سوالات ، مشکلات و درخواست های در رابطه با میکروکنترلر ها

lord mohsen

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید.من می خوام یه برنامه بنویسم که به کمک یک شسی یک تایم مشخص کنیم و بعد از اون تایم استفاده بشه برای روشن نگه داشتم یک رله یه مقدار به مشک خوردم اگر بتونید کمکم کنید ممنون می شم

Pro.Eng

متخصص plc
کاربر ممتاز
سلام دوستان. واسه اندازه گیری فلو (آب) میخوام از سنسور فلومتر استقاده کنم. اما برنامه متناسب با اون رو گیر نیوردم. لطفا کسی اگه برنامشو داره دریغ نکنه. سنسور هم ls07 هست. ممنون
سلام.
برنامه رو گیر نیار ، خودت بنویس.
برای راهنمایی دیتا شیت سنسور رو بخون. خودش توضیح داده. یا حداقل مشخصاتش هستش که با توجه به مشخصاتش خودت میتونی برنامشو بنویسی.

Pro.Eng

متخصص plc
کاربر ممتاز
سلام دوستان خسته نباشید.من می خوام یه برنامه بنویسم که به کمک یک شسی یک تایم مشخص کنیم و بعد از اون تایم استفاده بشه برای روشن نگه داشتم یک رله یه مقدار به مشک خوردم اگر بتونید کمکم کنید ممنون می شم
سلام.
این خیلی راحته.
شما آشنایی با برنامه نویسی دارید ؟!
اگر ندارید برنامه نویسی یاد بگیرید.
ولی خیلی کلی بگم شما باید یک ورودی به میکرو اعمال کنید. توسط اون ورودی خروجی رو کنترل کنید. ورودی هم در هر لحظه توسط میکرو سنس میشه و اگر کلید فشار داده شده باشه توسط دستورات تأخیری یک DELAY ایجاد میشه و ....
موفق باشید.

hadiavr

عضو جدید
به نظر من نباید تو شرط port قرار بدی pin تعریف کن چون ورودی میباشد

صادق42

عضو جدید
نياز به كمك ومشاوره

نياز به كمك ومشاوره

سلام دوستان خسته نباشيد
من نياز دارم به مداري كه ترموستات ديجيتالي باشه در محدوده -10 و+15 واز يك NTCبراي دما استفاده شده باشه همزمان يك مولد 50هرتزPWM باشه ويك بوستر افزاينده ولتاژ 12 به 60 ولت
ايا همه اينا رو ميتوان از يك PIC يا AVR استفاده كرد يا براي هريك بايد برنامه مستقلي نوشت؟
با تشكر