سوالات و آموزشهای مربوط به (Autodesk Land Desktop 2009-10-11)رواینجا مطرح کنید!!

arash1700

عضو
سلام/.
اگه میشه لینک دانلود نرم افزار رو هم بزارید خیلی خیلی ممنون میشم با تشکر
;)

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
ویروسیه

ویروسیه

آموزش نرم افزار لند

توجه توجه

فولدری که همراه این فایل هست ویروسی هستش.الان ویروسه داره تو کامپیوتر من جولان میده.مراقب باشید. لطفا دوستان فایلها رو چک کنن بعد توی سایت قرار بدن.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kavirr

عضو جدید
یک سوال از اساتید محترم نقشه برداری داشتم
برای محاسبه حجم خاکبرداری و خاکریزی یک محوطه با داشتن یک برداشت توپوگرافی از آن از چه نرم افزاری میتوان استفاده کرد که بتوان شیب محوطه را به طور اختیاری در طرفین به راحتی تغییر داد

msc87

عضو جدید
یک سوال از اساتید محترم نقشه برداری داشتم
برای محاسبه حجم خاکبرداری و خاکریزی یک محوطه با داشتن یک برداشت توپوگرافی از آن از چه نرم افزاری میتوان استفاده کرد که بتوان شیب محوطه را به طور اختیاری در طرفین به راحتی تغییر داد
سلام دوست من
بهترین نرم افزارها SDRmap و Land هستن که کار با Land راحتتره.....
با این نرم افزار میتونی نقاط مورد نظزتو دستی وارد کنی یعنی باید مختصاتشونو بدونی بعد وارد نرم افزار کنی ....
اگر سوالی بود من بفرمایید....

kavirr

عضو جدید
باسلام ممنون از پاسختون من خودم بیشتر با SDRmap کار می کنم چون یک کمی قدیمی هستم وبا لند کار نکردم حالا اگر ممکن است بگوئید چگونه با SDRmap چطوری به هدفم برسم (یک سطح توپو از یک محوطه دارم می خواهم نسبت به یک سطح مشخص حجم cut و fill را محاسبه کنم )

msc87

عضو جدید
باسلام ممنون از پاسختون من خودم بیشتر با SDRmap کار می کنم چون یک کمی قدیمی هستم وبا لند کار نکردم حالا اگر ممکن است بگوئید چگونه با SDRmap چطوری به هدفم برسم (یک سطح توپو از یک محوطه دارم می خواهم نسبت به یک سطح مشخص حجم cut و fill را محاسبه کنم )
من بیشتر با Land کار کردم.....
تو نرم افزار Land میتونید نقاط با ارتفاع معلومتون رو وارد کنبد و با اونها یک سطح جدید بسازید و بعد محاسبات حجم رو انجا بدید......
اگر بخواید میتونم یک فایل آموزشی از SDR رو در اختیارتون بگذارم......

موفق باشید....:gol::gol::gol::gol::gol:

mohammad shakeri

عضو جدید
تشكر

تشكر

آموزش نرم افزار لند

از شما بابت آموزش لند ممنونم . من تازه واردم و اين اولين دانلودم بود . راستش چند وقت پيش كتاب آموزش و سي دي آموزشيش رو تهيه كرده بودم اما يه نفر كه بيش از من بهشون احتياج داشت بدون اينكه به من بگه برد و ديگه نياوردش . به هر حال ممنونم .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Ekram

عضو جدید
کاربر ممتاز
راهنمائی؟

راهنمائی؟

دوستان عزیز یک مشکلی دارم از نرم افزار لند دیسکتاپ که امید وارم راه حل آنرا هر چه زود تر برایم بنویسید.
بعد ازینکه نقاط را وارد نمودیم در برنامه و آنرا برچسپ گذاری کرده و سطح را ایجاد نموده ومسیر را تعین کرده و همه را جاری نمودیم، برای رسم پروفیل یاهمان مقطع طولی از منوی پروفیل باید استفاده کنیم اما برنامه ای که من نصب کرده ام ما سال 2009 است. مشکلش در این جاست که اصلا ً منویی تحت عنوان پروفیل ندارد. تمام تولبار ها را هم جستجو کردم ولی به جایی نرسیدم، نمیدانم مشکل در کجاست.
شاید شما هم به مسئله بر خورده باشید، در هر صورت منتظر پاسخ شما هستم.
In Land desktop engineering program 2009, I don’t know where is the profile menu?

rasool.civil

مدیر بازنشسته
دوستان عزیز یک مشکلی دارم از نرم افزار لند دیسکتاپ که امید وارم راه حل آنرا هر چه زود تر برایم بنویسید.
بعد ازینکه نقاط را وارد نمودیم در برنامه و آنرا برچسپ گذاری کرده و سطح را ایجاد نموده ومسیر را تعین کرده و همه را جاری نمودیم، برای رسم پروفیل یاهمان مقطع طولی از منوی پروفیل باید استفاده کنیم اما برنامه ای که من نصب کرده ام ما سال 2009 است. مشکلش در این جاست که اصلا ً منویی تحت عنوان پروفیل ندارد. تمام تولبار ها را هم جستجو کردم ولی به جایی نرسیدم، نمیدانم مشکل در کجاست.
شاید شما هم به مسئله بر خورده باشید، در هر صورت منتظر پاسخ شما هستم.
In Land desktop engineering program 2009, I don’t know where is the profile menu?

سلام
پایین سمت راست صفحه لند یه آیکون هست شبیه چرخ دنده
روش کلیک کن و civil designe رو انتخاب کن تا منو ها اضافه بشن
اگه نبود اونجا تو منوی edit هستش;)

Ekram

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
پایین سمت راست صفحه لند یه آیکون هست شبیه چرخ دنده
روش کلیک کن و civil designe رو انتخاب کن تا منو ها اضافه بشن
اگه نبود اونجا تو منوی edit هستش;)

سلام
هردو كاري رو كه گفتيد كردم ولي بازم نشد؛ عكس هاي زير رو ببينيد

و اينهم سيول دزاين

اگر توجه كنيد در هيچ يك گزينه اي تحت عنوان پروفايل وجود نداره

Ekram

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس چی شدددددددددددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Ekram

عضو جدید
کاربر ممتاز
هنوزم نتونستم این منوی لعنتی پروفیل رو پیدا کنم!!!!!!!!

rasool.civil

مدیر بازنشسته
هنوزم نتونستم این منوی لعنتی پروفیل رو پیدا کنم!!!!!!!!
ببخشید مندیگه به اینجا سر نزدم
یکی دیگه از دوستان هم همین مشکل رو داره
توی تالار نرم افزار تاپیک اتوکد لند هست
اونجا مطرح کرده مشکلشو
من همین جوابو دادم
دیگه نمیدونم مشکل کجاست

rezam2740

عضو جدید
سلام

آقا من هرچی تو نت گشتم نتوستم دانلود لند 2007 رو پیدا کنم.

کسی لینک دانلود این ورژن رو میدونه؟

ممنون میشم.

free surveyer

عضو جدید
توجه توجه
فولدری که همراه این فایل هست ویروسی هستش.الان ویروسه داره تو کامپیوتر من جولان میده.مراقب باشید. لطفا دوستان فایلها رو چک کنن بعد توی سایت قرار بدن.
کاملاً درسته دوست عزیز فایل آلوده به ویروسه

saeed_geomatic

عضو جدید
محاسبه حجم عملیات خاکی در land2009

محاسبه حجم عملیات خاکی در land2009

محاسبه حجم عملیات خاکی

پیوست ها

• hajm amaliyat.pdf
    584.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ffee

عضو جدید
درخواست نرم افزار autocad land desktop

درخواست نرم افزار autocad land desktop

سلام من چه جوری میتونم نم افزار لند گیر بیارم ضمنا فورییییییییی

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااام
بیرون بخر
هزینه دانلود از نت با خریدن سی دی از بیرون تفاوتی نمیکنه!

اینجا هم نسخه 2009 هست برای دانلود

ailll

عضو جدید
کمک د رباره نرم افزار لند

کمک د رباره نرم افزار لند

سلام
نرم افزار لند نم قسمت پروفایل نداره دیوانه شدم از بس که منو ها را زیر و رو کردم
با اینکه روی civil design
تنظیمه اما منو پروفایل نداره

سلام
من برای یاد گرفتن landباید چکار کنم که کتابی رو می شناسید که خوب landرو توضیح داده باشه تا یواش یواش مطالعه کنم تا یاد بگیرم

artinbala999

عضو جدید
سلام
من برای یاد گرفتن landباید چکار کنم که کتابی رو می شناسید که خوب landرو توضیح داده باشه تا یواش یواش مطالعه کنم تا یاد بگیرم
سلام دوست عزیز من چند تا رو دیدم ولی اونی که اساسی و خوبه به نظرم اینه : آموزش نرم افزار مهندسی نقشه برداری نوشته ی ابوالفضل رنجبر و مجتبی جنتی از انتشارات عبیدی

بالا