سوالات فني

Majid.na

عضو جدید
به نام خدا​

با سلام خدمت دوستان من در یک سوال ریاض مشکل دارم و جوابش رو فوری می خوام ممنون می شم کسی کمک کنه ؟

سوال اینه: ثابت کنید اگر z ریشه یک چند جمله ای باشد آنگاه مزدوج آن نیست ریشه آن چند جمله است ؟

farizin

عضو جدید
يك چند جمله اي با ضرايب حقيقي اگر ريشه مختلط داشته باشه، حتما به صورت مزدوج مختلط خواهد بود.اثباتش رو تو كتاب چرچيل هست..سعي ميكنم پيداكنم و بزارم.مگه اينكه يكي از دوستا زودتر از من اين كار رو بكنه:)

2624

عضو جدید
جزوه لازم!!!!!

جزوه لازم!!!!!

دوستان سلام.جزوه طرح ریزی آقای عشقی رو اگه دارید دست من و بگیرید.:cry:

*mahda*

عضو جدید
خیلی فوری

خیلی فوری

:(سلام بچه ها برای تهیه محلول با غلظت معین یه مقدمه ی توپ میخوام.خیلی فوری.

زهرا65

عضو جدید
سلام من نياز به حل المسائل كتاب مواد و فرايندهاي توليد ( دكتر علي حائريان اردكاني ) جلد دوم دارم لطفا كمكم كنيد ممنون
zm6570@yahoo.com

sahar po

عضو جدید
سوالات فني

سلام من تازه به اين گروه پيوستم:biggrin:من دانشجوي م.صنايع دانشگاه صنعتي هستم.2 سوال دارم:biggrin:1_روشهاي توليد قطعه کار؟2_در مورد ماشين هاي براده برداري؟ در حد 2 صفحه

mahdi2643

عضو جدید
سلام

سلام

باسلام یه راهنمای درباره افزایش برداشت از مخازن نفت میخوام بصورت مقاله باشه بهتر

tajadini

عضو جدید
ببین راهش اینه که ابتداشربت اب وپروکسل بتون روباهم مخلوط کنی بعدباتینررسلکتیو مخلوط وازفانکشن ردبدی09138269054من تاجدینی هستم

ببین راهش اینه که ابتداشربت اب وپروکسل بتون روباهم مخلوط کنی بعدباتینررسلکتیو مخلوط وازفانکشن ردبدی09138269054من تاجدینی هستم

تهیه محلول با غلظت معین یه مقدمه ی توپ میخوام.خیلی فوری.[/QUOTE]اعللغغببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

رهایی و هجرت

عضو جدید
سوال تحقیق در عملیات"مدلسازی" درخواست کمک فوری

سوال تحقیق در عملیات"مدلسازی" درخواست کمک فوری

دوستان عزیز کسی میتونه یه مثال برای این حالت در مدلسازی برام بیان کنه؟ در واقع یه تابع هدف با محدودیت هاش میخوام که جوابش اینجوری در بیاد

یک مربع بشه فضای شدنی و کل این فضای شدنی ،جواب بهینه ما باشه ....یعنی کل مربع ،هم فضای شدنی هست هم اینکه همش جواب بهینه .....

تو رو خدااااااااا بچه ها کمک فوری میخواااااااااااااااام ..خیلی فوری....

سارا ع

عضو جدید
درخواست مراحل کنترل پروژه سد/ساختمان....

درخواست مراحل کنترل پروژه سد/ساختمان....

کمکم کنیییییییییییییییییدخیلی فوریه:cry::cry::cry::cry::cry:

shayan99

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام دوستان من یه گزارش کارآموزی در مورد صنایع چوب میخاستم.اگه کسی داره میتونه برام ایمیلش کنه یا یهجایی رو بهم معرفی کنه برم بگیرمش.

reza_movahedi2009@yahoo.com

مرسی

ع رشیدی

کاربر فعال
خیلی فوری محاسبات عددی

خیلی فوری محاسبات عددی

سلام دوستان.یه برنامه میخواستم به نام"روش اصلاح شده نیوتن" برای درس محاسبات عددی هستش.تو رو خدا کمکم کنید خیلی خیلی سریع لازمش دارم.تو هر سایتی که میشد دنبالش گشتم اما نتونستم چیزی پیدا کنم .لطفا کمکم کنید دیگه تنها امیدم به شماست.:cry: من این برنامه رو به زبان های سی یا سی پلاس پلاس یا سی شارپ یا پاسکال میخواستم.میشه لطف کنید و با یکی از این برنامه هایی که گفتم بذاریدش؟ روش نیوتن با روش اصلاح شده نیوتن فرق داره ها تو روش اصلاح شده نیوتن یهm در فرمول ضرب میشه ((x[SUB]n+1[/SUB]=x[SUB]n[/SUB] - m×(f(x[SUB]n[/SUB])/f[SUP]'[/SUP](x[SUB]n[/SUB] این فرمولشه.

بچه ها لطفاااااااااا کممممممممممممممک!

En.zahra jabbari

عضو جدید
کمکم کنییین :(

کمکم کنییین :(

سلام من ترم 5 صنایع هستم.تو درسام یکم مشکل دارم.کسی ام ندارم کمکم کنه. میتونین کمکم کنین؟؟؟؟؟مثلا مساله هایی که استادم میدرو نمیتونم خودم حل کنم :(

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من ترم 5 صنایع هستم.تو درسام یکم مشکل دارم.کسی ام ندارم کمکم کنه. میتونین کمکم کنین؟؟؟؟؟مثلا مساله هایی که استادم میدرو نمیتونم خودم حل کنم :(
علیکم السلام
بهترین کمک دوستان هم کلاسی و هم دانشگاهی های ترم بالایی هستن
مطلب کمکی هم خواستین اینجا درخواست بدین دوستان در حد توانشون دریغ نمیکنن

تسنیم جون

عضو جدید
سلام
تو رو خدا اگه پیدا کردی به منم بفرس به قول خودت خیلی فوررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررریه

تسنیم جون

عضو جدید
سلام تو کتاب روش های محاسبات عددی دکتر جواد وحیدی و صابر قاسم پور صفحه 71 هس
اگه کتابو پیدا نکردین بگین من اینجا بنویسم براتون اما زیاده
به زبان سی نوشته شده