازیافت انرژی یا نانو موضوعات به روزی است )
3- یا موضوعی باشه که در تخصص استاد راهنماتون باشه

Ariyaee_0098

کاربر فعال
استخدام شرکت های خصوصی نفتی

استخدام شرکت های خصوصی نفتی

سلام به همگی دوستان
بچه ها یه سوال داشتم لطفا کسایی که تجربه ای دارند راهنمایی کنند
این شرکتهای خصوصیی که کارشون در حیطه ی صنایع نفتی یا بعضا پتروشیمی
هستش تو مصاحبه هاشون چیا میپرسن؟ (مثلا اگه مدیر فروش یا کارشناس بخوان)
:razz:زبان انگلیسی چقدر براشون مهمه؟

ali7695

عضو جدید
کمپینگ رسیدگی به تصحیح رشته های ازمون پالایشگاه نفت بندرعباس

کمپینگ رسیدگی به تصحیح رشته های ازمون پالایشگاه نفت بندرعباس

سلام دوستاااااااااان مهندسی شیمی صنایع گاز
دوستان رشته ما رو چرا جز بقیه رشته های ازمون قرار ندادن در صورتی که ازمونهای دیگه این رشته مهندسی شیمی گرایش گاز توشون بوده
اقای مدیر و دوستان عزیز لطفا همکاری کنید که ما هم بتونیم ت این ازمون مجاز به امتحان بشیم لطفا اقای مدیر پیگیری کنید
دوستان شما هم به این شماره پالایشگاه زنگ بزنید و درخواستتون رو بدهید انشاالله که تصحیح می کنند
0761-5564180-4
داخلی:3111-3333
دوستان بییاید همه زنگ بزنیم انشاالله کهرشته ما هم مثل بقیه رشته ها جز ازمون باشه
اخه دروس ازمونشونم یکیه

mkshojaei

عضو جدید
کنکور دکترا

کنکور دکترا

سلام بچه ها
کسی اطلاعاتی درمورد کنکور دکترا داره ؟
از چه درسایی سوال میاد؟
از چه منابعی استفاده کنیم؟

forhny

عضو جدید
Spam

Spam

این تاپیک اشتباهی شد! ارور داد و من فک کردم نیومد و یکی دیگه ارسال کردم..لطفا پاک شه

آخرین ویرایش:

comet101

عضو جدید
فقدان کار برای مهندسین شیمی

فقدان کار برای مهندسین شیمی

18 ساله بودیم اومدیم دانشگاه تا آینده بسازیم و جایگاه اجتماعی والایی داشته باشیم
لیسانس گرفتین ، بعدش درس خوندیم اومدیم ارشد
الانم که ارشد تموم شده، من چرا این جایگاه اجتماعی والا رو نمی بینم؟؟؟
موقع دانشجویی بچه اکتیوی بودم،وقتی یکی می گفت کار نیس، تو دلم میگفتم اینو نیگا چی داره میگه لابد چقد بی عرضه تشریف داره، واسه کسی که بخاد کار کنه، کار همیشه هست!!!!
تازه می فهمم معنی اون حرفارو!!!!!
تازه می فهمم و می بینم که آره واقعا "بند پ" هم وجود داره!!!! اونایی که نفساتون گرمه و دانشجویین و با چشموتون حسش نکردین،بخدا هست باباااااااااااااااا!!!! بخدا "بند پ" وجود داره!!!!
دیگه همه چی ارزشش رو تو ذهنم از دست داده
این همه واسه درس جونیم رو گذاشتم چی شد؟!!! هیچی!!!!
تنها من نیسم.... میدونی چقدر فوق لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه تهران با معدل 18 می تونم بهت اسم ببرم که الان بیکارن و توی سوپر مارکت باباشون کار می کنن!!!!
اینا حرفای ناامید کننده نیست ، چیزایی هست که وجود داره توی جامعه!!!!!!!!

BULGARIA

کاربر بیش فعال
18 ساله بودیم اومدیم دانشگاه تا آینده بسازیم و جایگاه اجتماعی والایی داشته باشیم
موقع دانشجویی بچه اکتیوی بودم،وقتی یکی می گفت کار نیس، تو دلم میگفتم اینو نیگا چی داره میگه لابد چقد بی عرضه تشریف داره، واسه کسی که بخاد کار کنه، کار همیشه هست!!!!
تازه می فهمم و می بینم که آره واقعا "بند پ" هم وجود داره!!!! اونایی که نفساتون گرمه و دانشجویین و با چشموتون حسش نکردین،بخدا هست باباااااااااااااااا!!!! بخدا "بند پ" وجود داره!!!!
تنها من نیسم.... میدونی چقدر فوق لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه تهران با معدل 18 می تونم بهت اسم ببرم که الان بیکارن و توی سوپر مارکت باباشون کار می کنن!!!!

این پستو ده جای دیگه گذاشتی دیدم-همشونم قبول ولی شاید در آینده فرجی بشه اینجا ک حساب کتاب نداره-در ضمن جمله آخرتم قبول ندارم

REZA1597

عضو جدید
اره اصلا تو خوبی

aihan

عضو جدید
شرکت نفت مناطق نفت خیز جنوب

شرکت نفت مناطق نفت خیز جنوب

با سلام
دوستان کسی از شرایط کار در شرکت ملی نفت مناطق نفت خیز جنوب خبر داره؟
منظورم اینه که اقماری هستش یا نه؟
یا اینکه کارش بیشتر کدوم مناظقه مخصوصا واسه غیربومی ها؟
و البته حقوقش؟
عنوان شغلی بهره برداری نفت و گاز
با تشکر

mohajer.mmd

عضو جدید
کنکور ارشد مهندسی شیمی-HSE

کنکور ارشد مهندسی شیمی-HSE

با سلام کسی کتاب تست یا جزوه واسه کنکور ارشد رشته مهندسی شیمی-HSE داره بزاره ؟ لطفااا

barmak2015

عضو جدید
سلام به همگی
من سال بعد میخوام امتحان ارشد بدم ترم آخر مهندسی صنایع شیمیایی آزاد تبریز هستم من نمیدونم ظرفیت دانشگاهها چقر هست یااینکه کدوم دانشگاهها سطح بالاتری دارن و اینکه کدوم گرایشها تاپ تر هستن من کارمند شرکت نفت هستم و دوست دارم تو دانشگاه نفت آبادان وارد بشم و اگه کسی کمکم کنه و بگه که چطور میتونم جزوات تخصصی بچه های مهندسی شیمی دانشگاههای معتبر رو بدست بیارم خیلی ممنونش میشم
حاجی بند پ داشتی دیگه حتما، من با ارشد تو حسرت شرکت نفت موندم،اونوقت شما با دیپلم یا فوق دیپلم تشریف بردی شرکت نفت!!

آخرین ویرایش:

barmak2015

عضو جدید
این پستو ده جای دیگه گذاشتی دیدم-همشونم قبول ولی شاید در آینده فرجی بشه اینجا ک حساب کتاب نداره-در ضمن جمله آخرتم قبول ندارم
داداش کدوم فرج!!
من دو ساله سربازیم تموم شده بیکارم (ارشدم هستم)تا کی صبر بکنیم
دو سه سال دیگه هم میگن سنت از استخدام گذشته!!!

aminkhan

عضو جدید
سلام
دوستان با لیسانس مهندسی شیمی میشه عضو نظام مهندسی شد؟اگر آره با چه گرایشی و شرایط و مزایاش چیه؟

msmshavi

عضو جدید
سلام
دوستان با لیسانس مهندسی شیمی میشه عضو نظام مهندسی شد؟اگر آره با چه گرایشی و شرایط و مزایاش چیه؟

اگر منظورت نظام مهنسی ساختمان باشه نمیشه برادر . مهندس شیمی ربطی به ساختمان نداره.
معماری
شهرسازی
ترافیک
عمران و نقشه برداری

aminkhan

عضو جدید
اگر منظورت نظام مهنسی ساختمان باشه نمیشه برادر . مهندس شیمی ربطی به ساختمان نداره.
معماری
شهرسازی
ترافیک
عمران و نقشه برداری
اتفاقا یک نگاه بندازین میبنید هم برق و هم مکانیک هم میوتنند،شرکت کنند،مهندسی شیمی کسی اطلاع نداره؟

spana

عضو جدید
سلام.
اساتید با تجربه یه سوالی داشتم.من سابقه کاری در واحد 106 پارس جنوبی رو دارم که مربوط میشه به توربو کمپرسورهای زیمنس.
میخوام رزومه ام رو برای شرکتای خارجی بفرستم اما سوالی که دارم اینه که نیاز به مدرک دوره های کمپرسور دارم.جایخاصی رو میشناسید که مدرک بین المللی ارایه بده؟؟؟

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان
کسی هست که تو شرکت اویکو (شعبه عسلویه) کار کنه؟ اگه میشناسین لطفا معرفی کنین یه چند تا سوال دارم ازش. ممنون

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.
در خدمتم دوست عزیز.چه سوالی؟
مرسی عزیز
میخواستم تو خصوصی مطرح کنم ظاهرا اینباکستون پر شده

سلام دوست عزیز. خسته نباشید
یکی از دوستانم رزومه فرستاده شرکت اویکو تو عسلویه. قبول کردن ظاهرا. میخواست از شرایط کاری اونجا بپرسه. من گفتم تو باشگاه میپرسم ببینم کسی هست یا نه
در صورت امکان شمارتون رو بدین بهش بگم بهتون زنگ بزنه
ممنون

Farez 132

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهندسی شیمی

مهندسی شیمی

سلام بر مهندسان شیمی،یه سوال دارم از خدمتتون.به نظر شما اساتید مهندسی شیمی گرایش پدیده انتقال بهتر هست یا بيوتكنولوژي?از جنبه فرصت شغلی و ....

narges_chem_eng

عضو جدید
سلام دوستان. من تازه فارغ التحصيل رشته مهندسي شيمي مقطع كارشناسي شدم. قصد دارم براي كنكور ارشد، رشته شناورم رو مهندسي HSE بزنم. كسي ميتونه راهنماييم كنه كه آيا امكان قبوليم در اين رشته هست يا نه يا اينكه اين رشته به درد بخور هست و بازار كار داره يا نه؟ ممنون از لطفتون

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام دوستان. من تازه فارغ التحصيل رشته مهندسي شيمي مقطع كارشناسي شدم. قصد دارم براي كنكور ارشد، رشته شناورم رو مهندسي HSE بزنم. كسي ميتونه راهنماييم كنه كه آيا امكان قبوليم در اين رشته هست يا نه يا اينكه اين رشته به درد بخور هست و بازار كار داره يا نه؟ ممنون از لطفتون
سلام
رشته مهندسی ایمنی رشته خیلی خوبیه و بازار کار خوبی هم داره به نسبت به سایر گرایش ها. دیگه اینکه امکان قبولیتون هست یا نه به میزان تلاش خودتون بستگی داره. امکان قبولی توی کنکور کاملا نسبی هست. شما تلاش خودتون رو بکنید حتما نتیجه هم میگیرید.

reza_heshmati72

عضو جدید
استخدام

استخدام

با سلام خدمت دوستان عزیز.
من کارشناس مهندس شیمی و بیکار هستم.
مدتی هست فاز ۱۳ پارس جنوبی بعنوان کارگر تو پروژه شاغل شدم.
برا ما که دستمون جایی بند نیست جای خوبیه برای شروع کردن و رزومه جمع کردن.
الآن هم تا اواسط برج ۲ خوب نیرو میگیرن اگه مایل بودین از اینترنت و گروه های تلگرامی پیگیری کنید.
ممنون

بالا