سوالات خود را اینجا مطرح بفرمایید

Farzadfarhadi

عضو جدید
باسلام واحترام خدمت دوستان عزیز.من میخواستم بدونم برنامه نویسی هم در صنعت نفت کاربرد دارد یانه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

حسین72

عضو جدید
باسلام واحترام خدمت دوستان عزیز.من میخواستم بدونم برنامه نویسی هم در صنعت نفت کاربرد دارد یانه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام.
تا اونجایی که من اطلاع دارم در صنعت نرم افزار های نظیر الگا(مربوط به رشته بهره)دریلینگ افیس(مربوط به حفاری)و... این دست کاربرد دارند.اما نرم افزاری مثل متلب در خود صنعت کاربرد نداره ولی دانشجویان مقطع ارشد و دکترا باید این نرم افزار رو برای تحقیقاتشون بلد باشن.
امیدوارم توضیحاتم کافی باشه

شادان شاد

عضو جدید
سلام.میشه لطفادرمورد شرایط این رشته واسه دخترا توضیح بدین؟الان اوضاع این رشته چطوریه؟باورود ب رشته نفت میشه امید زیادی ب آینده موفق داشت؟

حميدرن

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
ممنون می شم در مورد خطوط انتقال نفت خام اطلاعاتی قرار بدین. مثلا در مورد قطر ، طول و روش پمپاژ نفت خام توی این لوله ها تا رسیدن به پالایشگاه!

petrol engineer

عضو جدید
سلام بر همگی
به مقاله یا فایلی ترجیحا فارسی در مورد Tubing/لوله مغزی و اجزای آن و همینطور در مورد B.O.P احتیاج فوری دارم.
باتشکر
gentle1373@gmail.com

Mohnds@

عضو جدید
سلام
کسی راجبه حمل نقل مخازن تحت فشار چیزی میدونه؟پروژه دارم
mohadesehafsharpour@gmail.com

mresna

عضو جدید
دوستان من pvt رو نميفهمم
چيكار كنم
احساس خنگي ميكنم تو اين درس

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
دوستان من pvt رو نميفهمم
چيكار كنم

سلام
مشکلت چیه تو این درس؟ مبحث خاصی رو یاد نمیگیری؟
کتاب طارق احمد رو دانلود کن و از اونجا مباحث رو مطالعه کن

gasolin

عضو جدید
دوستان من pvt رو نميفهمم
چيكار كنم

همانطور که حمید جان گفتند کتاب طارق احمد فارسی ترجمه شده مطالعه بفرمایید کمک میکنه به شما ضمن اینکه کتاب های لاتین دیگیری هم هست مثل مک کین که فکر میکنم این کتاب فارسی ترحمه شده اما مطمن نیستم

gasolin

عضو جدید
سلام.میشه لطفادرمورد شرایط این رشته واسه دخترا توضیح بدین؟الان اوضاع این رشته چطوریه؟باورود ب رشته نفت میشه امید زیادی ب آینده موفق داشت؟

اصلا شرایط مناسبی نداره پیشنهاد میکنم به شما اصلا ورود نکنید به این رشته
رشته پیشنهادی رشته مهندسی شیمی هست که میتونید در صنعت نفت شاغل بشید

ذبیح ایلون

عضو جدید
سلام خسته نباشید خدمت مهندسان عزیز. در مورد پمپ های سانتریفوژ ک در پالایشگاه استفاده میشوند یکسری مطالب نیاز دارم. لطفا اگر کسی میتواند ممنون میشم. با تشکر از مدیریت سایت

بالا