سوالات آزمونهای استخدامی دو سال اخیر

anozary

عضو جدید
سلام دوستان.من امروز تصمیم گرفتم برای دوستانی که مایل دارن توی آزمونهای استخدامی نفت موفق بشن، این تاپیکو بذارم.اگه از دوستان کسی هست که سوالات امسال رو داشته باشه ، مخصوصا سوالاته ساخت و تولیدش (شنیدم خیلیا سر جلسه عکس گرفتن از سوالات:smile:) و یا اینکه از سوالات چیزی یادش باشه، اعلام کنه تا توی این تاپیک که قطعا مفید خواهد بود، بذاره.من هم تا چند روز آینده قراره سوالات سال 90 دستم بیاد و به محض اینکه به دستم رسید اینجا می ذارم که همه استفاده کنن.مطمئنا بی تاثیر نیست.خواهش می کنم همراهی کنید.;)

nimaza1

اخراجی موقت
سلام
ادرس پروفایل جدیمو گذاشتم ..... اگر بازم سوالی در مورد مصاحبه نفت و یا عقیدتی و یا حتی زمانی که استخدام شدید داشتید به این ادرس پیام بدید خصوصی جوابتون رو میدم... موفق باشید

http://www.www.www.iran-eng.ir/member.php/681766-nimaza1

nimaz1

اخراجی موقت
دوستان خوب ... خوشبختانه مهرماه مصاحبه برگذار میشه و این فرصت خیلی خوبیه واسه اماده شدن واسه مصاحبه...

oilwork

اخراجی موقت

سوالات مصاحبه استخدامی سراسری و رسمی شركت نفت سال 87 رشته مهندسی مكانیك پرسیده بودند :

1. زمانیكه یك شیر آب باز می كنیم آب به صورت یك ستون مخروطی شكل فرو می ریزد. چرا اینگونه می شود و قطر ستون آب كاهش می یابد ؟

مصاحبه استخدامی سراسری و رسمی شركت نفت سال 88 رشته مهندسی مكانیك

1. پدیده كاویتاسیون چیست ؟

مصاحبه استخدامی شركت فاتح صنعت كیمیا – شیراز سال 89

1. بازده مبدل حرارتی چگونه بدست می آید ؟

ادامه سوالات مصاحبه حضوری نفت و گاز و پتروشیمی و نیروگاه اتمی... اینجا را کلیک کنید

بالا