سوالات و درخواستهای اقتصاد كشاورزي

balckwave

عضو جدید
سلام به همه دوستان،
یه کنفراس برای ورودی های ما برگزار کردن، میخواستم از دوستان برای انتخاب یه موضوع خوب کمک بخوام. اگه چیزی به ذهنتون میرسه بگین. :gol:

erfan-2010

عضو جدید
سلام . دوستان میدونن که برترین دانشگاه کانادا برای رشته اقتصاد کشاورزی چی هست ؟
بعضی از دوستان دانشگاه مک گیل رو توصیه میکنند و بعضی دیگر دانشگاه گویلف اوتاوا . کدوم بهتره ؟
ممنون

amir.a.s

عضو جدید
مهم مهم.جزوه ارشد

مهم مهم.جزوه ارشد

سلام به همه.به جزوه هاي اقتصاد سنجي و هرنوع جزوه اي كه براي ارشد اقتصاد كشاورزي هست نيازه احتياج دارم.شما رو به خدا كمك كنيد:cry::);)

sirvan 90

عضو جدید
در جستجوی شغل

در جستجوی شغل

سلام دوستان عزیز.
غیر از بانک های کشاورزی که معمولا با رابطه کارمند میگیرن تکلیف بقیه تحصیل کرده های این رشته تخیلی چیه؟:cool:
شما چه کار میکنید؟
چه پیشنهادی دارین؟

sirvan 90

عضو جدید
درخواست عکس

درخواست عکس

سلام عزیزان اقتصادی.
کارشناسی باهنر کرمان بودم.
خاطرات زیبا و شیرینی ازش دارم.کرمان شهر جالبیه.
ازتون درخواست دارم اگه عکسی از دانشکده دارین واسم بفرستین آخه عکسامو دزد برده......:redface:

ghazaliii

عضو جدید
ترجيحا يه پرورش شتر مرغ يا گاو يا يه محصول كشاورزي چيزه وبيه چون شغلاي دولتي بي فايدست و كم در آمد

ورهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا کسی نه سوال داره نه راه حل ارائه میدن واسه کسایی که سوال دارن خدایی بچه های این رشته بی بخار و بی حال نبودناااااااااااااااااااااااااااا
بیاید آبرو بخرید دوستای گل

.آزاده

عضو جدید
سلام من چندتا جزوه اقتصاد سنجی دارم خیلی مختصره اگه بکارت میاد براتون اسکن کنم بفرستم؟

.آزاده

عضو جدید
سلام دوستان عزیز.
غیر از بانک های کشاورزی که معمولا با رابطه کارمند میگیرن تکلیف بقیه تحصیل کرده های این رشته تخیلی چیه؟:cool:
شما چه کار میکنید؟
چه پیشنهادی دارین؟
منم اقتصاد کشاورزی خوندم در حال حاضر با چندتا از دوستان گرایش های مختلف مشاور اقتصادی چندتا مزرعه هستیم.

پیوست ها

• 9659_412.jpg
    9659_412.jpg
    33.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • n00075930-b.jpg
    n00075930-b.jpg
    8.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

.آزاده

عضو جدید
اگر پیام نوری قانون پیام نور نه ترمس
اگر معدلتو بکشی بالا و اولین معدل ساله فارغ التحصیلیت باشی یعنی از همه اونایی که با تو لیسانس میگیرن معدلت بالاتر باشه بعضی از دانشگاه ها بدون کنکور واسه فوق میپذیرنت
درسا سخت نیست نیاز به خوندن و زمان گذاشتن داره
رشته اقتصاد کشاورزی رشته ای هست که هم توی بانکها کار براش خوب پیدا میشه هم بیمه هم خیلی از ادارات دولتی جهاد کشاورزی هم که روی شاخشه
چون هم اقتصاد میخونی و تحلیل اقتصادی بلدی هم کشاورزیه اسم رشتت. و وام برای فعالیت تولیدی به ما بهتر میدن البته اگر بلد باشی کار کنی همه جوره با هر مدرکی کار پیدا میکنی ولی اقتصادش خوبه چون هر ارگانه دولتی نیاز به کارشناس اقتصاد داره الان رئیس بانک مرکزی هم دکترای اقتصاد کشاورزی داره توی بانک کشاورزی هم خوب جذب میکنن این رشته رو
باز نظر خودته اگر هم خواستی فوق رشته ات رو عوض کنی اقتصاد بخون که به نظر من همون اقتصادکشاورزی رو ادامه بدی بهتره البته اگه معدلتو بالا ببری و بتونی بدون کنکور فوق رو هم بخونی که دیگه محشر میشه
با نظرت موافقم
بالاخره یکی پیدا شداز رشته ما حمایت کنه .متشکر

.آزاده

عضو جدید
سلام -اگه پیام نور و فراگیر می خوای شرکت کنی مستقیم راهنمایییت می کنم و میگم که روی خرد و کلان کار کن :cool:و لی برای آزاد و سراسری کتاب نمونه سوالات خانم مسنن مظفری و دکترکرباسی دانشگاه زابل را که چاپ پردازش هستو تهیه کن
http://www.aen-co.com/index.php?productID=75
این نرم افزار عالیه من ازش استفاده کرد. سری به سایت خریدش بزن

.آزاده

عضو جدید
سلام بر همگی
من زیاد نمیام اینجا
منم ارشد اقتصاد کشاورزی میخونم
ونمیرسم زیاد بیام.میخواستم از کاغذ رنگی بپرسم چه جوری میتونم در مورد مقالات ازش کمک بگیرم؟:(
سلام شما ترم چند ارشدید؟
کدوم دانشگاه؟

forugh-69

عضو جدید
kholase mataleb

kholase mataleb

سلام من دنبال نکات خلاصه شده کنکوری واسه ارشدم رشته ام مهندسی اقتصاد کشاورزی کسی میتونه کمکم کنه;)

eliiiiiiiiii

عضو جدید
فرق مشتق جزئی و دیفرانسیل چیه؟

اینو استاد اقتصاد خرد پرسیده

nima.mohamadin

عضو جدید
اینو استاد اقتصاد خرد پرسیده

دیفرانسیل در واقع ترکیب مشتق های جزیی نسبت به هر یک از متغیر هادر یک معادله دیفرانسیل چند متغیره کامل هست مثل :
ای بابا نمیشه فرمول نوشت

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
مشتق پاره‌ای یا مشتق جزئی، در مورد توابع چند متغیره، به مشتق تابع نسبت به یکی از متغیرها با ثابت نگه‌داشتن سایر متغیرها گفته می‌شود.
معادلات دیفرانسیل عادی: در این نوع معادلات تابع جواب دارای تنها یک متغیر مستقل است.
معادلات دیفرانسیل جزیی: در این نوع معادلات تابع جواب دارای چندین متغیر مستقل می باشد.

eliiiiiiiiii

عضو جدید
تابع مطلوبیت کل

تابع مطلوبیت کل

میشه چندتا تابع مطلوبیت کل برای من مثال بزنید
آسون باشن راحت بشه رسمشون کرد
ممنون میشم

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
تابع مطلوبیت مصرف کننده و تولید کننده

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه میشه ریسک ، بهره وری با انواعش و قیمت های مورد انتظار کشاورزان رو تعریف کنید:surprised:

sara.nice

عضو جدید
سلام به همگی کسی هست که مطالبی در مورد ویژگیهای بازار یابی محصولات کشاورزی داشته باشه نیاز فوری دارم.:(:(

aryana377

عضو جدید
موضوع پایان نامه

موضوع پایان نامه

سلام. استاد بهم یک موضوع پایان نامه داده ولی فکر میکنم منابع برای این موضوع کم باشه. خود استاد این اجازه رو بهم داده که اگر موضوع بهتر پیدا کردم اون رو برای پایان نامه انتخاب کنم. از دوستان میخواستم بپرسم موضوعی سراغ دارند که منابع در اون زیاد باشه و کار تحقیقی کمتری نیاز داشته باشه. موضوع پیشنهادی استاد یارانه های نهاده های کشاورزیه