سوالات , مشکلات و درخواست های خود را در زمینه ارشد - دکترا فقط اینجا مطرح کنید

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
راهنمایی نمیکنین آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عجله نکن.
اینکه چی بهتره و چی بدتر نیاز به تعیین پارامترهایی داره که از مهمترین اونا میشه شغل را نام برد.
مدیریت فناوری اطلاعات ک از گرایش های رشته مدیریت هست و دروس و ضرایب کلا با مهندسی IT فرق داره.به نظرم شما گرایشهای عمده آی تی را درنظر بگیر (شبکه-امنیت-تجارت) و بعد ببین به کدوم علاقه داری و همونا دنبال کن.اگه به هیشکدوم علاقه نداری که برو سراغ تغییر رشته در ارشد. از نظر شغل موقعیت مهندسی نرم و IT فرق خاصی نداره و به تواناییهای فنی شما برمیگرده.

4831

عضو جدید
سلام
من میخوام کنکور ارشد آی تی بدم امسال!
تازه شروع کردم به خواندن. شما چطوری درس نرم افزار رو خوندید؟ وحشتناک حفظی هست. من واقعا با این درس به مشکل برخوردم.

mohandeseit

کاربر ممتاز
سلام
من میخوام کنکور ارشد آی تی بدم امسال!
تازه شروع کردم به خواندن. شما چطوری درس نرم افزار رو خوندید؟ وحشتناک حفظی هست. من واقعا با این درس به مشکل برخوردم.
دیگه همینه ک هس!!!البته بیشتر مفهومیه تا حفظی

• Like
واکنش ها: 4831

4831

عضو جدید
دیگه همینه ک هس!!!البته بیشتر مفهومیه تا حفظی

راهکاری چیزی؟! تکرارتون زیاد بوده؟ مفهومی؟ فصل 1 و 2 ای که من خوندم اکثرش موردی هست و حفظی. خب مفهوم رو با یه دور خواندن دستم می یاد. ولی انقد مدل هاش بعضی جاها زیاد و شبیه هم که.... خلاصه هم برمیداشتید از این درس؟ کتاب مدرسان شریف رو دارم میخونم! خوبه؟

mohandeseit

کاربر ممتاز
راهکاری چیزی؟! تکرارتون زیاد بوده؟ مفهومی؟ فصل 1 و 2 ای که من خوندم اکثرش موردی هست و حفظی. خب مفهوم رو با یه دور خواندن دستم می یاد. ولی انقد مدل هاش بعضی جاها زیاد و شبیه هم که.... خلاصه هم برمیداشتید از این درس؟ کتاب مدرسان شریف رو دارم میخونم! خوبه؟
سعی کنید با تمرکز بالا و خیلی دقیق این قسمتها را بخونید و تست هم بزنید تا بفهمید از چه زوایایی سوال میدن.

zahra.mf

عضو جدید
من جمعه آزمون 25 درصد اول پارسه رو دادم
مهندسی نرم افزار و مدیریت و زبان و خیلی خراب دادم
کسی میتونه برا این سه تا درس راهنمایی کنه یا کتاب یا جزوه خوب میشناسه معرفی کنه :(

hooman_hooman

عضو جدید
من جمعه آزمون 25 درصد اول پارسه رو دادم
مهندسی نرم افزار و مدیریت و زبان و خیلی خراب دادم
کسی میتونه برا این سه تا درس راهنمایی کنه یا کتاب یا جزوه خوب میشناسه معرفی کنه :(
امید وارم آزمونت خوب بوده باشه
واسه مدیریت کتاب مدیریت عمومی نشر نی را بگیر بخون
نویسندش یادم نیست ....

hooman_hooman

عضو جدید
دوستان کسی از دکتری خبر نداره
واسه دروس کارشناسیش چه کتاب هایی بخونم

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان یک خواهشی دارم من این قسمت کتاب اصطلاح ها رو نفهمیدم از دوستان کسی اینا رو بلده لطف کنه توضیح بده یعنی همون IXP , PoPs , tier 1 isp , CPN را توضیح بده( قسمت ١-١٠ كتاب شبكه كامپيوتري رويكرد از فراز به فرود كراس )

Bahar628

عضو جدید
سلام دوستای عزیز
یه سوال داشتم, گرایش های شبکه و امنیت رو از ارشد IT حذف کردن و گذاشتن واسه کامپیوتر ؟!!!

ammarbarati

عضو جدید
helpppppppppppp

helpppppppppppp

سلام دوستان من برا ارشد آزاد ثبت نام کردم سر کار هم میرم با توجه به اینکه وقت زیاد هم ندارم کدوم درسا و منابع رو بخونم که احتمال قبولیم زیاد باشه

sevillana

عضو جدید
سلام

گرایش های فناوری اطلاعات برای ارشد چه رشته هایی هستند ؟

اینجوری که فهمیدم دیگه شبکه ای وجود نداره . بقیه به قوت خود باقی اند آیا ؟

و یه سوال دیگه :

میشه کسی که کنکور ارشد داده و قبول شده منابعی که ازش راضی بوده رو به اطلاع بنده برسونه ...

انقدر منابع زیادن که آدم نمیدونه کدوم خوبه کدوم بد.راهنماییم کنید لطفا.

و دیگری اینکه :

میخواستم خواهش کنم از کسانی که تحصیلات ارشد ودکتراشون یکی از رشته های ( تجارت الکترونیک - مهندسی فناوری اطلاعات - امنیت و اطلاعات ) هست یه مختصر اطلاعاتی راجع به رشته اشون با بیان خودشون بهم بگن.

من خودم لیسانس فناوری اطلاعات دارم و میخوام برای سال بعد آماده کنکور ارشد بشم اما راستش هنوز نمیدونم چه رشته ای رو دوست دارم واسه قبولی تو چه دانشگاهی برنامه ریزی کنم و غیره...

هنوز گیج و مبهمم...

حتی نمیدونم کنکور مهندسی بدم یا چیز دیگه...

اگه دوستانی که در اون سه رشته ای که گفتم تحصیل میکنند راجع بهش اطلاعات بهم بدن لطف و کمک بزرگی در حقم کردند.

mohandeseit

کاربر ممتاز
سلام

گرایش های فناوری اطلاعات برای ارشد چه رشته هایی هستند ؟

اینجوری که فهمیدم دیگه شبکه ای وجود نداره . بقیه به قوت خود باقی اند آیا ؟

و یه سوال دیگه :

میشه کسی که کنکور ارشد داده و قبول شده منابعی که ازش راضی بوده رو به اطلاع بنده برسونه ...

انقدر منابع زیادن که آدم نمیدونه کدوم خوبه کدوم بد.راهنماییم کنید لطفا.

و دیگری اینکه :

میخواستم خواهش کنم از کسانی که تحصیلات ارشد ودکتراشون یکی از رشته های ( تجارت الکترونیک - مهندسی فناوری اطلاعات - امنیت و اطلاعات ) هست یه مختصر اطلاعاتی راجع به رشته اشون با بیان خودشون بهم بگن.

من خودم لیسانس فناوری اطلاعات دارم و میخوام برای سال بعد آماده کنکور ارشد بشم اما راستش هنوز نمیدونم چه رشته ای رو دوست دارم واسه قبولی تو چه دانشگاهی برنامه ریزی کنم و غیره...

هنوز گیج و مبهمم...

حتی نمیدونم کنکور مهندسی بدم یا چیز دیگه...

اگه دوستانی که در اون سه رشته ای که گفتم تحصیل میکنند راجع بهش اطلاعات بهم بدن لطف و کمک بزرگی در حقم کردند.
برای امسال که به روال قبل بوده گرایشها،سال بعد خدا عالمه.
ببین برای منابع تو دروسی مثل داده،الگوریتم،گسسته من خیلی از پوران راضی بودم.
مدیریت هم کتاب رابینز خوبه،کتاب پوران هم همینطور فقط زیاده.
امنیت اطلاعات اگه بخوای بری باید پایه ریاضیت خیلی قوی باشه.

hbigdeli

عضو جدید
سلام
از دوستان کسی میدونه منابع دکترای آی تی چی هستش و چه کتابایی برای این منابع خوبن؟

marzieh.m34

عضو جدید
سلام. من دانشجوی کارشناسی آی تی بودم و الان احتمالا بخوام برم سر یه کار دولتی و میخوام مدرکم رو هم ارتقا بدم برای درجه بندی بالاتر در اداره ولی شک دارم که بین گرایش های شبکه و تجارت کدوم رو انتخاب کنم؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید

marzieh.m34

عضو جدید
سلام. من دانشجوی کارشناسی آی تی بودم و الان احتمالا بخوام برم سر یه کار دولتی و میخوام مدرکم رو هم ارتقا بدم برای درجه بندی بالاتر در اداره ولی شک دارم که بین گرایش های شبکه و تجارت کدوم رو انتخاب کنم؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید

میشه لطفا جوابم رو بدید

generalenglish1

عضو جدید
دانلود رایگان کتاب دکتری زبان عمومی زیر ذره بین

دانلود رایگان کتاب دکتری زبان عمومی زیر ذره بین

کتاب مرجع «زبان عمومی دکتری زیر ذره بین» با هدف پوشش جامع زبان عمومی در کنکور دکتری نگاشته شده است. این جلد از کتاب، با وجود چند هزار تست، پاسخ تشریحی سوالات، آموزش گام به گام گرامر و واژگان و جملات ترجمه شده زبان انگلیسی، شما را از خواندن هر منبع تست دیگری برای کنکور دکتری بی نیاز خواهید نمود. ترجمه های این جلد، عاری از هرگونه اشکال بوده و سعیی شدهه است تا به گونه ای ارائه شود که بیشترین میزان وفاداری به صورت سوال وجود داشته باشد. (این کتاب تمامی آزمونهای داخلی UTPET ،MSRT، EPT، TOLIMO و بین المللی TOEFL و IELTS نیز پوشش می دهد.)

آنچه در این جلد می خوانید عبارتند از:

• پاسخ‌های واقعاً تشریحی کنکور دکتری کلیه رشته‌ها علوم انسانی، فنی‌مهندسی، علوم پایه، کشاورزی، علوم پزشکی، هنر و گروه زبان پاسخ جامع کنکور دکتری 1390 تا 1396 (کافی‌است پاسخ‌ها را قیاس کنید).
  • آمـوزش جامع گرامـر (دستور زبان) – از مبتدی تا پیشرفته با بیان محاوره و طنز؛ حاوی 700 مثال ترجمه‌شده و 100 تست واقعاً تشریحی بیان دستور زبان صفر تا صد (از مبتدی تا پیشرفته) و ...
  • پوشش کامل واژگان با پوشش صددرصدی از کتابهای معتبر و آزمونهای داخلی و بین المللی؛ آموزش جامع ریشه، پیشوند، پسوند؛ تحلیل آماری دقیق تعداد تکرار هر واژه در کنکور دکتری و ...
  • آموزش کامل تکنیک‌های پاسخ به سؤالات درک مطلب بر اساس کنکور دکتری؛ تشریح کلیه تکنیک‌های درک مطلب به همراه ذکر مثال از منابع دست اول.
  • نمونه سؤالات تألیفی شبیه‌سازی‌شده کنکور دکتری با پاسخ کاملا تشریحی از منابع معتبر روز

هم اکنون می توانید در پیوست زیر، بخش‌هایی از این مرجع واقعی کتاب «زبان عمومی دکتری زیر ذره‌بین»، انتشارات نگاه دانش را به رایگان دانلود نمایید.
سه جلدی زبان عمومی زیر ذره بین برای ارشد را نیز مطالعه نمایید.

پیوست ها

• GEUS-PhD-Book@GeneralEnglish.pdf
    3.7 مگایابت · بازدیدها: 2
بالا