سنگ سنترلس

arash ersali

عضو جدید
سلام خدمت مهندسان عزیز.

دوستان بنده به عنوان پروژه دانشگاه و البته برای مصرف شرکت خودمون می خوام یه دستگاه سنگ سنترلس بسازم میخواستم بدونم کسی اطلاعات کاملی از اون نداره؟ شامل:

1-توضیحات از نحوه کارکرد به صورت دقیق
2- هرگونه فیلم(اعم از انیمشن، فیلم کار، فیلم جاهای مختلف)

اگه کسی هم جایی سراغ داره که این دستگاه کار کنه و بشه دیدش و طرز کارش رو دقیق بررسی کرد خبر بده بنده هرجای ایران که باشه برا بازدید میام. شیرینی معرف هم محفوظه;)

اینم شماره بنده:

پیام مدیریت:

ارائه تلفن و ایمیل در پستها خلاف قوانین باشگاه می باشد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arash ersali

عضو جدید
سنگ سنترلس

از مدير محترم عذر خواهي ميكنم.

اين قانون رو نمي دونستم با تشكر كه اصلاح كردين.

از آقايون مهندس ساخت و توليد كسي نبود كمك من كنه؟

teltool

عضو جدید
در کارخانه قبلی که من کار میکردم برای سنگ ابتدایی و نهایی محورهای اصلی میل بادامک سنترلس استفاده میشد. البته اون دستگاه فول cnc بودو 6 صفحه سنگ همزمان عملیات انجان میدادند.به این صورت که میل بادامک با بازوهای مخصول به میان صفحه سنگها وصفحه های حمایت کنندهو تکیه گاه میرفت و پس از اتمام کار قطعه به بیرون ودستگاه اندازه گیری مارپوس برده میشد و پس از اندازه گیری اگر لازم بو فید بک به دستگاه داده میشد. میشه بدونم برای چه قطعه ای میخوای استفاده کنی چون مورد استفاده خاصی دارد . راستی شرکت سازنده دستگاه لید کوپینگ از سوئد بود سرچ کن شاید در گوگل چییزی پیدا کنی اگه سئوالی بود در خدمتم

metalhedayat

عضو جدید
سلام
سوال : برای چه نوع قطعه ای می خوای ماشین بسازی .
ما توی شرکتمون پنچ دستگاه سنترلس داریم که یکیش منحصر به فرده (میکروسا آلمان mikrosa) .
می تونم کمکت کنم اگه بخوای .

zrobla

عضو جدید
سلام خدمت مهندسان عزیز.

دوستان بنده به عنوان پروژه دانشگاه و البته برای مصرف شرکت خودمون می خوام یه دستگاه سنگ سنترلس بسازم میخواستم بدونم کسی اطلاعات کاملی از اون نداره؟ شامل:

1-توضیحات از نحوه کارکرد به صورت دقیق
2- هرگونه فیلم(اعم از انیمشن، فیلم کار، فیلم جاهای مختلف)

اگه کسی هم جایی سراغ داره که این دستگاه کار کنه و بشه دیدش و طرز کارش رو دقیق بررسی کرد خبر بده بنده هرجای ایران که باشه برا بازدید میام. شیرینی معرف هم محفوظه;)

اینم شماره بنده:

پیام مدیریت:

ارائه تلفن و ایمیل در پستها خلاف قوانین باشگاه می باشد.

Khoshbakhtane az nazare technology besyar asoone
niazi ham nist kasi behet komak kone ke betooni etelaati dar moredesh peyda koni
kafie ke nahveye dastresi be site hayi ke mamnooe ro balad bashi
bad tooye maslan youtube "centreless grinding ro search koni" va be manabeye namahdoode film dar morede sangzanie centreless dastresi peyda koni
ye nemoonash ine
http://www.youtube.com/watch?v=3Foc0ia7-Tg

tanha mozooe mohem dar morede in dastgah deghate va deghat va deghat
va manzooram az deghat accuracy va repeatability e
frame e dastgah bayad kheili mohkam bashe (rigid)ke dar moghabe niroohaye mashinkari erteash nakone va bending (khamesh) nadashte bashe
vernieye dastgah ham nabayad laghie ziad dashte bashe
pishnahad mikonam ke reylha va vasayele andazegirish ro az ghatate pishsakhteye almani ya taiwani ke dar pasajhaye jomhoori peyda mishe tahie koni
intori mitooni be deghate micron mashinkari koni!

movafagh bashi

تذکر
تایپ فینگلیشی خلاف قوانین تالار می باشد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hamidnaseri

عضو جدید
:cool:سلام
من در يك شركت كار ميكنم كه 2 نمونه سنگ سنترلس داره خواستيد هر اطلاعاتي من در خدمتم